• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
14. únor 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek peknučke :wink: :wink: :wink:
14. únor 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamicky a cakatelky:slight_smile: Prajem vam vsetkym krasneho Valentina, nech vas vase deti lubia cely zivot:slight_smile:
A cakatelky, co chcete rodit dnes, sup sup do nemky:slight_smile:))
14. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek jeeeeeeeej, peknucke:slight_smile:
14. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ráno maminky, tehule, dlhotehule... Ako sa dnes máte? Deticky počúvajú? Bruska kopkaju? Kto bude Valentinkom dnes?
Ja pojem kávu s materskym mlieckom, dojedam suché korky chleba po syncekovi a užívam si môjho dievčatka. Ráno keď obidvaja rovnako vstanu, neviem čo skôr. Či ťahať Simona z postielky, ktorý potom bude daske robiť zle, keď budem prebalovat a dojcit, alebo ho tam nechať a cely čas čo budem s daskou, počúvať krik, rev a to jeho dole dole...
Včera jednu uvelebil daske do hlavy s voditkom. Ach jaj, moja mala si pri ňom vytrpi:frowning2: A to som len na 2 sekundy otočila hlavu.
Mno nič, je doranajkovane, idem "otrocit"
pekný valentinsky deň Vám všetkým želám.
@nostek
14. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky, maminky aj tie čo rodíte práve teraz :slight_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: PRAJEM VÁM VŠETKÝM KRÁSNEHO VALENTÍNA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som dnes dostala krásny darček, konečne som mala noc bez akejkoľvek bolesti, to som už dávno nemala, tak som si ju užila :grinning: a dnes mám prvý termín, tak možno je to len ticho pred búrkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@nostek krásne fotky máš, ja také nemám, snáď by aj môj drahý mohol pofotiť niečo také pekné :wink:
@arrett máš to ťažké, ale ty si už zaslúžilá maminka, držím palčeky nech si Simonko rýchlo zvykne na Dášku
14. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak ty si mala noc bez bolesti, ja som dnes pre zmenu v noci skoro vobec nespala:( Ale pritom ziadne bolesti, okrem tych, co stale...neviem co sa mi deje, ze neviem v poslednom case spat...:( zeby podvedoma nervozita???
14. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásneho Valentína a veľa pusiniek :grinning:

@natalca aj my máme dnes termín, ale asi z toho nič nebude. Malinkej sa nechce. :frowning2:
14. únor 2011 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 veď práve som aj ja bola prekvapená, že ma ráno nič nebolelo :grinning: konečne som sa vyspala, aj keď som občas prerušila spánok prechádzkou na WC :grinning: :grinning: :grinning:
@silvika18 Dianka šup šup von z bruška :wink:
14. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. komu som negratulovala, tak gratulujem k babatkam a prajem vela vela zdravicka a mliecka :slight_smile:

@natalca taku noc som mala aj ja dnes :slight_smile: az je to neuveritelne :slight_smile:

no mne to dnes zrejme tiez nevyjde, tak snad o tyzden... :sweat_smile:
14. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem... to je ticho pred burkou... mozno co chvilka porodis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásny deň prajem :grinning: :grinning: :grinning:
ja si začínam robiť čiarky tvrdnutia brucha - som zvedavá aké bude číslo na konci dňa :grinning: lebo mi tvrdne vždy približne po 10. min. cez deň to ani neboli, ale vždy večer už ma to až dole pichá, keď stvrdne - potom sa mi malý uvrtí v brušku - asi sa na to hnevá :slight_smile: . AJ vám to tak robí???
14. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne uz deticky drichmaju, mam navarene a teraz co... babo rad:slight_smile: Idem vas citat, hehe
@ka.jo. taktak... dnes niekto mozno porodi:slight_smile:
14. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som teraz doupratovala, lebo cez vikend sa mi nejako nechcelo,a vlastne teraz, ked je vikend cely tyzden, tak je jedno, kedy to urobim:slight_smile:))
U mna stale ziadne zmeny, krpec sa hybe, tak zatial nestresujem, poradnu mam az v piatok...prvy mnou vybrany datum na porod je buduca nedela, tak uvidime, ci sa krpec necha prehovorit:slight_smile:
14. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
no to neviem, lebo takto často mi tvrdne najmä večer (alebo som si to aspoň večer všimla)
ale tvrdnúť tvrdne ale nejako nebolí - tak neviem.
14. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. pretoze vecr je maternica najvaic kativna... vacsina zein citi tvrdnutie a stahovanie najma vecer.
raz to pride, neboj:slight_smile:
14. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
nebojím sa, ale môže sa aj skôr vypýtať - no ale ja o tom nerozhodujem. :slight_smile: :slight_smile:
len už ma tak bolí pravé rebro z tých kopancov :slight_smile: je to siláčisko :sunglasses:
14. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. To ti verim, ze by si to uz chcela mat za sebou. JA som rodila obe deti v 38 tyzdni, takze si tie posledne dni neviem ani predstavit. Uz vtedy som sa citila jak hrosica :grinning: :grinning:
AAle, ak mozem poradit, skus si uzivat tie kopance, vrtenie, cikutkanie a aj tie bolave rebra... lebo ti to bude velmi chybat. ja by som najradsej bola o5 znovu tehotna. je to krasny pocit:slight_smile:
14. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
to verím, teraz sa tu každá sťažujeme, ale chýbať nám to bude - je to výnimočné :slight_smile: .
14. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
jeej zmenila si si fotečku...
14. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a preco su tie najvacsie bolesti prave v noci?
14. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. hej hej, dala som tam obe detvaky...

Mno, musim ist. Deti sa mi zobudili. Takze na nocnik, prebalit, nakrmit, nakojit.. ach jaj.. zosaliem:slight_smile: Ale aj tak ich milujem najviac na svete :wink:
14. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Myslím, že to je proto, že ležíme, tak to více vnímáme a je klid, přes den chodíš a tak, nemáš moc času to vnímat. Navíc i na kontrakce pomáhá chůze, tak asi proto, si myslím :slight_smile:
14. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ahojček, no ja som sa dnes v noci zobudila na bolesti, ktore som mala prvykrat z tohto piatka na sobotu tak, ze som celu noc nespala...na pravej strane v podbrusku...dnesnu noc som sice spala, ale zobudila som sa na tie iste bolesti na pravej strane v podbrusku...asi tam ma mala hlavicku a tlacila na maternicu, tak ze sa maternica zacala roztahovat alebo co.... :unamused:
14. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32
Ahoj ja idem na Antolsku uz som tam porodila dceru a bola som velmi spokojna
som zvedava ktora skor porodi aj ked uz by som to chcela mat vsetko za sebou aby sa mi aj ulavilo najme od bolesti
tak drzim palce a daj vediet
14. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,kade ste??? Len ste nešli všetky rodit na Valentína? :dizzy_face:
14. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak voditkem.. pekne...
ja dneska rano pristihla synatora, jak stoji opreny o lehatko a jednu nohu strkasvemu mladsimu braskovi do obliceje.. :rolling_eyes: kdyz jsem na nej zajecela co dela, odpovedel mi s klidem, ze mu ukazuje, jaky ma ponozky.. :sunglasses:
opravdu az ted zacinam chapat, co znamena "jedno dite = zadne dite" :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Ahoj Denisko, neboj, my nezklamem - jsme stále tady :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Máte krásný pokojíček :wink: My se zatím podělíme o ložnici :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek