• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@medunka1 Jejda, tak to je nemilé..malý si určitě časem zvykne...ale až i miminko vyroste, to teprve začnou sourozenecké bitky :grinning:
14. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Tak to som rada,že nie som sama. Ten pokojíček nie je náš ,je to len foto z netu,ale je nádherny
14. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky :slight_smile: krasneho valentina prajem :slight_smile:
ja si toho svojho velmi neuzijem,kedze mam maroda doma. hadam,budeme moct aspon zajtra ist do kina.

@arrett @medunka1 no som zvedava,ake prihody budete rozpravat za mesiac.
14. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Aha, tak to jo, je moc pěkný :slight_smile: Kdypak jdeš na kontrolku?A kolik dneska jsi? My už 40+4 :grinning: a pořád nic, asi malej ještě sbírá síly :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ahoj, tak do kina bych taky šla, my sice moc Valentýna neslavíme, protože máme radši náš 1.máj, ale aspoň ukuchtím něco dobrého a uděláme si pěkný večer :slight_smile: my chtěli jít minulý týden na představení do divadla, na Cimrmana, ať se ještě nasměju než to všechno příjde, ale bohužel bylo vyprodáno, a v kině u nás nic kloudného nehrají :unamused:
14. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Ako sa cítiš dnes?
14. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 no ani my sa nejdeme zblaznit z valentina. anglicania celkom ano. ale tak vecera alebo dobry obed potesi :slight_smile: no tu je velky vyber v kine,coma celkom tesi. aj v divadlach. ale po poslednom predstaveni v divadle som mala dost. male vystrajalo ako taky blazon :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Zajtra idem na kontrolu,už som poriadne nervozna,čo bude,čo mi povedia,čaká ma ultrazvuk aj vyšetrenie zdola.Aj náš prcek naberá silu,slečna chce byt pekná velká :dizzy_face: Ja som dnes 40+2 Včera som nahovárala malinku,nech sa dnes narodí,ocko by dostal najkrajší Valentínsky darček na svete - dietatko.
14. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 @verunka90 budete mat vyvolavacku,ci vas este par dni nechaju trapit?
14. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Tiež sme na tom podobne,že sa nejdeme zbláznit z Valentína.Manžela budem čakat s nejakou dobrou papanicou,dáme si spoločnu sprchu a budeme čakat,či to na nás dnes nepríde :dizzy_face: ,myslím porod :slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Zajtra sa dozviem,neviem ako to tu v Irsku chodí.Ja viem,že dietatko vie ,kedy má prist na svet,ale sa bojím,že velmi narastie,aj tak celé tehotenstvo iné nepočuvam ,len že nice big baby a kamarátke po 4dnoch urobili cisársky,lebo mala už zelenu plodovku.
14. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak dufam,ze cim skor to bude. ved to male uz len pribera a ked bude prilis velke,tak najlepsi bude cisarsky. aj ked zas v uk nechavaju babu trapit a potom len emergency cisarsky,lebo je vycerpana,male vystresovane a aj dost velke na prirodzeny porod. uplne na hlavu. my zas pocuvame,ze ake drobne babo bude. takze to vase ma aj za to nase.
14. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 V to dufam aj ja velmi,lebo už mám stresy.Prvé tehotenstvo sa mi skončilo spontánnym potratom v 12tt a teraz sa malinké tak drží.Ja som tipovala,že sa už narodí aj koncom januára.Ty si už na SVk?
14. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak ja som bola u kadernicky, chcem byt kocka ked sa maly narodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak nic nove, uz by to mohlo pomaly aj prist... :confounded:
14. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Denisko já jsem taky bohužel už o miminko jednou přišla, asi v 8.tt - zamlklý potrat :frowning2: Ale zase si říkám, že kdyby to tak nebylo, tak bysme teď neměli Michaelka. Taky jsem překvapená jak se drží, opičáček malý. Mě pořád strašili, že mi hrozí předčasný porod, musela jsem mít klid na lůžku, váhou mě taky strašili - teda moje doktorka. Pak jsem šla na kontrolu po monitoru už v porodnici, k jiné paní doktorce a tam mají přesnější UTZ, tak na to hleděla tamta paní doktorka, že kde to ta moje vzala tu váhu, že je miminko naprosto normálně velké...Prostě celé těhotenství mě zbytečně strašila moje doktorka, nic z toho není pravda a mě to akorát přidělávalo zbytečné starosti a špatnou náladu. Teď ta doktorka v porodnici je výborná, máme stejné názory a hlavně - no stress :slight_smile: Jak ty říkám, mimi si samo řekne. Já se dnes cítím skvěle, od té doby, co jsem si přestala lámat hlavu vyvoláváním a podobnýma "skvělýma" vymoženostma dnešní porodnické péče jsem naprosto o.k...Prostě to beru tak, že do týdne máme drobka na světě :slight_smile: Bolesti žádné nemám, ale bříško už hupslo dolů. Také mám zítra kontrolu, tak si pak popovídáme, jak jsme dopadly :slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 mas super pristup :wink:
14. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Asi se mimískovi představení maximálně líbilo nebo naopak :slight_smile: Já si myslím, teda doufám, že mi ještě nic vyvolávat nebudou :pensive: Všechno je u mě připravené tak jak má. Já chci co nejvíc přirozený porod, co se týče farmak. Mám nastudováno co každé způsobuje, všechna pro a proti a třeba u vyvolávacích gelů a tablet mi vadí, že způsobují nepřirozené a neúměrné tlaky na dělohu a plod. A samozřejmě "oblbují" Je samozřejmě super, že máme vymoženosti, které máme, ale podle mě by se jich mělo užívat v případě, kdy nastane problém, resp. kdy je potřeba. A ne, že si někdo řekne, zítra bude krásný den na porod, pojďme ho vyvolat...Moc se neztotožňuju s přístupem mnohých lékařů i maminek, že pojďme využít všechno co máme k dispozici a na co nejvíc rodiček, vždyť mnohdy tělu ani nedají šanci a to je smutné.
14. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ale musela jsem si na to přijít docela krkolomnou cestou, přítel to párkrát pěkně slízl, v období mých depresivních a nervních stavů :grinning: kolikrát jsem se až sama divila, co mi z té pusy leze :confused:
14. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Já byla také u kadeřnice i na kosmetice, nechala jsem si nabarvit obočí a řasy a také trvalou na řasy, že ať jsem v porodnici pěkná a ať se nemusim malovat, že na to nebude čas a barvy se pomalu vymývají, vlasy odrůstají a já furt doma :grinning:
14. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 To mi je luto,že aj teba to postretlo. Ja som prvé tri mesiace brala hormony na udržanie tehotenstva,tak sa asi malinká nejako prilepila a nechce von :slight_smile: Ja som toto druhé tehu mala fantastické,žiadne problémy a nebola by som si myslela,že ho dotiahnem až takto do uplneho konca a ešte aj pár dní do plusu. Aj ja sa inak cítim skvele,dnes citim slebe pichanie v podbrušku,ale nič bolestivé.Malinká sa poriadne natahuje.Už som velmi zvedavá na jej tváričku,na ručičky,nožulky.Skoda,že nám tie naše bábatka nedaju len tak po 9 mesiacoch,ale sa musíme natrápit ešte. Budem Ti držat palce k zajtrajšej kontrole.Nech nám to teda obom dobre dopadne a dáme si vediet.
14. únor 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 taky jsem moooc zvědavá, jak bude vypadat maličký, myslím si, že to bude celý přítel, takže budem odhánět ženské potom :grinning: Taky moc držím pěstičky :slight_smile:
14. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky :slight_smile: je mi velkou radostou vam oznamit, ze sa nam vo svtrtok vecer po tazkom 20hod porode konciacom pumpou lebo malicky si zmyslel,ze si otoci hlavicku nabok :grinning: narodil nadherny zdravzcky syncek Misko :slight_smile: aj napriek tazkemu porodu som neskutocne stastna, je uzasny,mliecka mame aj na rozdavanie a citim sa super. Rana sa dobre hoji, nemala som ziaden problem s chodenim na wc uz od zaciatku :slight_smile: a od vcerajska si uz uzivame domacu pohodicku. inac miery sme mali 3550g a 53cm :-

14. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby sme nezabudli na foto :slight_smile:
14. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak toto male sa ta len tak nepusti teda :slight_smile: ja som v uk a aj tu budem rodit. len mam z toho trocha obavy,ze ako to pojde. ale verim,ze to nejako zvladnem.

@verunka90 to vsade tak vedia doktori vystrasit. bud vystrasia alebo predpisu hlupost a tym este viac uskodia :rolling_eyes:

babulky,vy budete teda ine kocky,ked sa takto pekne do tej porodnice pripravujete :slight_smile: ja to necham az po porode,lebo som robila s chemikaliami,tak si nechavam pauzu :grinning: ale urcite melir bude,nech sa ma doma nezlaknu. anglanom je to vsetko jedno,tak mam taky lahostajnejsi pristup. ale doma si to clovek poriadne nedovoli :sweat_smile: :grinning:
14. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko gratulujem. malicky je hrozne zlaty :dizzy_face:
14. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko Mišánek je nádherný, maminka veeeliká šikulka :slight_smile: Přeju hodně zdravíčka, ať se vám daří výborně!
14. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Tiež mám preto viacej obavy,že sme v Irsku,že ako to tu bude prebiehat.Ked mi je najhoršie,tak si vravím,že to zvládnem,zvládli to aj iné a niektoré aj viackrát.Nie stále to pomáha :dizzy_face: Len sa bojím,aby som nemusela íst do nemocnice pár dní pred porodom.
@gumimacko Gratulujem k synčekovi,ste krásna rodinka a malinky je rozkošny
@gumimacko aj ja gratulujem ku krásnemu synčekovi.... inak klobúk dole, že 20h pôrod :confused: ja som malú rodila dokopy 8,5 hod. a mala som dosť...hlavne,že ti to dobre dopadlo :slight_smile:
14. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 No mě se každej směje, že to tak hrotím, ale jsem zvyklá o sebe v určité míře pečovat, jako nelíčím se nějak moc, ale lehce každý den. Mám totiž hodně světlé obočí a pokud bych ho nepodkreslila nebo nenabarvila, tak vypadám, jako bych žádné neměla :grinning: Po porodu tak nějak na jaře se chatám nechat si udělat to permanentní a budu mít klid :slight_smile: Aspoň si teď říkám, že zabiju čásek těma návštěvama kosmetiky atd..mám super kosmetičku 5 minut pěšky od domu a dělá mi vždycky i masáž obličeje, krku a dekoltu a to je teda bahno, se tam vždycky málem počůrám :grinning:
14. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek