• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 ked som porodila , ppytali sa ma na ktoru izbu chcem ist a povedali ktore maju volne, totiz teraz sa tam rodi vela deti a ja som rodila minulu nedelu a od piatka na izbe prvej doby porodnej lezali 3 pacientky 3 dni, teda museli nejake zeny prepustit, cize mali volne len za 30 a 15, 15tky su dvojky a aj 30tky su dvojky len maju krajsie zariadenie, take drevene...ale velmi ocenite sprchu na izbe.
minuly tyzden dokonca mali zakaz prijmat nove pacientky, lebo mali preplnene a 7 zien cakalo na predporodnej izbe a dokonca lezali aj na nadstandardnej por. sale, inak posielali rodit do novej nemocnice.

sestonedelie a novorodenecke funguju vlastne akoby na jednej chodbe, o mamicku sa stara sestonedelie..cize akoby gynekologia a porodnictvo a o babatko novorodenecke...

no na tom novorodeneckom su dost prespekulovane tie sestry...hoci aj na sestonedeli, ale povacsine sa dalo...ja som mala hned v prvy den s jednou incident ;) hlavne od nich nic nechci ;) a rob co ti povedia ;) a nepytaj sa..lebo oni nemaju cas ti nic vysvetlovat a taak ;} koncom pobytu som si z toho uz nic nerobila ale v prve dni mi to ne bolo jedno hlavne ked si ubolena a nespis a je toho na teba vela tak ta to vie riadne vytocit.

dost ma sralo ze dieta ti nechaju a ziadne info k tomu. mas ho a staraj sa, ci vies kojit ci sa vies o neho starat to ti nik nepovie, hlavne ze si im podpisala ze suhlasis s roomingom a od toho casu si zodpovedna za neho ty ;)

ale inak OK:slight_smile:
11. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies fitlopta je super vec.ja som na nej skackala asi 2týždne pred pôrodom,aby sa malinký dostal čo najviac dole.aj pri pôrode som ju využila.pôr.asistentka mi sama hovorila,aby som na nej skackala,ak sa mi dá,že mi to pomôže aj pri bolestiach,a bábetko sa dostane nižšie.
11. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Já si dávám teda 2dcl, Frankovku...přítel se jmenuje Fránek, tudíž i malý bude Fránek, tak si říkám, že třeba i tím jménem by ho to mohlo popohnat :grinning: Jinak přes den si dělám maliník se skořicí, ráno a večer teplou sprchu a dnes máme v plánu i sexík..No moc moc jsem zvědavá, jak si ten náš kulíšek dá říct :slight_smile:
11. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Naozaj som zvedavá na teba,kedy to u teba bude.Ja už dostávam smsky,maily,každy už čaká babatko.To je najhoršie,že nie sme v bolestiach len jeden den v den porodu,ale trvá to viacej dní :frowning2: Presne ako píšeš,najhoršia je neistota,vobec netušíme,kedy to bude.Už si ani neopovážim nič plánovat na víkend.. Ked sa Tamka velmi hmyri a natahuje,čo ma už naozaj bolí,tak si poskackám na lopte a ukludní sa.
11. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nevíte co @lubinka26 ? Naposled tu byla tuším předevčírem, chtěla si dát ricinový koktejl a měla mě informovat o průběhu po požití a ona nikde! Tak možná je mi to jasné, co následovalo :slight_smile:
11. únor 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak si ju idem dnes zaobstarať - sestra myslim ma :slight_smile:
@denisa287 ved aj mne kazdy uz vyvolava a pise, ze ci uz mame ............... a my stale nic ...................
11. únor 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra nie nie akáže sekcia :wink: :wink: :wink: . ja som rodila normálne. Tiež rychlo . Tak ja neviem ty si asi bola v inej Šaci :grinning: :grinning: :grinning: . ja absolutna nespokojnosť so všetkým na šestonedeli. sestričky protivne odmerane snad jedna , dve zlate. Nič nevysvetlia.pytaš tabletu tak ti nedaju. hrôza
11. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra až teraz som kuki čo si písala. ved ani ty si nebola spokojna so šestonedelim. Presne ako pišeš sestičky des. Mamička chodte na večeru a ako:??? s kým ostane dieťa??? Toto ich netrapilo. ja som bola na č.7 som do seba to jedlo len nahadzala a utekala k malej
11. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra @denne73 Ta ste ma nepotesili cajores:((( ale lepsie vediet dopredu,a spon od nich nebudem nic cakat:slight_smile: A dnes, ked som bola na kontrole, tak akurat vylepovali zakaz navstev kvoli chripke, tak dufam, ze porodim a vtedy, ked uz ten zakaz platit nebude, lebo si neviem predstavit tam 5 dni lezat bez kontaktu s drahym a s rodinou...a bez pravidelneho prisunu nejakych dobrot:slight_smile:)) No nic, musim sa na to psychicky pripravit, len dufam, ze neskoncim v Novej nemocnici, lebo na tu som pocula tiez dost protichodne nazory...aj ked ju mam blizko, ale aj napriek vsetkemu este stale chcem rodit v Saci:slight_smile: A to, ze sestricky su desne ma fakt prekvapuje, sak kto mi ma pomoct ak nie oni? A este ked nebudu povolene navstevy a budem mat problemy s kojenim, tak neviem, ci ma zo sestonedelia neposlu rovno na psychiatriu :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nezufaj. možno budeš mať šťastie na lepšiu smenu sestier. Možno uplne ine skusennosti ako my dve. Pri kom budeš rodiť??
11. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra moja a aky kočik si nakoniec kupila???
11. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja cakam babetko 22.feb.Chcem sa opytat ci je tu niekto z Londyna
11. únor 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 nevybavovala som si nikoho...ty si rodila u koho? Nie som rizikovy pacient, takze necitim nejak potrebu si niekoho vybavovat, kedze tam ani nikoho z lekarov nejak osobne ani po znamosti nepoznam, takze ma odrodi ten, co bude mat sluzbu:slight_smile:
11. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jasne v pohode. všetci su tam skveli. ,mna odrodil Dosedla
11. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, dajte nejaky tip na zajtrajsi obed...lebo odkedy som doma a varim castejsie, dochadza mi fantazia:slight_smile:)) Predtym, ked som este chodila do prace a varila vacsinou iba cez vikend, tak to bolo jednoduche, ale teraz, ked varim aj cez tyzden si uz nevystacim s tymi osvedcenymi receptami, co mi predtym stacili:slight_smile:)) A hlavne nic zlozite, som taka priemerna kucharka, vsetko varim podla receptu:slight_smile:)) Tak cakam na vase tipy:slight_smile: a musi to zahrnovat nejaku masitu zlozku (to kvoli drahemu:slight_smile:)
11. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ved prave, ze som nepocula, ze by tam bol nejaky zly lekar, takze sa nejak ani neobavam, ze by som si to neskor vycitala...necham to na toho hore a na toho v brusku, nech sa oni medzi sebou dohodnu, ja uz iba potlacim:slight_smile:))
11. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea13 skus pozriet do fotoblogu @natalca - ona tam ma mena vsetkych februaroviek a takisto odkial sme...
11. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som tu nova nemamsajnu ako to urobit
11. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra a Leon je v slovenskom kalendari? My budeme mat Leonarda, tak preto sa pytam :grinning:
11. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea13 poslala som Ti link
11. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to neviem.Ja som Lea A viem ze Leo je.My budeme mat Zoe
11. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Ahoj.Tak ze ty si v 39tt.Ako ja???A si na slovensku??,
11. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea13 ahoj. ja som v londyne. ktora lokalita si?
11. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea13 A co ze si sa prihlasila az teraz? Inak, vitaj medzi nami cakatelkami, uz je nas tu len par, co cakame, vela bab uz porodilo a uz maju krpcov doma:slight_smile:
@anjelik3 ahoj, ja sa chystám rodiť v Nitre a termín mám 14.2. 17.2., 20.2. :wink:
@lea13 Ano, na SVK v KE
@leonard2002 Ani neviem.Dako som nemala cas,
11. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ahoj.Ja som West London Isleworth.A ty si kde???
11. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea13 tiez west london,ale ealing. do ktorej nemocnice ides?
11. únor 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek