• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: rodili sme s janett v jeden den:slight_smile: len ono rano a ja v noci :slight_smile: homeo som stihala jest uplne v pohode a myslim ze pomohlo lebo porod bol uplne v pohodicke vsetko slo akosi rychlo ani som si cas neuvedomovala a mala bola pri nas:slight_smile:
9. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 parada :dizzy_face: blahozelam k syncekovi :dizzy_face: a prislo to samo alebo vyvolavali?
@domigb @minnehaha2005 suhlasim, krasne meno pre chlapca:slight_smile: ako ho budete volat?
@minnehaha2005 gratulujem k drobocovi a tebe prajem co najskorsie uzdravenie
9. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer tak ti blahoželám k dobrej oradni..Je to na dobrej ceste... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
V :slight_smile: eru ženy aj ja puchnem ...snubík mi bol velký teraz ho nemožem dať dole....A do tváre jak sa neljevam :cry: :cry: :cry:
To hned po porode odpuchneme??? :unamused: :unamused: :unamused:
9. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no dufam, ze aj mne pomoze :wink: amto si si davala len pocas prvej doby porodnej alebo aj pocas druhej? a kedy ti zacali kontrakcie? lebo rano si bola este na konikovi :slight_smile: trval dlho porod?
9. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 kontrakcie ale nepravidelne mi zacali uz v noci potom som dostala rano sms od janett ze sa narodil misko tak som to sem hodila a potom poobede som uz mala kontrakcie pravidelne tak som sla do porodnice. kedze mi este neodisla voda a bola som otvorena na 1cm tak si mysleli ze kolko tam budem ale o 22:24 bola malinka na svete takze to v nemocke trvalo asi 7hodin :slight_smile: a praveze som bola prekvapena ze som homeo stihala v pohode jest aj pocas kontrakcii:slight_smile: bolo to cele nejako v pohode jedine co mi vadilo bol strasny tlak na konecnik ale kedze som mala klystir bolo to v pohode :sweat_smile: podla mna mi homeo pomohli :slight_smile:
9. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek Aj mne viacerí hovoria ze Tamara je ruské meno a nie je. Je hebrejske a znamená datlova palma
9. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 nam v nemocnici laktacna poradkyna hovorila, ze len nejake veci sa nemozu a to hlavne mlieko, citrusove plody, dzus, potraviny od ktorych sa nafukuje, a koreniste jedla
9. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - tak aj Ty to už máš za sebou. Tak super, gratulujem k synčekovi. :slight_smile:

@komarik - tak držím palce
9. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Gratulujem k synčekovi.Kedy príde manzel z JAR?
9. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 o 15 dni, uz sa nevie dockat kedy maleho pobozka :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Joj to mu verím,to bude krásne dojímavé stretnutie..
9. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Ben, teraz ho volam Benjaminko, Beniatko :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek mne sa práve ruské mená pačia,ale my mame ruske priezvisko tak možno preto.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kto vie možno o pár rokov budú klasické mená raritou..ja by som povedala,že už teraz su...Ja mam bratranca a sesternicu dvojčata čo teraz nastupili do skoly...Su Janík a Simonka a veru v skole su jediní s takymi menami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Tamara je velmi pekné meno také nevtieravé a mierne tvrde že Tamara :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 nechapem...preco sa mlieko nemoze, ked kojis??? to som este nepocula
9. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Ahoj, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, samozřejmě ne že bych měla radost, že se necítíš v pohodě, ale je to aspoň trochu povzbuzení, že nejsem jak mimozemšťan :unamused: Já mám termín zítra, no nic se pořád neděje :grinning: Na kontrolu jdu v pátek. Tak uvidíme no, asi je mu tam ještě dobře v bříšku, ale zdá se mi, že mi trochu spadlo bříško, i přítel mě na to upozornil :slight_smile: taky mám takový silnější výtok, tak třeba už se něco chystá :confused:
9. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Mne sa tiež velmi páci,pretože dobre znie aj ako Tamara,napríklad v dospelosti a ked bude malinká,tak sa dá rozne sklonovat Tamka,Tami,Tamuška...
9. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin @minnehaha2005 tiež sa pripájam ku gratuláciam :slight_smile:
@denisa287 @domigb aj mne sa Tamara páči,je pravda,že je nový trend v menách a tie tradičné sú na ústupe,ale aspoň sa to trocha obmení :wink: a hlavne,aby boli tie naše detičky zdravé,meno je druhoradé :wink:
9. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no som zvedava ako to bude na mna ucinkovat, potom porovname :wink:
9. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no, akonahle ma odpojili od liekov, infuziii a magnezia, tak sa do do 4 dni spustilo samo, rodila som v 37 plus 4tt a maly mal skoro 4kila,
9. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 tak to je super, ze sa to samo spustilo :wink: a malicky bol velky, takze je dobre, ze si nedonosila komplet 40tt :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 já si myslim, že nejsme jediné, které se takto cítí..:slight_smile: já jdu zítra už do rizikové poradny...
9. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak svojmu drahému povedz že prvý týžden aj tak nebudeš babatko davat do kočíka, neviem či prvý mesiac by babatko moc ešte von nemalo chodit tak nejak, takže kluuuudne možeš ist rodit :grinning:
ja som dnes behala cele poobede po meste a brat sa čudoval že mam 11dni pred terminom a beham si po meste jak keby nič :grinning: jaj ale tak mi trpla ruka v ktorej som mala tašku, síce bola lahká ale som myslela že mi ta ruka už odpadne :sweat_smile:
ved to musim rozbehat nech sa mi ten porod rozbehne už konečne lebo sa mi nechce veru prenášat :sweat_smile: dcérka už bola vonku v 38tt :dizzy_face:
9. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb dakujem, dufam že už sa to pohne :slight_smile: a u teba to ako vyzera?
no sestrička mi povedala že po pôrode hned stratím polovicu nabratej váhy tak som veeeelice zvedava :grinning:
mne bola obrúčka tiež trošku večšia no teraz ju ani na prst nedam, hadam na maliček by som ju dostala :sweat_smile:
ale moj muž súcití so mnou, on tiež priberá :grinning: len som sa ho pýtala či tak bude aj chudnút so mnou ale na to už moc slov nemal :sweat_smile: nevadí ženáči majú mat trošku brušká ked si ich už vykrmujeme :wink:
9. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer to ja netuším ako to vyzerá,ale mám dojem,že po starom.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
čo už narobíme zajtra poradna tak uvidím čo mi povie doktor.....A s tym priberaním u mužov maš pravdu ja som od augusta vydatá a za tych par mesiacov moj muž pribral 5 kíl ale je rad lebo chcel...Ale je zaujimave že toho zje menej..Asi to bude pravda s tým usadením sa a priberaním...Vieš čo ja som pribrala celkovo 10 kíl čo je v pohode povodne som mala 53 kil ale radsej by som bola keby som mala nejakych 55-56 kil dobre som sa citila....Ja som len začala na tvari gulatieť a to sa mi velmi nepači...a ešte som bledá :unamused: :unamused: :unamused:
A to vraj ešte len pobledneme!!!
9. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
kde ste vsetky prenasacky? :grinning: :grinning: ja som tu stale 2v1 :slight_smile: 41tt v pase vyzera priserne :slight_smile: uvidim dokedy potiahnem :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@minnehaha2005 @potokin gratulujem k babatkam, prajem hlavne vela vela zdravicka a mliecka.

Musim sa vam pochvalit. Dnes som bola v poradni a uz sa to chysta. Zacinam sa otvarat a doktor si mysli, ze buducu poradnu uz nestihnem :slight_smile: Brucho ma uz pobolieva posledne dni a neviem ci som si to vsugerovala, ale mam pocit, ze uz mi to zacina. Idem dat vanu, tak drzte palce :wink:
9. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek