• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 někdo právě má větší bolesti do kříže, bohužel :frowning2: dej si teplou vanu, to prý uvolnuje a pomáhá
16. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem ci to tu uz bolo ale aj tak gratulujem slavkav ma chlapceka Lukaška 3750 gramov a 50 cm... vsetko ok ...
tak vela stastia... a vela mliecka ... pre maleho :slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha takže aj ty musíš odsávať....
ja som ešte nepočula v mojom okolí,že by niekto takto používal mm,ty si prvá :grinning: hlavne,že ti na to ešte mužíček neprišiel :grinning:
16. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek nie nemusim. Odsavanim si narocky udrzujem nadprodukciu, aby som davala simonkovi. Kojila som ho 10 mesiacov a bolo mi luto, ze dlhsie sa nechcel, lebo mu mliecko nechutilo kvoli tehu. V mliecku ma najviac vitaminov a kade coho. Presli sme na kravske potom, ale zistili sme, ze je chudokrvny a kravske vlastne k tomu aj prispieva. Tak teraz sme presli nas5 na materske:slight_smile: hehe.
16. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maznacik007 no super:slight_smile: gratulujem @slavkav :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne doktorka povedala,aby som sa aj viac hýbala,nech sa to lepšie rozbehne....lenže to sa ľahko hovorí...lebo mne napríklad malá už tak tlačí hlavičkou,že každý pohyb je utrpenie,dokonca i pri močení to cítim :unamused:
16. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no teda ty si teraz doslovne taká dojnica v dobrom :slight_smile: nachováš celú rodinu,deti, seba i muža :grinning: nech ti to vydrží....
16. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska 40+6 a nic :confounded: To je už vážně otrava...Vy už si tu pěkně kojíte a já furt čekám jak blbec, každý furt otravuje smskama, přitom můžu stokrát opakovat, že dáme vědět, když pojedem do porodky a stejně otravují :pensive: Jinak jsem tu neviděla @neelaa Asi to na ni přišlo, si to přecejen vymodlila, holčina naše, aspoň nemusí na to blbé vyvolání. :slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek no len ty si druhorodicka, ty mozes porodit aj do hodiny... mna by urcite poslali domov :sweat_smile: no ja som v noci bola asi milionkrat na wcku a uz len vstavanie z postele bolo utrpeniiiim. dnes cely den lezim a tie bolesti nie a nie prestat... vylozila som jednu pracku a som k.o. uz to nejak dobojujeme, dufam. musim este dnes vydrzat, zajtra si chcem ist zajednat mojho gyn. na poslednu chvilu som sa rozhodla, dufam, ze to stihnem.
@el267 davam si teplu sprchu a ta na chvilku pomaha...
16. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek usetrim na mlieku:slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no tejto druhorodenej sa akosi nechce von, prvú som porodila 11 dní pred TP :grinning:
a ty sa aj otváraš,hlavička klesá,máš priechodné pôrodné cesty alebo čo ti hovoria?
16. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, co sa mi dnes stalo.

od polnoci som zacala mat kontrakcie, tak cca 15min. po hodke a pol sa skratili na 7 a potom okolo 3tej som mala kazdych 5 min. ale v klude sa to dalo vydrzat. potom som pred 4tou nejak zaspala a ked som sa o 6tej zobudila, boli prec. stalo sa vam to niektorej???
16. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to verím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

boooze my sme sa vcera dusili pri kojeni..som skoro infarkt dostala,,lebo hlce a vzdy zaspi pri tom :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

co tu nove? ziadne babatko??

neviete nieco o djefcatku??
16. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek vcera som mala poradnu a moj dr. nie je zrovna vyrecny. povedal len, ze sa to posunulo, ze vsetko je makke a ze do konca tyzdna by to mohlo byt.
@nostek uz som tu taketo nieco citala, ale neviem, kto to pisal... a ked mas kontrakcie, kde ta to boli?
16. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne už 2 týždne doktor i doktorka hovoria,že sa otváram,pôrodné cesty priechodné,hlavička klesnutá, a stále nič....ale ak sa nič do utorka neudeje,mám prísť do pôrodnice aj s taškami a to mi teda prasknú plodovku a vyvolajú kontrakcie :confused: tak možno nakoniec porodím v deň TP 22.2.
16. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek 2 tyzdne??? dobreeee a mas tolko aj take bolesti? mojej nalieha hlavicka uz od 24tt, od 34tt mam bolesti, pretoze sa ropracovala maternica, 2 tyzdne som brala lieky a potom, ze uz mozem porodit :grinning: a kde sme??? 5 dni pred terminom a nic. kludne by som porodila v pondelok 21. aj 22. je pekny datum :grinning: len nech prejdu tie bolesti lebo dnes som si uz aj poplakala...
16. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamicky a cakatelky:slight_smile:))
Ja som dnes mala taky brutal zivy sen, ze az:slight_smile: Sa mi snivalo, ze to na mna prislo a ze som isla do nemocnice, bola som uplne kludna, ziaden stres, a ze ked ma doktorka pozrela, tak ze som uz bola otvorena na 8 cm a ze som isla hned na salu...povedala mi len, ze dvakrat zatlacim a krpec bude vonku:slight_smile: potom som sa doma zobudila a velice som sa cudovala, preco mam este brucho, ked som porodila:slight_smile: no a samozrejme, ze som potom uz nezaspala:( takze sa citim ako neprebudena:slight_smile:
Ale dnes nam dosla hojdacka, tak sa vytesujem, drahy posklada, ked pride z prace:slight_smile: pripajam fotecku...

@lubinka26 no stavim sa s Tebou, ze do 24h budes mat malu pri sebe:slight_smile:)) ja uz Ti aj tie bolesti zavidim, aspon vies, ze sa to blizi...ja mam iba tvrdnutie, ziadna bolest:( takze my dalej cakame...
16. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja jsem mela taku posledni dva mesice bolesti jaxvina.. od krize pres bricho az do nohou mi vystrelovaly.. a posledni dny uz to bylo nonstop bolesti bez prestavky.. nemohla jsem se uz ani zvedat, ani chodit.. strasne.. jak invalida.. :rolling_eyes: manzelmne musel kolikrat podpirat, abych se dostala z gauce do postele.. a kdyz nebyl po ruce.. i po ctyrech jsem lezla.. :fearful:
kdyz jsem pak mela v porodce kontrakce a ptali se mne, jestli to boli, tak jsem jen rikala, no boli .. ale tak jako obvykle.. :grinning:
16. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no tak to bol dost zivy sen, kokso :slight_smile: podvedomie pracuje na plno, len tie deturence to nejak nechapu :sweat_smile: ze by uz mali ist von :slight_smile: pekna hojdacka :slight_smile: co si za nu dala?
no to nie je take isteee. mozno pojdes skor ako ja :sweat_smile: ako tak citam, kazda to mala ineee...

@medunka1 dva mesiace????? :astonished: :astonished: :astonished:
16. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a od sesteho mesice tehotenstvi jsem mela delohuposunutou vic doprava, takze mne tahly vazy do leveho trisla a nemohla jsem doslapnout na levou nohu.. musela jsem spat jen na levem boku, abych mohla chodit.. :grinning:
a nejlepsi je, ze ti pak vsichni rikaji.. no musis chodit, jinak se ti ten porod nerozbehne.. a nikoho ani nenapadne, ze chodit je asi tak to posledni, co zvladam :slight_smile:
mela jsem to tak u obou tehotenstvi.. velike nepretrzite bolesti.. ale ted u druheho to bylo mnohem horsi..
16. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 moja, tiez si si vytrpela. ale uz to mas uspesne za sebou :slight_smile: a planujete aj dalsie mimi, dievcatko napr.? :slight_smile: mna zas strasne boli od toho 34tt lava strana. aj teraz krize neskutocne, ale len na lavej strane... neviem, cim to je.
16. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mňa bolí hlavne spodok,aj pri močení,niekedy mávam hrozné tlaky a nenormálne často mi tvrdne brucho...kontrakcie ja práveže nejak nepociťujem a keď,tak slabé...
tak to ti prajem,aby sa maličká rýchlo vypýtala von,keď máš také bolesti :frowning2:
ja už 2 týždne ani nikam nechodím,čo sa bojím,aby to na mňa neprišlo...
16. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 my nastesti devcatko nechceme ani jeden :slight_smile: chteli jsme puvodne 3 kluky, ale doktori mi dalsi tehotensvi v nejblizsich peti letech nedoporucujou, tak zustaneme u dvou.. :wink: myslim, ze nam to tak vsem vyhovuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek ahoj ano stalo sa mi to pri prvom tehotenstve a to som si myslela ze to nieje az taka bolest ako vsetky hovorili :grinning: teraz zatial nic :unamused: mne to trvalo 3dni pri prvom tehotenstve a po 3dnoch prisli tie naozaj prave kontrakcie :grinning:
16. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigh gratulujem k dievčatku a prajem veľa,veľa zdravíčka :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, @domigb :slight_smile: malo byť
16. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 hojdacka stala 100 eur, ale to mam dar od brata...ale aj keby nie, aj tak by som si ju kupila, lebo kamoska mala tiez podobnu hojdacku a si ju nevedela vynachvalit, mala v nej vydrzala aj dve hodiny sa hojdat a ona si zatial robila svoje veci:slight_smile: tak len dufam, ze aj krpcovi sa v nej bude pacit:slight_smile:

Baby, mne sa tieto posledne tyzdne, co som na materskej a iba cakam zdaju dlhsie ako celych predoslych 7 mesiacov...:( uz mi to lezie na mozog:( to asi aj preto take sny:slight_smile:))
A tiez mi uz lezu na nervy otazky od vsetkych kolegyn a kamosiek a veskereho okolia, zakazdym, ked zavolaju alebo napisu, tak ako prva otazka je, ci som este vcelku...vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...uz mam toho tak akurat:( esteze moja maminka je taka zlata a nevola mi kazdy den, ci som este neporodila...:slight_smile:)) ta sa ma aspon opyta, ako sa mam:slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko kočky....Píšem iba na rýchlo....Ako začať takže Stella sa narodila dnes rano o 9:00.. s mierami.....3030 gramov A 47 cm.....Je zdravá a to ma teší najviac....A čo tomu predchadzalo????V utorok som sla na vyvolavacku ta nezabrala tak mi pichli oxytocin asi o desiatej rano....Okolo 13:00 sa dostavili bolesti podobne menstruacnym a stale sa stupnovali potom som o 21:00 dostala dalsiu injekciu,lebo kontrakcie sice zaznamenalo aj ctg,no ja som bola stale sotva na prst otvorená...Tak som pretrpela v kontrakciach celu noc a rano opať tabletka,ta zabrala hned od 7 rana bolesti neskutočné o osmej rano prepichnuta plodova voda a o devaitej som rodila.....Počas kontrakcii som bola riadne vycerpana tym,že som celu noc ani den predtm nespala....A Stella vyklzla na 4 zatlacenie....Neuveritelny pocit ženy mali ste pravdu.....Na všetko zle som hned zabudla...Idem teraz susiť stehy ak su tu nove babtka gratulujem....A čaatelkam vela sil :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb gratulujem k malej stelle :slight_smile: vobec ti nezavidim co si prezila teraz sa len poriadne vyspat aby si nabrala sily spat :slight_smile: prajem vam obom vela zdravicka a vela mliecka :slight_smile:
16. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek