• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ka.jo. tak to ta teda obdivujem :slight_smile: neviem si predstavit, ze by som sa mala po porode ucit :sweat_smile:
12. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nepripravuješ sa ty na pôrod ako arret? :confused:
12. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som mala tie poporodne z tesca. su asi dlhsie.
12. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ja mam strasnu chut na pomaranc, ale nemam odvahu :slight_smile:
12. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 Ahoj ,aj mne popraskalo len spodok bruška,tiež som natierala.No čo narobíme,nemáme taku elasticitu pokožky.Mne poradili,aby som si to natierala bioolejom.Možno pokial by som používala olej od začiatku,tak tak nepopraská,používala som tie tehu krémy..
12. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Ja tiež celé tehotenstvo zboznujem ovocie,len teraz pri konci už nemožem ani pomaranč ani mandarinky,lebo ma od nich páli :frowning2:
12. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky ... vsetkym babatkam zelam len vsetko najlepsie do zivota a maminkam , aby sa zahojili a babatka ic posluchali ... ja troska nestiham, predsa mat 3 deti a tak vekovo rozdielne je zaberak a do toho su este aj vsetci chori, okrem mna a Alana ... Alan je super ditko, buva, papa, kaka ... obcas zavrieska, ale to preto, ze on sa uz narodil ako hlados hladovity ... kojime sa co prska daju, ale niekedy je potrebne dokrmit 30ml ... on je schopny vypit 120ml mlieka mojho jak nic ... som si odavala nazaciatku, aby sa to rychle rozbehlo a dohnali sme Alanov apetit ... v nemocnici som nechala 9kg a kazdy den pomaly opadavaju dalsie, lebo nemam nejak cas sa najest :slight_smile: tak vam vsetkym drzim palce a nech uz je pekne a da sa ist von kocikovat :slight_smile: uz sa nemozem dockat ... pridam aj par foto ... takze Alan sa narodil 4.2. o 9:00 v Piestanoch , vazil 3900g a meral 50cm ...
12. únor 2011 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin dakujem. kontrakcie mam teraz kazdych 20-40min, nepravidelne, ja sa z toho zblaznim, ani spat sa mi neda, hoci som unavena :frowning2:
12. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki blahoželáme, je nádherný :slight_smile:
12. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki srdečne gratulujem k malému Alanovi...Máte krásne fotografie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tuším,že sa podobá na malého Olivera.....Tak sa držte ....velká rodinka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no tiez sa mi zda, ze Arret to mala takto vyse tyzdna.......... ale tuto noc som uz myslela, ze fakt ideme ........ a teraz nic........ ale pohyby citim, plodova voda neodtiekla, tak by sme mali byt ok.
12. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak ked hovoríš že je to dedičné no neviem neviem....ved daj si este červené vinčisko,horucu sprchu a skač este na tej fitlopte :unamused: :unamused: :unamused:
Podla mna ty dnes,alebo zajtra porodíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to tlacivo k prispevku na dieta dostanes na urade soc veci a rod. ked tam zas pojdes odniest tlacivo na iny prispevok, ktory dostanes na matrike, ked si pojdete po rodny list. ja som to vsetko absolvovala vcera :slight_smile:
12. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@domigb dakujem babulky a vy uz chodte rodit .... :slight_smile:)) inak alan uz bol gestacny vek 40tt a mala som aj zelenu plodovku. na olinka sa podoba celom a ockami a nosom a potom som to cela ja ... vlasky ma cierne a vzadu sa mu brckaveju :slight_smile:)) este aj usi ma stale zarastene ... aj celo ... taky maly cigos :slight_smile:)) olinko ma ruky nohy po tatovi a alan po mne ... alan je zmeska olivera a stely :slight_smile: tak sme si to krasne podelili ... a myslim, ze uz stacilo ... nech uz su vianoce , mali by sme uz byt v nasom dome :slight_smile: tak si to teraz predstavujem ake to bude uzasne ...

drzte sa a rychle nech je to za vami... u mna to bol tentoraz cisty horor a mala som aj trosku traumu a este aj asi budem mat ... ale uz to vyprchava ... :wink:
12. únor 2011 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb vino radsej nechcem, ak by sme nahodou isli.................. horucu vanu som absolvovala rano a potom mi kontrakcie prestali ........ som z toho totalne na nervy, trva to uz tak dlho, a zevraj druhorodicky to maju rychlejsie - prd
no ak to nebude dnes, tak do zajtra uz asi fakt nevydrzim .......... :frowning2:
@katarinasifrova dakujem za infosky
@kkiki ja uz sa zvijam v kontrakciach,no mala nezmarka si to vzdy rano rozmysli ...........
ste krasna rodinka, drzkajte sa :slight_smile:
idem na tu fitloptu, lebo brucho mam snad este vyssie, ako vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ja idem rodiť v utorok vyvolávačkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Júúúj traumu??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ked budeš mať čas daj nám vedieť z čoho.... :unamused: :unamused: :unamused:
Veru ste si to pekne podelili....a mať tri detičky je aj mojim snom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nuž prvá bude tiež Stella tak možno sa aj nám pošťastia ešte chlapci teda aspon jeden :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak prajem vam vela zdravia a samozrejme mliečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki nadherny syncek :slight_smile: ako obrazok :wink:
ahojte kocky,,iba som vas preletela,,nasa prva noc bola uzasna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sice sme sa budili kazde 2 hodiny,ale drobec je uplne perfektny,,place len ked ma ritku mokru,,a to vie,ze ide potom papkat,,potom spi ako zarezany.,,dneska sme boli aj trochu hore,,kukali sme sa po svete,,lebo vcera total cely den prespal,,ja som uz aj dala prat prvu varku veci,,

kocky, ako ten porod sam o sebe,,hmm,,ja neviem,,az tak strasny nebol,lebo to som vedela,ze raz to skoncit musi,,hoci bolesti neskutocne,,,ale najhorsie je to,co prislo potom a s cim bojujem kazdy den,,a to je stolica,,,jednak stehy a jednak som zistila,ze mam zlatu zilu,,a taaak desne to boli,,,prepacte,ze to riesim tu,,ale neviete mi poradit? ja uz len na zachod chodim s placom,,proste mam tvrdu stolicu a strasne to boli,,neviete nieco poradit na zmaknutie??ja uz som naozaj zufala,,,nebyt tohto,tak je to uplne super

a inak este k porodu,,maleho som prvy den nevidela, lebo mne hrozilo, ze pojdem este pod narkozu,,ma chceli cistit,,,nakoniec mi len pichli injekciu,,a vcera vecer az zo mna vysla ta 10cm zrazenina,,tak hadam to bude ok

a inak som vam zabudla,,co som mala toho streptokoka,,maly ho ma v usku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: chytil ho nakoniec aj tak odo mna :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a dakujem vsetkym za gratulacie,,,aj ja gratulujem k novym babatkam,,len sa tu po tom tyzdni musim zorientovat
@pepies no blizi sa ti to. tiez mi to pripada take ako u arret.... dufam, ze uz sa to zrychli, aby ta jasminka dlho netrapila. a ked je to take kadejake, tiez by som nesla do nemky, nechali by si ta tam a doma ti je zatial lepsie :wink:
12. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka juuuj tak to je mi luto,že ste si vytrpeli aj ty aj malý....a čo ti nepodali penicilin??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ja vzdy ked som mala tvrdu stolicu tak mi pomahal slivkový kompot...Skus možno ti to pomože :unamused: :unamused: :unamused:
12. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka moja, skus glycerinove cipky si kupit, stolica pojde lahsie von. a odporucam aj vlakninu jest, ja mam doma taku praskovu Psyllium sa to vola, das si 2 lyzicky do trochu vody a vypijes, jeden az dvakrat denne. stolica je z toho maksia a pravidelnejsia.
tesim sa, ze malicky je taky uzasny. neboj, toho streptokoka nejako doliecite :wink:
12. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a kojenie v pohode?
12. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Krásny chlapček,blahoželám .
@pepies Juj chudatko,kolko sa trápiš.Zelám Ti,aby to už netrvalo dlho a aby ste sa už mohli tešit z malinkej.
12. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem, som rada, ze mas rovnaky nazor, lebo fakt mi uz nie je vsetko jedno, zacinam sa bat.
@mafynka s tou zlatou zilou - aj ja mam cele tehu problemy s kakanim a hovorila som to doktorovi, tiez mi odporucil kupit si glycerinove cipky a povedal, ze ked mi vybehne zl. zila pri porode a budem mat potom nejake problemy, mam zavolat a poslat niekoho pre lieky, tak zavolaj svojmu gynekologovi a opytaj sa ho nato.
12. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
41tt pridávam sa k Vám babenky.Dnes by mal byt náš velky den D,ale neviem neviem.Zatial to tak nevyzerá.Ziadne bolesti nič.No ale este do polnoci je daleko.Viem len to,že mám prišerny strach z porodu,vlastne z tych kontrakcii a zo šitia. :unamused:
12. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 dakujem. a Ty nic? :slight_smile:
12. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Mne pomáhaju na tvrdu stolicu sušené slivky a na zlatu žilu som používala krém.
12. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Nič,uplne v pohode.Teraz sa ideme s manželom kupat a možno skusime aj tutuli mutuli.
12. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb cely treti cisark vysiel na milu jarmilu :slight_smile: strasne som sa bala spinalu, neznasam ho a vzdy odpadnem ked mi ho tam pichaju ... tak som sa psychicky pripravila aj mi namiesali nejaky sajrajt aby ma tam nekleplo .... ked som zbada anesteziologa achhhhh zle mi ostalo, taky nervozny bulo co mal obocie dlhsie ako vlasy ... tlsty ... tak prvu mi nevedel pichnut, nadaval mi za chrbtom, ze co je co je ... nadaval sanitakovi co ma drzal , ze ma zle drzi ze sa hybeme ... no pchal to do mna kade tade .... potom skusil druhy krat ... akoze pichol ale na hovno ... po 15min sa stale nic nedialo, omrtvena som bola ledva na 20% ... vsetko som citila a stipala som sa do nohy a boli boli boli ... po 15 min nic nediania ze ma daju pod narkozu uz nemozu cakat , tak mi ten debil pustil taku supu naraz , ze som citila ako mi spalilo hrdlo a uz nic viac si nepamatam ... nieco sa mi snivalo a potom ma uz budili :slight_smile: hned som sa spytala ci je Alan v poriadku a odviezli ma hore na izbu , kde ma cakal matko s Alanom ... a potom prisla taaaaaa bolest, spinal vo mne driemal ale hovno posobil ... lieky prosti bolesti ako keby ani neboli ... to a ta davka dvoch anestezii je pekny zaberak na telo ... no a rano o 5 mi priniesla sestricka z novorodeneckeho maleho, ze prilozte si ho :slight_smile:)))))))))) ja kukam jak puk, ze odkial prisla, ved som neni ani 24h po ... tak som povedala ze oka dajte ho do postielky ... a potom si ho zoberte ... na obed som vstavala prvy krat a kedze som bola silne anemicka podarilo sa mi to na 5 krat , inak som myslela ze odpadnem ... no a ked som sa postavila , tak mi dalsia sestricka trtla maleho do postielky a na :slight_smile:))))) maly vrestal od hladu a ja som akoze tri krat vstala , teda posadila sa ... a potom som musela zazvonit, nech ho odnesu, lebo ja naozaj po tych dvoch anesteziach nevladzem ... ono to teraz uz vyzera take nijake , ale fuj hnusne to bolo , uplna bezmocnost ....
12. únor 2011 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka kup si glycerinove cipky ...
12. únor 2011 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek