• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 ja by som to vydela tak, ze datum umrtia nahradis radostnym datumom noveho zivota. Treba mysliet len pozitivne a tesit sa na babatko. :grinning:
20. únor 2011 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ja by som to neriesila, mozno keby to bol rodic alebo surodenec, ze niekto fakt z blizkej rodiny, tak mozno, ale u ako pise slavetka, ber to pozitivne;) alebo to ber tak, ze babka bude ako strazny anjel Tvojmu babatku:slight_smile:
20. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka Bodaj by si mala pravdu:slight_smile: ale nic tomu nenasvedcuje:(
20. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruska78 A bojis sa toho, ze ho nevytlacis? Neboj, uz aj vacsie babatka prisli na svet prirodzenou cestou:slight_smile: A pokial lekar zhodnoti, ze mas na baabtko uzku panvu, tak Ti prinajhorsom urobia sekciu...Ja momentalne ani neviem, kolko moje babo vazi, lebo odhad mi robili iba na prvej poradni v nemocnici:slight_smile: niekedy je lepsie nevediet:slight_smile: A nestresovat, to mozes zacat az tyzden po termine, nie pred terminom:P
20. únor 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 s tim prujmem je opravdu mozne ze se "neco deje".. rika se, ze se pred porodem telo cisti a pripravuje, takze prujem by mel byt predzvesti.. :slight_smile: :wink:

@sunny1112 gratulace nejvetsi k malemu uzlickovi!! je opravdu sladky!!! :wink: :dizzy_face:
20. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 no uz sme dohodnuti na strede, v utorok mam sice poradnu, ale on nema sluzbu, tak by som nerada porodila skor :sweat_smile: len ma to trosku zaskocilo, ze aka bolest a vy tu pisete o tom hmate, tak ma to zaujalo. asi mi chcel pomoct. inak verunka, uz davno som ti chcela napisat, ze na svoj vek mas strasne rozumne nazory. fakt mas 20 rokov? :slight_smile:
@slavetka
@leonard2002 mate pravdu. moja mamina proti tomu nic nema, akurat jej sestra - buduca krstna nasej malej... zial, bude musiet pochopit, ze to inokedy nepojde. jedine, ze by si to mala rozmyslela a isla sama od seba. ma vsak cas iba do utorka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani ja neviem kolko mala vazi. naposledy mi to povedali v 31tt a ze teraz az tesne pred porodom :sweat_smile:
20. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj vy trpite zapchou? ja strasne a dokonca mi vysla zlata zila. zatial nekrvaca, ale bojim sa, co s nou urobi porod. dali mi v lekarni taku homeopaticku mast Avenoc, ale nepomaha...
20. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja sa nestazujem,,maly je super,,nebyt tych neskutocnych bolesti,tak to nema chybu,,,aj na prechadzke sme dnes boli,,este som nemala chvilku,ze by som z neho bola zufala,,prave naopak,,zboznujem ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj ja mam zlatu zilu..a o zapche by som ti vedela hovorit,,,skriabem steny od bolesti,ked idem na zachod
20. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 gratulujem k Oliverkovi, krasne meno ste vybrali :wink:
tiez mame doma Oliverka :slight_smile: :dizzy_face:
20. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek Čo sa týka nocí, tak až doteraz som nemohla spávať ani ja, teraz asi posledný týždeň spím 5 hodín v kuse, čo sa čudujem. Pichanie v podbrušku mávam spoň 3 x za deň, ale po chvíli to prejde. Dnes som bola na prechádzke asi tak 1 hodku, a som si myslela, že ani nezájdem domov, strašné bolesti v krížoch, a aj taká tupá bolesť zospodu.
Doma som si ľahla, samozrejme som zaspala na 2 hodky a všetko mi prešlo.
Prajem Ti príjemné čakanie . :slight_smile:
Ja idem zajtra na kontrolu, tak som zvedavá, ako dopadnem. Dám info.
20. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruska78 Ahoj, my sme mali 3,5 kg pred 3 týždňami, tiež mi lekárka povedala, že to bude už čoskoro a stále nič. Nezostáva nám nič iné len čakať. :slight_smile: Uvidíme, čo bude nové zajtra na kontrole.
20. únor 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, tak my už sme doma z nemocnice, v piatok nás pustili. Tomáško krásne papká, spinká a všetci z neho máme velkú radost :slight_smile:
20. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a mala si ju aj pred porodom? asi to muselo strsne boliet, ked si tlacila,ci? to kedy zmizne? stale sa nevies vytoto? :frowning2:
20. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer krasny Tomasko :slight_smile: pfuj, pfuj, pfuj :slight_smile:
20. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka no ako to u teba vyzera? stretneme sa? :slight_smile:
20. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj moja tak kedy už pôjdeš?? si už dohodnuta?? :slight_smile: :wink: :wink:
20. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer nádherný chlapček :wink:
20. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne prave ta homeopaticka masticka zabrala. lekarka v nemocnici mi radila faktu a to mi vobec nezabralo tak skus to. ja som mala hemeroidy pred porodom lekar mi vravel ked som sla rodit ci onich viem a po porode sa to zhorsilo ale po tyzdni mastenia mi pomaly ustupuju.
20. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som uz dva tyzdne nebola na velkej, uz som zapchata jak stare potrubie :frowning2: aj si nieco na to davas?? ja uz pojedla slivky, kapustu a co ja viem co
20. únor 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. tak ja som sa dnes vazila a pribrala som necelych 14kg. a to nase male vobec nechce priberat. sestra pribrala o cosi menej a syn mal pekne 3,5kg. no uvidime,ci spanok navyse pomoze :sweat_smile:
ja uz chcem mat ten porod za sebou. male nam vystraja kazdy vecer. sa vobec nevie spravat :grinning: a nechape,ze my potrebujeme spat :grinning:

@lubinka26 nic si nerob z toho,ze budes rodit v den umrtia niekoho. u nas sa sestra narodila v den,ked prababka zomrela a vsetci povedali,ze je po nej. takze datumy umrti by som absolutne neriesila. brala by som to skor ako ochranu dotycnej osoby tam hore :slight_smile:

@jenny_fer maly je nadherny :slight_smile:
20. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vdaka,presne tuto znacku som si nasla, ako to inac zvladas s dvoma malymi detickami, nevypytal sa Simonko naspat na cicik?
20. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 no ja idem na kontrolu vo stvrtok.Ja som myslela ze to bude v 38tt tak ako pri mojej dcerke... teraz som v 39tt a krcok ma stale 2cm :unamused: a babo 4kg....rozdrapi ma ako zabu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Uz som vsetko skusila a stale nic - ja nechcem aby mi robili potom hamiltonov hmat...mozem ho aj odmietnut?? Vladi ty kde mas v plane rodit? Mame takmer rovnaky datum pôrodu.
20. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ak ti môžem poradiť,niekto tu už o tom písal,ja síce nemám problémy so zápchou,ale moja dcéra áno,kaká raz za 4 dni,niekedy raz za týždeň podľa toho koľko čoho zje....mne dr.poradila a používam čaj Senný list-on nie je moc chutný,ale keď ho malej prisladím tak vypije....najlepšie je ho piť na večer a ráno potom nie je problém so stolicou :wink:
20. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 vďaka, to čakanie sa mi pri tomto druhom tehotenstve zdá nekonečné :grinning:
@verunka90 no ja mám nástup do nemocnice v ten utorok s tým,že dr.sa vyjadrila tak.že na čo čakať,pochopila som to tak,že mi budú vyvolávať,dúfam,že ma nebudú 4,5 dni držať v nemocnici a vyvolajú až potom,lebo to sa asi zbláznim... :frowning2: ja si už teraz neviem predstaviť ako to tam bez dcéry vydržím,tak dlho som od nej ešte nebola :frowning2:
20. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Tak já to teda na návrat dom 2v1 moc nevidím.
ad. Hamilton - toho mi udělala PA 2hodiny po zavedení vyvolávací tabletky a těsně před klystýrem ani mi to neřekla .... Takže když ze mne padaly kusy krve tak jsme byly docela v šoku a okamžitě ji volali zpět.... No je pravda že klystýrem a Hamiltonem to popohnala a za půl hodiny bylo vymalováno..... :sweat_smile:
20. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Je to premenlive. Niekedy sa nudim a inokedy neviem kde mi hlava stojí. Deticky rovnako zaspinkaju, čo je síce fajn, no keď naraz vstanu, tak neviem ku komu skôr utekat. Najmä ráno. Zobudi sa mladá anatomicky Simon začne z postielky kričať mamamama... Takze niekedy utekam od jedného ku druhému, zrazu zistíme že je obed a ja nemám nič urobené a som v pyzame. No sú dni, keď Dasa pekne spinka, simonko sa hra a ja stiham všetko:grinning: teraz si uvedomujem, že pri simonkovi som mala tooooooolko času:slight_smile: a furt som sa sťažovala. Teraz nemám skoro žiaden a je mi krásne:grinning:
20. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne to moj lekar zacal robit bez toho aby to povedal, az po case, trvalo to viac asi minutu mi oznamil, ze mi to robi a ja na to Hamiltona nie, to boli a on, ze uz mi to aj tak robi, no mna to asi dost bolelo, z celeho porodu najviac, ale to preto, ze som mala epidural este pred skutocnymi bolestami, ale som rada, ze to spravil, lebo by som asi ten den neporodila, robil mi to rano, a v noci som rodila...
20. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin a cim si mastis, mne sa porodom objavili.
20. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jaj, mám pocit, že tá menstruacia viac boli ako samotný pôrod:-/

ZAJTRA NAM KONCI 600nedelie... Jupiiii
20. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek