• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkal vitaj Matusko :wink:
19. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka blahozelam
19. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no na tlak beriem uz dva tyzdne lieky, lebo koncom januara mi zistili zvyseny, mam bezne tlak do 140/90, takze som na hranici:( a tie nohy som si odfotila na pamiatku :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 No moja, ty si tomu pekne dala :grinning: ale priznavam, ze v nasom stave je racionalne spravanie skor vynimka ako pravidlo...takze budis Ti odpusteno :grinning: Len to uz asi viac neskusaj,ked, tak az pri druhom tehotenstve :grinning:
19. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Nojo :grinning: A co myslíš že ty moje ranní křeče a průjem?...asi z toho jídla, že :confounded: A já už se aspoň chtěla radovat, že se to rozběhne :sweat_smile:
19. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sponka9 má chlapca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: s mierami sa pochváli ona, ale som šťastná za ňu :grinning:
19. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
vcera sme sa vratili z porodnice..14.2 sa nam narodil Oliver (3520g, 52cm). Porod bol strasne rychly, aj ked bolesti silne, ale nakoniec to netrvalo dlho, takze sa to dalo prezit :slight_smile: nestihli mi dat ani klystir, ani epi, nastrih bol minimalny, takze hned v ten den som v pohode sedela..:slight_smile:
nemam sancu vas docitat, tak gratulujem novym maminkam :slight_smile: a tym, co to este caka, zelam rychly porod :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Gratulujem veeelmi:grinning: Drzte sa!!
19. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002
nooo akú máš peknú postavičku (tie kilá na tebe nevidno)- inak ja som dnes umývala chodbu (spoločné priestory) v šlapkách - nemala som síl niečo na nohy naťahovať.
19. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Stráááááááášne moc gratulujem. :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett @vladimira32 dakujem :slight_smile:

a tu je maly Oliver :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Krásnučký :wink:
19. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 gratulujem k valentinskemu chlapcekovi :dizzy_face: aky je spokojny :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalinka3 Ahoj,mne robili Hamiltonov hmat o 15tej a večer o 22tej mi začali bolesti.Mne naozaj pomohlo odlučenie blán a spustil sa porod
19. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 fuha, tak to mi je naozaj ľúto, myslím, že si si to teda poriadne užila.......mne sa toto stalo pri prvom pôrode, ale mala som nejakého bacila......tak teda skoré uzdravenie a rýchle sedenie...... :wink:
19. únor 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 gratulujem, je prekrásny.......ako malý "šmoulko" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Je naozaj nádherný!!!
Baby, všetky naše deticky sú take nádherne!!! Ja si pre simonka rezervujem @denisa287 tvoju dcérku. Take krásne dievčatko som ešte nevidela. No a tie vlásky, proste nadhera. Furt na FB na ňu pozerám:grinning:
19. únor 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam pocit,ze nas kinderok je uz menej ako prstov na rukach :grinning:

to nase male sa ide zblaznit vecer v tom brusku a rano je kludne a spi :grinning: na monitore ho vzdy musime budit :grinning:
19. únor 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak ja si musim pre nase,ak to bude dievcatko rezervovat @sunny1112 tvojho oliverka :grinning:
19. únor 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalinka3 Ahojky, my jsme už po termínu. První jsme měli 10.2. a druhý 17.2. V pátek mi také doktorka dělala Hamiltona a zatím se nic neděje. akorát se mi trochu zvětšil výtok a byl trošku narůžovělý včera, ale dnes už je zas čirý, ale opravdu hustší, tak nevím, zda to znamená, že už se to chystá.. :confused:
19. únor 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ako sa mate, gratulujem vsetkym novym mamickam, ani nemam cas to sledovat, ze kto uz vsetko porodil ako je teraz mm doma :grinning: ale tak vseobecne je pri malej toho casu na konika trocha menej, inak sme v pohode, zvladame, ja sa stale ucim nove veci a snad sa aj ako mama zdokonalujem a tu pripajam nejake dnesne fotocky, nech prinesiem aj nieco nove so svojou spravou :wink:
19. únor 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac,este zopar zaujimavosti z anglickeho pristupu ku kojacim mamickam. co vsetko sa moze :grinning:
* jest sa moze vsetko,ziadne specialne obmedzenia na zabraneniu plynatosti babatka. dokonca pomarance sa odporucaju kvoli vitaminu C. ani nic na alergie.
* cim dlhsie mamicka koji,tym viac znizuje riziko rakoviny prsnikov.
* ked je mamicka chora,tak ma kojit a neprerusovat,lebo takto si babo buduje imunitu.
* babo ma mat o jednu vrstu viac na spanie ako mamicka.
* zavinovacky,perinky a spacie vaky sa velmi neodporucaju na spanie, babo ma mat priestor na vylucovanie energie,aby sa neprehrialo.

takze to su nejake tie anglicke studie a poznatky. som zvedava,co vsetko z toho ja osobne budem dodrziavat :grinning:
20. únor 2011 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ja z toho dodrzujem všetko:slight_smile:
papam všetko od vymyslu sveta ( simonkovi nikdy nič nebola a nie je alergik) daska zatiaľ detto. Citrusy, med, dcokoladku, dokonca aj jahody čerstvé som si dala - bola akcia v bille:slight_smile:
chcem kojit aspoň do 18 tky
moja má tričko, ppolodupky s "svetrik"
spinka na brusku pod "paplonikom" a dlha sa z dola až hore cez celu kolisku:slight_smile:

baby, vyzerá to tak, že som dostala mrchu:slight_smile: Este v 600nedeli. V pondelok nám už 600 konci. Hehe. No a dúfam, že po tejto mrche sa ďalšia objaví až o rok:slight_smile:
20. únor 2011 ve 03:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka @sunny1112 Presne to ma napadlo, ked som ho zbadala: taky maly smolko:slight_smile:)) Krasnucky je:slight_smile:
20. únor 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Tha si ma pobavila s tou postavickou :grinning: :grinning: :grinning: To iba ta fotka tak dobre vysla:slight_smile: Ale uz sa tesim, ked budem na svojej povodnej velkosti...Akurat som drahemu vravela, ze ked sa dostanem sa svoju povodnu vahu, tak nabehnem do obchodov a miniem kopec penazi:slight_smile:)) ved uz trpim abstakom, co si na seba nemozem nic kupit:slight_smile:
20. únor 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Anjelik krasny:slight_smile: dufam, ze maminku pocuva:slight_smile: a ked si sa nieco priucila, tak nam daj vediet:slight_smile: dobra rada nad zlato:slight_smile:
20. únor 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 teda aj ja som sa velmi rychlo vybodla na nejedenie a nepitie "zakazaneho" pri dojceni, mala sa sice sem tam troska vyhadze (potom rozmyslam co som to pojedla :grinning: ), ale inak jej nikdy nic vazne nebolo, dokonca ani nemam pocit, ze by ju z niecoho naduvalo :slight_smile:

@arrett jeeeejda, uz mrcha? no, ja to mam take vselijake, ja aj dva dni nekrvacam, potom pol dna zasa, alebo cely den, mam to take akoby s prestavkami, tak sa modlim aby to cim skor preslo, lebo ked si uz pomyslim, ze to asi skoncilo a nedam vlozku a zrazu hups, no nastastie sa mi to este nestalo mimo domu, to asi vazne este dlho budem s vlozkou behat pre istotu :unamused:

@leonard2002 no, minimalne som sa naucila rychlo reagovat, ked mi zacne mala curat pocas prebalovania, ked uz staru plienku nema a novu som jej este nedala a celkovo sa ucim pri nej aj v domacnosti zvladat, pri vysavani mi napriklad vzdy buvala a hluk ju skor uspaval ako rusil, niekedy mi place lebo jej je zimka ked ma studene rucicky a take prkotinky co ani nestoja za rec a kazdy na to pride sam... no a ked mi v noci vyslovene reve, tak proste reve a nepomoze nic, ale mam taky overal co jej davam ked ideme von a v nom sa jej neda velmi hybat a ked mi tak revala a kocik bol v aute, tak som ju strcila do toho a spala mi ako zabita 6-7 hodin... teda ale urcite zohralo svoju rolu aj to, ze sa uz medzitym dobre tym placom unavila :grinning:
20. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem všetkým novým mamičkám a ich ratolestiam,ktorých pekne pribáda :wink:
@lalinka3 @denisa287 @verunka90 keď spomínate ten hamiltonov hmat, mám sa pripraviť,že mi ho budú robiť,keďže mi budú pôrod s veľkou pravdepodobnosťou vyvolávať?Je to nepríjemné či dá sa? :confused:
20. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly krasne si to napisala a krasne zvladas mamickovske povinnosti. ono je podla mna blbost zatazovat sa este aj tym co jest a co nejest ked ma clovek plno iny veci v hlave a potom ked malych drobcov zacneme prikrmovat aspon budu uz na veci nauceni :slight_smile: a si ma ukludnila ze nereve v noci len moja dcera :slight_smile: lebo ta si obcas povie ze nebude spat a potom je hore 4hodiny v kuse z coho ja mam potom nervy ale dospavam s nou potom poobede :slight_smile:
20. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
všetkým novým mamičkam gratulujem k drobčekom.....krásne fotky
20. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek