• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@medunka1 to som si aj ja vzdy v noci hovorila, ale rano som uz zasa veselo pokracovala :slight_smile:
11. únor 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jeej mafy, blahozelam. uz som na teba cakala :slight_smile: som si precitala tvoj porod, mala si to naozaj tazke, ale malicky stoji za to, nie? a aky maly Tobiasko? musite byt riadne stastni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 mas naozaj krasneho synceka, je ako obrazok :slight_smile:
baby, ani ja nechcem ist do marcoviek :frowning2:
@medunka1 ahoj, nevzdávaj to, veď keď sme ich mali v bruškách sme si hovorili, že vydržíme pre nich čokoľvek, len nech už sú na svete. A aj kojenie raz pominie a budeme na to len spomínať...tak si to užime, keď môžeme. Nič netrvá večne a každá chvíľa je niečim výnimočná....drž sa....
12. únor 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj ty si prepásla ten pekný včerajší dátum? :grinning:
12. únor 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca :grinning: veru prepasla
12. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky.....jak se vám dneska vede? já mám úplně hroznou náladu....v noci sem toho opět moc nenaspala a ráno jsem měla tak šišatý bříško, že se úplně bojim, jak tam Sebík leží.....zítra mám termín a pořád nic..už z toho mám pěkný depky, už aby bylo pondělí a šla jsem do poradny a už jsme se domluvili na vyvolávačce, ale ani to nemám jistý, doufám, že mě nepošle domů s tím, že počkáme do dalšího týdne, protože už je to na mě vážně moc..nemůžu se ani hnout, všechno mě bolí a ještě jsem se začala hrozně bát porodu:(
12. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki baby tie čo už mate miminka doma a kojite prosim hádžte tu nejaké recepty čo môžme jesť ja som už zufala.
12. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa aj ja mám doma Sebastiána , ale jemu je už 14.r :wink: :wink: :wink:
12. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja som sa tiež s dokim dohodla a vyvollai sme pôrod v 40t. možno by som čakala dodnes :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 máš nádherného syna...BLahoželám.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ahoj..Tak aj ja som nemala velmi dobru noc...Teda som nemohla spať...A rano ked som vstala,akoby mi praskli kosti alebo svaly tam dole :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Vieš ako ked ti pukne v kolennom klbe...Uz dobre no..Ja sa musim rano prejsť a som ako rybka vo vode....Verím ti že už nemožeš vydržať ved ani ja.....A moj muž povedal že sparvi všetko preto aby sa mala narodila zajtra.....že v nedelu sa rodia šťastne deti..Ale ja som už psychicky pripravená na ten utorok... :wink: :wink: :wink:
Baby poradte prosím...Kolíše sa ja vam trocha vanička ked ju nakliknete???Lebo moja na dvoch bodoch drží ale mama je nespokojná že sa nemá tak kolísať..Mne sa to nezda nebezpečné..Poradte :unamused: :unamused: :unamused:
12. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, ja len rychlo - dalsia hrozna noc za nami - ak to takto pojde dalej, pri porode budem asi spat, pretoze nevladzem ...... a nehovoriac o tom, ze Jakubka som nevidela 3 dni, tak som rano zasa revala, ze nemozem prist za nim ku svokrovcom, ach jaj .......

o 2 zacali kontrakcie kazdych 10 min a toto trvalo do 8h. rannej !!!!!! stale som cakala, ze trosku zintenzivneju a budu sa skracovat, no stale to bolo kazdych 10 min............ Ked sa mi uz zdalo, ze je to menej, tak potom zasa 20min. nic a takto to islo celu noc............ spala som asi tak, ze akurat, ked ma unasalo do rise snov, prisla kontrakcia, ja som ju zapisala a zasa - takto dookola az do rana............. asi 5x ma prehnalo, tak uz sme boli pripraveni - osprchovani, obleceni a stale sa mi to nezdalo, ze je to na odchod do porodnice. rano som sa okupala a kontrakcie zmizli, teraz nedavno zacali v intervaloch po 20min. som zufala - povedzte mi, je to normalne? :unamused:
@domigb aj nam sa kolise vanicka, je to normalne na niektorych kocikoch, neboj
12. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja si nemyslím,že je normálne...Ved ty máš už kolko dni kontrakcie???Podla mna chod už do porodky nech ti urobia ctg,alebo dačo.....čo ak sa u tebá prejavujú nejak bez odtoku pl.vody alebo čo???Je to čudne podla mna ale určite chod ked si kvôly tomu nespala celú noc...Držím ti palce.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, dnes som si všimla, že mám strašne popraskané brucho zo spodu, sú na to nejaké krémy? Celé tehu si krémujem brucho aj 2x za deň, nechápem prečo mi tak velmi popraskalo. :unamused:
12. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no zatial su kontrakcie vzdy len v noci, co som citala, niekomu to trva aj 2 tyzdne - kontrakcie, niekomu aj dlhsie /poslickovia/. Pohyby citim a kazdy mi hovori, ze do porodnice nemam ist, lebo tam budem len lezat a doma si mozem aspon chodit a skakat na fitlopte, tak neviem ........
Moja mama mala to iste, prenasala 8 dni, vzdy kontrakcie v noci a rano nic ............
Nemate niekto takuto skusenost? Hlavne druhorodicky ma zaujimaju, poradte please
12. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 s tým žiaľ nič nenarobíš, čítala som, že to popraskanie je hlavne geneticky dané, žiadne krémy nepomôžu a už vôbec nie na konci tehu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no to by zaujimalo i mna co mozem a co nemozem jest. snazim sa jest vsetko ale opatrne. lebo si myslim ze ked to nebudem jest teraz a potom to dam malej ako prikrm moze zareagovat este horsie. ale neviem....
12. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies drzim palce aby sa jasminka uz rozhodla prist na svet. co ty vies mozno pride presne na toho valentina :slight_smile:
12. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32
no nechcem byť zlá, ale keď ho máš popraskané, už ti krémik nepomôže :confounded: ale časom sa strie zmenšia, vyblednú...
Ja som na tom podobne - som sa vytešovala, že nemám takmer žiadne, náhle ti popraskalo asi preto lebo ti kleslo bruško a to je záťaž na kožu. aj ja som až doteraz strie nemala. :wink:
12. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ja som tiez tajne dufala, ze by mi to mohlo vcera vyjsa a nist :sweat_smile: co uz :sunglasses:
pisete, ze ste mali strasnu noc. ja som mala taku vcera. vecer o desiatej ma strasne prehnalo, co bolo aj super, kedze som trpela zapchou ( a vysla mi aj pred dvomi dnami zlata zila :cry: ) o druhej rano som sa zobudila, ze mi je strasne zle, vracala som jak diva :unamused: od stvrtej som bola hore lebo ma zacalo strasne boliet v podbrusku a tahalo mi krize. nijak som nevedela lezat :confounded: cely den ma tak potahovalo v krizoch a aj v podbrusku, ale tato noc bola zasa super. bola som len 2x na wcku a vzdy som hned zaspala :slight_smile: vazne som sa takto dobre uz davno nevyspala. bojim sa, co bude dnes :sweat_smile:

a ani ja nechcem patrit k marcovkaaaaaam... som ochotna vydrzat este 9 dni, ani o jeden viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, budu mi stacit do porodnice obycajne vlozky Lidie? ci treba tie specialne poporodne?
12. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečne sa nám vyjasnilo na pekný deň - len keby som nebola zase sama :angry: .ešte som len postele prezliekla a už mám pocit, že som upratala celý panelák a nie jednu izbu :frowning2: . No už to asi lepšie nebude.
12. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26
možno je to ticho pred búrkou :grinning: :grinning: :grinning: .
12. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin aj ja jem vsetko, ale s mierou. netrufla som si len na pomarance a mandarinky.
12. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne začína od utorka semester - ak sa malý nerozhodne asi začnem chodiť do školy, až ho trocha vyburcujem :grinning: :grinning: :grinning: len neviem či by som to fyzicky zvládala.
12. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova
Tak mandarínky bola moja prvá vlna, mohla som ich denne zjesť a na kilá a teraz zase pomaranče - neustále mám na ne chuť. :sunglasses:
12. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. mohla by si mat pravdu :slight_smile: noooooo, vyskusaj :slight_smile: a ked sa narodi maly, tak bude aj rozpravat, taky bude mudry :grinning:
ja ficim tiez na pomarancoch, okrem dni, ked mam kyselinu. to mam ako dezert za jedlom :grinning: kilo pomarancov dam kazdy den dole :grinning:
12. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26
Tajne som dúfala, že by sa malý vypýtal na svet skôr ako začne semester - aby som veľa nevymeškala (dúfam nebudem prenášať) - mám individuálny - ale nechcem si 50 % vybrať hneď na začiatku.
12. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek