TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
adui
13. únor 2011
@natalca ďakujem.
neelaa
13. únor 2011
@domigb vážně máme dva 😃 no já s venčením problém nemám jelikož bydlim u mamči a budu tu i s malym, takže to bude na ní a když půjdu já, tak malýho pohlídá mamka, ale také nevím, jak bych to řešila, kdybych to mělo být jen na mě..kámoška má malýho prcka ( 3 měsíce) a má taky jorkšíra a vím, že s nim přestala přes den chodit, ráno ho vyvenčí její přítel a pak s nim jde zase on až se vrátí z práce, což je prý mezi 20:00-22:00, což mi příde hrozný nejít takovpu dobu se psíkem :-|
neelaa
13. únor 2011
kočky já vám všem tak mooooc závidím, že máte prcky při sobě, zítra jdu do poradny, tak na mě prosím myslete, aby mi už konečně nabídli vyvolávačku a šla jsem na ní už v týdnu...to bych byla nejšťastnější člověk na světě, vážně, už sem jak nemožná 😞
natalca
13. únor 2011
@neelaa držím palce, nech sa to už zajtra pohne, ja mám poradňu v utorok 😉
neelaa
13. únor 2011
@natalca děkuju🙂 a ty ještě nemáš termín na vyvolávačku? nebo jak jsi domluvená s dr.? já si zítra budu trvat na vyvolávačce, dneska jsem malýho cítíla jen jednou..pěkně se bojím!!!!
denisa287
13. únor 2011
@edinka20 No to vobec netuším 🙂 Ja som mala termín porodu včera,ale tak malinkej sa nechce von.15.2 idem na ultrazvuk a vyšetrenie,tak som zvedavá čo lekár povie,možno že ma pošle do nemocnice,možno ešte nie.Neviem ako je to tu v Irsku,kedy robia vyvolávačku ... Ja sa len bojím nech je všetko v poriadku,napriklad kamarátka prenášala 4 dni a potom jej urobili cisársky,lebo už mala zelenu plodovku.Ty sa ako cítiš?
natalca
13. únor 2011
@neelaa ja mám prvý termín zajtra, vydržím do poradne a som zvedavá čo mi doki povie, ja ešte vydržím, ja mám najväčšie bolesti ráno, bolia ma nohy, inak sa cítim dobre 😉
neelaa
13. únor 2011
@natalca mě zase bolí třísla,záda a nohy....a kyčle..
verunka90
13. únor 2011
@marhulka13 Ahojky! Určitě bude v pořádku 😉 spoustu nás vyrostlo na sunaru a jsme zdraví 🙂 Mě mamka taky kojila jen týden, protože jsem byla jak šípková růženka, pořád jsem spala a spala, a tak se mamce přestalo mlíčko tvořit. Jsi moc statečná, věřím, že co nevidět bude vše naprosto v pořádku 🙂 Moc na tebe i mimi myslím 🙂
verunka90
13. únor 2011
@adui Moc moc gratuluju k malé princezně, šikovná maminka, taková rychlovka, to sis jen tak náhodou skočila porodit na chvilku 😃 Ať je malá i ty zdravoučká a dělá vám jen samou radost 😉
neelaa
13. únor 2011
@verunka90 ahojky co ty?? malému se pořád nechce joo? kdy máš poradnu? já zítra
verunka90
13. únor 2011
Ahoj holky, tak zítra na.stává další termín, který jsem si tak sama vysnila, Valentýn. Když nám nevyšlo 11.2., tak třeba výjde tohle. Jinak se cítím naprosto v pohodě, žádné bolesti (kromě těch normálních sem tam v podbřišku, kyčlí a spodku celkově). Ani nepravidelné stahy, ani nic 🙂 Ale nevadí, ještě mám čas 🙂 Malinkej nám prostě trošku bojkotuje porod. Jinak v úterý máme kontrolu, tak se zas s paní doktorkou nasmějem, jsem jí už minule říkala, že je tam budu otravovat až do jara 😃
verunka90
13. únor 2011
@neelaa Ahooj..no akorát jsem tu všechno napsala...já už se prostě musím smát...moje tělo nebo můj syn zkrátka bojkotují porod 😃
neelaa
13. únor 2011
@verunka90 taky bych se chtěla radši smát no..ale mám ňáký depky z toho všeho, navíc dneska malého moc necítím, takže jsem pěkně neklidná...(
arrett
13. únor 2011
@pepies gratulujem 😃 nedelniatko - šťastné dieťatko.
verunka90
13. únor 2011
@neelaa Neboj, já taky někdy cítím malýho míň, myslím, že to je i tím překopaným spánkem. Měla jsem z toho docela depky tak 14 dní zpátky, ale prý je to teď už normální, taky už se tam drobci určitě pěkně mačkají...nebo neboj, všechno bude v pořádku, zvládly to jiné, zvládnem i my 😉 Myslím na vás, pohlaď bříško za mě a informj po kontrole!
janette4
13. únor 2011
@pepies , @adui srdečne gratulujem k dievčatkám a prajem veľa zdravíčka.Tak konečne to máte za sebou aj vy. 🙂

natalca
13. únor 2011
tak kto je na rade zajtra? 😉 x-)
vladimira32
13. únor 2011
@lalinka3 idem na Kramáre. Aj keď ma vela ludí odhováralo, ale podla mňa je v každej nemocke za aj proti. Tak uvím ako tam bude, možno budem milo prekvapená. A ty kam ideš?
sunny1112
13. únor 2011
ahojte,
tak ja uz asi zajtra zostanem v nemocnici, kedze som 2v1.. uz som z tohto prenasania fakt zufala 😞 ako len prinutit toho krpca, aby si to teraz rozmyslel a rano bol na svete 🙂
@matiniki5 tie bolesti mavam aj ja, ale zatial nic pravidelne to nie je...
@adui gratulujem 🙂
neelaa
13. únor 2011
@verunka90 děkuju, jsi hodná, já si připadám hrozná už i tady na fóru....poslední dny se proste necítím dobře, ale přítele už to podle mě otravuje, to moje věčný stěžování si....doufám, že aspoň tady nelezu ještě nikomu na nervy... 😞
neelaa
13. únor 2011
@sunny1112 už jsi domluvená na vyvolávačce? nebo si o ni zítra řekneš?
vladimira32
13. únor 2011
@sunny1112 Držím palce. 🙂 A nech všetko dopadne v poriadku.
sunny1112
13. únor 2011
@neelaa no v utorok by som ju uz mala dostat...to uz vlastne tyzden budem prenasat...
@vladimira32 dakujem 🙂 normalne mam z toho strach, jak to vsetko dopadne, strasne nechcem ist predtym lezat do nemocnice, ale nic ine mi nezostava...
sigsauer
13. únor 2011
@neelaa Ahoj, ja som bola skoro celé tehu v tom že termín mám 14.2.🙂 a pozerám do knižky y že 13.2🙂 No tiež u nás nič, dnešok prešiel ako iné dni a nič necítim..ja idem do poradne až v stredu a tam sa dohodneme ak dovtedy neporodím, čo pravdepodobne nie.
verunka90
13. únor 2011
@neelaa Neotravuješ, to je normální, že jsme teď všechny naměkko a vydeptané chvilkama...Přítel by tě měl v tomhle chápat, ale ten můj mi taky říká, ať na to furt nemyslím a nenervuju se, tak se o to maximálně snažím...Vyvolání nechci, ani není důvod, ještě mám čas a komplikace žádné nejsou, tak snad půjde pěkně všechno tak jak má. Tobě držím pěsti! A vy bydlíte s přítelem spolu nebo bydlíš s maminkou?
denne73
14. únor 2011
@neelaa tak ti moja držim palce aby sa to už dnes rozbehlo a aby to šlo veeelmi rýchlo
denne73
14. únor 2011
@marhulka13 je nádherny 😉 😉 😉
denne73
14. únor 2011
@kkiki gratulka k synčekovi. Je ľubezný.
nostek
14. únor 2011
Ahojte. Gratulujem k babatkam, uz je ich tu pozehnane. My nic nove. Len vcera sme trosku fotili (nech mame aspon nejaku bruskatu foto) a tu je moje brusko v 39tt.