• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett plne suhlasim :grinning: ja som sa od rana este nedostala do sprchy a nemam este ani umyte zuby :grinning: , ale aspon pes je vyvenceny a deti nakrmene :slight_smile: este pockam, kym drobcek zaspi
19. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova Ja som sa včera dostala do kupelne o 3:slight_smile: staršieho som dala do postielky, mladú do kresla vibrovat a ja som si uchmatla 10 minút pre seba:slight_smile:
19. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, podla vas mi uz kleslo "brusko"? ja uz asi praskneeeeeem :frowning2:
19. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak ja stale nic. akurat som v noci nemohla spat, lebo ma strasne boleli krize a stale mam tvrdnutie bruska. ale inak nic. len som vcera vecer 2x vracala? je to myslite z tehu? a hlava ma boli aj po kave...

ale inak sa citim dobre. ked sa moji zobudia, pojdeme asi niekam na vylet. nejaku prechadzku...
19. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 neviem, mne sa ani nezda ... sorry, asi som ta nepotesila. ja mam tiez tak dako. ozaj a zaha ma tak palieva, ze nechapem.
19. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek mna neskutocne bolia krize od utorka. teraz spavam s termoforom a to trosku pomaha. uz ma nebavilo chodit stale do sprchy, aj tak to pomohlo max. na hodinku. vracala si? tak to podla mna mas uz len za par :slight_smile:
citim, ze mi kleslo (pri dychani), ale tiez si myslim, ze mi to nevidiet :grinning: zaha ma uz prestala palit davnejsie. zalezi inak aj od toho, co jem.
19. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, neviete nieco poradit na zastavenie laktacie?? dali mi lieky, no brat ich nemozem kvoli vedlajsim ucinkom :frowning2: mrzi ma, ze mam mlieko, no maleho musim krmit nutrilonom
a este neviete nieco poradit na zapchu??? skusam uz cokolvek, no nic nepomaha... mam vychylenu tu chrbticu a ta akoby mi tam zavadzala, ze sa neviem vyprazdnit..tak sa bojim, co ma caka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
miesto toho, aby som travila cas s malinkym Jurkom, len beham po lekaroch a maleho nechavam vzdy pri niekom inom..chudacik, ten si ma ani neuzije :frowning2: :frowning2:
19. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 bohuzial s mlieckom ti poradit neviem, ale mne na zapchu pomaha kava. staci mi trocha vypit a potrebujem na WC, v porodnici este odporucali na ranajky ovsene vlocky. Drzim palce nech to vsetko uspesne zvladnes a mozes sa tesit z maleho jurka :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 kup si v lekarni vlakninu v prasku, Psyllium sa to vola. a davaj si to. mne pomaha jedine to, mala som problem so zapchou cele tehu, ale musis to jest pravidelne. nestaci si to dat 1-2x. a pit vela vody. a co sa mliecka tyka, ono by sa to malo sam zastavit, ked maly nesaje a ty neodsavas. ako inak? uz je lepsie?
19. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky tak už to máme konečně za sebou, Sebastianek se narodil 15.2.2011 ve 12.37, máme 53 cm a 3390g:slight_smile:....porod byl složitej a dlouhej, ale jsem teď nejšťastnějším člověkem na světě. Už jsme od včerejška doma a snažíme se to pěkně zvládat. Teď už vím, že dítě je to největší štěstí z celého života:slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa blahozelam, vsetky sme na teba mysleli :dizzy_face: a ako to prebiehalo? prislo to z nicoho nic na teba?
19. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem, urcite vyskusam...no, uz sa mam lepsie, len stale nechapem, preco som tak zlyhala :frowning2: no musim brat lieky, ale dufam, ze sa to raz upravi vsetko tak, ze budem bez praskov a ustupia aj tie problemy s chrbtom a ocami... proste si chcem naplno uzivat maleho
19. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 moooc vám všem děkuju:slight_smile: No v úterý v noci v 00:30 mi začali slabé kontrakce a ty se pak postupně stupňovaly, takže jsme s přítelem do porodky dojeli tak okolo 7 hod. a začalo to. Otevřená jsem ale byla pořád jen na 2 cm a tak mi dali nějaké injekce na rozjezd, kontrakce byly už dost silné, ale neotvírala jsem se, až asi po 5 hodinách na sále jsem se otevřela na 4 cm, což bylo max. a špatně jsem tlačila,tak má brouček chudák modřinku v obličeji, ale už je to skoro dobré. No a asi na 5 zatlačení byl venku, ale ztratila jsem moc krve, takže jsem byla dost slabá, ale už je to dobré.
19. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no vidíš, tak už ste aj domka, prajem všetko dobré - krásna rodinka :grinning: .
19. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neber to tak, ze si zlyhala... to sa stava castejsie ako si myslis. dolezite, ze si sa spamatala a mala odvahu vyhladat pomoc. uz to bude stale lepsie. a neboj nic, budes mat dost casu malemu vsetko vynahradit :wink: hlavne skus mysliet pozitivne a zabudni na to co bolo. uz teraz je z teba skvela mamina, citit ako ti na jurkovi zalezi. drzim palce
19. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neboj sa,on si to nebude pamätať,že si sa mu zo začiatku nemohla venovať tak ako by si chcela.Najdôležitejšie je,aby si sa dala TY do poriadku,lebo Jurko potrebuje zdravú maminku.KeĎ chceš zastaviť laktáciu,pi málo tekutín,ja som tak zastavila pri prvom synovi,lebo tekutiny podporujú tvorbu mliečka.
19. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa tesim sa s tebou, ze uz je za tym. vidis, sme ti vraveli, ze to pride hocikedy. dufam, ze aj ja to tak dobre zvladnem ako ty. uzivaj si teraz malickeho :wink:
19. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
40 tt
(hádam posledná fotečka) :grinning:
19. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. krasne brusulo :wink:
19. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa krasne miery, velmi gratulujem :slight_smile: tak uz aj ty to mas za sebou :slight_smile:
@marhulka13 drzim ti velmi palce... si statocna a zvladas to super :slight_smile: Jurko moze byt hrdy na svoju maminku.
19. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
Ďakujeme - šak si poctivo rastieme :slight_smile:
19. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 No, myslím že ti nekleslo :-/
19. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Bože dievča priber:grinning: si tenka ešte aj ako tehotná:grinning: Krasne bruško!!
19. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett čo ti blázni :grinning: takéto komplimenty - nežartuj - veď som pribrala 20 kg :zipper_mouth:
19. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Takze teraz máš 50? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky a cakatelky, hlasime sa doma z porodnice, vo stvrtok nas prepustili, dakujem vsetkym za gratulky, Jasmine nam robi zatial len a len radost - papka, spinka, prdka, grga - len je to velky jedak a furt je na ciciku zavesena - no druhy Jakubko................. kojim kazdu hodinu, niekedy vydrzi aj dve :unamused:
podrobnosti o porode napisem potom, ked bude viac casu a spravim si aj prehlad, kto uz porodil a kto este nie, lebo uz nie som v obraze............. poviem len tolko, ze to bolo narocne a trvalo to 12 hodin a uz som mala zelenu plodovu vodu, a to som sa docitala az v prepustacej sprave.
mimochodom, prsia mam ako kamene, k tomu pluzgiere na bradavkach, no co uz. zaciatky su tazke.......
vsetky VAS pozdravujeme a potom nahodime aj foto, kto chodi na FB, tak segra tam uz nahadzovala fotky nasej ciernovlasky :slight_smile:
zatial sa drzte, papa
19. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
som sa dobre zasmiala, ale musím priznať, že je to okolo 82 :sweat_smile: .
19. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
veľká gratulácia ... :grinning: tešíme sa s tebou.
19. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte viete mi niekto poradit som v 40.tyzdni otvorena na 2 cm
vcera mi doktor urobil Hamiltonov hmat mate s tym niekto skusenosti a ci vam pomohol<
A vecer som mala starsne krce asi trvali cca 45min ale potom presli same od seba moze to bit uz prichadzajuci porod<
Termin mam 26.2 a rada by som to mala uz za sebou
dakujem za odpovede
19. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ahoj.Gratulujem k Babetku.Na laktaciu ti neporadim nemam skusenosti ,este stale cakam na moju malu kedy sa rozhodne.Ja mam stiez strasne zapchy.Pomahaju mi Susene slivky a niekedy pijem Teple mieko a olivovim olejom:Chuti to hnusne ale premasti creva.Musi byt teple.Tak skus.Drzim palce.
19. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek