• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@verunka90 no ale proč mi teda i dneska opět řekl, že porodní cesty nejsou připravený a že se to ještě nechystá..?:(
14. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 jinak vlastně ještě k tomu mám dehydrataci placenty III. stupně, průtoky na A..nevím co to znamená..:(
14. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin já vím, že je lepší normální porod, který začne sám od sebe..ale prostě se bojím, jak na každé kontrole slyším, že se to nikam nepohnulo a že nejsem na porod nachystaná a že mám dehydrovanou placentu..dneska jsem třeba vůbec na ultrazvuku placenty nebyla, naposled mi ho dělali ve čtvrtek, co když se do dneška něco s placentou zhoršilo...? pořádně ani nevím, co to znamená, dehydratace III. stupně, průtoky na A....:(achjo
14. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko srdečne gratulujem k Miškovi, želám všetko len to najlepšie, ste krásna rodinka, Miško je čarovný, za takú bábiku sa aj taký ťažký pôrod dá prežiť, klobúk dolu :wink: :dizzy_face:
14. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ešte ti to bruško bude chýbať :wink:
14. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb držím palce nech všetko dobre dopadne a nech ste čím skôr a v poriadku obaja doma :dizzy_face:
14. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no já sem toho názoru, že není nic lepšího, než mít mimčo u sebe a ne v bíšku:slight_smile:
14. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja robim s anglicanmi a cudzincami,takze musim rozpravat po anglicky stale. az na gramatiku,tam by som sa mohla zlepsit. ale inac zvladam vela veci.
14. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja som sa tiez vobec nikam nehybala a mala som z toho strach a potom som porodila raz dva tri :slight_smile:. mne lekar ani nezistil ze mi malu dobre nevyzivuje placenta ale vsetko bolo v poriadku potom ako sa narodila dostala trochu glukozy lebo mala nizky cukor. keby to lekar vedel skor asi by mi vyvolal porod. takze ked lekar vie ako na tom tvoje mimco je urcite je vsetko v poriadku. drzim palce aby sa to u teba co najskor rozbehlo skus hopsat na fitlopte alebo nieco podobne :slight_smile:
14. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no u mě se na tu placentu přišlo(degenerace III. stupně), ale řekli mě, že nejdůležitější jsou průtoky a ty mám na A, což ok...tak nevím, naposledy mi ji kontrolovali ve čtvrtek a budou zase tento čtvrtek....tak uvidíme
14. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa pokoj aja som mala placentu 3
14. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa taaak som ti dnes držala palce aby to rozbehli.
14. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a co to přesně znamená ta placenta 3?
14. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 děkuju..ale nerozběhlo se to, prý pokud neporodím do 41+3 tak mě dají vyvolávačku, což by vycházelo na 23.2.
14. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 a ja som mala termin včera a druhy mam vo štvrtok. dneska som bola na poradni, kontroloval mi prietoky. su v poriadku, placenta je funkčna, tak ja už naozaj neviem, ako by sme si mohli pomôcť :grinning: ešte zajtra idem ku primarovi na kontrolu, tak uvidím, čo mi aj on povie. vyvolavačku by som nechcela :stuck_out_tongue_closed_eyes: . nemusí sa pôrod rozbehnut. je to predsa umelo vyvolané :frowning2: . inač sa citim dobre. daj vedieť, čo ti lekar povedal :slight_smile:
14. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa a nemas ani ziadnych poslickov?
14. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb môžem ti gratulovať??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: alebo este nič??
14. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, práve som si čítala prvé stránky tejto témy. Je to úžasné, čím všetkým sme spolu prešli za tie mesiace:slight_smile: úžasné ..
14. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Tak hodně pij, opravdu to prý ma vliv i na dostatek plodové vody i na kvalitu placenty...Jinak kurňa já nevim, ale mě zas říká, že je všechno skvěle připravené, a to mám čípek 2cm, jinak vše stejné jako ty..třeba je to ten doktor jak moje gynekoložka, ke které jsem chodila předtím a furt mě plašila, prý předčasný porod, věřila bys tomu :grinning: zítra na kontrole se jí schválně optám zase, že jestli máme stejné "parametry" porodních cest, je možné, aby ty jsi byla nenachystaná a já nachystaná :wink:
14. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj se nic.. doktor vi co dela, ne? :slight_smile:
me teda vyvolavali obe deti pred terminem a nestezuju si.. me la jsem cely porod lekarsky vedeny od zacatku do konce. zadne prirozene kontrakce, zadne cekani na prasklou vody.. pekne vyvolavacka, epidural, pichli mi to "klackem".. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten prvni trval skoro tri dny.. ten druhy sest hodin.. :grinning: nemysli na to, jestli porodis dneska, zitra nebo za tyden.. mysli na to, ze uz to mas za par a sbirej sily na sestinedeli.. budes je potrebovat! :wink:
15. únor 2011 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ahoj nella. To znamená že je už dozreta že môžeš rodiť, aspon mne to tak povedali. :wink: :wink: :wink:
15. únor 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa heh a naša je 23.1 .2011 :wink: :wink: :wink:
15. únor 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píše za mňa mamička lebo ja som ešte maličká. Narodila som sa 10.2.2011 o 17.20h, volám sa Melinda a mám 3270g a 54cm.
Včera nás pustili domov tak sa neskôr ešte ozvem.
15. únor 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
edinka20, viem ako sa cítiš. Ja som mala termín 2.2. a rodila som 10.2. Ak by si chcela nejaké info tak sa kľudne ozvi.
15. únor 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik blahozelam k melinde. je krasna. :slight_smile:
15. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik blahozelame aj my:slight_smile: sa mi paci ten cumel:slight_smile: pomaly vacsi ako jej hlavicka:slight_smile:))
15. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik obrovská gratulácia k Melinde, je nádherná, prajem všetko dobré :wink:

takže ako hovorila arett včera ticho pred búrkou, zobudila som sa 01.35, na kontrakcie každých 30 minút, neviem ako hlupák nariadil v niektorých činžiakoch vrámci šetrenia, aby od polnoci do 05.00 netiekla teplá voda, tak som si nemohla ani horúcu vodu vyskúšať :angry: :angry: :angry: o piatej som vbehla do sprchy a močila som sa tam strašne dlho, kontrakcie boli zrazu nepravidelné ale silneli, potom som sa odšuchtala do postele, že si snáď ešte trocha pospím, ale kontrakcie stále boli a skoro pravidelne každých 10 minút, v posteli mi bolo ešte horšie ako keď som stepovala po byte, tak som sadla na fitloptu, pred 08.00 bolo po všetkom :frowning2: tak som pekne zaliezla unavená naspäť do postele a pospala som si ešte 2 hodinky, teraz idem k dokimu do poradne, som zvedavá či sme teda nejako postúpili od minula, na pásoch som mala skoro rovnú čiaru, snáď teraz sa tam aj nejaký Gerlach ukáže :grinning: tak držte palce :wink:
15. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, hlasime sa z porodnice z galanty. Mame krasneho zdraveho Valentinskeho chlapiska. Narodil sa 14.02.2011 o 00.45, vola sa Tomasko, 3700g a 53cm. Do porodnice sme prisli na poslednu chvilu s kontrakciami kazde 2-3min a uz fakt silnymi. Porod bol bolestivy, detaily neskor napisem. Maly je totiz kazdu 1-2hod hladny tak mame co robit. Drzte sa. Papa.
15. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer aj tebe srdečná gratulácia, nech má Tomáško v živote všetko po čom bude túžiť a nech Vám robí len samú radosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer
gratulácia veľká - tak to predsa niekomu vyšlo na Valentína :slight_smile: .
15. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek