• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka aj ja blahozelam a uprimne zavidim...my tiez este 2v1 a ani sa k porodu neschyluje:slight_smile: ja krpcovi zacnem dohovarat az po 19/02:slight_smile: a aj ked nemas tie najlepsie zazitky, sme zvedave, tak daj nejake detaily, nech sa my cakatelky mozeme este nejako pripravit na vsetky alternativy a priebeh porodu:slight_smile:
11. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@palesandra sote na smotane s cestovinami je dobry tip:slight_smile: dakujem:slight_smile:
11. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka jééj gratulujem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Prajem vela,vela zdravia... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
tak ja opat nic, aj ked bolesti uz mam stale castejsie, ale nic pravidelne.. Filip je zasa chory, mal vecer teploty, uz dva tyzdne stale nieco :frowning2: taku depku mam z toho vsetkeho..
@mafynka gratulujem :slight_smile: super, ze uz mas po tom :slight_smile:
11. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka uprimne blahozelam a aj trosku zavidim :wink: . Ak mozes, pripoj aj info o doktorovi a ako si sa citila v nemocke, nech mam aspon trosku predstavu co mam cakat. tak sa mi zda, ze asi dijefcatko uz rodi, nejak dlho tu nebola.
11. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@katuskal už nás tu veľa 2v1 nie je, aj lubinka26 už asi porodila :slight_smile:
11. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca no veru nie je, ale dnes ste sa trosku vyrojili, co ma potesilo, lebo uz som zacala pripadat osamelo, do marcoviek sa mi uz nechce ist :wink:
11. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, kolik vas tady zbyva 2v1??? :slight_smile:
Ja se prisla pochlubit tim nasim uzlickem.. je tak sladkej, ze se musim podelit.. :grinning:
11. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@medunka1 jéééj,krááásny je.a tuším sa podobá na Marečka. :slight_smile:
11. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka srdečne gratulujem k Tobiaskovi. :slight_smile:
11. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@medunka1 máš krásne detičky :dizzy_face:
11. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka gratulujem k malemu :slight_smile:

baby,vy ste sa tu akosi rozrodili. to nik neostane na koniec mesiaca??? ved este ani polovica nie je,tak to neprehanajte :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@medunka1 já myslím, že už nás tu moc není
11. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@katuskal veď ja som tu už ako inventár, proti marcovkám nemám nič, ale nerada by som medzi ne patrila :grinning:
@medunka1...máš mooooc krásné miminko a ty očka:slight_smile:
@medunka1 maly je kraaasny :slight_smile: a ako to zvlada Marecek? uz je to lepsie?
11. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca ked Ty si inventar, tak ja som co? :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,,velmi pekne dakujeme,,,maly cely den spi ako zarezany,,aj prichod prespal,,

no ok nechcela som,ale tak budes sa to snazit opisat velmi mierne,,aby ste sa vy cakatelky nezlakli :grinning: :grinning:

no do porodnice som prisla o 8tej,,,o 9tej mi dali atb,,o pol 12tej mi doki praskol vodu,,,to este som nemala ziadne bolesti,,,tie nastupili take nepravidelne neskor,,ale dali sa prezit,,najhorsie to zacalo byt okolo jednej,,no rodila som sama,,teda predo mnou jedna rodila,,ale ta bola tichucko,,,som si vravela aka paradicka ten porod,,ani cez zasivanie necekla,,,potom som tam zostala sama,,plus dve asistentky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no ziadna sa mi nevenovala...aj ked som ich prosila,nech mi pomozu,,oni len zakricali,ze mam dychat,,,lenze ja som nechodila na pripravne kurzy,,,nevedela som ako mam dychat,,kazali mi chodit,,no to sa nedalo,lebo nespravnym dychanim,som sa v jednom kuse dostavala do mdlob,,tak ma polohovali na posteli,,ze 3 kontrakcie na jednom boku a 3 na druhom,,ze sa mam tak tocit,,no to tiez nic moc,,,doki bol zlaty,,naozaj bol stale pri mne,,chodil v jednom kuse,,,aspon on mi hovoil,co a ako,,stale vravel,ze o pojde pomalicky,,bez stresu,,ze do vecera,casu dost,,no od jednej takeeee bolesti,ze koniec,,som volala priatelovi,nech okamzite pride do menocnice,lebo ja to urcite nezvladnem,,,som sa hrozne bala o maleho,ze mi tam zomrie,,uz vobec som nevladala,,som kricala,,ze uz musim tlacit,,sestricky,ze mam dychat,,no navela jedna prisla za mnou,,a ze vidi hlavicku,,tak doki prisiel a do 10 minut bol maly na svete,,ale poviem vam,,kricala som na 3 oddelenia,,priatel akurat prisiel,ked uz bol doki pri mne,,a pocul len mna kricat ale strasneeee,,,a potom do 5 minut maleho zaplakat,,no nestihli mi dat ziadne injekcie,,,tak vsetko zaziva,,aj nastrih som citila,,fuuuj to bolo hrozne,,a sil mi 3 vrstvy,,to som citila steh po stehu,,ved ma aj sil hodinu,,tak som si to uzila,,,a doki bol taky zlaty,ze ku mne hned po porode pustil priatela,,hoci boli zakazane navstevy,,tak este na posteli ku mne prisiel,,,no zaver je asi taky, ze som porodila veeelmi rychlo,,ale zato aj veeelmi bolestivo
11. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 zatial som sa prenho nerozhodla a som stale cela :unamused:

dnes vas uz nedocitam... aspon sa zajtra nebudem nudit v tomto skaredom pocasi. pekny zvysok vecera :slight_smile:
11. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 ty si už extra trieda :grinning:
11. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 a ja som myslela, že už si po :fearful:
11. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no ťažko sa to číta, ale ten výsledok za to stál, že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 noo Marecek se lepsi.. uz malinkeho i sam pusinkuje a objima.. myslim, ze si zacina zvykat.. :wink:
sice na mne porad jeste jeci a odsekava, neposloucha a miva docela histericky zachvaty, ktery driv nemel, ale to je to nejmensi.. musim zatukat, ze se to nastesti neodrazilo na jeho zdravi. nema zadny tiky, nekokta, nedrbe se apod. :grinning:
akorat ho mam kazdy rano v pet v posteli a snazi se na mne nalepit a odstrkava mininko.. :unamused:
kojim totiz takrka nonstop, takze spim s kozama venku a s malinkym napojenym na "kojovod" :slight_smile:
11. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 muj manzel taky rika, ze je maly dost podobny Markovi.. i nekteri znami to rikaji.. ja tam tu podobu ale nevidim.. :unamused: pripadam si jak slepa :grinning:
asi nastupuje kojodemence :slight_smile:
11. únor 2011 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte. tak dnes sme s priatelom obehali vsetky potrebne institucie. zabralo nam to nieco vyse dvoch hodin, ale uz to mame chvalabohu za sebou. :slight_smile:
maly je strasne zlaty. ani poriadne neviem, ze ho mam. on stale len spinka :slight_smile: keby mu to tak vydrzalo co najdlhsie :grinning:
snazim sa vas docitat,ale ste tu velmi aktivne, takze nejak nestiham :slight_smile:
gratulujem vsetkym novym babatkam a samozrejme aj ich mamickam
11. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka gratulujem k malickemu :slight_smile: ten porod si si vytrpela, ale verim, ze ti to stalo za to :slight_smile:
drzte sa :slight_smile:
11. únor 2011 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@medunka1 super, ze sa to zlepsilo :slight_smile: ja ocakavam podobnu reakciu, tak som zvedava, ako to nakoniec bude..a Samko je taky papkacik? :slight_smile:
11. únor 2011 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 co to j papkacik?? :grinning: jako ze hodne papka, jo? :slight_smile:
no on mi u toho kojeni hlavne usina, takze ja ho ani nestiham nakojit z obou prsou.. :rolling_eyes:
zkousim ho budit, ale pak se zase prisaje, dvakrat potahne a je tuhej :sweat_smile: takze toho moc nevypije a za hodinu se zase budi hlady.. :rolling_eyes:
ono je mu koblizkovi u maminky v naruci tak prijemne.. a jeste ten cecek k tomu, kdo by neusnul ze jo ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2011 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@medunka1 hej hej papkacik je presne to, ze stale papa :slight_smile: to jak Filip :slight_smile: ten bol nacucnuty nonstop :slight_smile:
11. únor 2011 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 Ja si kolikrat k ranu uz rikam, ze bych se na to nejradsi vyprdla.. ze mu proste strcim flasku a hotovo.. :rolling_eyes: budu mu davat po trech hodinach UM a aspon se trosku vyspim.. :dizzy_face:
ale pak mne to pres den zase prejde.. a rikam si, ze musim vydrzet :slight_smile: ze je to to nejlepsi pro nas oba a treba by mi to pak bylo lito.. :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek