• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
baby, krásne brušká ste sem dali, ja dám zajtra, ja si fotievam v pondelok, možno teraz to už bude naposledy :grinning:
13. únor 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki @pepies gratulujem a tesim sa vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@kkiki @nedunka1 mate kraaasne deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@sunny1112 vy ste este stale 2v1? Mate uz naplanovanu aj vyvolavacku?

Baby ja som dnes strasne chcela rodit, moja mama ma dnes narodky a zatial nic. Brucho sice pobolieva aj ta lonova kost, ale to uz 5 dni. Vcera mi sice odisla ta hlienova zatka, tak este mam malu nadej ze by sa to mohlo dnes spustit :slight_smile:
Zacinam uz byt na nervy aj na mm som iba podrazdena :frowning2: :frowning2: Ten uz mi vcera povedal, ze by som mohla porodit, lebo tie hormony zacinaju byt hrozne :angry:
13. únor 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďalší odkaz od pepies: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
"Ďakujeme pekne. Bolo to náročné, bolelo to i napriek epiduralke a dlho to trvalo, nechcela zostúpiť beťárka. Teraz je pri mne, funi, mliaska, no prsník nechce. Pozdravujem všetkých :wink: "
13. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ak jej budes odpisovat pozdrav ich :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
babeny, podavam cerstve info o nas...musim sa priznat, ze som to napokon vobec nezvladala, tak som vyhladala odbornu pomoc..musela som k psychoterapeutovi a diagnoza jasna: laktačná psychoza, preto mi nasadzuju lieky na ukoncenie laktacie, inak by som sa z toho nedostala...navyse mi boli nasadene take lieky, ze by som aj tak kojit nemohla...
stale to nie je ono, mavam niekedy hrozne depky, ale bojujeme kazdy den...modlite sa za nas prosim, dakujem
13. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam fotky malého Jurinka
13. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moja, tak to uz neni sranda :confounded: mrzi ma, ze nemozete kojit, ale dolezite je, aby si sa z toho dostala a potom uz bud vsetko lepsie. drzim palce a myslim silno na teba :wink: uz potom si budes moct malickeho plnohodnotne vychutnavat :slight_smile:
13. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to mi je luto, ale neboj zvladnete to. Zachvilu uz nato budes iba spominat. Ale je super, ze si vyhladala odbornu pomoc.
Ak by si nahodou zacala depkovat kvoli tomu, ze vsetci koja len ty nie, tak si spomen na mna. Ja som Matka kojila iba 2 tyzdne, je uplne v poriadku a neni ani chorlavy. Proste nemozu byt vsetky "dojky", ako by ti povedala moja mama.
Drzim palce nech si len moc moc stastna zo svojho synceka :wink:
13. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ale maly je naozaj nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 je kraaasne babatko :dizzy_face:
13. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
@matiniki5 dakujem vam baby...vraj to moze byt nasledkom tazkeho porodu, proste nie som asi stavana zvladat tolko problemov :frowning2: ja som maleho kojila asi tyzden a pol, este mam mlieko, no uuz by bolo velmi nebezpecne mu ho davat. snad aj nas drobcek bude v poriadku, aj ked nebude kojeny
13. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Nádherné dietatko,držím palce,aby si sa z toho dostala.
13. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neboj urcite bude v poriadku, teraz su UM podla mojho nazoru velmi kvalitne :slight_smile: Poznam deti ktore boli kojene aj rok a su chorlave viac ako my.
13. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 pozdravila som :wink:
@marhulka13 strašne veľa si si vytrpela, máš nádherného synčeka a veľmi ti držím palce aby ste to zvládli, si silná osobnosť, aj vzhľadom na to, že si hneď vyhľadala odbornú pomoc. Držte sa
13. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 urcite bude v poriadku, ved umele mlieka su dnes kvalitne. a je dolezitejsie, aby mal maminku v pohode :wink: mala si tazke tehotenstvo, tazky porod... uz toho asi bolo jednoducho vela na teba... ale maly ti to vsetko vynahradi casom :wink:
13. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jedna známa nekojila vôbec, proste jej mliečko nenabehlo, jej malý má už 2 roky a je zdravý aj keď je od začiatku na umelom mlieku :wink:
13. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 drzim silno palce. Jurko potrebuje hlavne SPOKOJNU MAMINKU - moja mala tiez nebola kojena - nepodarilo sa nam to. a tiez nebyva vela chora. neboj, malicky bude v poriadku :wink:
13. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ahoj a ty kedy mas naplanovanu sekciu?
13. únor 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 na stredu 16.2
13. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 drz sa, drzim vam palce. maly je nadherny :slight_smile:
13. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@slavkav zavidim ti :slight_smile: dufam, ze sa tam uvidime :wink:
13. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 tak keby primar nevymyslal uz som to mohla mat za sebou :wink: ale tak streda je uz co chvilku. :wink: hej - ked budes vidiet mamu, co sa trapi s kojenim, resp. nahana UM - to budem isto ja :wink:
13. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav drzim v stredu isto palce! :wink:
13. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka take malicke babatko by malo byt kojene aspon kazde 2 hodiny cez den a kazde 4 v noci. Nenechavala by som ho moc dlho buvat.
13. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 kedy pôjdeme rodiť? kedy mas termín?,
13. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá. Tak sa pripájam k maminám. 8.2. sa nám narodila dcérka Sara 2900gr. a 49 cm. Pôrod trval asi 2 a pol hodiny takže to šlo celkom dobre, možno aj preto , že bola celý čas nízko. Nestíham Vás dočítať tak gratulujem všetkým novým maminám a babatkam. :slight_smile:
13. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav aj ja budem na teba myslieť, nech všetko dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem :wink:
13. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui jeeej, tak už aj ty? srdečne gratulujem aj tebe a želám všetko dobré, hlavne veľa zdravia a mliečka pre Sárku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek