TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
lea13
11. únor 2011
To vazne ja som do novembra byvala Sout Ealing.Rodim v Ealing Hospital.A ty????Ina nahoda???A odkial si zo slovenska
hrozienko11
11. únor 2011
@lea13 ja som si vybrala nortwick park. na svk byvam na vychode. ked obe porodime a budeme uz zotacene,mozeme ist spolu kocikovat 🙂
domigb
11. únor 2011
@denne73 Dosedla je skvelý naozaj bola som pri nom dva krat na ultrazvuku.... 🙂 🙂 🙂
Keby som rodila tam,tak ho chcem... 🙂 🙂 🙂
lea13
11. únor 2011
To by bolo super.No ja som tiez skoro z vychodu.LUbica pri Kezmarku.Vies co cakate???Si vydata???kedy mas vlasne termin???
leonard2002
11. únor 2011
@domigb A kde rodis?
denisa287
11. únor 2011
@leonard2002 Ahoj,ja som dnes robila zemiakové placky.My ich lubime s tatarskou a nastruhanym syrom,ale mohla by si robit plnené bud nejakym maskom alebo kuracou pečienkou .
natalca
11. únor 2011
@palesandra @cinamon7 gratulujem k bábätkám a želám všetko dobré 😉 tak dievčatá, šup sem s mierami x-) x-) x-)
@lea13 vitaj medzi nami, ak chceš pridám aj teba do tabuľky, možno ešte niekoho nájdeš koho poznáš 😉
@leonard2002 ja budem robiť zajtra bryndzové halušky so slaninkou x-)

dievčatá, ktoré chcete rodiť v NR, mám čerstvé info od môjho dokiho, vraj pôrodnú sálu idú maľovať teraz cez víkend a že všetky pôrody budú smerovať do iných, okolitých nemocníc, takže ak môžete vydržte do pondelka, aj ja prehováram môjho Martinka, že nikam sa nejde 😃 dnes sme inak po tej kontrole tlaku, trošku sa mi to upravilo, takže ďalšia poradňa v utorok 🙂
domigb
11. únor 2011
@leonard2002 ja rodím vo Vranove ...tu byvam a hlavne mama robí v nemocnici tak aby nebol problem s navštevami,ale keby si možem vybrať tak Saca určite... 🙂 🙂 🙂
lea13
11. únor 2011
@natalca Ahojte baby.Vsetkym drzim palce.Som velmi rada ze ste tu taka velka partia
natalca
11. únor 2011
@lea13 ďakujeme, aj my držíme palce tebe a sme radi, že si nás našla 😉
hrozienko11
11. únor 2011
@lea13 poslala som postu. a termin mam po tebe, 3.3
mafynka
11. únor 2011
😃 😃 ahojte,,,no tolko stran mam dohanat,,to ste tu nic ine nerobili,len pisali?? 😃 😃 vsak tu sa ma len rodiiit 😃 😃 😃

my sme dnes dosli z porodnice,,idem daco poprecitavat a reagovat

na upresnenie,,narodili sme sa 6.2.2011..o 13.45. 😃 😃 😃 😃

juuuuuuuuuuuuuuuuj ale boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma vsetkooooooooooooooo 😎 ]-( ]-( ]-( ]-(
lea13
11. únor 2011
@mafynka Tak to verim ale zaroven Gratulujem.A o co sa Slovensko rozrastlo o dievcatko alebo Chlapceka
palesandra
11. únor 2011
@denne73 dene, ja som pri prepusteni zodpovedne vyplnila ten dotaznik spokojnosti a malo mi boli aj tie dve strany na nazory 😃 😃 😃 a presne to som tam napisala ze daju ti dieta presne vtedy ked je obed a este su sanitarky nespokojne ze nejdes vtedy ked ta volaju...tak som povedala ze dieta mi place a ci mi ho oni postrazia ked som ja na obede, lebo z novorodeneckeho na mna kukaju ze co chcem ked im idem dat dieta..
a este jedna vec, ze to zariadenie vobec nezodpoveda tym peniazom, hlavne tie otrasne matrace, mna tak krize z neho boleli...
inak aj sestricky sa stazovali ze narobili nadstandardne izby a ludia tam nechcu ist rodit lebo sa plati a dokonca je malo izieb, takze stale maju preplnene..takze take protichodne nazory..

kupovala som Bexu trojkolku 🙂

@leonard2002 ja som tiez nechcela vybavovat nikoho ale na presvedcovanie znamej som sa dala nahovorit na vybaveneho lekara...ale ked som zacala chodit do poradne, tak som ho nechcela rusit a nakoniec som ani v den porodu mu nevolala 😉 lebo mi bolo blbe volat niekoho na neviem akudlhu dobu, lebo napriklad envies ako budes dlho rodit, zavolas si vybaveneho lekara a on aby sa to urychlilo este ta napicha...snad...takze ked som prisla, mal sluzbukonajuci lekar sluzbu a rodila som pri nom..tak ako som chcela a zhodouokolnosti to bol moj gyndos 🙂

@leonard2002 napriklad masove gulky v paradajkovej omacke, alebo krkovicka s cervenou kapustou alebo hm..francuzske zemiaky..alebo sote na smotane s cestovinami🙂

Leon ma meniny 4.1.(presnejsie León), to podla wikipedie, ale rozmyslame ze ci nebudeme oslavovat na Leonarda 🙂 aby mal rozdelene narodky a meniny 🙂 len neviem ako sa bude tvarit ked bude starsi, ze preco oslavujeme v iny den 🙂
natalca
11. únor 2011
@mafynka ahoj , no konečne si sa ozvala 😉 vitaj a ešte raz obrovskááááááááááááááááá gratulka x-) tak sem sa s podrobnosťami 😉
mafynka
11. únor 2011
@lea13 o chlapceka,,tobiaska 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
silvika18
11. únor 2011
@natalca ahoj, my máme termín 14.2. . Ako dlho sa tam bude maľovať? A už začali?
palesandra
11. únor 2011

@natalca maly mal 2500g a 45 cm, taky drobec ale drzi sa dobre..v porodnici mi hovorili ze najmensi ale najvacsi krik robil ked rozvazali na kojenie 🙂
mafynka
11. únor 2011
@natalca este si neporodila??? jaaaj moje zazitky radsej nechci vediet,,bo hruuuuuza....ale popisem,,len pri mrnusovi sa mi neda hned,,,ale poviem vam, najhorsie je hodit na zachod,,doslova mam ritku zositu 😞 😞 😞 😞 😞
silvika18
11. únor 2011
@mafynka gratulujeme, mali sme rovnaký termín. Obe sme síce doma, ale my 2v1. Teším sa s tebou, nech len pekne papá a rastie, veľa zdravíčka 🙂
natalca
11. únor 2011
@silvika18 ahoj, no super, možno sa tam stretneme, maľovať by mali len cez víkend a len sálu, povedal mi môj doki, že ja už budem rodiť v peknom novom, čistom a vymaľovanom, začali asi dnes 🙂
ak by ťa to náhodou chytilo, brnkni si na pohotovosť, možno ťa budú navigovať, keby niečo ja si tam brnknem, ak budem v stave si nájsť číslo 😃
natalca
11. únor 2011
@palesandra vďaka za miery, hneď zapíšem, a čo sa k tomu kriku dá iné napísať? nuž len že chcel na seba patrične upútať pozornosť aj keď ho je len troška 😃 je to malý vtipálek x-) x-) x-)
lea13
11. únor 2011
@mafynka Gratulujem.A porod si mala tazky???Ci ako sa to vezme.
natalca
11. únor 2011
@mafynka no ešte stále som kinderko, je mi ľúto, že si až taká ubolená, ale už to máš za sebou, to je super pocit x-) x-) x-) mrňúskové očká zahoja všetky rany 😉
zebra41
11. únor 2011
@natalca fuha,tak esteze to uz mam za sebou 🙂 pretoze som rada,ze som rodila v NR - pristup uplne super 🙂 . novorodenecke neviem,kedze maly bol na JISke a tam sa o neho velmi dobre starali.
pepies
11. únor 2011
@mafynka ahoj, tak si to úspešne zvládla - ešte raz blahoželáme 🙂
my čakateľky by sme to už asi mali tiež najradšej za sebou - obzvlášť keď mi pravidelne každý večer nastupujú kontrakcie :-|
natalca
11. únor 2011
@zebra41 no super, že to máš za sebou, srdečne ti gratulujem, želám všetko dobré, skoré zotavenie, veľa mliečka a veľa úsmevných príhod s vašim slniečkom x-) x-) x-)
tak nám napíš aj nejaké podrobnejšie info o pôrode, aj údaje do tabuľky - v ktorom týždni si rodila a miery tvojho pokladika x-)
arrett
11. únor 2011
@mafynka Jeej moja, srdečne gratulujem🙂)) teším sa🙂)
@pepies ty si ešte kinderko? Ach jaj, dohovaraj, dohovaraj... A s mm sup pod perinku
zebra41
11. únor 2011
@natalca ja som uz pisala a v tabulke som sa nasla 🙂 porod rychly. trval v mojom pripade asi 20 min - myslim,ze kazda si taky zela. maly sa narodil 23.1.2011 na 35. tyzden, mal 2260g a 46 cm.
natalca
11. únor 2011
@zebra41 prepáč, vidíš akú mám tehudemenciu??????? už by som mala porodiť, lebo keď to takto pôjde ďalej, nebudem sa vedieť ani o malého postarať 😞 😃

Začni psát odpověď...

Odešli