• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies to som rada, ze si ma v tom nenechala samu :slight_smile:
@matiniki5 takto nas predbehnes? :slight_smile: ale nie, super, ze sa to pohyna, take ja nepoznam z poradne :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 moze sa ale striedmo, a to hlavne prve dva mesiace, a to preto lebo ak je babo intolerantne na laktozu, ktora je v kravskom mlieku,moze mat z toho koliku
9. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 to nie je spravodliveeeee :astonished: :grinning: ale nie, srandujem :slight_smile: drzim palce, nech to aspon tebe pojde rychlo :slight_smile:
@minnehaha2005 @potokin tiez sa pripajam :slight_smile: gratulujem a vela zdravicka vsetkym prajem :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 uvidime ci sa to fakt spusti, ale mohlo by sa :slight_smile: ale pri prvom tehu mi tiez hovorili nech vydrzim este tyzden a nakoniec z toho boli skoro 3 :grinning:
9. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dakujem, ale bojim sa este tesim, lebo uz by som prijala ist rodit :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb len si daj rýchlo pekne prsten dole, lebo potom ho uz nedas a je to nebezpecne ............
a aj tak pri porode by si nemala mat ziadne sperky, tak sup sup z prstenom dole, lebo bude problem ............ ja mam tiez napuchnute prsty, tak som vsetky prstene dala davno dole
9. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 práve sme sa vrátili od našich, malý spinká u svokrovcov, tak mi je neskutočne smutno - všade hračky, jeho veci na oblečko a prázdna postieľka - je to zvláštny pocit .........
pred hodinou ma chytili nejaké krče, asi poslíčkovia, mama má dnes narodky, tak sa smiala, že možno ešte stíhame, že by oslavovali spolu ................... ale asi nehrozi, lebo krče prešli, uvarila som si čaj z maliny a idem relaxovať ......
9. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 tak už sa Ti to blíži, super, si rada, čo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no to nás tu potom veľa s bábätkami v brušku nezostane :grinning:
9. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to Ti verim, ze Ti je smutno... ja si neviem predstavit, ze budem v porodnici a krpec doma... :frowning2:
9. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ved to, ze ani ja......... este k tomu, ked je zakaz navstev ... bude mi smutno .......
9. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, dnes ma trošku pobolieva v okolí pupka, chvílami je to až také jemnejšie pichanie. Čo to môže byť?
9. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 s týmto ti neporadím, ale prajem ti aby to už bolo ono :wink:
@verunka90 silnejší výtok ja už mám 2 týždne :wink:
@matiniki5držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 :grinning: :grinning: :grinning: no stihla .... kontrakcie boli este len kazdych 8-10 min :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb :grinning: nie nie nie som stella :slight_smile:) ale mohla som byt ze ..krasne meno .. aj pre dcerkus som rozmyslala ze by bola taka moja hviezdička čo mi rozjasni aj najtemnejsie dni..ale nakoniec sa bratček rozhodol pre lindušku ! tak mame lindušku :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
Vidím,že sa nám tu rozrodilo a je tu kopu nových miminiek.nedá sa mi prečítať všetko,takže takto hromadne gratulujem všetkým novým mamičkám,detičkám prajem hlavne veľa zdravíčka a chuti do života. :slight_smile:

My už sme tiež doma,v pôrodnici sme sa stretli aj s @potokin a malou Emiliou. :slight_smile:

A tu je náš malý chlap:
9. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze baby uz som doma :slight_smile: teda sme :slight_smile: zajtra napisem blizsie info. Dobru noc :slight_smile:
9. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 vitaj doma, aj tebe prajem veľa zdravíčka, šťastíčka, skorého zotavenia a pre Miška veeeeeeľa mliečka :wink:
Miško je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj ty vitaj doma, teeeeda ten tvoj pôrod bol iná bleskovka, sme zvedavé na podrobnosti a ešte raz gratulujem :wink: :dizzy_face:
9. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ani mi nehovor, najradsej by som isla do nemocnice, ale by na mna pozerali ako na uplnu blondinu :grinning: :grinning:
musim este mm dnes ukecat na tutuli mutuli :wink:

@janette4 je krasny :dizzy_face: este raz gratulujem :slight_smile:
9. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 - tak super, že ste už doma. Synček je nádherný.
10. únor 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 Vladka, ale ved ty mas termin az 26.2., tak sa neponahlaj... :slight_smile: Aj ked - vravi sa, ze chlapci sa pytaju na svet aj tyzden-dva skor...ale bud trpezliva....mne chyba do porodu osem dni, ale tiez som netrpezliva, uz by som aj najradsej rodila...:slight_smile:
10. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak noc bez Jakubka úspešne za sebou, bude u svokrovcov asi do piatku, ale aj tak je to asi na 2 veci, pretože zatiaľ nič ..... najradšej by som už išla - hlavne kvôli tomu, že máme babysiting pre Jakubka ....... som bez neho úplne stratená, neviem, čo robiť .............. je mi smutno :frowning2:
@matiniki5 no hádam sa dá manžel prehovoriť, ak nie, treba povedať susedovi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@katarinasifrova vitaj doma a nech ste zdravučkí :slight_smile:
@janette4 zo srdca blahoželáme - krásne miery - riaden macko a nádhernááááááá fotka :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ahoj, teeeda riadny chlapisko :wink: a ty si mala prirodzený pôrod či cisár?
10. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb veru chlapi už potom nemaju stres asi aby sa páčili ženám, už si len vylihujú a nič dokopy nerobia tak musia priberat :grinning:
vieš čo mna tiez trápila váha pri prvom tehotenstve a že mám bradu dvojitú atd...ale ti poviem ked sa mi dcérka narodila tak sa mi hned zmenil pohlad na život a hlavne jeho hodnoty :slight_smile: a teraz ma vôbec netrápi že mám na sebe +26kg, ako som ich nabrala tak aj pojdu dolu, trápia ma len tie opuchy :grinning: a bledá som aj ja, z toho si nič nerob, niekedy sa ma aj pýtajú či mi niečo nieje ked som taká bledá a toto leto som sa ešte aj vyhýbala slnku kedže mi nerobilo dobre, mala som cystu na začiatku tehu tak som sa necítila dobre ale malý ju zatlačil chvalabohu :slight_smile: a ty si aká vysoká? ja 163cm a váhu pred tehu som mala 49kg, ale pár mesiacov predtým som sa este statočne držala na tych 52-53kg. a ty si pribrala ideálne, niekde sa píše že pri tehotenstve by sa malo pribrat cca 10kg tak to máš akurát :wink: ale každá žena a každé tehotenstvo je ine... :slight_smile: daj vediet ako si dopadla na poradni
10. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek mna na meno Alexandra lamal manzel, ja som chcela Ninu...ale nakoniec som stastna ze mame malu Alexandru, ma meno po mne....a chceme ju neskorsie ked bude vnimat viac volat Alexandra, teraz ju volame Saška
10. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to som rada ze papas vsetko ako predtym ked kojis..ja sa sem tam niecoho bojim ale tiez papam naco dostanem chut....doktorka povedala ze dojcenie nie je choroba ze sa moze vsetko
10. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem novopečením mamičkam...vela zdravička a mliečka
10. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Jasne že najprv ochutnam trosku a kedvidim, že žiadna reakcia tak jem vo veľkom. Sú deticky, ktoré reagujú na potraviny a potom chudák maminka musí držať diétu :frowning2: majú rôzne ekzemiky a tak. Chvalabohu bohu my všetko zatiaľ ok:-ad
10. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no aj u nas vsetko ok....len mame silnejsi tok mliecka tak mala sa mi casto odsuva a musim byt trpezliva dokym sa spravne prisaja a napapa...uz ani neodsavam tvorba sa upravila podla toho kolko mala potrebuje...uz len nech mame mliecko co najdlhsie.....
ako casto kojis? v noci kolko krat??
10. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mám teda opačný problém,ja musím nalomiť manžela...
inak ja som do rána bola na paralene,dobre som sa vypotila,mám kašeľ,bolia ma priedušky,takže úplne super :frowning2:
dala som si akurát lipový čaj s medom a citrónom,vit.C,B-komplex a čo som mala doma-homeopatiká-oscciloccocinum a homéogéne 9....neviete niečo poradiť?
10. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek