• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@janicka83 a co ti povedal doki? nemusis ist dufam na zakrok
30. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 tak aj keby len prvorodickam, ved budes mat prve :wink: ale na stranke toho prenatalboxu co maju oficialnu som sa docitala, ze kazdej tehulke by to mal lekar dat a ked neda mas tam napisat meno svojho dr a adresu a oni mu to pre teba poslu aby si mala aj ty :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
baby no ja som zvedava na zajtra,,,mam riadny strach :frowning2:
30. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
janicka.....to mě moc mrzí že mimi nevydrželo :pensive: :pensive:
30. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka hlavne klud, lebo strach babatku neprospieva a musis verit v to najlepsie :wink:
30. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka a ty si teraz v ktorom tyzdni podla poslednej M.? bola si uz u dr. ci ides prvykrat? urcite si to uz pisala, ale nepamatam sa a nechce sa mi to hladat.
30. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 no ja som v 8tt,,,a bola som v nemke,,mi potvrdili hcg, ale este na sone nic nevideli,,mala som tam ostat az kym by nebolo vidiet srdiecko,,,ale odisla som z nemky,,tak teraz idem ku svojej na kontrolu
30. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no ja som uz cistenie absolvovala v pondelok o 13.00, lebo gestacny vak mal v nedelu rano uz 7,3 cm, takze asi by to same nevyslo...
30. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janicka83 to mi je luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: doki ti nic nepovedal?
30. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka dakujem, ani som nevedela, ze nieco take je
30. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 je to celkom sikovne,,ja spavam len na bruchu,,ale uz sa zobudim sem tam,ze ma to boli,,,tak si musim pomaly zvykat
30. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka myslis co, ze preco sa to mohlo stat?alebo ci to odumrelo? v nedelu rano som zacala krvacat, tak som sla do nemocnice, tam mi urobili sono, dali infuziu proti krvacaniu, injekciu do zadku na udrzanie, duphaston(ci ako sa to pise) a este daku tablektu proti krcom (sice som ich nemala, ale v pohode) a takto sla liecba celu nedelu, poobede to vyzeralo lepsie s krvacanim, trochu ustupilo, lenze v pondelok rano zacalo tiect viacej a aj take vacsie kusky, tak ma vzali na sono a uz tam nic nebolo, len nejake pozostatky, ktore museli von...ja som to zrejme prehnala pracou doma, nedala som si pokoj a oddych a takto sme dopadli, ale nemozem sa obvinovat, lebo by som z toho zcvokla, tak to beriem tak, ze TEN hore vedel, ako to ma byt a tak to aj dopadlo a budeme sa snazit po 3 mesiacoch skusat znova :frowning2:
30. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janicka83 pracou doma? co si robila? ja som dost aktivna, cvicila som pre tehu a teraz tiez budem...
30. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja uz na bruchu niekolko dni nemozem spavat kvoli prsiam lebo ma velmi bolia, ale tiez som bola zvyknuta len na bruchu spavat a mam s tym problem :frowning2: len ten vankus, co ja viem, nejako ma neoslovil....
30. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no ja som v zahrade polievala kvety s plnou krhlou, okopavala, vozila drevo na furiku...a zdvihala to do vysky...takze to urcite urobilo svoje :frowning2:
30. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
lebo v prvom tehotenstve mi nic nebolo, tak si to clovek tak neuvedomuje, ze to druhe moze byt uplne ine alebo mam viac oddychovat, ked aj za malou som behavala a nosila ju na rukach, vsak ma 10 kg, aj to je uz vaha
30. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janicka83 myslis? mne sa to nezda....niektore sportovkyne ako makaju a dvihaju tazke veci a su v pohode...som sa pytala moje doktorky a ona hovorila, ze som tehotna a nie chora, vsetko moze, len pady su nebezpecne.
ja si myslim, ze nase tela su tak mudre, ze vedia, co treba robit a poskodeny plod neudrzia a to mozeme o seba starat akokolvek dobre.
ja sa toho tiez bojim a poviem o svojich obavach priatelovi, ale on ma prave tymto ukludnuje a si myslim, ze je to tak dobre. nic si nevycitaj, urcite si nespravila ziadnu chybu....
30. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 tento problem mam aj ja. voooobec ale vooobec som nespala uz asi 3 tyzdne na bruchu a to bola moja poloha na spanie. velmi tazko to znasam. dokonca som si uz vecer poplakala, ze preco ja??? :grinning: a ked skonci bolest prs, nebudem moct spat kvoli bruchu. to je strasneeeeeee :confounded:
30. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja nenosim a ani nebudem nosit tazke veci :slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no ja to aj tomu pripisujem, ze som sa dost namahala a natahovala s tazkymi vecami...ale ako vravim, malo to byt chore alebo neviem ake a nedokazala by som to psychicky zniest, tak nech je to tak ako to dopadlo...
30. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 zatial to statocne znasam :slight_smile: a snazim sa zvyknut si spavat na boku, ved co ine my zostava. ale skor sa sustredim na to male a nemyslim na seba, ze mi je to neprijemne a podobne. ved tolko zien ma problem v dnesnej dobe otehotniet a ja mam to stastie, tak toto ma nemoze rozhadzat :slight_smile: proste patri to k tomu :slight_smile: tak hore hlavu. uz sa nevyspime niekolko rokov, este o par mesiacov na toto obdobie budeme spominat :slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 to mas pravdu, ale ja citim bolest aj na boku. nie taku velku, ale citim :frowning2: no, budem si musiet zvykat a rada :grinning:
30. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 to je normalne, to zrejme vsetky :slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
baby a uz vam rastie brusko?
30. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1
@lubinka26 baby, ja na bruchu spavat musim, najprv som sa bala a ani mi to nebolo prijemne kvoli prsiam, tak som spavala na boku a potom ma dr zbuzeroval, ze ja musim na bruchu spavat, bo mam otocenu maternicu, tak aby sa dostala do spravnej polohy a odvtedy sa snazim na bruchu spat aj ked ma prsia bolia, teda ale ziadna sranda :sweat_smile:
30. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly no napr. mne pred par rokmi povedal ex-gydos, ze mam otocenu maternicu. lenze moja mila gyndoska ma minuly tyzden otocila, ze som prisla este skoro, takze vobec neviem, ci to tak je alebo nie. pi.a sprosta, nemam na nu slov. kokos, nechapem, preco mi nezobrala ani krv ani nic. nachaaaaaaapem a nepochopiiiiim :angry:
30. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no mne rastie, ale z jedla. cely den jem, potom nemam chut na cigaretu, ked som vzdy plna. uz som pribrala 4 kg :frowning2: a ja kozenky rastu :grinning:
30. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
inak som zvedava, co bude zajtra vidiet. je mozne, ze aj srdiecko? uz na prvy den ocakavanej M. som mala silne obe ciarky. ci to hcg moze byt vysoke aj tak skoro?
30. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 uplne to iste je u mna, ale ja som nefajcila, takze chut na cigu zahant nenusim, ale zeriem ako keby v sebe zivim pasomnicu. sice neviem kolko som pribrala, zvazim sa dam vadiet :slight_smile: xixi
30. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek