• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett no to je super, ja mám z kurzu zoznam čo sa neodporúča a toho je strašne veľa, sú tam tie potraviny čo si ty napísala, že bežne ješ a teda ste OK, ale aj orechy, maliny, jahody....
9. únor 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik držím palce nech už to máte čo najskôr a v pohode za sebou :wink: :dizzy_face:
9. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb aj mne sa páči ako si to napísala,že kvôli svokrovi,ja som na tom podobne kvôli svokre :grinning:
@anjelik3 na 90% to bude Alexandra,tých 10 si nechám rezervu :grinning:
9. únor 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik drzim palce :slight_smile:
@natalca no ja som dostala tie 2 tlaciva co pises a este jedno navyse, ze Oznamenie sporitela o ucasti na starobnom dochodkovom sporeni, tam je cast A a cast B. acko mi dala podpisat tam, a ze po porode mam podpisat len tu B cast a doniest s 2 kopiami RL malej a tie 2 papiere vyplnene
9. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa cauko hej jasne ved už som ti aj odpisovala ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No myslím,že pokrok je už len to že si na špičku otvorená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja poradna zajtra tak sa uvidí čo a jak... :unamused: :unamused: :unamused:
9. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj ja viem tak, ze sa kakao nesmie a ziacne ovocie okrem jablk... a je toho ovela viac
9. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A ešte nad akým menom sa rozhoduješ????
9. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik hrozne velmi vám držím prsty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Nikola,Simona,Eva,ale páči sa mi aj Nela,Ema,ale o tom muž ani počuť :unamused: on by chcel najradšej Katku,Andreu,Lenku
9. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujeme dievčatá, aj ja vám držím palce. Práve ideme na monitor tak čaute :wink:
9. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik aj ja držím palce....
@lubinka26 keď spomínaš tie jablká,tak ak si dobre pamätám tak aj to bez šupky....
9. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no nemyslím si, že je to pokrok, protože tak jsem otevřená už asi 4 týdny....dr. říkala, že na porod to vůbec nevypadá, já jdu zítra do té rizikové poradny a tam už se snad něco dozvim...už mě to pěkně štve!! :unamused: :angry: v kolik máš poradnu?
9. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek juuj tak to veru nie asi trvaj na tej Alexandre...Este sa mi páči Ema :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@neelaa ja mam poradnu o desiatej som si istá že som stále zatvorená :confounded: :confounded: :confounded:
9. únor 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahoj mohla by si mi poslat ten zoznam potravin z kurzu? pomohlo by mi to trosku sa zorientovat :slight_smile:
9. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek Lenka bola dlho moja favoritka :slight_smile: Alexandra tiez, ale tu mi zrusili v rodine, lebo by som vyzadovala, ze by sme ju volali Alex a nie Sasa... tak ma zrusili, ze Alex je chlapec. potom som si uz povedala, ze dalsie rozhodnutie nebudem s nikym konzultovat a tak aj je
9. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb @lubinka26 veď ja som viac menej rozhodnutá pre Alexandru....najviac ma hnevá,keď mi muž povie,že je to ruské meno,preto sa mu nepáči...môžem mu do hlavy tĺcť,že to vôbec nie je pravda a že je gréckeho pôvodu :unamused:
on je totiž zástanca "tradičných"slovenských mien,on by nedbal keby sa volala aj Janka(mm je Ján) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aha, tak to oznámenie mi teda nedala :angry: :angry: :angry:
ale však potom tam pošlem drahého a ten si to s ňou vybaví :grinning:
a máš pravdu tých zakázaných potravín je teda naozaj veľa, ale na to asi prídeme postupne samé čo môžeme a čo nie, aj mamina mi vravela, tak ako píše arett, jedz čo ti chutí a a sleduj bábo, ak sa mu to nepáči a nie je to pre neho vhodné, nejedz to :wink:
9. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, takže dnes som bola na kontrole, stále som zatvorená ale krčok sa už začal zmekčovať KONEČNE, doktor povedal že už sa to chystá ale pomaaaaaličky :angry: ale ma pochválil že mám velmi čistú zrelaxovanú ukážkovú pošvu čo som velmi rada pretože pri dcérke som mala dost silný zápal... a vraj budem mat dobrý pôrod tak bodaj by mal pravdu :slight_smile: a v pondelok ma chce vidiet tak uvidime čo ďalej... priberám stále, 1kilo za týžden ale sestrička hovorila že to je už len voda, som cela opuchnuta...
9. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako som slubila tu je nasa malinkata princezna este v porodnici :slight_smile:
9. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak tak, ako pise natalca...coko sa vraj nema, ale zase na druhej strane nam dula na kurze hovorila, ze je to velmi indivindi a ze mame skusat...no ale ked si vsugerujem, ze coko nesmiem, tak ju jest nebudem:slight_smile: tym lepsie pre mna, ked chcem zist na povodnu vahu:slight_smile:))
9. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer no, to kilo za tyzden mam aj ja:( ale kamosky ma tiez upokojovali, ze to je uz iba voda...sak ked pozriem na svoje lytka, tak to cisty pruser:slight_smile: a drahy ma zacal volat "Fiona"...co mam take spuchnute nohy...no vtipalek je to:slight_smile: uz som mu vcera hovorila, ze uz chcem rodit, ze uz nevladzem:((( samozrejme mi pripomenul, ze este nemozem rodit, lebo este nam nedosiel ten kociar:slight_smile:))
9. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin krasna bambulka...Boze, ja uz sa tak tesim, ked budem mat pri sebe maleho...vam zavidim, co to uz mate za sebou:slight_smile: ale v dobrom, samozrejme:slight_smile: cmuk malinkej
9. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin nádherná princezná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin mas nadhernu dcerku. blahozelam :wink: ked mi janett napisala, ze si porodila, velmi som sa potesila :wink: a aky bol porod? pomohli homeopatika? stihala si ich jest?
9. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak aj ja mam po, nas maly Benjamin sa narodil v sobotu v noci, s vahou 3700 g a 51 cm, porod bol vraj tazky, ale ja som nic necitila, keby som si mala znovu vybrat, znovu by som si vybrala epidural, nastrihli ma, ale okrem toho som sa nepotrhala, lebo som pocuvala dokiho a tlacila kedy som mala. Len mam trosku komplikacie po porode, este vzdy nechodim normalne, stehy bolia a zajtra mi hrozi este cistenie... tak dufam, ze to nebude nutne.
9. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no super, tak si to zvládla, gratulujem z celého srdiečka a prajem skoré zotavenie a veľa mliečka pre Benjaminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... a kde si nakoniec rodila? v Bardejove?
9. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 dakujem velmi pekne :slight_smile: ono to pride obcas velmi necakane tak ako na mna vobec som nebola otvorena este v utorok v poradni a potom v sobotu v noci uz bola pri mne :slight_smile: drzim palce aby to vsetko dobre dopadlo
9. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Bardejove, a mozem povedat, ze to je nemocnica na urovni, lekari su tu super, sestricky tiez, ja len dufam, ze nas coskoro pustia domov, lebo som uz v nemocnici mesiac, mesiac som nebola von a dokonca teraz su chripkove prazdniny, tak nas vlastne nik nemoze navstivit...
9. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin krásne dievčatko... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@minnehaha2005 gratulujem ti...Pekné meno ste vybrali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@minnehaha2005 jeeeeeeeeej, konecne sa rozbehli aj chlapci:slight_smile:)) Blahozelame a cakame na foto:slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek