• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 - to, čo opisuješ tú bolesť v slabinách a bolesť v podbrušku - ja už mám viac ako dva a stále nič

@pepies - verím Ti, že si už z tých kontrakcií riadne unavená - držím palce, aby si už mala pomaly ale isto za tým :slight_smile:
12. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa budem ti držať palce aby ste to už v pondelok rozbehli hm??? :wink: :wink: :wink:
12. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 děkuju:slight_smile: já se modlím aby mě řekl, že už půjdu na vyvolávačku, myslíš, že mi ji už nabídne anebo nechá do dalšího týdne??
12. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, ja mam take bolesti :frowning2: strasne ma bolia krize a vystreluje mi to az do noh. a aj podbrusko ma velmi boli ako pred M. dala som si sprchu, ale stale ma to boli. ked prevazim vahu len na jednu nohu pri chodeni, tak ma picha akokeby lavy vajecnik. to bude zasa noc :cry:
12. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb aj my mame yorkshira :slight_smile: a zatial je to v pohode. len si maleho onuchal
12. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova ozaaaj????Tak to ma zaujíma...A nie je to fenka??lebo mi mame psíka...Ja by som sa tak nebála keby nebol na mna taký naviazany....všade za mnou chodí a ked sa pobozkám na rozlúčku s niekym tak hned utočí.... :unamused: :unamused: :unamused: Takže tvoj v pohode hej???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@anjelik3
Ja som ho kupovala u nás v drogérii v Irsku,ale len jednu flašku teraz pri konci
12. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb mame psa. bala som sa, lebo na nasu malu susedku strasne ziarli. nemohla som ju vobec brat na ruky. maleho ale berie zatial uplne v pohode :slight_smile:
12. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky,,,tak ja dnes vypila stavu z kapusty..za tym sa napila acidka,,zjedla susene jablka,,aj slivkovy kompot,,,a nic,,stale muky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bola tu mamina,,nalievala mi na to borovu vodu,,kukla sa mi na to, tak vravela,ze som dokonca aj natrhnuta :angry: :angry: :angry: :angry:

chcela som sa spytat,,co ste kocky po porode,,idu aj z vas stale kusy?? take akokeby zrazeniny krvi,,take guce...vcera taka 10cm hrca,,dnes vecer zasa taka 4cm hrca,,,

a co sa tyka kojenia,,maly tak potaha 10 minut a potom koniec,,je tuhy ako skala,,,no niekedy ho budim dlho,aby daco potahal,,dufam,ze vtedy daco spapa,,

a inak pupcok sa vam ako hojil?? mne sa dnes zda, akoby hnisal,,to po vcerajsom kupkani,,neviem,snad som dobre vysusila,,aj ked som sa ho velmi snazila nenamocit

12. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca chcela si napisat, ze to mas uz viac ako dva tyzdne? lebo ked toto budem mat az do porodu, tak dakujem pekne:( ale pripravujem sa na to, ze to bude este horsie, treba sa asi sustredit na nieco ine a nie na tu bolest:slight_smile:
12. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova tak to si ma potom velmi potešila...Ja sa tej jeho reakcie asi najviac obavam,ale myslím,že citi,že sa niečo deje,lebo vidí postielku a tak no a odkedy som tehotna tak nesmie na spalnovu postel tak dufam,že vyciti,že mala je naša a neublíži jej....Tak potom príjemne kočíkovanie spojené s venčením aj tebe.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka tak ty to skutočne nemaš lahke a ani maly ako vidím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
No neveim a tie čípky si neskušala???? :unamused: :unamused: :unamused:
12. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb skusala som tie cipky,,aj dva po sebe v nemke,,ale nepomahalo,,dokonca mi to davali spolu so sirupom na zriedenie,,,a nic
12. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka Ahoj, rodila som v utorok a az dnes som bola na velkej, aj to len pomocou cipka. Dala som si ho a zaucinkoval v pohode do cca 10min :slight_smile: Spominala som aj doktorovi, ze mam zapchu, tak mi poradil pit vela tekutin alebo mlieka, radsej som zvolila tie cipky, lebo z mlieka by som sa urcite pogrcala :sweat_smile: Co sa tyka tych krvavych hrci, tak to mam aj ja, podla mna to je normalne, lebo sa cistime :slight_smile: Akurat dnes som sa pytala sestricky, ze kolko ma trvat kojenie, tak takych 10minut :wink: ze niektore babatka zvyknu tahat aj pol hodinku, ale to sa s tou bradavkou len hraju :slight_smile:
12. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
zdravim vsetky prenasacky a cakatelky :slight_smile: ja som stale 2v1..a dnes ani len nejake falosne kontrakcie, proste nist...
@pepies ako si na tom? :slight_smile: mne uz z toho riadne hrabe :grinning: :grinning:
@mafynka mne fakt najlepsie zaberali susene slivky..ale ako vidim, aj to si skusila...no ono to su boje na zaciatku... a s tym kojenim, tak Filip tiez najprv tahal presne 10 minut a ani o sekundu dlhsie, to sa az neskor nejak tak zacalo menit. a s tymi zrazeninami je to tiez normalne...ono sa to hrozne pocuva, ze vsetko je normalne, ale o chvilu bude potom, uvidis :slight_smile:
12. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb ahoj, tak čo ešte si pokope? my hej, len už druhú noc som mala bolesti jak pred kramami a veru dnes v noci boli o dost silnejšie ale prešlo to a cez den to boli len občas ale už cítim že sa malý zosunul dole pretože ma strašne tlačí a už ani neobsedim, neviem si najst žiadnu polohu tak často len chodim hore dole po dome :grinning: už aj tá zátka mi pomaly odchádza po menších kúskoch takže už to dufam dlho nepotrva, aj bruško mi trocha tvrdne...už aj môj muž by mal príst zo zahraničia asi v pondelok tak to hádam stihne :slight_smile: len na dcérku sa lepí nejaká choroba, je soplavá a trošku mrchvavá tak dúfam že jej to rýchlo prejde lebo budem mat velmi tažké srdco ked ju nechám doma chorú, bude za mnou plakat potom :zipper_mouth:
pridavam fotku, muž povedal že už mam to brucho na kolenach :grinning: a že strašne velke že ako to chcem vytlačit :zipper_mouth:
13. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenny_fer Jezis Mária... To je teda bruskoooo Ja som mala o polovicu menšie keď som išla rodiť. No moja, tvoje dieťa bude mat hádam 5 kg:slight_smile:)
13. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja mam problemy s hemeroidmy tiez. lekarke este v nemocnici mi kazala davat si mast faktu ale neviem co zabera podla mna moc nie, tak chcem aby sa v lekarni popytali na nejake homeo masti zevraj tie pomahaju. len ci ich mozem. ta ku kojeniu nasa mala ta by bola prisata snad stale mamin prsnik je najlepsi dudel :slight_smile: a pupcek nam uz odpadol :slight_smile: co som velmi rada uz ho ma aj celkom pekny neboj za chvilu je prec.
13. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett jezis nestraš ma dost sa bojim aj bez toho :confounded:
13. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka
@potokin ta homeopaticka mast sa vola Avenoc (nanasat 3-4x denne) a taky isty nazov maju aj capiky (ten sa dava 2x denne) :wink: homeopatika by nemali byt nevhodne pre tehotne a kojace matky, kedze je to na prirodnej baze. popytajte sa v lekarni
@potokin ked som si kupovala homeo k porodu, kupila som si taku knizku Homeopatia do vrecka a tam je taky prehlad ze co uzivat pri akych problemoch, tak tam som aj toto vycitala :slight_smile: stala sa mi zda 2,7eura :slight_smile: inak tie homeo k porodu, stacilo ti jedno balenie? lebo ked si to mam striedat kazdych 10 min, tak mi to vychadza len na necelych 6 hodin
13. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenny_fer ja budem mat tiez velkeho syna :stuck_out_tongue_closed_eyes: vo stvrtok bol odhad medzi 3,5 a 4kg a to boli presne dva tyzdne do terminu. dufam, ze sa narodi skor :wink:
13. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb...ahojky my máme také jorkšíry a dokonce dva..fenku a psika a taky se trošku obávám jejich reakce..ale myslím si, že to bude v pohodě, protože si očuchávají postýlku a bříško a taky když uvidí, že mimčo patří k nám tak budou jako malý chůvičky:slight_smile:
13. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenny_fer Aké pekné bruško...držím palce! :slight_smile:
13. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenny_fer fu, ty mas oproti mne brusko akoby si mala mat dvojicky:slight_smile:)) Ale aspon ma tam krpec viac miesta, to preto sa mu nechce von:slight_smile:
13. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka este k tej Tvojej zapche...ja, ked som nebola este tehu, som si zvykla robit caj z listov senny (alebo senny caj) - dostat to v lekarni - stale vecer som si urobila salku caju a rano som isla v poho na wc, ale pre istotu sa opytaj lekarnicky, ci ho mozes, aj ked kojis...ja som si ho dala asi 2x aj ked som bola tehu, lebo nepomahali ani slivky ani vsetky ine osvedcene recepty, ale to som si urobila taky slabsi, nenechala som ho dlho luhovat. Tak vyskusaj a daj vediet...
13. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@anjelik3 dakujem, dufam že nebude fakt moc velky lebo ja som maličká a ani panvu velmi široku nemam :slight_smile:
13. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 no tak to by som velmi nepovedala že by tam mal nejak viac miesta, kolkorazy mi tak vytvaruje to brucho že nechapem :grinning: a nôžku alebo pätu stále vystrkuje pod rebrom, do pečienky a do rebra lúbi kopat to boli dost :slight_smile: pri dcérke som veru mala ovela menšie bruško, takú futbalku malú :grinning: a tvoj maly sa ešte nechysta von?
13. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 ja tiež dufam že to bude skor, už len tyžden do terminu...tak uvidime ale doktor ma upokojil že ma nenecha uplne do konca, že ked sa bude dat tak da vyvolavačku a pojdeme rodit tak sa spolieham na neho :slight_smile:
13. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte mamicky v piatok som bola sono malicky ma cca 3100g a som otvorena na prst kde doktor povedal ze uz mu citi dole hlavicku sme v 39.tyzdni a zda sa mi to ze sa dost pomalicky otvaram dceru som uz davno v takomto tyzdni mala vonku pred 39.tyzdnom viete mi povedat ci stihnem termin porodu 26.2.2011 alebo ci nebudem nahodou prenasat<
Mate niekora s tynm skusenosti a otvaranim vsetko ma boli chrbat,krize v noci neviem spavat zaspavam o 3hod rano a o 7 rano vstavam k dcere cize dost nevyspata a pod...
Mate niektora taketo skusenosti<
13. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka na tie kusy bacha. mne povedala sestricka, ze ak by isli zo mna vacsie kusy mam prist naspat do nemocnice. aj mne maly vela spi a musela som na kojenie budit, co je dost problematicke. ale ja si myslim, ze nasi drobci sa vedia napapat aj za desat minut. aj mne niekedy hned zaspi. ale niekedy stihneme vystriedat aj obidva prsniky. ak nevypije mliecko aj z druheho, tak ten si odstriekaj. aspon ja to tak robim. drzkajte sa :slight_smile:
13. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek