• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@verunka90 mily klip:slight_smile:)) musim dat an FB:slight_smile:
17. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 tak ak sa do zajtra synček nerozhodne ísť von z bruška,hádam sa už dozvieš pevný dátum,kedy pôjdeš do pôrodnice na vyvolávačku....
17. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak ja viem prečo sa nechce tej mojej von...ona chce,aby som ju rovno ako sa narodí previazala stuhou a dala oteckovi ako narodeninový darček k jeho 30tke :grinning:
17. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 bez problemov. My maminky sme multifunkcne.
@zuzufek Aj moj skor okolo starsieho. Jeho sice este treba prebalovat a tak, ale v pohode nakrmi, okupe, takze ja som bez starosti:slight_smile:
Baby, dnes mi manzel kupil termohrncek, lebo som sa furt stazovala, ze rano si urobim kavu a potom ju 3x zohrievam v mikrovlnke, pokial ju dopijem. Tak a teraz ju budem mat tepluck. Sa normalne tesim, hehe. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka no to som prave zistila, ze sa neda zazmluvnit nikto okrem primara :angry: s mojim dr. (ma vtedy sluzbu) som dohodnuta na strede, ak dovtedy neporodim...

idem vas docitat
17. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalinka3 Ahoj, ja tiež ešte nič. Ja chodím na poradne v pondelok. Teraz v pondelok otvorená na jeden prst, lekárka sa čudovala, že som ešte celá, že keď je malý taký veľký. Už mi to ide aj na nervy - to čakanie, mávam aj 3x za deň také pichanie zo spodu. Predýchavam to. Tak čakám. Potom daj info, ako ste dopadli. :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Tak ty mas pozorneho manzela:slight_smile: ja to iste robim s cajom:slight_smile: a mam aj termohrncek, ale z toho mi tak nechuti:slight_smile:
17. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32
To je strasne tolko cakat a stale nic ja idem rano o 9hod tak som zvedava co mi povie naposledy sme boli len na 1cm
ci sa nieco zmenilo lebo tiez mam bolesti uz v podbrusku,v noci som mala bolesti v krizoch ,nemohla som ani lezat
zatial co moji anjelikovia si kludne spinkali...
Uz ideme do 40.tyzdna a uz to je naozaj vela aj namna a to este moja zlata dcera mi neda ani vydychnut tak doobeda dam vediet co mi povedal doktor ci sme viac alebo stale tak isto ...
Lebo prenasat by som nechcela .
Tak v klude oddychuj a zajtra sa ozvem
17. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamičky a ešte čakatelky.....dlhšie som tu nebola...neni času teraz ked mame naše male slniečko venujem sa čo najviac jej a ked mam chvilku cas tak odychujem a upratujem =D
všetkím čerstvím mamičkam velka gratulka.....

malinka je svetova, velmi dobručka, cez den aj v noc, velmi malo plačka, musim povedat ze je pokojne babatko, a dufam ze jej to dllllllllllho vydrzi.....
papkame mliecko stale, strasne sa jej paci vo vode uplne je hotova z toho =D....a tiez prebalovanie sa jej paci ako ju utieram....=D.....taaaaaaaaak sa z nej tesiiiime je to krááásny pocit ......
17. únor 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 presne to bolo povedane aj mne. A primar je dobry , ze vraj len v operaciach, takze jeho si moze niekto zazmluvnit, kto vie na isto, ze bude mat cisarak. A ja dufam, ze nebudem mat.. Tiez mi moj doki hovoril, ze by ma to mohlo chytit v stretu, lebo v tedy robi aj Risko.
17. únor 2011 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to je super, ze si sa takto aklimatizovala. Prajem ti vela vela takych pohodickovych dni ako prezivas teraz. :grinning: :dizzy_face:
17. únor 2011 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka no primar berie dvakrat tolko, kolko ini lekari... a mas pravdu, to mas isty cisarsky. ale aj moj gyn. robi skoro stale cisarsky :unamused: ale aj tak ho chcem. v stredu ma urcite sluzbu stanko s renckovou. o riskovi viem tak, ze ma v utorok.a vo stvrtok havlas. aspon cez den.
@alexis13 krasne :slight_smile: aj ja uz chceeeeeeeem :slight_smile:
17. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jooooooooj, aj ja uz chcem:slight_smile: z celeho srdiecka prajem, aby vam takyto klud a radost vydrzali:slight_smile:
17. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.Mám veľkú radosť,že som poslom krásnej správy od @Matiniki5. Kopírujem sms:
Ahojte.Volám sa Nikolaj,vážim 3300g a 50cm.Teším sa zdravíčku,všetkých vás s maminou pozdravujeme. :slight_smile:
17. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Matiniki5 srdečne gratulujeme a prajeme veľa,veľa zdravíčka a mliečka a mamičke skoré zotavenie po pôrode. :slight_smile:
17. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett o tejto kocke som citala aj tu na konikovi a videla som aj jej fotky.je to uplne uzasne :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett precitane... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 :grinning: aplikovať pri pôrode :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett neuveriteľné,práve som to dočítala.... :wink: počula som už aj o tej bezplienkovej komunikačnej metóde a ona ju tam práve spomína....tak na túto mamičku sa musím opýtať známej,čo robí pôrodnú asistentku v Topoľčanoch,keďže aj ja tam budem rodiť....
17. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 gratulujem k Tobiaskovi :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zaujimave :slight_smile: tu v uk davaju doraz na prvy kontakt, skin to skin :slight_smile: tak som velmi zvedava nan :sweat_smile:

gratulujem k novym babatkam :dizzy_face:
17. únor 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,gratulujem novym mamičkám a ich bábatkám a prajem to najdoležitejšie - vela zdravíčka. 16.2. o 13.18tej hodine sa nám narodila prirodzenou cestou krásna zdravá Tamarka.Jej miery su 3640g a 53,5cm.Natrápila som sa 14hodín,Ale sme velmi štastní.Manžel bol cely čas so mnou,bol mi fantastickou oporou.
18. únor 2011 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Supeeer gratulujem:grinning: prajem veľa zdravia a litre mliecka:slight_smile: tamarka je krasne veľká baba:slight_smile:
18. únor 2011 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Blahozelame :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 - Blahoželáme!!!! Tamarka vitaj!!!
A zároveň veľké gratulácie posielam všetkým novým babatienkam a ich rodičom!!!!

Taktiež ďakujem všetkým za gratulácie, malinká sa má dobre, zvykáme si na seba, ja som popri tom všetkom schytala zápal močového mechúra, tak to bolo bolestí, ale nasadila mi doktorka ATB pri ktorých môžem dojčiť, tak už je to lepšie. Zajtra nás čaká krst, tak sa tešíme.

Krásny dník všetkým, a pridávam foto babulky :slight_smile:

18. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja gratulujem novým mamičkám....
@arrett vidím,že si také ranné vtáča :grinning: ty si to tu tuším začala s rodením,že :wink: a ako pekne to pokračuje... :slight_smile:
18. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek Aaale kde:slight_smile: to som iba kojila. Teraz až ranajkujeme:grinning: Trosku sme si prispali.
No ak nepocitame 2 predčasne deticky tak áno:slight_smile: rozbehla som to. Rozbehovala som to týždeň.. Ach jaj a teraz každý deň nové baby:slight_smile:
18. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej pribudli nam nove maminky :slight_smile: vsetkym zo srdca blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka Je nadherna!!! Tak skoro krst?
18. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek