• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb tak snad ano, lebo mna dnes kamoska nastrasila tak trochu, ze vraj su kontrakcie aj bolestivejsie. ale to naozaj je asi indivindi, takze musime sa snazit mysliet pozitivne :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej j tam WC hned aspon mi sme mali v robote.....Ale ti hovorim s takou ruriskou no kto by sa nepos... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Určite to stihneš ja srandujem....Ja napriklad neviem ani čo je to zapcha aj c :stuck_out_tongue_closed_eyes: z tehotenstvo som stolicu mala 2 krat denne tak možno mi ho ani nebude treba... :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 joj aj ja mam teké velké bábo. pred týždnom v pondelok mal 3400 g :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 vieš ono ti to asi nikdy nikto nepovie uplne presne....Lebo ved kazdy porod je individualny...Aj kamoška trebars nemalo jedno a to iste babo aj s vyvolavačkou aj bez...Chapeš.....Možno aj bez tej vyvolavačky by to bolo blbé :unamused: :unamused: :unamused:
10. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb dievčata, kedy už porodíme??? :sunglasses:
10. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka20 heh ty si už mala rodiť.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb termín mam 10. 13. 17 teho. tak uvidíme. ty mas kedy??
10. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no sme na tom rovnako s tou zapchou, lebo ani ja som ju nezazila ani jediny raz za cele tehotenstvo, dokonca ako pises, niekedy som aj 2x za den isla :slight_smile:
10. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka20 juuj takže ty tak........No ja 16 tak zdá sa,že to bude den skor.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 a ty rodíš v Košiciach??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ano v Kosiciach, v Saci. Preco? :slight_smile:
10. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 no som sa sla pytať či v Saci...Lebo kamoška tam rodila a chvalila tak zato sa pytam.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Jůů, no my už to asi opravdu nestihneme...třeba zítra :slight_smile:
10. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
Ďakujem :slight_smile:
11. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja tiež stále nič. Túto noc som sa úplne super vyspala. Ináč dnes je nádherný dátum. :slight_smile:
11. únor 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko bambuľky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: chcem sa spýtať: maternica mi počas dňa často tvrdne ale vždy večer ma pri tom až vystiera- až ma tam tak pichá. AJ VÁM TO TAK ROBÍ?
11. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no moj muž nechce že lebo to je teplošský dátum na valentína aby sa mu syn narodil :grinning: ale jasne ked by to bolo aj na valentína tak by bol rád že už má syna a zvykol by si :slight_smile: hlavne aby boli naše detičky zdravé a aby to všetko dobre dopadlo :grinning: už asi aj mne sa to začína hýbať, v noci som cítila bolesti podbruška ako pred kramami a aj rano trochu, ale nič pravidelné to nebolo...tak hadam sa to už rozbehne...ale cez vikend by nemuselo, doktor bude akurat preč :sweat_smile: ale vraj mi niekoho spolahlivého vybaví tak sa hadam nemusím báť :slight_smile:
ja by som velmi sekciu nechcela, švagriná má dve sekcie za sebou a jeden spontanny pôrod ale veru že sekcia je bolestivejšia a dlhšie sa z nej zotavuje, ja som už v den pôrodu chodila po izbe, síce trochu štípalo zašívanie ale inak som sa cítila dobre. a po sekcii nemožeš hned vstavat, to je predsa operacia a toho sa ja bojim,mna nikdy neoperovali :confused: tak dufam že sa otvorim normalne :slight_smile: prvý pôrod som tiež mala s vyvolávačkou a hrozila sekcia lebo mi malá tlačila na cievy ale chvalabohu bolesti len 5h a otvorila som sa normalne tak hadam už malá nachystala malému cestu :grinning:
11. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja som chcela dnes rodiť, ale vôbec to tak nevyzerá, mne sa tento dátum veľmi páči :grinning:
11. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre raanko! dnes je taky krasny datum, babetka sup sup pytajte sa na svet!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my tiež nič, drobec sa stále nechystá. Na monitore sa včera ukázala jedna kontrakcia, a ani tú som necítila. Dnes je fakt pekný dátum:slight_smile:
11. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 to nevadí, že ti popukalo, hlavne nech je bábatko zdravé. Ja som bola chudá a mám strie na bokoch aj z vnútornej strany stehien, kadečo som na to skúšala, ale už kašlem na to. časom ti vyblednú a úplne na ne zabudneš:slight_smile:
11. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer ahojky máme stejné datum porodu a u nás také nic, včera mě na kontrole provedli lehce Hamiltona, protože samo se to prý ještě vůbec na porod nechystá a když neporodím do neděle, tak v pondělí jdu zase do poradny a dohodneme se už na vyvolávačce.....jak dlouho tebe nechají čekat?
11. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ahojky tak konečně se to rozbíhá i nám, co máme miminka lenochy že:slight_smile: mooc ti držím pěstičky, aby jsi to všechno dobře a co nejrychleji zvládla:slight_smile:.....já jdu do poradny v pondělí a pokud do té doby nic,tak se už taky domluvíme s dr. na vyvolávačce, jsem si jistá, že mě nemine...včera mě dělali lehce Hamiltona, aby mě aspoň trochu něco rozběhli, protože moje tělo se samo na porod ještě vůbec nechystá, tak doufám, že příští týden už taky půjdu na vyvolávačku:slight_smile:
11. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma z kontroly, no všechno je prefektně nachystané, takže teď už jen ten správný okamžik :slight_smile: Na doporučení paní doktorky budeme pokračovat ve 2dcl červeného a království divočiny :grinning: Dneska den po termínu, tohle datum jsem si sice přála, ale tak Valentýn taky není špatnej :wink: Nakonec jsem sama překvapená, jak se v pohodě cítím a to už začínám přenášet...Prostě se mimi má správně tam kde je, tak ho zatím nebudem rušit, však on si Mišáček řekne :wink: Jinak další kontrola v úterý, pokud teda nic nevypukne :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a málem bych zapomněla, večer jsem si zkoušela trochu dráždit bradavky, někde jsem vyčetla, že to taky pomáhá a ejhle, dostala jsem slabé kontrakce, ale nějak jsem se lekla a nechala toho. Tak o víkendu to zkusím znova, třeba to opravdu má něco do sebe :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ahojky tak gratuluju k dobrým zprávám:slight_smile:
11. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer jááj teplošsky datum???No to by mi nenapadlo!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Ach ja večer normalne bolesti ako na kramy,teraz som nevedela či ma kruti na stolicu,alebo idemrodiť...No trošku som potlačila na WC-ku a islo to.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ešte som citila tlak na mechur neskutočny ale kontrakcie sa nedostavili a tak nič z toho!!! :unamused: :unamused: :unamused:
Veru pekny dátum dnes... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ahojky tyjoo..ty uz to mas vazne za chvilku:slight_smile: to je super, mooc ti zavidim:slight_smile:
11. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Děkuju, tobě už budou v týdnu asi vyvolávat, že? No třeba to ještě příjde samo, moc držím pěsti!!! Dnes jsem na monitoru potkala paní, říkala, že už čeká třetí děťátko a pokaždý přenášela a termín má dnes a nic se neděje. Tak jsem se jí ptala jak dlouho ji nechali přenášet a říkala, že první mimi 10 dní a druhé týden. Nicméně u obou čirou náhodou v den, kdy měla nastoupit do porodnice se porod rozběhl sám, z ničehonic a šlo to rychle a v pohodě. Tak tobě se taky musí poštěstit! :wink:
11. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 no já bych to spíš viděla na vyvolávačku, protože dr. mi říkal, že se moje tělo prostě samo od sebe ještě na porod vůbec nechystá a taky mi říkal, že vyvolávat se nemusí nejdřív ve 41+3, ale klidně už dřív, jen to tělo na to musí být aspoň trochu připravené, což já jsem ještě včera neměla, takže mě uďál lehce Hamiltona, aby se to trošku nachystalo a uvidim v pondělí no, buď mě ještě nechá čekat anebo mě nabídne vyvolávačku, příští týden by to bylo super, protože i přítel je celý týden doma
11. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek