• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
To vazne ja som do novembra byvala Sout Ealing.Rodim v Ealing Hospital.A ty????Ina nahoda???A odkial si zo slovenska
11. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea13 ja som si vybrala nortwick park. na svk byvam na vychode. ked obe porodime a budeme uz zotacene,mozeme ist spolu kocikovat :slight_smile:
11. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Dosedla je skvelý naozaj bola som pri nom dva krat na ultrazvuku.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Keby som rodila tam,tak ho chcem... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bolo super.No ja som tiez skoro z vychodu.LUbica pri Kezmarku.Vies co cakate???Si vydata???kedy mas vlasne termin???
11. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb A kde rodis?
11. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Ahoj,ja som dnes robila zemiakové placky.My ich lubime s tatarskou a nastruhanym syrom,ale mohla by si robit plnené bud nejakym maskom alebo kuracou pečienkou .
11. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra @cinamon7 gratulujem k bábätkám a želám všetko dobré :wink: tak dievčatá, šup sem s mierami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lea13 vitaj medzi nami, ak chceš pridám aj teba do tabuľky, možno ešte niekoho nájdeš koho poznáš :wink:
@leonard2002 ja budem robiť zajtra bryndzové halušky so slaninkou :dizzy_face:

dievčatá, ktoré chcete rodiť v NR, mám čerstvé info od môjho dokiho, vraj pôrodnú sálu idú maľovať teraz cez víkend a že všetky pôrody budú smerovať do iných, okolitých nemocníc, takže ak môžete vydržte do pondelka, aj ja prehováram môjho Martinka, že nikam sa nejde :grinning: dnes sme inak po tej kontrole tlaku, trošku sa mi to upravilo, takže ďalšia poradňa v utorok :slight_smile:
11. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja rodím vo Vranove ...tu byvam a hlavne mama robí v nemocnici tak aby nebol problem s navštevami,ale keby si možem vybrať tak Saca určite... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Ahojte baby.Vsetkym drzim palce.Som velmi rada ze ste tu taka velka partia
11. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea13 ďakujeme, aj my držíme palce tebe a sme radi, že si nás našla :wink:
11. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea13 poslala som postu. a termin mam po tebe, 3.3
11. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ahojte,,,no tolko stran mam dohanat,,to ste tu nic ine nerobili,len pisali?? :grinning: :grinning: vsak tu sa ma len rodiiit :grinning: :grinning: :grinning:

my sme dnes dosli z porodnice,,idem daco poprecitavat a reagovat

na upresnenie,,narodili sme sa 6.2.2011..o 13.45. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

juuuuuuuuuuuuuuuuj ale boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma vsetkooooooooooooooo :sunglasses: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Tak to verim ale zaroven Gratulujem.A o co sa Slovensko rozrastlo o dievcatko alebo Chlapceka
11. únor 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dene, ja som pri prepusteni zodpovedne vyplnila ten dotaznik spokojnosti a malo mi boli aj tie dve strany na nazory :grinning: :grinning: :grinning: a presne to som tam napisala ze daju ti dieta presne vtedy ked je obed a este su sanitarky nespokojne ze nejdes vtedy ked ta volaju...tak som povedala ze dieta mi place a ci mi ho oni postrazia ked som ja na obede, lebo z novorodeneckeho na mna kukaju ze co chcem ked im idem dat dieta..
a este jedna vec, ze to zariadenie vobec nezodpoveda tym peniazom, hlavne tie otrasne matrace, mna tak krize z neho boleli...
inak aj sestricky sa stazovali ze narobili nadstandardne izby a ludia tam nechcu ist rodit lebo sa plati a dokonca je malo izieb, takze stale maju preplnene..takze take protichodne nazory..

kupovala som Bexu trojkolku :slight_smile:

@leonard2002 ja som tiez nechcela vybavovat nikoho ale na presvedcovanie znamej som sa dala nahovorit na vybaveneho lekara...ale ked som zacala chodit do poradne, tak som ho nechcela rusit a nakoniec som ani v den porodu mu nevolala ;) lebo mi bolo blbe volat niekoho na neviem akudlhu dobu, lebo napriklad envies ako budes dlho rodit, zavolas si vybaveneho lekara a on aby sa to urychlilo este ta napicha...snad...takze ked som prisla, mal sluzbukonajuci lekar sluzbu a rodila som pri nom..tak ako som chcela a zhodouokolnosti to bol moj gyndos :slight_smile:

@leonard2002 napriklad masove gulky v paradajkovej omacke, alebo krkovicka s cervenou kapustou alebo hm..francuzske zemiaky..alebo sote na smotane s cestovinami:slight_smile:

Leon ma meniny 4.1.(presnejsie León), to podla wikipedie, ale rozmyslame ze ci nebudeme oslavovat na Leonarda :slight_smile: aby mal rozdelene narodky a meniny :slight_smile: len neviem ako sa bude tvarit ked bude starsi, ze preco oslavujeme v iny den :slight_smile:
11. únor 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj , no konečne si sa ozvala :wink: vitaj a ešte raz obrovskááááááááááááááááá gratulka :dizzy_face: tak sem sa s podrobnosťami :wink:
11. únor 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea13 o chlapceka,,tobiaska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahoj, my máme termín 14.2. . Ako dlho sa tam bude maľovať? A už začali?
11. únor 2011 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

@natalca maly mal 2500g a 45 cm, taky drobec ale drzi sa dobre..v porodnici mi hovorili ze najmensi ale najvacsi krik robil ked rozvazali na kojenie :slight_smile:
11. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca este si neporodila??? jaaaj moje zazitky radsej nechci vediet,,bo hruuuuuza....ale popisem,,len pri mrnusovi sa mi neda hned,,,ale poviem vam, najhorsie je hodit na zachod,,doslova mam ritku zositu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulujeme, mali sme rovnaký termín. Obe sme síce doma, ale my 2v1. Teším sa s tebou, nech len pekne papá a rastie, veľa zdravíčka :slight_smile:
11. únor 2011 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ahoj, no super, možno sa tam stretneme, maľovať by mali len cez víkend a len sálu, povedal mi môj doki, že ja už budem rodiť v peknom novom, čistom a vymaľovanom, začali asi dnes :slight_smile:
ak by ťa to náhodou chytilo, brnkni si na pohotovosť, možno ťa budú navigovať, keby niečo ja si tam brnknem, ak budem v stave si nájsť číslo :grinning:
11. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra vďaka za miery, hneď zapíšem, a čo sa k tomu kriku dá iné napísať? nuž len že chcel na seba patrične upútať pozornosť aj keď ho je len troška :grinning: je to malý vtipálek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Gratulujem.A porod si mala tazky???Ci ako sa to vezme.
11. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ešte stále som kinderko, je mi ľúto, že si až taká ubolená, ale už to máš za sebou, to je super pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mrňúskové očká zahoja všetky rany :wink:
11. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca fuha,tak esteze to uz mam za sebou :slight_smile: pretoze som rada,ze som rodila v NR - pristup uplne super :slight_smile: . novorodenecke neviem,kedze maly bol na JISke a tam sa o neho velmi dobre starali.
11. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj, tak si to úspešne zvládla - ešte raz blahoželáme :slight_smile:
my čakateľky by sme to už asi mali tiež najradšej za sebou - obzvlášť keď mi pravidelne každý večer nastupujú kontrakcie :unamused:
11. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no super, že to máš za sebou, srdečne ti gratulujem, želám všetko dobré, skoré zotavenie, veľa mliečka a veľa úsmevných príhod s vašim slniečkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak nám napíš aj nejaké podrobnejšie info o pôrode, aj údaje do tabuľky - v ktorom týždni si rodila a miery tvojho pokladika :dizzy_face:
11. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Jeej moja, srdečne gratulujem:slight_smile:)) teším sa:slight_smile:)
@pepies ty si ešte kinderko? Ach jaj, dohovaraj, dohovaraj... A s mm sup pod perinku
11. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja som uz pisala a v tabulke som sa nasla :slight_smile: porod rychly. trval v mojom pripade asi 20 min - myslim,ze kazda si taky zela. maly sa narodil 23.1.2011 na 35. tyzden, mal 2260g a 46 cm.
11. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 prepáč, vidíš akú mám tehudemenciu??????? už by som mala porodiť, lebo keď to takto pôjde ďalej, nebudem sa vedieť ani o malého postarať :frowning2: :grinning:
11. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek