• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca ďakujem.
13. únor 2011 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb vážně máme dva :D no já s venčením problém nemám jelikož bydlim u mamči a budu tu i s malym, takže to bude na ní a když půjdu já, tak malýho pohlídá mamka, ale také nevím, jak bych to řešila, kdybych to mělo být jen na mě..kámoška má malýho prcka ( 3 měsíce) a má taky jorkšíra a vím, že s nim přestala přes den chodit, ráno ho vyvenčí její přítel a pak s nim jde zase on až se vrátí z práce, což je prý mezi 20:00-22:00, což mi příde hrozný nejít takovpu dobu se psíkem :unamused:
13. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kočky já vám všem tak mooooc závidím, že máte prcky při sobě, zítra jdu do poradny, tak na mě prosím myslete, aby mi už konečně nabídli vyvolávačku a šla jsem na ní už v týdnu...to bych byla nejšťastnější člověk na světě, vážně, už sem jak nemožná :frowning2:
13. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa držím palce, nech sa to už zajtra pohne, ja mám poradňu v utorok :wink:
13. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca děkuju:slight_smile: a ty ještě nemáš termín na vyvolávačku? nebo jak jsi domluvená s dr.? já si zítra budu trvat na vyvolávačce, dneska jsem malýho cítíla jen jednou..pěkně se bojím!!!!
13. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@edinka20 No to vobec netuším :slight_smile: Ja som mala termín porodu včera,ale tak malinkej sa nechce von.15.2 idem na ultrazvuk a vyšetrenie,tak som zvedavá čo lekár povie,možno že ma pošle do nemocnice,možno ešte nie.Neviem ako je to tu v Irsku,kedy robia vyvolávačku ... Ja sa len bojím nech je všetko v poriadku,napriklad kamarátka prenášala 4 dni a potom jej urobili cisársky,lebo už mala zelenu plodovku.Ty sa ako cítiš?
13. únor 2011 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ja mám prvý termín zajtra, vydržím do poradne a som zvedavá čo mi doki povie, ja ešte vydržím, ja mám najväčšie bolesti ráno, bolia ma nohy, inak sa cítim dobre :wink:
13. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca mě zase bolí třísla,záda a nohy....a kyčle..
13. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Ahojky! Určitě bude v pořádku :wink: spoustu nás vyrostlo na sunaru a jsme zdraví :slight_smile: Mě mamka taky kojila jen týden, protože jsem byla jak šípková růženka, pořád jsem spala a spala, a tak se mamce přestalo mlíčko tvořit. Jsi moc statečná, věřím, že co nevidět bude vše naprosto v pořádku :slight_smile: Moc na tebe i mimi myslím :slight_smile:
13. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui Moc moc gratuluju k malé princezně, šikovná maminka, taková rychlovka, to sis jen tak náhodou skočila porodit na chvilku :grinning: Ať je malá i ty zdravoučká a dělá vám jen samou radost :wink:
13. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 ahojky co ty?? malému se pořád nechce joo? kdy máš poradnu? já zítra
13. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra na.stává další termín, který jsem si tak sama vysnila, Valentýn. Když nám nevyšlo 11.2., tak třeba výjde tohle. Jinak se cítím naprosto v pohodě, žádné bolesti (kromě těch normálních sem tam v podbřišku, kyčlí a spodku celkově). Ani nepravidelné stahy, ani nic :slight_smile: Ale nevadí, ještě mám čas :slight_smile: Malinkej nám prostě trošku bojkotuje porod. Jinak v úterý máme kontrolu, tak se zas s paní doktorkou nasmějem, jsem jí už minule říkala, že je tam budu otravovat až do jara :grinning:
13. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa Ahooj..no akorát jsem tu všechno napsala...já už se prostě musím smát...moje tělo nebo můj syn zkrátka bojkotují porod :grinning:
13. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 taky bych se chtěla radši smát no..ale mám ňáký depky z toho všeho, navíc dneska malého moc necítím, takže jsem pěkně neklidná...(
13. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies gratulujem :grinning: nedelniatko - šťastné dieťatko.
13. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa Neboj, já taky někdy cítím malýho míň, myslím, že to je i tím překopaným spánkem. Měla jsem z toho docela depky tak 14 dní zpátky, ale prý je to teď už normální, taky už se tam drobci určitě pěkně mačkají...nebo neboj, všechno bude v pořádku, zvládly to jiné, zvládnem i my :wink: Myslím na vás, pohlaď bříško za mě a informj po kontrole!
13. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies , @adui srdečne gratulujem k dievčatkám a prajem veľa zdravíčka.Tak konečne to máte za sebou aj vy. :slight_smile:

13. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kto je na rade zajtra? :wink: :dizzy_face:
13. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lalinka3 idem na Kramáre. Aj keď ma vela ludí odhováralo, ale podla mňa je v každej nemocke za aj proti. Tak uvím ako tam bude, možno budem milo prekvapená. A ty kam ideš?
13. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
tak ja uz asi zajtra zostanem v nemocnici, kedze som 2v1.. uz som z tohto prenasania fakt zufala :frowning2: ako len prinutit toho krpca, aby si to teraz rozmyslel a rano bol na svete :slight_smile:
@matiniki5 tie bolesti mavam aj ja, ale zatial nic pravidelne to nie je...
@adui gratulujem :slight_smile:
13. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 děkuju, jsi hodná, já si připadám hrozná už i tady na fóru....poslední dny se proste necítím dobře, ale přítele už to podle mě otravuje, to moje věčný stěžování si....doufám, že aspoň tady nelezu ještě nikomu na nervy... :frowning2:
13. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 už jsi domluvená na vyvolávačce? nebo si o ni zítra řekneš?
13. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 Držím palce. :slight_smile: A nech všetko dopadne v poriadku.
13. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa no v utorok by som ju uz mala dostat...to uz vlastne tyzden budem prenasat...
@vladimira32 dakujem :slight_smile: normalne mam z toho strach, jak to vsetko dopadne, strasne nechcem ist predtym lezat do nemocnice, ale nic ine mi nezostava...
13. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa Ahoj, ja som bola skoro celé tehu v tom že termín mám 14.2.:slight_smile: a pozerám do knižky y že 13.2:slight_smile: No tiež u nás nič, dnešok prešiel ako iné dni a nič necítim..ja idem do poradne až v stredu a tam sa dohodneme ak dovtedy neporodím, čo pravdepodobne nie.
13. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa Neotravuješ, to je normální, že jsme teď všechny naměkko a vydeptané chvilkama...Přítel by tě měl v tomhle chápat, ale ten můj mi taky říká, ať na to furt nemyslím a nenervuju se, tak se o to maximálně snažím...Vyvolání nechci, ani není důvod, ještě mám čas a komplikace žádné nejsou, tak snad půjde pěkně všechno tak jak má. Tobě držím pěsti! A vy bydlíte s přítelem spolu nebo bydlíš s maminkou?
13. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa tak ti moja držim palce aby sa to už dnes rozbehlo a aby to šlo veeelmi rýchlo
14. únor 2011 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 je nádherny :wink: :wink: :wink:
14. únor 2011 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki gratulka k synčekovi. Je ľubezný.
14. únor 2011 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte. Gratulujem k babatkam, uz je ich tu pozehnane. My nic nove. Len vcera sme trosku fotili (nech mame aspon nejaku bruskatu foto) a tu je moje brusko v 39tt.
14. únor 2011 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek