• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lalinka3 ahoj no ja si myslím , že sa to už rozbehne . Aj mne doktor robil hamilton a porodila som do hodinky a pol. je však pravda že som už došla do nemocky s pekným nalezom , ale dodnes neviem s akým
19. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahoooj Tak na tie prsia pomaha tepla sprcha pekne pouvolnuje mliečko. mne sa zas prsia akosi malo nalievaju teraz mala ide papať a pušťa prsnik tak neviem dokelu čo to je. Len sa mi držte kočky a čakám na nove info. :wink: :wink: :wink: :wink:
19. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahozelam vsetkym novym maminkam a ich detickam :slight_smile:

ja som konecne popratala spalnu a prezliekla postele. to je asi tak vsetko, co som dnes stihla urobit :grinning: a teraz si idem oddychnut :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som úspešne doupratovala - aj tú hlúpu chodbu :angry: , keby som mala trochu viac síl tak potiahnem ešte jedno poschodie za susedu, ktorá má dvojtýždňové bábätko doma - asi nebude mať čas ani síl, ale nezvládam - mám pocit, že už nemám kríže...
19. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. tak to sme na tom rovnako:slight_smile: tiez som pribrala cca 20 a tiez mam 82:slight_smile: tak potom budeme spolu aj chudnut:slight_smile:
@marhulka13 ahoj moja, vidno uz aj z Tvojich riadkov, ze si na tom lepsie, vsetky Ti silno drzime palce, aby sa to upravilo a aby si si to uzivala. Ja som uz radila, myslim mafynke, ja som na zapchu pila caj z listov senny - senny caj - dostat ho v lekarni - u mna zabera na 100% - vecer si urob jednu salku a rano pojdes na wc, aspon u mna to tak zabera stale.
19. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 na zastavenie laktacie poznam iba homeopatikum neviem jeho presne riedenie ale je to ricinus communis. ono sa pouziva na zvysenie tvorby mlieka ale pri inej koncentracii tvorbu zastavuje. skus sa spytat v lekarni. drzim palceky aby si bolo co najskor v pohodicke s malinkym jurkom :slight_smile:
19. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ani mne sa nezda, ze by Ti kleslo, ale ktovie, ako vysoko si ho mala uz predtym:slight_smile:)) ja mam podobne, ale mne este urcite nekleslo:(

@neelaa Blahozelaaaaaame:slight_smile:)) tak konecne si sa dockala aj ty...:slight_smile:

No uz nas tu vela neostalo baby-cakatelky:slight_smile: Zacneme o chvilu robit stavky, ktora z nas bude dalsia?:slight_smile:
19. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 @ka.jo. aj ja budem s vami chudnut. pociatocnu vahu som mala taku ako vy, akurat mam vyslednu vyssiu o 33 kg :astonished: :astonished: :astonished:
no ja som ho mala strasne vysoko, nevedela som dobre dychat a prehltat atd. teraz je to uz super, len je divne, ze to nevidiet. ale mozno som ho aj pod zlym uhlom odfotila :slight_smile:
ja uz viem, kedy pojdem. ak neporodim skor, tak ma istu stredu :zipper_mouth:
19. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 myslis tuto stredu 23/02??? Aj ja chceeeeeeeeeeeeem:slight_smile: Ja ked nic, tak vo stvrtok este idem normalne na poradnu:( a ked nic, tak ma hospitalizuju az o tyzden po termine - co uz bude mareeeeeeeeec !!!
19. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nasa @verunka90 tu dnes nebola co? Mozno to uz na nu konecne prislo:slight_smile:)) Ona presluhovala asi najdlhsie:slight_smile:
19. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nie je to zlyhanie. vraj je to bezne, kazda piata po porode si tym prejde. dokonca aj ta nasa midwife,co viedla predporodnu pripravu ma s tym osobne skusenosti,ze si tym presla. hlavne je,ze na to nieco beries a ono to prejde a uz si budes maleho len uzivat. mne tiez ponaha kava,najlepsie s mliekom.

nas dalsi tyzden caka dalsie sono a ked budu zle vysledky,tak by mali vyvolavat porod. takze som zvedava.
inac,nemate tie papiere na prispevok na rodeniu? potrebovala by som znenie k tym pravidelnym kontrolam pocas tehotenstva a k tomu dozitiu sa 28dni. velmi by mi pomohlo presne znenie,nech to potom prelozim :slight_smile:
19. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ano, tuto stredu. este mam v utorok poradnu a tam sa presnejsie dohodneme. on ma sluzbu len v nedelu a v stredu. na zajtrajsok to nevypada, takze streda je ista, ak teda neporodim skor. u nas sa nechava prenasat len 5 dni, takze v podstate uz nie je na co cakat. a potom aj tak odchadza na dovolenku... nemyslim si, ze by si patrila k marcovkam :slight_smile: do stredy je Leo vonku, neboj :wink:
19. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ake mas to lehatko vibracne? neviem sa rozhodnut, na trhu je ich velmi vela :confused: vdaka
19. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002
dobre beriem ťa za slovo - chudnúť budeme spolu - sa teším :sunglasses:
19. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ked chces posli email do ip a ja ti to odfotim a poslem:slight_smile:
19. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, posielam foto mojich "flinstoniek" a mojho bruska z minuleho tyzdna... :grinning: este tyzden a uz nebudem mat ani co obut na nohy:slight_smile: Budem chodit psa vencit v slapkach:slight_smile:
19. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Fisher-price. Take Modre, obyčajne. Ja som ho kúpila z druhej ruky ešte pre Simonka.

@leonard2002 Krasne nohy :grinning:DD mno, tlak máš ok? Bruško je úžasné
19. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby myslite, ze je normalne, ze malemu dovcera stacilo tak 70ml na jedno papanie a dnes potrebuje uz 100???kedze odsavam a maly pije z flasky,tak to dokazem sledovat. myslite,ze je to ten rastovy spurt? lebo ja teda zo dna na den tolko nepoodsavam...
19. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 moj ma 2 a pol tyzdna a uz teraz dokaze scucnut 90 ml a za tri hodky uz zase place, ze je hladny a ked mu dam flasku, tak hlce jak besny...
19. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj moj papa kazde 3 hodiny. len ma prekvapilo,ze to prislo tak zo dna na den...on bol totiz dost spave babatko, ktore sme tahali za usko, za licko, steklili pod bradickou..zrejme mu uz presla zltacka a prebral sa..
19. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte volam sa Matúško a narodil som sa presne pred tyzdnom 12.02.2011 o 18:35 s mierami 3400gramov a 52cm. Vcera sme dosli konecne domov a rodicom davam poriadne zabrat. Pozdravujem vsetky nove babatka a ked trosku pospinkam tak mamka urcite prite aspon trosku pocitat co nove maju "februarovky" :slight_smile:
19. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Ahoj, nene, jsem pořád 2v1, jenom jsme včera byli na návštěvě a vrátili se až nad ránem, tak jsem skoro celý den prospala :sweat_smile:
19. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 Ano, je to možné. Ako píšeš, zltacka pominula, hladosko je tu:slight_smile:

@slavkal Ahoj Matusko, vítaj na svete. Prajem tu veľa zdravicka a stasticka. Pozdravuj mamku, že jej prajeme skóre hojenie a litre mliecka pre Teba.
19. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka Já jsem se jen chtěla zeptat, jestli je to nějak nepříjemné a jestli tě pak pustili domů nebo jsi musela zůstat v porodce už, a taky jestli to může popohnat porod :slight_smile:
19. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera jsme byli na návštěvě u mojí tety a čekalo tam na nás spoustu dobrot, kterým jsem samozřejmě nemohla odolat, a tak jsem se cpala páté přes deváté. Domů jsme dorazili asi o půl druhé ráno a v 6 ráno mě vzbudila strašná bolest břicha. Nevěděla jsem co se děje. Ale bolelo to normálně asi uprtostřed břicha, takže jsem po chvíli rozespalého zmatku, zda jde o kontrakce nebo ne usoudila, že se asi ozývá můj žaludek a střeva..Šla jsem tedy ne wc a měla jsem průjem, no je fakt, že jsem se i přes průjem nemohla vyprázdnit. Tak jsem tam seděla asi dvacet minut a pak to šlo. Šla jsem zas lehnout a za chvíli mě zase vzbudily křeče a to samé dokola se opakovalo asi 4x. Pak jsem dostala samozřejmě děsný strach, jestli je malý ok, tak jsem začala šťouchat do bříška a malý se ozval, tak mě to uklidnilo..Jinak teď už se cítím fajn, zkusila jsem se i najíst a dobré, křeče už nemám...Akorát je mi zas trochu ouzko, že je sobota večer a nic se neděje, jako že bych měla rodit...Už jsem z toho fakt hotová. Myslíte, že ty trávící obtíže jsou opravdu jen z jídla nebo je to třeba známka že by se něco mohlo začít dít? :unamused:
19. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A moooc gratuluju všem novopečeným maminkám, hlavně zdravíčko ať slouží! :slight_smile:
19. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak aj mala Tabi je uz na svete :slight_smile: narodila sa 17.2 o 17.38 ...mala 3800g a 54 cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: obidve sme zdrave :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 @neelaa @slavkal
@teodorka @mirka0044

gratulujem vsetkym novym mamickaaaaam! :wink: ja sa tak tesim s kazdym novym babatkom, uz aby aj to moje sa vypytalo :grinning: najlepsie zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepříjemné je to asi jak poslíci. Čekali na tři kontrakce a pak pokus zastavili. K tomu byl monitor 20 min. před, v průběhu a 30 min poté. Ve špitále zůstáváš hospitalizována mám pocit 24 hodin poté, pro jistotu.
Doktoři tvrdí že to porod nerozjede. Ale celou noc čekali jestli se náhodou nerozběhne.
Byla jsem otevřená na 2 prsty ještě před testem CS8, po něm jsem se dle Dr. otevřela ještě víc. Ale porod mi to nerozběhlo. Já už hospitalizovaná zůstala, protože u mně tím zjišťovali zda malá "udýchá" porod nebo jestli musí udělat císaře. Takže celou noc bolesti a ráno vyvolávačka. Ale říká se že když test dopadne dobře, odcházíš domů.
19. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanka Aha, no tak to jsi mě moc nepotěšila :frowning2: Ale věci si s sebou brát nebudu, máme porodnici 5 minut autem, tak mi je miláček kdyžtak doveze...Třeba se nám ještě poštěstí, mám tam jít v pondělí na 7:15hod.
19. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek