• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin tak tak, obcas koncertujeme aj my, ale nepomaha vacsinou nic a pride proste potom unava a zaspi ako poleno... no keby som stale riesila co jest a co nejest, tak asi cele dni len sedim a hladujem, lebo by som ani nevedela, trocha s mierou jem alebo skor nejem strukoviny a kapustu z coho naduva mna, ale ine veci po malicko skusam :slight_smile:
a zvladat sa snazim aj kvoli sebe a aj kvoli okoliu asi, lebo neviem preco mam z nasich taky pocit, ze ma v tomto trocha podcenuju, teda asi iba mama, tak ma to dost motivuje :sweat_smile:
20. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett len ma prekvapil takto zo dna na den...ja tolko neodsajem, tak som si teraz dala "odsavaci vikend" a odsavam a odsavam a dufam,ze sa to mnozstvo upravi, kym mi nedojdu zasoby z mraznicky.
20. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek Mne Hamiltonov hmat robili na kontrole u lekára v 40tt+3d,ale ked nepomože,tak že ho robia aj pred vyvolávaním porodu.Nemusíš sa bát,dá sa to vydržat.Ja som sa tiež velmi bála.Celé to trvalo asi 5 sekund,citila som najprv tlak,lebo doktorka šla poriadne hlboko a potom také štípanie..Držím palce...
20. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002
koľko si vážila pred tehot. ja som mala váhu 61 - 62. kedysi som si dlho držala váhu 55 kg - ale to teraz uznávam, že som bola otrasne chudá :confounded: .
no ja sa teším na tie svoje veci, ktoré si teraz nemôžem obliecť - a dúfam sa do nich zmestím.
20. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112
Oliverko je prekrásny ...
20. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett :dizzy_face: Joooj si zlatá,dAkujem ti pekne.Takže dnes Tamarke vysvetlím,že už má vybratého ženícha :dizzy_face: Ja som bola taká vlasatá.Tiež sa neviem nanu vynadívat,stále ju pusinkujem.Ani som netušila ,aká nádherná a hlboká je materinská láska.
20. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 to si nádherne napísala :slight_smile: :slight_smile: dúfam aj my zachilku pocítime tú materinskú lásku, ktorá nás zaleje.
20. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
HALOOOOO KTO JE TU VôBEC EŠTE KINDERKO ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 mliecka sa ti bude tvorit tolko, kolko babo bude potrebovat. Ono sa ti pootom uz viac nevytvori, mliecko sa bude menit podla veku dietata. bude mat ine zlozenie a viac zasyti.
@denisa287 Hehehe.. ano, materinska laska je ten najsilnejsi cit, ktory existuje. Je to neopisatelny pocit.. nikto, kto nie je matkou to nepochopi.
20. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 vďaka za povzbudenie,ja by som najradšej do utorka porodila spontánne,ale,keď si to maličká nerozmyslí,som už pripravená na všetko :unamused:
aj som včera absolvovala hodinovú prechádzku,aj sa hýbem,upratujem a nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ka.jo. ja som ešte také nemotorné kinderko :wink:
20. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. ja som s vami neni sice od zaciatku....ale velmi dlhu dobu vas citam a prezivam to vsetko s vami....:slight_smile: aj ja som este kinderko...neboj.....:slight_smile:
20. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek ja som včera tiež bola na prechádzke, boli sme na snežienkách a takisto vôbec nič, ani kríže ma neboleli, ani nohy. Akoby som ani tehu nebola. Sa ešte potrápime s tým nosením. :wink:
20. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
20. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@vladimira32 ja už len do utorka...ja keď dlhšie niečo robím,musím si oddýchnúť,ale okrem tvrdnutia brucha,necítim žiadne kontrakcie,len také mierne bolesti v podbrušku aj to ako kedy...no a pre mňa sú najhoršie noci,keď si neviem nájsť polohu,každú chvíľu behám na wcko a vyspím sa minimálne :frowning2:
20. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. no ja tiez este :grinning: ale nas kazdym dnom ubuda:slight_smile:

Baby, ja som dnes dostala straaaaaaaasnu chut na zmrzlinu:P Cele tehusom zmrzku nejedla, lebo som niekde citala, ze by sa nemalo a teraz som volala kamoske, tak ta mi zase povedala, ze ona cele tehu frcala na zmrzline:slight_smile: takze dnes to asi porusim a dam si taky fajny pohar so slahackou a s cokoladou:slight_smile:))
20. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. no presne na zaciatku tehu som mala 65, dnes som sa odvazila a mam 84.5 - takze este pol kila a som na 20 kg:slight_smile: Ja som sa citila dobre, ked som mala takych 58 Kg a tajne dufam, ze sa mi podari schudnut na tych 60-62 Kg:slight_smile:
20. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 no, ja som na tom tiez tak, pribrala som v tehu 20kg.. teraz som sa vazila, tak porodom mi zislo 8kg dolu no a ostatne dufam pojde casom tiez..
20. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby,my mame termin 27.2. ale uz sa dost bojim, robim vsetko aby uz vyliezlo a nic...nechce sa mu. i ked mame este 1 tyzden cas , ale lekari potvrdili ze ma viac ako 4kg uz teraz.....
20. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 no si sa ti to blíži, ja som deň pred pôrodom zjedla asi osem jogurtov, ktoré som celé tehu nemohla ani cítiť....že by do rána????
20. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám taký problém, že odkedy sa malá narodila som stále hladná......keď ju kojím, mám pri sebe fľašu s vodou a vypijem min. liter vody......a sladkosti radšej nekupujem, lebo by som všetko zjedla.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka to ani nesranduj. ved pri kojeni sa chudneeeee :sweat_smile:
chcela som ti dat hlas a tak som vsade davala nie, nie, nie a zrazu mi vypisalo, ze dakujeme za hlas a vobec som sa k tvojej fotke nedostala :unamused: na 100% som davala pozor, nechapem to :angry:
20. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek Ahojky, mě ho doktorka nabídla, ale můžeš si o něho říct. Je to vcelku přirozený způsob, jak zkusit vyvolat porod. No ale jak vidíš, zabere jak u koho. Já jsem stále tady. Ale je dost možné, že náš synek je rarita.Protože ten se prostě ne a ne pustit :grinning: to bude asi maminčin cecek :grinning: Jinak s tou citlivostí na Hamiltona jsem četla všelicos, nicméně já ho skoro necítila, jen jako normální vyšetření, nic extra nepříjemného, trvalo to asi 10 sekund a ani jsem potom nezašpinila, i když mě doktorka varovala, že se to možná stane. A to jsem přitom zašpinila při předchozí kontrole...Ale opět, asi jako u všech věcí v těhu, se to nedá určit paušálně, každá z nás to snáší jinak. Jinak mi říkala, že ten vak blan, když ho oddělovala, už byl "načatý" a už se krásně klene. Tak možná i proto mě to nebolelo, že už jsem to měla takříkajíc "načaté"...ale načaté nenačaté je neděle, my stále nic, takže poslední šance dnešek, jinak zítra ten oxytocinový zátěžový test a nemocniční peklo, z čehož mám neskutečný strach :frowning2:
20. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
myslite si, ze mi mohol toho Hamiltona urobit bez toho, aby ma na to upozornil?
20. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 Ahoj, to záleží na doktorovi, ale mě se třeba zeptala, jestli chci, aby do toho zasáhla (to už mi došlo, že chce dělat Hamiltona) a já souhlasila. Ale někde to neříkají, mamky se pak zlobí, že s tím nesouhlasily, ale ono je to lepší, protože se maminka nebojí, jelikož to nečeká a je uvolněná. Když by to třeba některé řekli, tak bude mít strach,kor jestli četla ne netu takové hrůzy jak já :confounded: a bude se přirozeně "stahovat", pak si myslím, že to může být bolestivé, že i to na to má velký vliv.
20. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 no lebo ja som bola v utorok na poradni a v noci som mala velke bolesti do krizov, tak som mala prist aj v stredu za mojim dr. a ked ma pozeral, tak to bola obrovska bolest. som videla hviezdicky a strasne som zarevala. priatel ma az von pocul :grinning: nikdy predtym som taku bolest pri vysetreni necitila... tak preto sa pytam. ale tak nic sa so mnou nedeje, okrem tych bolesti v krizoch... keby som sa nedohodla na stredu, tak podla mna prenasam tolko, kolko ty. tiez mam v sebe kliesta :zipper_mouth:
20. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
uz som tu raz pisala, ze mame v rodine dost februarovych umrti, narodenin a pod. som myslela, ze uz vsetky tieto datumy mam za sebou a predstavte si: 23.2. pred 7 rokmi mi zomrela babka. uplne som na to zabudla a na ten den mam dohodnuty porod.... mam, ci nemam to riesit? ale vsak uz nemam moc na vyber. jaaaaj, furt nieco :frowning2:
20. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 veď sa aj hovorí,že chlapci sú mamičkini maznáčikovia a u teba to platí dvojnásobne :slight_smile: takže ty nastupuješ do nemocnice zajtra, to ti prajem pevné nervy a neboj všetko dobre dopadne :wink: mňa to čaká v utorok,už vidím aká bezsenná noc ma čaká z pondelka na utorok,čo budem rozmyšľať... :unamused: ale u mňa nič nenasvedčuje,že by sa to rozbiehalo same :frowning2:
20. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek No mně zítra budou dělat ten zátěžový test, a ten když dopadne dobře, tak by mě měli ještě pustit domů,ani doktorka mi neříkala, že už bych tam měla zůstat. Takže počítám s tím, že půjdu domů...Uvidíme zítra. ale samože chci být v nemocnici co nejmíň, tedy co nejdýl doma :unamused: Taky toho dnes asi moc nenaspím, budu pořád nejspíš čekat, jestli si malej ještě nedá říct..Přítel už mu chce naplácat :grinning:
20. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 no tak to je možné, že ti ho dělal, ze ho teďka poptej, jestli by ho nemohl zkusit a uvidíš co ti řekne. Buď ti ho udělá nebo řekne, že už se stalo :slight_smile: Nojo, jsme nositelky klíšťat, ale určitě krásných :slight_smile:
20. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka no aspon niekto ma ten isty problem ako ja :grinning: aj ja som teraz stale hladna, len by som jedla a jedla :frowning2:
20. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek