• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 no pekne,,ale hadam to vyriesis,,,juuuj slniecko,,ako vam bude dobre s fazulkou :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ano tesim sa velmi. uz som dovolenku viac ako 3 dni nemala ani nepametam. sa neviem dockat teraz na tuto a potom, kedy uz konecne pojdem na matersku. konecne vypadnem z pracovneho prostredia a budem si to uzivat.
30. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 sa tes,,ja mam opacny problem,,mne uz ide doma preskocit z nudy
30. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 sa tes,,ja mam opacny problem,,mne uz ide doma preskocit z nudy
30. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tesim sa, ale ovela radsej by som bola keby je to ina firma....ale co uz, pracu potrebujem a musim byt za nu vdacna, len tou dovolenkou ma rozculili a riadne
30. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím že dneska je mi pěkbně blbě
30. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 uuuuu, to nieeeeeeee :grinning: ja chcem chlapca :slight_smile:

@mafynka ja az na 12.15 :wink: ja som uplne v pohode, v klude. dokonca pripravena vypytat kartu, ale az po vysetreni, lebo ja sa to hadam nikdy nedozviem, ci vobec som :grinning:

@pattie no mne to nehrozi, ja chcem len jedno babatko :wink: ale nezavidim ti :confounded:

@kwetinka1 toooolko dovoleniek, tisko zavidim :sunglasses:
30. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak ja sa s vami musim bohuzial rozlucit, nakolko som sa dnes vratila z nemocky, bohuzial som o nase mimco prisla... :frowning2: ale drzim vam vsetkym prsteky, aby ste to uspesne do februara dobojovali a potom sa z vasich drobcekov vytesovali
30. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 :frowning2: :frowning2: :frowning2: to mi je velmi luuuuto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: toto si neviem predstavit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to luto,,musis bzt silna moja :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 klud, ja mam ksicht horsi ako pubertiacka :grinning:
30. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovori sa, ze ked je plod poskodeny, telo sa ho zbavi. asi to tak malo byt. je to strasne, ale... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak som sa dnes vratila z poradne aj s prenatal boxom :grinning:

@janicka83 to je mi luto, dufam, ze coskoro sa podari dalsie babatko a bude zdravucke :cry:
30. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly co je to prenatal box?
30. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly gratulujem
30. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26
@mafynka
dakujem babenky velmi pekne, ono silny sa clovek snazi byt za kazdu cenu, ale niekedy sa tomu podlahnut neda...my sme este srdiecko nemali, takze este to bolo iba v uplnom zaciatku, ale aj to to pride luto...hlavne ma drzi nad vodou moja krpata, keby som ju nemala, tak to znasam urcite horsie... :frowning2:
30. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 to mi je luto, ale asi takto to je lepsie, lebo naozaj tvoje telo natolko mudre, ze poskodeneho a nezivotaschopneho plodu sa zbavi. neboj sa teraz vraj to bude ovela lahsie otehotniet. tak drzim palceky
30. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som si tiez vravela, ze malo by byt male chore alebo nieco ine a nemala silu a odvahu ho vychovavat, tak nech je to tak ako to malo byt...len niekedy ani tieto myslienky nepomahaju...casom to prejde a o par mesiacov sa budeme snazit si urobit dalsie miminko, ale to uz budem ovela opatrnejsia a viac si davat pozor, ako teraz
30. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dam to teraz do fotoalbumu, su tam nejake vzorky a brozurky, je to pre buducu mamicku, da ti to dr na poradni ked tam pojdes :wink:

@mafynka :sunglasses:
30. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly a co to obsahuje?
@janicka83 ja si neviem predstavit to zazit druhy krat,,este som sa nespamatala z prveho,,,verim, ze to zvladnes, mas malicku, isto ti v tom velmi pomoze,,drzkaj sa dievca
@kwetinka1 ja som nemala problemy zatial s otehotnenim, tak dufam, ze to bude tak aj nadalej...len musim pockat min 3 mesiace podla doktorky, takze ak by sa to podarilo, tak by som mohla na jesen zacat so snazenim...
30. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 teraz musis byt silna a potom coskoro budes mat urcite vytuzene babatko :wink:
30. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 tak to je fajn a drzim palce.
30. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ja som lezala na izbe s babou, ktora sa v sobotu vydavala a rano sla zo svadby do nemocky, lebo pri polnocnom prezliekani si vsimla spinenie...a tiez uz jedno potratila, takze sa bala,aby neprisla aj o to druhe, ale zatial sa nastastie drzia aj s drobcekom, tiez si neviem predstavit, ze by sa mi toto iste este niekedy stalo...ale radsej teraz, ked to nemalo este srdiecko, ako neskor, keby to bol uz pokrocilejsi tyzden ci mesiac
30. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 teraz to davam do fotoalbumu baby, tak sa mozete pozriet, je tam praci prasok, nejaka avivaz, 3 casopisy, nejake kupony na pampersky, same brozurky, nejaku vzorku olejceka proti striam tam mam a tak
@isabella_fly to mas ten kufrik, co tam mas letaky, cumlik, plienocku, kremik, cajik a tak??,,ja to mam dakde v skrini,,som sa z neho tak vytesovala a ked som ho dostala, som ukazovala kazdemu :grinning: :grinning: :grinning:

inak kocky co hovorite na toho hadika? taky kojenecky vankusik,,moze sa aj v tehu, hlavne vo vyssom stadiu,,,ale nie je zle aj od zaciatku,,clovek si aspon zvykne spavat v spravnej polohe
@mafynka jj, take, len ja tam nemam cumlik a plienku, ale zasa nieco ine :grinning: asi ich namiesavaju podla nalady :grinning:
30. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly pozerala som. to je asi nejaky reklamny box. dik za info. to davaju kazdej?
30. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aky hadik? nemas foto?

no ja idem na obed. dnes sa vytesujem lebo mi nie je zle a zatial som sa s veckom nerozpravala :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neviem ci kazdej alebo len prvorodickam
30. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek