TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
alienka24
29. čer 2010
no tak ještě se zeptám, máš pravidelný cyklus? já nevim nějakých těch 30dní plus mínus?
apoloma
29. čer 2010
ano to ano posledny rok som mavala tak 28-29dni no niekedy na 30 ale preco???
mony80
29. čer 2010
@apoloma neboj sa oni ti nebudu mimi brat kym ti rastie HCG a nemas bolesti ako pri mimomaternicovom, pockaju na sono a rozhodne nie na jedno, ale urobia viacero. A hlavne sa netrap ze si neda doky povedat s tym terminom, ja som po IVF cize presne viem kedy bolo oplodnenie a aj tak si nedal povedat. Sono nakoniec potvrdilo ze termin nie je podla mrchy.
alienka24
29. čer 2010
no protože ti to doktorka vypočítává správně a měla by si opravdu odpovídat tomu 6tt, protože kdyby si měla ovulaci později a dlouhé cykly třeba 35dní tak bys byla teprv v nějakém tom 5tt a mohlo by se jednat o mladší početí
apoloma
29. čer 2010
mony dakujem 😉 a teda podla coho mas termin??ako ti to presne vyratali ??
apoloma
29. čer 2010
alienka mavala som aj take dlhsie cykli ale rozhodne nie tento rok!!!
alienka24
29. čer 2010
no budu moc držet palečky aby to bylo dobré a hcg začalo pořádně stoupat a za 10dní aby bylo vidět v děloze mimi
apoloma
29. čer 2010
alienka dakujem a tiez dufame ze sa stane zazrak a nakoniec to dobre dopadne!!!
mony80
29. čer 2010
Apoloma, mne moj lekar este nedaval termin, ale na nete mi to dalo podla IVF 22.2.
A nevies teda kedy si mala ovulku ?
alienka24
29. čer 2010
no já třeba mám dlouhé cykly takže mě podle poslední ms termín vychází na 2.2. podle posledního utz mi to dr vypočítala podle velikosti na 11.2. a podle ovulace to vychází na 8.2.....tak se v tom vyznejte :-N :-N
alienka24
29. čer 2010
apoloma....a zázraky se dějí, jen je potřeba nepřestat na ně věřit 😉 x-)
apoloma
29. čer 2010
dakujem...ja sa fakt snazim verit ved co ine uz zostava.... |-| |-|
mony80
29. čer 2010
@apoloma myslis ze si mohla otehotniet okolo 7.6. ?
suzanna85
29. čer 2010
ahojte tehulky🙂vidím,že sa tu rozoberá téma,v ktorom tt ste 🙂 ....ja v tom mám tiež miš maš 🙂 Ked som bola v 7tt(rátam od poslednej mrchy),doctor povedal,že som v 5tt ale podla IVF embrio transféru som bola len v 4tt......myslím že aj doktori v tom majú niekedy miš maš 😉
apoloma
29. čer 2010
kludne aj ano preco??
alienka24
29. čer 2010
ono se to hlavně dá těžko změřit v tomhle stádiu a mimi roste skokově
mony80
29. čer 2010
to by znamenalo ze si asi 22 den od ovu a mas HCG v norme 🙂
apoloma
29. čer 2010
mony to by bolo super jaaaj teras normalne lutujem ze si nezapisujem kedy sme mali pohlavny styk!!!vies teras je to tazko si spomenut ale je to mozne!!!
mony80
29. čer 2010
Neboj nic Apoloma, bude to dobre, 😉 rastie to a to je hlavne.
Ovulku si mohla mat posunutu a tym padom to trosku skresluje.
apoloma
29. čer 2010
😉 😉 😉 dufam no ved uvidime buduci tyzden snad mi dovtedy nic nebude!!a ked budeme mat stastie tak sa uz nieco ukaze aj na tom utz...
mony80
29. čer 2010
Musime pevne verit x-) x-) x-) ze sa krasne zavrta fazulka.
apoloma
29. čer 2010
😉 😉 😉 snad ano!!
mafynka
29. čer 2010
ahojte kocky

nestiham vas ani docitat,,u mna rovnako ako rano,,stale hnacka 😞 😞 😞
leonard2002
29. čer 2010
Ahojte, tak som vas akurat docitala ,apoloma, drzim palceky, hlavne mysli pozitivne🙂
Je tu este niekto?
apoloma
29. čer 2010
leonard dakujem snazim sa!!!
pallacinka
29. čer 2010
Ahojte, ja som tu na chvilku tiez. Prave sme prisli od doktorky a mame prvu fotku, meriame 8.7mm a mame aj srdiecko tak sa neskutocne tesime 🙂 .

apoloma, tiez velmi velmi drzim palce a modlim sa za vas (nase babo bolo doslova vymodlene tak verim, ze to pomoze aj vam 🙂 )
leonard2002
29. čer 2010
@pallacinka jeeeeeeeeeej, uz mate aj fotecku...tak mi najskor az 21/07, lebo doky ma dva tyzdne dovolenku😞 a naposledy sme videli iba vacok...tak snad sme v poriadku...to este mesiac musim cakat😞
sunny1112
29. čer 2010
ahojte,
@apoloma drzim palce, nech vsetko pojde len tou najlepsou cestou 🙂
@mafynka a dala si si nieco? ci len dietujes?
@pallacinka gratulujem k srdiecku a fotke...v ktorom si teraz tyzdni?
leonard2002
29. čer 2010
Baby, viete mi poradit, ci moze tehulka pit nealko pivo? A ci si mozem farbit vlasy s farbou, ktora obsahuje amoniak?

Začni psát odpověď...

Odešli