• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca huráááááá. Obrovska gratulka moja . Držte sa :wink: :wink: :wink:
16. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb aj tebe a maličkej prajem všetko dobre. Maminka gratulujem :wink: :wink: :wink:
16. únor 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, som tu len na skok, len sa chcem pochvalit, ze 11.2.2011 sa nam narodil Tobiasko, 4050g a 54 cm, porod spontanny, ale riadne vycerpavajuci, rodila som 12 hodin, ale vsetko dobre dopadlo, nestiham ani citat kto kazdy uz porodil ,ale ked bude viac casu pridem a dobehnem to, som zvedava na vsetko :slight_smile:
16. únor 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 fíha,tak ďalší valibuk.Srdečne gratulujem k Tobiaskovi a prajem veľa,veľa zdravíčka a mliečka :slight_smile: a maminke skoré zotavenie :slight_smile:
16. únor 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 gratulujem k riadnemu chlapiskovi...všetko dobré hlavne zdravíčko.....
17. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca drž sa maminka...všetko dobré......
17. únor 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 gratulujem,,dalsi tobino na svete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fu a ake chlapisko z neho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj tebe gratulacia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeeeej uz mas synceka pri sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre ranko maminky a tehulky.
Ako sa dnes mate:slight_smile: Aj vy mate take skarede pocasie, ze sa nic neda??
Ktora sa dnes rozhodla rodit, ha???
17. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
opäť sa pripájam ku gratuláciam všetkým novopečeným mamičkám...
@verunka90 ty už vlastne týždeň prenášaš, aj ti niečo hovorili o vyvolávaní? ja som vlastne čakateľka maximálne do utorka,kedy sa mám hlásiť v pôrodnici aj s vecami....
@arrett pekné detičky a ako už maličká pekne dvíha hlavičku :slight_smile:
17. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 gratulujem k drobcovi. nech sa vam obom dari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@arrett krasna fotka.tvoje deturence su prekrasne :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32
Ahoj mas uz nieco nove<
My zatial nie my ideme zajtra na kontrolu snad uz budem dost otvorena a nechaju si ma uz tam v noci som mala strasne bolesti krizou nemohla som spat a cez den same stahy ...
A ty ako<
17. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahoj. No nakoniec nemam. Som dohodnuta s mojim doktorom, ze podla dna, kedy to pride mi vybavi niekoho dobreho, podla toho kto bude mat sluzbu. Ze so zajednanim ma primar troska problem. Tak som zvedava. Vizera to, ze sa asi aj stretneme, nie?? :grinning:
17. únor 2011 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nooooo, to by nebolo zle, keby sa niekto podujal. :grinning: Ale nie, som ochotna este aj tlacit, len keby sa dalo aspon preskocit to otvaranie. :grinning: Musim si to takto priklasovat, aby som nestresovala. Mozno ked bude po vsetkom tak sa budem na tom smiat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2011 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kraaaaaaaaaasna fotecka:slight_smile:))
@yasminee212 @natalca Blahozelaaaaaaame...dufam, ze ste rozbehli uz aj rodenie chlapcov :grinning: :grinning: :grinning: Tesime sa na prve fotecky...
17. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 a ved ty by si uz mala najneskor v nedelu rodit, nie? Ked baby pisali, ze nechavaju prenasat maximalne 10 dni...a na nedelu vychadza pekny datum:slight_smile:
17. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek @potokin @leonard2002 vdaka baby... len dnes saleny dom:slight_smile: jedno place, druhe place, pes mi tu zasa steka.. ach jaj :grinning: :grinning: :grinning: idem poprebalovat a nakrmit.. psa vysmarim pred dvere asi, nech sa ide sam vyvencit:_)
17. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetky rodite ci co?
17. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 a @zuzufek : No ještě mi nic neříkala, ale zítra jdu na kontrolu, tak uvidíme :wink: Vždycky se vzbudím s takovým očekáváním a nic :rolling_eyes:
17. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady je něco na vyvolání těch našich prcků co dělají Zagorky :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=cYDtW3DvwaI
17. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ale ty by si uz daaavno mala, tak sup sup do porodnice:slight_smile:
17. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ani nevíš jak ráda bych :/ zatím jdu dělat špízy :slight_smile:
17. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 tak hore dole po schodoch, vasnivy sex s manzelikom, najlepsie v teplej vode..hehehe..
Raz pride na svet malicky Misko.. :unamused:
17. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babenky no ja som sa prave zobudila :slight_smile: . malinka spinkala tak som zalomila aj ja. :slight_smile: kedze v noci si mala povedala ze otestuje maminku kedze sme stravili prvu noc same a nebude spat. do pol druhej som ju kolisala spievala jej a kojila :unamused: potom uz nastastie zalomila. :slight_smile:
17. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja teda určite nerodím :grinning: len mi dnes akosi blbol modrý koník :confused: dúfam,že psík je vyvenčený bez újmy na zdraví...takže ty máš na starosti okrem dvoch mŕňusov ešte aj psíka,to teda niekedy musí byť sranda :grinning: ako dnes...
aj my máme hava,ale vonku na dvore,takže venčenie bez problémov :grinning:
17. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek a to este byvame na 5 poschodi bez vytahu. Takze ak idem s detickami dole, tak syna si dam do nosica na chrbat, dceru do vloznej tasky do jednej ruky a psika do druhej. Idem ako vianoceny stromcek:slight_smile:

Vseci zatial bez ujmy na zdravi. Deti spia, pes tiez:slight_smile: ja relaxujem:slight_smile: o chvilku dojde manzel. On bude mat na starosti syna a psa a ja dasu a domacnost:slight_smile: ach jaj. Hura,m zajtra piatok, co znamena vikend, co znamena delenie prace:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no, ja budem mat iba jedno dieta a psa a byvam v dome s vytahom, a uz teraz mam z toho stres, ze ako zvladnem krpca a vencenie psa, ale vidim, ze zvladnut sa da aj viac:slight_smile:)) tak si ma povzbudila:slight_smile:
17. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak ty už určite podľa toho musíš byť na pôvodnej váhe :grinning:ale máte to s mužom pekne podelené,to sa mi páči :wink: uvidíme,čo ten môj,keď bude druhé,on sa totiž vždy vyhýbal prebalovaniu...takže asi tiež dostane staršiu,tú už našťastie obriadi,okúpe a pod. :grinning:
17. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek