• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka a este k pupceku. aj mne sa ho podarilo vcera namocit. on potom vyzera tak akoby hnisal. len ho nastriekaj dezinfekciou a on sa zasa vysusi.
13. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nas ma nadalej dovolene vsetko :grinning: neviem si predstavit, ako by som mu zakazala postel. v tomto by ma urcite neposluchol :grinning:
13. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. podla vas uz mi kleslo aspon trosku "brusko"? citim, ze ano, ale podla mna to nevidiet :sweat_smile:
13. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

dakujem pekne za vsetky rady,,

no dnes rano som nalacno vypila acidko,,aj activku som si dala,,no nakoniec som sla,,ale zo zaciatku to bol boj, lebo slo strasne tvrde a suche,,potom tu koncu to uz slo,,,poviem vam,to bola ulava,,,ty kokos som necakala,ze porod samotny nebude to najhorsie,co ma caka,,,toto hojenie je desne,,mam pocit,ze sa mi to lepsie hojilo v nemke,,tam sprcha kazdu hodinku a mala som to na vzduchu,,,bez nohaviciek a bez vlozky vacsinou,,,ale tu sa to neda,,kedze mi do izby chodia bez klopania,,to mam dost,ked kojim,,a nie to,este aby som tu lezala naostro,,,a sprcha, snazim sa chodit casto,,ale kedze do vane neviem sama vojst, tak som odkazana na priatela,ze mi tam pomoze,,,inak pytali ste sa na svokrovcov,,tak svokru mam tyzden prec,,,a svokor vzdy vojde do izby,ked akurat kojim,,potom sa rozprava v otvorenych dverach a nie a nie odist,,a nam potom do izby taha a unika teplo,,aj dnes som bola vyvesit plienky, a hned ako ma videl,uz bezal hore k malemu,,,hoci som mu vravela,ze spi,,najviac ma rozculuje, ked na neho krici,,rozprava tak hlasno,,ma ide rozhodit,,inak si ma nevsimaju,,absolutne ziadna pomoc,,som zvedava ako to budem zvladat bez priatela,,ked mu skonci volno,lebo zatial nas vo vsetkom obskakuje on,,,ja este toho moc nevladzem,,max tak nahodit pracku,,,ale ani zohnut,,ani nic,,,

inak co sa tyka plienok,,tak mne kakanice z latkovych nevysli,,asi mam zly prasok??

a kocky,co mate babatka,,moj uz teraz dobrych 20 minut cikutka,,a kedze je to spachtos,,ani napit mu nemozem dat, lebo ho neviem zobudit,,uz som mu aj noztek chytila,,aj tu tlieskame,ci sa nezlakne,ale ani ho nehne,,uz neviem ako mu pomoct
13. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne vysla nedavno zlata zila :frowning2: zajtra si musim kupit nejaky krem. kamoska ma uz nastrasila, ze budem mat obrovske bolesti, ked budem tlacit a takisto aj po porode :cry: cim dalej - tym lepsie :frowning2:
13. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalinka3 Ahoj, ja som bola na sono pred 2 týždňami, malý mal +-3,5 kg, tiež som bola otvorená na jeden prst. Takisto nemôžem spávať, nemôžem sedieť, a keď chodím tak mi je divno, akoby mal malý vyjsť von. A termín mám tiež 26.2. Tak držím palce, aby sme už mali po tom. :slight_smile:
13. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mne to stacilo k porodu kedze som porodila za 7hodin:slight_smile: a zo zaciatku predtym ako mi odtiekla plodova voda som ich jedla kadzu pol hodinku a potom ked mi odtiekla som ich striedala kazdych 10min.
13. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky aj tehulky :grinning: :grinning: :grinning:
ja teraz len tak narýchlo, ale toto vám sem musím napísať, hádajte kto je od dnes ďalšou maminkou????? :grinning:
Áno, uhádli ste PEPIES, dnes sa jej narodila Jasmínka. A tu je doslovný prepis SMS:
"Tak mám to za sebou. Dnes ráno o 9.00 sa nám narodila Jasmine 3330g a 52cm. Dala nám zabrať - všetko trvalo 12 hodín, ale sme OK."
Takže čo dodať? Jasmínku vítame medzi nami a šťastným rodičom úprimne gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies gratulujeeeem :slight_smile: aj ja chcem...:slight_smile:))
13. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca juuuuuj, tak konecne to ma za sebou :slight_smile: samozrejme @pepies velmi gratulujem a prajem rychle zotavenie a vela vela zdravicka a mliecka :slight_smile:
natalca a ty si na tom ako?
13. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies parada, uz konecne to mas za sebou :slight_smile: blahozelam a tesim sa spolu s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca nevysiel nam nakoniec ani ten 12 februar :confounded:
13. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer ahoooj...No iste,že hej...Teraz už moc necitim vyslovene kopkanie,ale asi ako vy vsetky že z ničoho nič vystrčí nožicku či ručičku :unamused: :unamused: :unamused:
A sem-tam mám také komické brucho,že sa nasmiať idem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Noo myslím že u teba sa to už blíži....Mne sa nejak zdá,že už sme tak dlho tehotné a tak dlho čakáme kedy to príde......Utešuje ma,že už v utorok sa bruška zbavím a hadam všetko dobre dopadne a malu už budem mať konečne pri sebe.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Predsa len je to vstavanie z postele náročne....A akurat som dnes hovorila že so svojou futbalkou mam čo robiť,ale keby som mala tvoju loptu pred sebou tak ja vby som to už nevydržala.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ale neboj maly nebude velky...aj kamoška mala bruško že sa jej kazdy pytal,či čaka dvojčata a anakoniec mal vahu 3220 gramov... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa to fakt???Tak dalsia co ma yorkshira a dokonca dvoch.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fíííha ako to poriešite s venčením ženy???Lebo ja neviem,či odnesiem potom malu k susede,ked pojdem venčiť,alebo ako.... :unamused: :unamused: :unamused:
@katarinasifrova noo to si myslím,že aj náš by nam kašlal na hlavu keby sme mu zakazali isť na postele na ktore doteraz chodil,ale my sme kupovali novu manželsku tak len na tu ma zakaz aspon do asu a na ostatne može.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Pepies sa konečne dočkala......Gratulujeeeem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Gratulujééém,tak už máte malinku pri sebe.Si sa poriadne natrápila celu noc :unamused: ,ale určite ste už stastní a želám vela zdravia a mliečka.Krásne miery má Jasmínka.Cakáme bližšie info a fotečky,som zvedavá či sa Jakubko s Jasmínkou podobaju.
13. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj dievčatá ,ja som sa tak najedla udenej domácej šunky s cibulou.Preto malinká nechce ist von z bruška,takto dostáva samé dobroty,ked sa narodí vie,že bude len na mliečku :dizzy_face:
13. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32
Dakujem za odpoved tak drzim palce aj tebe a este k tomu mame aj rovnaky termin a kde budes rodit<
13. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb @katarinasifrova cafte yorkshiracky, pridavam sa do klubu, my mame 6-rocneho yorkiho a tiez ma zakaz na postel do spalne, odkedy som tehu...sice sme dve noci bojovali, lebo on spal 5 rokov so mnou na posteli a ked sme boli v praci, tak to bolo jeho najoblubenejsie miesto, ale zvykol si...je to predsa len pes a ked mu to uz konecne cvaklo, tak sa prestaval pokusat sa na postel dostat. Teraz mozem nechat kludne aj spalnu cely den otvorenu, na postel ani nepozrie...taze tak...tiez mam obavy, ako zvladne prichod krpca, lebo je tiez dost ziarlivy, ale snad mu nebude robit zle:( Ja si tiez na vencenie cez den musim niekoho na ten tyzden najst, lebo drahy dlho pracuje...mam na to snad este tyzden, tak musim nieco zariadit:slight_smile:
13. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer nie, este sa nechysta:slight_smile: davam mu este tyzden a potom na nho zacnem nejako psychologicky:slight_smile:))
13. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peppies zo srdiecka blahozelam, tak predsa len ste sa dockali:slight_smile:)) cakame foto a podrobny popis priebehu porodu...to pre nas prvorodicky:slight_smile: ja mam stale obavy, ze ked to na mna pride, tak nerozoznam, ci je to falosny poplach alebo uz naozaj:slight_smile:
13. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 veru,,kup si daco,,take bolesti ti neprajem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jasminka vitaj medzi nami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zenyyyy,,to moje dieta stale spi,,nie a nie ho budit na kojenie,,ale ked uz sa na hlad zobudi,tak takym sposobom,ze vcera bolo neskoro,,taky desny krik spusti,,vase kolko asi spia? my v noci len dva krat boli hore,,aj teraz uz hadam od rana spi,,,som aj ja pri nom zalomila,a on stale spi,,dokonca medzi tym dlhoooo cikutkal,,ani na to sa nezobudil
13. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja mam nastastie blizko babku, ktora s nim chodi na obed von. kym som bola v porodnici tak bol u nasich a teraz je tu casto moja mama, ktora s nim chodi. ja mam este 7 rocnu dceru, takze uz ked budeme bez babky tam mi ona da pozor na jakubka a ja pojdem vyvencit. len neviem, co budem robit ked bude saska u otca a ja sama s malym
13. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ved bud rada, ze Ti tolko spi moja, moje kamosky, co maju "narocnejsie" deti, by za to dali aj neviem co, aby babo len spalo a jedlo:slight_smile:
13. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies velikáááánska gratulka k Jasminke. Držte sa kočeny :wink: :wink: :wink:
13. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies gratulujem k malickej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vela zdravicka a mliecka :wink:
13. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies gratulujem. drzkajte sa aj s malinkou ;O) vela zdravicka.
13. únor 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja stále nič, len v noci mrchovské bolesti, ale to vždy zmizne :slight_smile:
13. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no veru nevyšiel, rada by som vedela dopredu, kedy to bude, tí naši Martinkovia si vyhliadli asi iný dátum :grinning: :dizzy_face:
13. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj mafy, no s tou stolicou sme na tom rovnako, ja som rodila 1.2., no stale sa mi neda chodit. mne predpisal lekar sirup Laevolac, je to taka velka flasa a pije sa za jednu malu odmerku, brutalne ma to precistilo, no znovu si ho budem musiet dat... navyse je setrny aj k crevam
13. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek