• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Baby pozeram na @neelaa sa dnes este neohlasila, nerodi uz neviete?
10. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa prave som na teba myslela ci uz nerodis :slight_smile: a v tom napises :wink:
10. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ještě neee, ale dělali mě lehce Hamiltona, tak snad by se to už mohlo rozjet a jestli ne,tak se v pondělí na kontrole dohodneme na vyvolávačce...
10. únor 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Ako reaguje Matuško na Miška?
10. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 no ani nasej malej sa nejako nechce von a to uz by sme isli aj teraz vsetko nas uz boli :slight_smile:
10. únor 2011 v 15:39  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Co je to Hamilton?
10. únor 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 to je takovej hmat, kterým ti dr. jakoby napomůže k porodu, články na netu si raději o tom nečti, každá ženská píše, jak je to šílená bolest..a mě to přišlo jen nepříjemné, ale žádná velká bolest
10. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287....http://www.rodicum.cz/nejcastejsi-dotazy/hamiltonuv-hmat/359/
10. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Presne preto som si o tom nehladala žiadny článok,ale priamo som sa od teba opýtala...Co my ženy všetky musíme prežit....
10. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 je to náš úděl no..co bysme kvůli našim prckům nevytrpěly že...ale vážně mě to tolik nebolelo, nevím, jestli to bylo tím, že mi ho ďál jen lehce, protože jsem otevřená 1 cm, ale jako bolest to prostě nebyla, nevím, možná mě ho v pondělí zase zopakuje...
10. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa drzim palce nech sa to spusti :slight_smile:
10. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies 20 euro? , u nás v obchode stojí 8 euro, kúpila som hneď 2.
10. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 ja mam asi za 6 :grinning: len nejako sa mi tazko hladala velkost :unamused: nakoniec som kupila jednu co mi ako tak sedela :slight_smile:
10. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdaravim vas vsetky, nemam sancu docitat. Len vam chcem oznamit, ze nasa Martinka sa narodila 28.1.2011 vecer s mierami 3870g a 52cm sekciou, Obidve sme v poriadku a zvykame si na seba. A sme stastne.
10. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia jeej blahozelam :grinning:
10. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahozelam k dalsim prirastkom :dizzy_face:

my sme dnes na tom lepsie. a pustila som sa zistovat historiu porodov u nas v rodinach. takze by som nemala prenasat,lebo mily sa narodil v 37tt a ja v 40tt. takze dufame,ze aj to nase sa narodi v tom rozmedzi. len este by som mala tasku zbalit,kedze som bola trocha leniva a nebolo casu. a dalsi tyzden nas caka dalsie sono,tak hadam budu pozitivne spravy,aj ked po dnesku si nie som moc ista.
10. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy a maminy cakatelky. ja uz to mam chvalabohu uspesne za sebou. Vcera poobede nas pustili domov. uzivam si jakubka, ktory je zatial :grinning: neskutocne dobrym babatkom. len papa a spinka a kaka :slight_smile:
porod bol rychly. Do nemocky sme dorazili nieco pred deviatou vecer. doma som musela este vycistit skreckovi klietku a postarat sa o psa, ktoreho sme odviezli k babke. Priatel sa pytal, ci nema este povysavat :grinning: Saska bola u svojho otca, takze o nu bolo postarane. V nemke ma vysetrili, dali klyzmu a cakala som. priatela ku mne pustili nieco pred pol jedenastou a vtedy zacali uz silnejsie kontrakcie. Sestricka mi povedala, ze ked budem citit tlak na konecnik tak ju mam zavolat. a ja , ze este nie. O tri minuty nato som ju uz ale volala, ze tie tlaky uz asi zacali. Vysetrila ma a pritom mi praskla voda. To bolo asi 22.50- tak som isla na sal a tam to uz malo rychly priebeh. O 23.35 bol jakubko na svete :slight_smile: mala som len jeden steh.

maly ma vsetky vysetrenia v poriadku, aj ked sposobili mi aj strach. robili mu screening usiek a vobec nereagoval. kontrolne vysetrenie robili vcera, ale to uz bolo v poriadku. A ani moja cukrovka na neho nemala vplyv.
10. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem vas teraz docitat a pozriet si nove prirastky :slight_smile:
10. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ,
@denisa287 Matúško reaguje zatiaľ super.keď ma boli pozrieť,bol z malého unesený,ani nedýchal,každému hovoril,že to je jeho braček,keď ho pestoval,nikto sa ho nesmel ani dotknúť.Potom sme už ale kvôli očkám nemohli chodiť na návštevy,takže ho videl až včera,keď prišli pre mňa,v aute ani nemukol,len naňho tíško hľadel.išli sme k našim,aby si ho aj oni trochu užili a keď sme s mužom išli vybavovať úrady,malý sa vraj ani nepohol od Miška,dokonca radšej ani nešiel spať.teraz je ešte do soboty u mojich rodičov,kým sa doma trochu ustálime a chceli sme,nech si Matúško ešte trochu užije tej neobmedzenej pozornosti.ale každý deň telefonuje a pýta sa na bračeka,tak snáď to bude dobré,aj keď príde domov.
10. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Hamilton možno nebolí vtedy,keď nerodíš.Mne ho robili počas prvého pôrodu,pretože kontrakcie síce boli,ale neotvárala som sa a bola to fakt príšerná bolesť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridávam pár foto súrodencov:
10. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer prečo tvoj muž nechce valentinku???Sa vraví,že to su deti z lasky nie??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak d :slight_smile: j vedieť v pondelok tu ešte budem ako si dopadla... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aaa vieš čo ktovie či sa vobec otvorím....možno nakoniec pojdem sekciou,ale mne to už je jedno... :wink: :wink: :wink:
Hlavne nech su všetky naše deťurence zdrave....A to jak a kedy sa narodi je jedno,však??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dakujem za prianie dobreho porodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no vidíš sa teším s tebou...som vedela že to bude tak... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a že ta nenechaju dlho čakať..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Noo veru ked neporodim,lebo dnes ma doktor dosť silno vyšetroval,citim bolesti dole a silny tlak na mechur...z ničoho nič... :unamused: :unamused: :unamused:
Ja som doposial chodila na wc teraz len raz v noci... :unamused: :unamused: :unamused:
Ale sak este moze mala vydržať aspon do toho utorka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 matusko vyzera ozaj nadseny zo svojho bratceka :slight_smile: je super ze sa mu tak tesi :slight_smile: drzim palce aby mu to tak aj vydrzalo
10. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb takže pokud neporodíš do pondělka, tak v úterý nastupuješ do nemocnice na vyvolávačku?
10. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ano presne tak......Doktor povedal rano dame vyvolavacku...ak by nezabrala dame druhu...a ak by nezabrala ani druha je to indikacia na sekciu tak ju urobime... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A ty sa ideš v pondelok dohodnuť co a ako???teda ak neporodiš... :wink: :wink: :wink:
10. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tak to máš v pohodě:slight_smile: těšíš se už viiiď to už máš za pár a maličká bude u tebe:slight_smile: musíš mě pak všechno napsat:slight_smile: a v pondělí jdu na kontrolu a uvidí se, jestli se třeba něco od dneška změnilo, jestli jsem ještě víc otevřená nebo tak a třeba se ještě počká anebo už mě rovnou objednaj na vyvolávačku, konkrétně jsme se o tom ještě nebavili
10. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 krásne fotky,krásne detičky
10. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Myslela som nie moju váhu, ale váhu maličkej že merali na ultrazvuku....podľa tabuliek, samozrejme, skutočnosť môže byť iná... :slight_smile:
10. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka Ano, aj mne meraju to, co tebe, kazdy tyzden, ale plus mi robia aj monitor srdiecka malej kazdy tyzden...
A mna boli v podbrusku priamo nad nohou na pravom boku, uz asi tyzden, taka bodava bolest...lekarky som sa dnes pytala, vraj sa roztahuje maternica...tak sa neboj... :slight_smile:
10. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek