• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj holky, na počítadle 0, dneska termín porodu a nic se neděje, malej se jen spokojeně vrtí a prdí na nás :sweat_smile:
10. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 od pondelka budu v Lidli tenotenske podprsenky za 5,99 EUR:grinning:
10. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubena76 no tak to tam určite zájdem a mrknem. Dik :grinning:
10. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - ja som bola dnes na kontrole - tak som sa na to pýtala doktora a povedal, že to záleží od doktora, ktorý slúži na pôrodných sálach - ale, že s tým problém nerobia.

Ja som po kontrole - stav rovnaký ako pred týždňom, ak by som do budúceho štvrtka neporodila, tak mám prísť ráno po 8-mej už aj s taškou a nechajú si ma tam. :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Moc gratuluju k úspěšné kontrole, snad ten správný signál příjde ještě pěkně doma v teplíčku, taky v to doufám, my jdeme na kontrolu zítra, tak jsem sama zvědavá :slight_smile: Třeba budeme mít mimi na palindrom, 11.02.2011 anebo Valentýňátka, to by bylo taky krásné :wink:
10. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no vidíš, tak super, sme sa stresovali zbytočne, nakoniec budú pri nás aj naši manželíkovia :wink:
a som rada, ze na kontrole vsetko ok ............ a držím palce, nech sa to spustí samo :wink:
10. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ja uz mam pocit, ze prasknem a tomu krpcovi sa stale nechce von :frowning2: ze krpcovi, urcite bude mat cez 4 kila :slight_smile:
@pepies @verunka90 dakujem, ze ma tu nenechavate samu s 41tt :slight_smile:
@fialka12 skus sa pozriet v H&M, tam by mali mat :slight_smile: predavaju ich ako dvojbalenie, bielu a ciernu
10. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca gratulujem k úspešnej kontrole :wink:
@verunka90 zajtra držím palce nech všetko dobre dopadne, aj ja by som zajtra chcela rodiť :grinning:
10. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ženičky,mna tak bolia dnes kríže a mám tvrdé bruško...a tiež pocit,že prasknem.Podla coho si tie naše detičky vyberaju den k prichodu na svet?? a my to nijako nevieme ovplyvnit...ach jáááj
10. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tie čo máte dnes na počítadle 0,tak šup šup rodit :dizzy_face:
10. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko baby tak ja k dnešnej poradni....Zavretá furt!!!No proste nič nové...Hovorím doktorovi,že som včera sexovala :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...a že som cely den upratovala a mala 3 horuce sprchy a tak.... :confounded: :confounded: :confounded:
Potom skontroloval prietoky a su na hranici normy tak mi dal kvapky....A super sprava je,že ak do pondelka neporodím tak v utorok rano nastup do nemocnice :confounded: na vyvolavačku....Zlaty ešte sa ma pytal či nechcem prisť radsej 14.2 žeby som mala valentínku.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A ja že to nechcem ovplyvnovať nech povie on tak sme sa dohodli že sa v pondelok len pridem ukazať a v utorok rano nastup.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aj sa bojím kočky,no viac sa teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer to máš pravdu verím,že hodnoty sa v materstve každej žene zmenia... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja už teraz nemožem počuvať kamošky čo riešia len vyzor vlasy,nechty..Treba sa o seba starať,ale neprehánať to.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No ja mám vyšku 169 cm a vravim povodná vaha 54 kíl...ale ked budem mať aj takych 57 nic sa nedeje.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Veru kazde tehu je iné....Vieš čo dnes som po poradni nemohla normalne obuť topanku....Z minuty na minutu.... :unamused: :unamused: :unamused:
10. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambuľky posielam foto bruška - kleslo mi podľa vás - ja to nevidím :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. no jasi myslím že ano. :wink: :wink: :wink:
10. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Na nás je spoleh :grinning:
10. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 , @pepies, @natalca - ďakujem. Samozrejme, že je najlepšie, keď sa dieťatko samo vypýta na svet - tak teda pokračujem v čakaní. :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mame po kontrole. prietoky ok, monitor zas robili dvakrat, rychlo mi bilo srdce a malemu tiez, sa im to nezdalo. som sa bala, ze si ma tam nechaju, ale nakoniec druhykrat to bolo o nieco lepsie. zospodu ma nepozerali, maly je este vysoko, ale na zazname zaznamenali kontrakcie nejake a vraj je porod uz na spadnutie. tak som zvedava. odhad vahy 3,5-4 kg, takze vela, kedze do terminu mam 2 tyzdne :unamused:
10. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 je nadherny tvoj Misko :wink:
10. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb a ako si dopadla na poradni? niečo nove?
10. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vam niektorej odišla už zátka? alebo odchádza postupne? ja mam dnes taky mazlavy priesvitny vytok a určite to neni zapal ani ine pretože takych som si prežila dost a to už viem rozoznat a včera doktor hovoril že som uplne čista... tak či mi nezačala pomaly zatka odchadzat neviete mi povedat?
10. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb prepáč už som si všimla že si napísala ako bolo na poradni...tak vidíš utorok to už asi budeš mat za sebou :wink: ja idem tiez pondelok na kontrolu tak uvidime, držim ti palčeky aby si mala lahky a nie príliš bolestivý pôrod :wink: môj muž zase nechce aby to bolo 14.2. ale tiež to velmi nechcem ovplyvnovat, ak sa doktor rozhodne tak pojdeme rodit,ak nie počkame ešte do toho terminu :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca No to je jasné...Co nám taky jiného zbývá než čekat :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ma tu tiez niektora termin 14.2 v pondelok.ja uz by som strasne chcela ist mam taky pocit ako by som mala prasknut :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:46  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinessa2 na bradavky si kúp mastičku od Aventu,je veľmi dobrá a netreba ju umývať.a samozrejme gratulujem k šikovnému pôrodu a malinkej NOemi a prajem veľa,veľa zdravíčka. :slight_smile:

@pepies epidurálku som nemala.Nechcela som a ani by som ju nemohla mať kvôli problémom s chrbticoua myslím,že by asi ani nestihla zabrať,lebo som porodila 1,5hod,po príchode do nemocnice..Bolesti boli silné,ale dali sa zvládnuť.som 5ty deň po pôrode a cítim sa oveľa lepšie ako po prvom pôrode,keď som bola ubolená skoro 2týždne.Na sone bol malinký o 2tt väčší,moja dr.hovorila,že váhu tipuje tak 3650g zhruba,takže sme čakali väčšie bábo,ale až také veľké nečakal nikto.
10. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ja som sa v deň pred pôrodom cítila fantasticky.ešte manžel hovoril,že by bolo fajn,keby to bolo cez víkend,neboli by také stresy s varovaním,ja som mu povedala,že podľa mňa nehrozí,lebo mne je až moc dobre,že nemám pocit,že by som mala ísť rodiť.a o pár hodín už to aj bolo.takže ktovie,či nakoniec aj nebudete na termín. :slight_smile:
10. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. kleslo,kleslo. :slight_smile: a pekné bruško.

@bambulka0406 ďakujem.
10. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoriabecvarova Ahoj, aj my máme valentínsky dátum, ale zatiaľ žiadne príznaky pôrodu nie sú, tak uvidíme, čo na nás malinká vymyslí :grinning:
10. únor 2011 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby tak my este nerodime :unamused: dnes sme boli znova u doktora, vraj sa to uz chysta, ale kedy sa to spusti nikto nevie... Zajtra rano sa mam prist ukazat znova. Keby to bolo zajtra by bolo fajn pekny datum 11022011 zrkadlovy :wink:

@pepies muza som uz neukacela na nic, ten ma strach ked sa uz otvaram. Ale pritom my dnes v nemocnici povedali, ze mame dat romantiku, ze nic mu nemozeme spravit..
10. únor 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ahoj a Matko to ako zvlada? Neziarli?
10. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ahojky..tak t je supeeer ne? myslím teda to, že pokud neporodíš, tak půjdeš na vyvolávačku..aspoň už se to rozběhne viď..já jsem na tom podobně.....čípek cca 1 cm, polotuhý, hrdlo propustné pro prst a taky mi dneska uďál dr. lehce Hamiltona, mělo by se mi to tedy prý rozběhnout a pokud ne, jdu v pondělí zase do poradny a už se domluvíme kdy nastoupím do nemocnice na vyvolávačku.....Tak doufám, že malý bude už brzy venku:slight_smile:
10. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek