• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka este dobre ze si mi pripomenula :grinning:
15. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ked vojdes na gyndu, hned na prizemi, dverami vlavo (vpravo u ine oddelenia) uvidis take presklene dvere, vojdi do nich a po pravej strane budes mat prijem, tam nechod a potom je rizikovka, cize druhe dvere, najdes to velmi lahko, lebo je tam velmi vela tehuliek, postav sa blizko dveri, lebo vsetci sa predbehuju, hlavne "Aranky", zober si aj nieco na citanie, aj na jedenie a pitie, kamoska tam bola od rana do 12.30 asi pojdes na pasy aj CTG, pasy su na porodnickom prijme a CTG je oproti rizikovke, sestricka z rizikovky ta bude navigovat :wink:
15. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova tak ale neviem si predstavit ze by nadalej spavala s nami v posteli, to by sa nedalo...preto tolko zmien
15. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem za rady, pomohla si mi. a ešte niečo, treba sa tam objednať alebo tam funguje nejaký poradovník? na tie aranky :slight_smile: sa teším, vždy je to o nervy, kde sú ony.
15. únor 2011 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,tak ja som bola dnes u lekára.Robil mi ultrazvuk,všetko je v poriadku s malinkou,mi ju poukazoval.Musela som prežit aj ten Hamiltonov hmat odlučenie blán,ževraj to má pomoct.Bolo to nepríjmne,citila som bolest a potom také štípanie.Celé to trvalo asi 10 sekund.Ak by som neporodila v nasledujuce dni,tak 22.2 mám ist večer o 21tej na vyvolávačku.Tak mi držte palce,nech sa to spustí samo.Lekár vravel,že som otvorená na 2 prsty a že sa mi to dole pekne pripravuje.
15. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ziadny poradovnik nefunguje, pre istotu sa spytaj, kto je posledny, ale asi ti to velmi nepomoze, bud budes cakat, alebo pojdes na drzovku, inak aranky su tam vzdy uprednostnovane :angry: :angry: :angry: aby mali od nich pokoj :angry:
15. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. gratulujem novym mamickam a vitam nove babatka :slight_smile:

ja som dnes mala tiez poradnu. dr. bol ako vzdy skupi na slovo, vyrozumela som mu iba, ze sa to uz posunulo, vsetko je makke a ze to vidi na koniec tyzdna... som zvedava :sweat_smile:

@natalca co ti to zistili?
15. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26
@denisa287 no super, to máte dobré výsledky, len tak ďalej dievčatá a nech to máte čím skôr za sebou!!!!! :wink:
@lubinka26 mám podozrenie na gestózu, lebo mám vysoký krvný tlak a puchnú mi nohy a ruky
15. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem. dufam, ze to bude coskoro :slight_smile:
juuuuuj :confounded: takze ti hrozi cisarskym, ze? hlavne nech ste obaja v poriadku :wink:
15. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 doki nehovoril nic o sekcii, ale asi ano, nevadi, ja prezijem vsetko :wink: ..... aspon dufam :grinning:
15. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ako dlho sa krvaca po porode, resp. po vycisteni?
15. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Ahoj, ako tu čítam, tak sa zajtra ráno na tom príjme v NItre stretneme :wink:
15. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambuľky všetkým, ktoré idú zajtra na príjem, alebo vyšetrenia držím palce- nech vám to dobre dopadne. :slight_smile:
15. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Ja ešte stále spinim, včera bolo5 týždňov. Ale teraz je to take, že raz za deň zo mna vyjde trochu hnedej krvi. Niekedy 2x a tak sa to už taha asi 2 týždne. Najhoršie je, pokial sa zahoja stehy. Teraz už keď som v pohode, tak má to už tak ani nerozculuje:slight_smile: potom bude dúfam dlha pauza.
Ja som za posledné 2 roky mala mrchu iba raz:slight_smile: po prvom pôrode a potom som otehotnela :grinning: No dúfam, že sa to už nezopakuje. Pri 3 deťoch takto za sebou by som sa asi zblaznila. Jedno prebalit, druhé, jedno nakrmit, druhé nakojit, jedno uspat, druhé uspat a keď s tým skončím tak znova odzaciatku:slight_smile: niekedy sú dni "blbec" ale niekedy je sranda.
Dnes som mala Dasu na rukách, kuknem nanu a ona sa na mna usmieva, zlata. Simon ju vola Dada anapodobnuje jej plač. To sú tie krásne okamihy...
15. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Ahojky, tak to moc gratuluju :slight_smile: Mě zatím o vyvolání doktorka nic neřekla, ale v pátek jdu znova na kontrolu a to si myslím, že už budeme popř. měco řešit, pokud se to nepohne samo..Dneska aspoň cítím takové tlaky v podbřišku a sexovali jsme, tak třeba se to už rozjede :slight_smile:
15. únor 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. gratulujem k novym babatkam :dizzy_face:

my sme dnes boli este v kine,nech si to naposledy uzijem s bruskom. male sa ma fajn,dnes vcelku vystrajalo,len v kine bolo kludne :sweat_smile: caka ma dalsie sono a kontrola,tak som zvedava,co povedia,lebo za posledne dva tyzdne to bude tretie sono. ani neratam,kolko som niekde v blizkosti doktorov. ale hadam,sa to nase male spamata a potesi nas dalsi tyzden,lebo mu uz dohovarame,ze dalsi tyzden je idealny :grinning:
15. únor 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ahoj .Tak drzim palce na sono.No ja uz tiez dohovaram a nic sa nedeje.tak dufam ze nebudeme pretahovat.
16. únor 2011 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko:slight_smile:
Tehule spia, maminky sa starajú o drobcov... Ach jo. O rok si tu budeme blahozelat k prvému ročku:slight_smile:
16. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ahoj, to si presne vystihla....aj my sme sa práve napapkali, malá si spí vo veľkej posteli, ruky naširoko, akoby nám chcela dokázať, že kto je tu pánom spálne.....je strašne zlatá. Už máme tri týždne, ako to strašne letí...No idem asi niečo porobiť, kým sa zobudí...alebo kašlem na to, spravím si kávičku a pozriem si niečo v telke......
16. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Jezis takhle jsem se uz dlouho nezasmala... :grinning: svata pravda vsechno!! :wink: to proste pise sam zivot.. !! :slight_smile:
16. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ako vidim mas toho niekedy ozaj dost pri dvoch deturencoch ale zasa su aj krasne momenty:slight_smile: ako dlho trvalo kym ti vypadli stehy? lebo ako hovoris tie ma riadne hnevaju plus u mna este aj hemeroidy :unamused: ale proti nim uz bojujem :slight_smile:
16. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno mamičky i tehulky.....
@denisa287 ja som na tom rovnako ako ty,ak sa maličká nevypytá na svet sama, 22.2. sa mám hlásiť v pôrodnici aj s vecami, už aspoň vieme,že takto o týždeň to budeme mať určite za sebou :wink:
16. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
my ho už máme od 7 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dnes byla super noc. Anežka se probudila jen 1x na kojení. Vypila 100ml. Tak super. Ted hajá, Eliška se dívá na pohádku. Je nemocná, tak jsem jí nechala ze školky doma. Tak se dnes chystám jí udělat pořádek v hračkách a trochu to probrat.
Dnes jí trochu zaučím :wink: Slíbila jsem jí nějaké miminkovské oblečení na panenku a doopravdickou plínku na přebalování.

Přeju dnes úspěšné kontroly čekatelkám a jestli někdo bude rodit tak at to má rychle za sebou :wink:
16. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hemeroidy..... taky jsem je ke konci těhu získala :stuck_out_tongue_closed_eyes: největší problém jsem měla po porodu a to jsem netlačila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pomohla mi mastička. Horší to bylo, že jsem měla zácpu. Docela mi pomohly glycerinové čípky a hooodně kefíru a jogurtů. Tak snad je problém vyřešen.
Jizva po sekci je docela v pohodě, akorát v jednom místě je jakoby zatvrdlá. Asi jí začnu masírovat.
16. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ozaj chcem sa spýtať vás mamičky,čo kojíte...podporujete niečím tvorbu mliečka?myslím čaj pre dojčiace,nejaké homeopatiká,u nás v pôrodnici doporučujú aj bielu vineu,no tá je bublinková,čo teda pre mňa v tomto zimnom období nie je dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prvú dcéru som kojila ledva 3 mesiace,tak teraz chcem vyskúšať všetko možné,aby to bolo dlhšie :unamused: do pôrodnice mám nachystaný akurát ten čaj....
16. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek Mne kamaratka tiez odporucila na tvorbu mlieka Vineu:slight_smile: Ja zatial nemam nic odskusane, som este cakatelka:slight_smile:
16. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 len keby nebola bublinková,ja bublinkové nemusím,lebo hneď ma potom hrdlo bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale počula som,že sa to môže aj riediť s vodou a bude mať rovnaký účinok....
16. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 po porodu by se nemelo krvacet vic jak sest tydnu.. nektere maminky maji po dvou tydnech hotovo.. ja krvacela u prvniho cele sestinedeli.. tak pocitam, ze ted u druheho to bude stejne.. :confounded:
dalsi mesic po sestinedeli uz jsem normalne dostala mrchu i kdyz jsem kojila... zadna pauza se u nas nekonala.. :unamused:
16. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka uuuuzasna fotka!!!! fakt spokojene miminko :slight_smile: :grinning:
16. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 jak pri kojeni poznas, ze mala vypila 100ml??? :confused: mas na prsou odmerku??? :grinning:
16. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek