• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte baby, takze ja mam po dnesnej poradni novinkyyyyyy :slight_smile:
10. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacnem asi tym, ze vela sa toho u mna nezmenilo, mierne som sa otvorila, ale nie vela, uz som bola zmierena s tym, ze cakame minimalne dalsi tyzden, a na to mi povedal porodnik, ze v nedelu mam prist rano 6:30 na prijem aj s vecami a ideme rodit :grinning: som na neho vypulila oci, a on ze uz som pripravena, akurat ze sa neotvraram, a ze to by este mohlo trvat, ale ze porodne cesty su pripravene, maly je uz dost velky, a hlavny dovod asi, ze buduci tyzden tu on velmi nebude, a chce ma odrodit v klude. a ze 13.2 sa narodil aj jeho syn, tak ze aspon budeme oslavovat spolu :grinning: na monitore uz aj videl ze mam slabsie kontrakcie. takze dame rano vyvolavacku, a ked to nepojde, bohuzial bude sekcia. vysetril ma aj zospodu, dost sa vo mne povrtal a ked som prisla domov asi o tri hodiny na to, mi odisla zatka, a dost ma bolelo brucho dnes, tak mozno mozno sa to do nedele aj spusti samo, to by som bola velmi rada, ale uvidime.
10. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som si kupovala na začiatku tehu, boli mi trochu väčšie asi o 1 číslo, ale teraz mi sú akurát, lebo sa mi trochu naliali prsia.
10. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 takže ti doky aj trochu pomohol, a už len čakať, čo bude. Držím palce. :wink:
10. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 dakujem pekne, ano asi chcel trochu pomoct, ved to aj riadne bolelo :unamused: No ale nemusi to este nic znamenat, pokial neotecie voda do nedele tak nic z toho...Nechcela som velmi vyvolavacku, ale co uz, tesim sa ze budem mat maleho pri sebe konecne. Ale sa aj bojim riadne :frowning2:
10. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 To je jasné, že dokial ti neodtečie voda, nemáš kontrakcie, tak sa ,, nič nedeje ,, .
Najhoršie musí byť teraz to čakanie.
10. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 ved toto, ze to cakanie je najhorsie. a hovorim, uz ma aj brucho bolelo takmer cele poobedie, ale teraz to nejako preslo, tak uvidime. skusim si dat este horucu sprchu vecer :slight_smile:
10. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 hello hello, chvilocku som sa odlmcala... No vcera mi Plank povedal, ze ak do nedele neporodim, mam prist v pondelok na prijem. Uz som sa nadájala aj cervenym vinom, kedze ste to tu odporucali, ale nicoveho nic. Akurat som mala blby pocit, ze kamoska pusta dietatu Mozarta a ja svoje s prepacenim ozieram :slight_smile:
Bola by som rada, keby sme sa tam stretli :slight_smile:
10. únor 2011 v 19:47  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no veru, citala som toto "nase" forum od zaciatku. Tesila som sa na Vas kazdy den :slight_smile: Prenasanie hrozi, bohuzial, mam pocit, ze baby je vsade, ako chobotnica. :grinning:
10. únor 2011 v 19:49  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca juuuuuuuuj, velmi rada by som sa k Vam pridala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ak sa do tabulky este zmestim :grinning:
10. únor 2011 v 19:50  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 to je super, ze sa tak tesi z braceka. Ta fotka je uzasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem všetkým k dnešným úspešným kontrolám a super správam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lasavon jasné, že sa zmestíš, dobrých maminiek sa všade veľa zmestí :wink:
pozri si ako vyzerá a údaje mi pošli do IP :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/6303288/
10. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 chalani su krasni :slight_smile: super, ze takto perfektne reaguje na mladsieho :slight_smile: aj ja chceeeeeem :grinning: :grinning:
@lasavon uz som si myslela, ze uz mas krpca pri sebe, ked si sa neozvala...:slight_smile: ja idem na kontrolu v pondelok, tak som zvedava, co mi povie, kedy nastupim do nemocnice...
@yasminee212 mozno sa to rozbehne same a nebudes musiet dostat vyvolavacku :slight_smile: aj ja dufam, ze ked uz budem vediet termin nastupu do nemocnice, tak sa maly umudri :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 joj to by bolo naozaj super, bojim sa dost tej vyvolavacky, vraj su po nej ovela silnejsie kontrakcie, je to pravda? :frowning2:
Baby tej zatky mi moze odtiect aj viac? lebo poobede som mala trosku na toaletaku a teraz som bola na WC a zase som mala trosku. Ale je to hnedej farby, akoby som spinila, nie je to krv. Je to OK?
10. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 to by malo byt OK :slight_smile: a s tou vyvolavackou je to indivindi..sestra ju mala a porodila krpatu za chvilku a po porode povedala, ze radsej dalsi porod ako vrtanie u zubara :slight_smile: neboj, bude to dobre :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ahoj ja som rodila všetky deti na vyvolavačku. Ten posledny pôrod čiže najčerstvejši bol najlepši. hlavne v tom že bol super rychly. Neviem či k tomu pomohol malinikovy čaj ktory som poslušne pila asi 3t pred pôrodom. Bolesti prišli hned sine to máš pravdu . ale išlo to bleskom do hodinky a pol bola malička na svete. Prajem aj tebe takýto rýchly pôrod. :wink: :wink: :wink:
10. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 :slight_smile: tak snad si to aj ja poviem :grinning:

@denne73 to si ma potesila, lebo naozaj sa dost toho obavam, vydrzim aj silnejsie bolesti, len nech to zase netrva niekolko hodin, toho sa bojim najviac, ze to bude dlho trvat. a nakoniec mozno skoncim sekciou. Ten malinikovy caj lutujem velmi ze aj ja som si neobstarala :frowning2: A dakujem pekne, potom napisem, ci bol tiez taky rychly :wink:
10. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ešte som ti zabudla napisať že najprv mi dali klystir , potom mi doktor prepichol vodu a dal 2čipky , žiadne infuzky mi netiekli. Tak nech je to bleskom :wink: :wink: :wink: :wink:
10. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a klystir je v pohode? aj toho sa bojim :frowning2: takze vyvolavacka sa moze dat formou cipiek alebo infuzky hej? ja som sa ho ani nespytala ako mi to daju. zase ma riadne pobolieva pobdrusko :frowning2: A malinka bola aka velka? lebo moj je dost velky, aj dnes mi to povedal, tak aj preto sa bojim, ze to pojde tazsie.
10. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 a kolko Ti odhaduju vahu maleho? klystiru sa neboj :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 klystir sa da vydržať ale u mna to bolo trošku horšie lebo ja som asi mala už dobry nalez . neviem na kolko som už bola otvorene tak u mna klystir bol trošku ťažšie znesitelny . No malička mala 3350g a 51cm kuki album
10. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 tak to je super....Sa mi zda,že sa konečne všetci rozbehujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Och veru aj mna dnes tak nejak surovo vysetroval ale vravel,že to musí byť.....A odkedy som doma mam tlaky na mechur aj na podbrusku....Ale ja by som už teraz radsej vydržala do utorka....Haha jaka som frajerka silou mocou som chcela isť rodiť a ked sa to blíži mam v gatiach......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takže už aj zátka ti odišla???No teda,kto vie či to vydržíš do nedele... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 pred tyzdnom to odhadli na 3500g az 3800g, nieco medzitym, teraz po tyzdni uz ma samozrejme viac trosku.
10. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no mne ten klystir pride taka neprijemna vec, ked si pomyslim, ze mi tam nieco budu pchat :sweat_smile:
10. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb jooj ved aj mna, este mi aj povedal, ze to zaboli trosku, ale som si myslela, ze tam pustim na neho nieco, tak mi tam tlacil. A presne ako hovoris, ja som tiez bola frajerka, ze uz to chcem cim skor, ale dnes ked mi povedal, ze mam prist v nedelu, som skoro odpadla, a uz teraz sa tak bojim vsetkeho ze koniec :frowning2: Zatka mi odisla okolo obeda, a od neho sme prisli o osmej rano, lebo uz na siedmu sme tam mali byt dnes. a aj teraz som este mala trosku na toaletnom. Tak uvidime, ci vydrzim do nedele, ale dohovaram malemu, ze uz tak ci tak nema sancu tam dlho zostat, tak nech radsej ide vonku sam, akoby mal byt nuteny :sweat_smile:
10. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa On podla vaginalneho nalezu uvidí podla mna či porodíš sama,alebo s pomocou.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Este to akoniec bude v utorok tak ako my :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
juuuj vieš,že sa teším už ved,ktorá z nás sa neteší.....Ale este si užijem na plno tento víkend....posledny co sa vyspím....My si s mamou tak radi poobede pospíme...My totiž žijeme aj s mojou maminou a tá to za mna neskutočne prežíva...Už od rána nepočuvam o ničom inom iba o krstinách a samozrejme aj o tom že sa bojí aby všetko dobre dopadlo... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A toho sa aj ja bojím najviac :cry: :cry: :cry:
10. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 no to vieš že príroda je príroda..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ale ked sa naším nebude chcieť čo narobíme.... :unamused: :unamused: :unamused:
Vidím,že sa trocha obavaš klystíru...Ja viem,že to na porodnici nie je také strašné...Je to robené iba takou malou rektalnou rurkou.... :astonished: :astonished: :astonished:
Lebo ja som robila na chirurgii a tam sme davali pred vysetreniami niektorymi taký klystír :confounded: :confounded: :confounded: že hrubá rúrka a liter mydlovej vody do hrubeho čreva a to museli udržať....A ja som tie babky a dedkov tak lutovala...Nuž a ked to oni prežili s tou hrubou rurkou neboj toto ani nebudeš citiť... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Len aby si stihla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 asi až pokial to nie je krvavo červené a vo velkom tak sa neboj :wink: :wink: :wink:
A aj ja sa bojím vyvolavačky,ale čo som počula tak kontrakcie nie su silnejšie,len rychlejšie nastupujú :wink: :wink: :wink:
10. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ano tak ja sa obavam uz asi vsetkeho teraz :unamused: uz ma presla ta odvaha :sweat_smile: take ani nehovor ze nestihnem, to by bol dobry trapas nie? ci aj take sa stava? to by mali potom robit niekde priamo na WC, aby som si hned sadla a hotovo :grinning:
10. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a Ty to ako zvladas s detickami? posluchaju? :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek