• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin Dakujeme:slight_smile: no, boli sme hospitalizovani kvoli slabej zrazanlivosti krvi.. no a do poslednej chvile sme nevedeli, ci pojdem sekciou alebo prirodzene. No, nakoniec, po 2 dnoch v nemocnici som dostala porodne bolesti a slo sa prirodzene, bez epi. Ale zvladli sme. No a potom sme museli ostat o den dlhsie, lebo maly Šimonko malo papal, musi vypit 50-60ml na jedno papanie, aby nas prepustili. No, mne pomalsie nastupovala laktacia, tak sme sa trosku potrapili.
18. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirka0044 aspon ze ste uz doma aj mne sa mliecko pustilo az ked som dosla domov teraz je zo mna mliekaren :slight_smile: doma mas vacsi klud a pokoj aj malicky bude urcite na tom lepsie :slight_smile: drzim palceky :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirka0044 moc gratuluji!
18. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek od 30tt bylo podezření že placenta nefunguje jak by měla - takže jsme chodili pořád na průtoky pupečníkem a když zjistili že tam má málo vody a bylo podezření na její únik - udělali mi ten test. Den na to jsem rodila vyvolávačkou. Nedomnívám se že by ti ho dělali na den kdy máš termín ....
18. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka jaj, tak to nie je az taka pravda, ze sa po cisarskom rychlejsie hoji... ja som porodila pred 2 tyzdnami, museli ma cistit, pri cisteni mi potrhali stehy, museli znovu sit, potom som sa dole zapalila tak sa mi stehy rozpadli, a znovu ma museli sit, tak uz skoro 2 tyzdne som si nesadla ...
18. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka my chodime von uz od pondelka :slight_smile: ja chodim po dceru na kruzky :grinning:
18. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,pridávam foto našej Tamky.Zbožnujem to malinké stvorenie.
18. únor 2011 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 krasna je :dizzy_face: a tie vlasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 aká krásavica :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sa na teba podobá - nie?
19. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. podoba sa na nu, aj ja som si vsimla :wink:
ty tiez stale nic?
19. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406
hmmm nič, aj keď som včera upratovala jak bláznivá :grinning: a dnes pokračujem.
Inak aj červené vínko, aj teplá sprcha, aj sexík a nič (Brankovi sa nechce)
troška ma chytá nervozita lebo už týždeň je semester a ja stále 2V1 -mám individuálny, ale nechcela som si absenciu vymeškať hneď od začiatku. Aj ten náš uzlíček si už chcem užívať. :slight_smile:
19. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. chapem ta, ved ale skolu nejako zvladnes. uz teraz by nebolo pre teba vhodne chodit do skoly. ja som prerusila na rok, mam to aj hodinu cesty, takze teraz by to proste neslo. dufam, ze nasi chlapci sa uz coskoro rozhodnu potesit nas a prist na svet :wink:
19. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406
ja mam cestu vlakom 25 min. tak to nie je také zle. ja už nechcem prerušovať lebo po Bc. štátniciach som mala nútenú ročnú prestávku - lebo nebola akreditácia. už to nechcem naťahovať. Ale to tie hormóny ny mňa pôsobia - že ma prepadáva strach.
19. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirka0044 Blahozelame:slight_smile:
19. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 aka je krasna a vlasata :slight_smile: to ze ju zboznujes ti verim ja som na tom presne rovnako s tou nasou malinkatou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 Boze kolko ma vlaskov:slight_smile:)) krasnucka je :grinning:
19. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. jasne, ked uz si mala nutenu pauzu.... ja som stvrtacka na medine, zatial som studovala plynule, tak som si povedala, ze si dam rok pauzu :slight_smile: potom budem pokracovat.
strach z porodu myslis? aj ja mam, ale snazim sa na to nemysliet. ked vsak to na mna pride, vidim, ze ma chyti panika, ze ja este nechcem ist :grinning: no som zvedava ako to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 kraaaaaaaaaaaasna
19. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ludia, ako tie vase babatka zvladate??? Je to narocnejsie, nez som si myslela! Mama vcera odisla a teraz je to uz vsetko len na mne. Ach, dufam, ze to zvladnem. Snazim sa nahovorit si, ze po 600nedeli to bude lepsie. :sweat_smile: Bude?
19. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 gratulujem! Aj nasa je taka vlasata :wink:
19. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406
ja strach z pôrodu nemám - iste príde funkčná hnačka na mieste činu, ale myslela som skôr strach z nového - ako to bude bábo - škola (našťastie mám blízko maminu). ja som tiež štvrtáčka - pedagogika.
19. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. to aj ja. ze ako to budem zvladat s malym drobcom. materinske instinkty nas dufam zachrania :wink: a neboj nic, ked mas okolo seba dobrych ludi, pomozu ti s malickym kym budes v skole :wink:
19. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta aka je malinka? budem na vas mysliet, aby bolo lepsie :wink: a neboj sa, vsetci aj mne vravia, ze zaciatky su tazke, kym sa neurobi aky taky rezim a kym si na seba s babatkom nezvyknete, potom to bude iste lepsie :slight_smile:
19. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406
v to dúfam a verím - mám 4 sestry - tri sú ešte doma - školáčky - puberťáčky :grinning: a mamina sa stará o babku - tak dúfam to zvládneme.
19. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta daj nam nejake foto malickej :slight_smile:
19. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
prajem všetkým bambuľkám krásny deň, ja som zase sama - idem upratovať - keď nebudem vládať, tak tu zase kuknem :slight_smile:
19. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. tak aj sestry pomozu mamine s babkou a tebe s malickym :wink: je to super ze vas je tak vela
19. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta Nebude:slight_smile:)) Neboj nič, nájdete si režim. Okolo 3 mesiacov. Budeš približne vedieť kedy spinka, koľko spinka, aby si mohla variť a upratovat. No čím bude staršie, tým náročnejšie:slight_smile: budeš dávať pozor keď sa bude pretacat, potom loxit a chodiť. No a zubky!! Nesmiem na ne zabudnúť.Teraz veľa spinka, no ten interval sa bude skracovat. No dá sa to všetko zvládnuť. Ja mám 2 deti a teraz pojem kávu a chatujem:slight_smile:)) No je pravda, že umyt vlasy a zároveň oholit nohy pod jedným nestihnes:slight_smile:))
19. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 krasna :slight_smile: tiez si myslim, ze cela mamina :slight_smile:

dnes je uz 19. :confounded: pred mesiacom som si myslela, ze to uz budem mat za sebou :sweat_smile:
19. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406
je to krásne mať veľkú rodinu :slight_smile: . Môj manžel je zo 6 detí.
19. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek