• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@maruska78 ja idem rodiť na Kramáre.
20. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett joj,u nás je to podobné.akurát,že ešte som sa nenudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 No vlastně za 4 měsíce a týden mi bude 21, ale tak to je pořád 20 :slight_smile: Budu moc držet pěstičky, tak na mě - nás taky zítra mysli, ať už sem konečně můžu za pár dní napsat a přidat fotky...Třeba budeme rodit nakonec ve stejný den :wink:
20. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek Budu ti moc držet pěstičky, taky chci být v nemocnici co nejmíň. Myslím, že je lepší čekat doma pěkně v pohodičce, kor když máš doma princeznu :slight_smile:
20. únor 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano babule, tak ja stale nic, dnes mam prvy termin porodu, druhy vo stvrtok. malickemu sa vsak nechce, takze my cakame, kedy dostane chut ukazat sa nam nazivo :slight_smile:
21. únor 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002
tak to bude naša méta :slight_smile: .mne tiež chýba do 20 pol kg.
21. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko maminky a tehulky
dnes zlá nálada... Fuj fuj
21. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambuľky :grinning: :grinning: ta ja od včera mám s Brankom dohodu - že dnes je deň D :sunglasses: . V noci poslíčkovia do cca 3 rána. teraz cítim také pnutie v krížoch. Ale stále ho prehováram :grinning:.
21. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. my sme vcera mali dohodu, len jedna strana ju nesplnila :grinning: darmo, este som nenaucila syna posluchat :grinning: no drzim palce, aby vam to dnes teda vyslo :wink:
21. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett preco? mali ste zlu noc?
21. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsetky...zla nalada prec, slniecko nam svieti:slight_smile:))
U nas ziadne zmeny, len ma stale viac boli podbrusko a krpec sa od rana vkuse mrvi:slight_smile: od dnes uz chodim dolu schodmi iba peso (hore by mi to trvalo asi prilis dlho:slight_smile:), tak uvidime, ci to pomoze:slight_smile:
Vcera som si teda pochutnala na zmrzline :grinning: :grinning: :grinning: Mnam :grinning:

@ka.jo. tak pekne odozen poslickov a privolaj skutocne kontrakcie;)))) sup sup...zajtra je krasny datum:slight_smile:

21. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 nie, nie som dohdonuta, najblizsia kontrola v den terminu, co je vo stvrtok a potom sa uvidi...
21. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002
no len ako...ale popracujem zase na tom večer :sunglasses: .
21. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nemala si dnes tp?
21. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Mala som vcera podla jednej tehu kalkulacky na nete, ale oficialny mam az vo stvrtok, 24/02, tak som si to uz aj zmenila v profile, kedze sa vcera nic nedialo:slight_smile:
21. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby inak uz nas je tu fakt iba par co nerodili, ja nakoniec budem mozno aj marcovka :grinning:
21. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 je to homeopaticka mast avenoc su k nej aj cipky. mne osobne pomaha a mozes ju pouzivat aj ked kojis :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Veru, ja mozno tiez:(
21. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky....nestíhám sem už skoro ani chodit, maličkej mi dává dost zabrat
@domigb...ahojky tak co maličká? jak to zvládáš? konečně jsme se dočkaly viď
@verunka90.....ahojky tak co jak jsi na tom? ještě máš prcka v bříšku??
21. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko baby.....
Aktualne vám prinášam info os vojom hroznom šestonedelí.....
Som pošitá na pať stehov zvonka a z vnutra ani neviem...najhoršie na tom je že stehy sa začali zapalovať,lebo mám silny zapal...tie stehy tak štipu...dnes mi dal doktor dva druhy antibiotík.....samozrejme musím prestať kojiť i ked mliečko som mla den po porde a bolo to jedine čo ma potešilo...
V porodnici mi sťahovali panvy lebo som ju mala rozostpenu...
čo vam budem hovoriť aspon že Stella je zdrava akrasna...Mám doma mamku a už aj babku lebo sa to nejak nestíha behať popri babatku este okloko psika a chorej mamky... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Priložím Stellinu fotku baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A vy ako ??? Nella už porodila???
21. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kedze vsak nekojim,ale odsavam a maly pije z flasky,tak sa obavam,ze informacia o tom kolko toho potrebuje k mojim prsiam nedorazi uplne prirodzene... :frowning2:
21. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 jak si to pekne napisala:slight_smile:
21. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nie,,pred porodom som to nemala,,ja som nikdy s tym nemala problem,,,myslim,ze mi vysla pri porode,,asi ako som o dusu tlacila,,no viem sa ako vravis vytoto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je to strasne tvrde a mooooc to boli,,ked sa vratim do izby, este hodinu mam krce,,,,a inak od vcera mam problem,ze ma boli tam,kde ma cievkovali,,ked idem cikat, mi to ide roztrhnut,,,a celkovo,ked stojim, mi to tak divne taha dolu,,take tlaky

@marhulka13 nie nedavam,,jem susene jablka,,snazim sa viac jogurtov,,pijem stavu z kompotov,,iba taketo,,,susene slivky zapekaju,,,dobry je ale slivkovy kompot
21. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb preco musis prestat kojit? Nam na predpriprave hovorili, ze ked mas horucky alebo beries antibiotika, neznamena to, ze musis prestat kojit...alebo su to take antibiotika, ktore je zakazane brat pocas kojenia? Si to over s lekarom pre istotu, bola by smola, keby si prestala kojit a potom by si zistila, ze si vlastne ani nemusela...
A vies z coho sa Ti tie stehy zapalili?
21. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no este tu masticku nepouzivam dlho, tak mozno zaberie. teda dufam. blba otazka, ale ty si si to davala len tak na to miesto, alebo si to aj zatlacila dnu?
@hrozienko11 no dufam, ze mala nebude po babke :unamused: kaslem uz na to. ked to tak ma byt, tak to bude. teta si bude musiet zvyknut :sweat_smile:
@minnehaha2005 tak mne to asi nerobil, kedze som stale cela :sweat_smile: ale to vysetrenie bolelo jak slak. hovorim, hviezdicky som videla :zipper_mouth:
@verunka90 myslim na teba, drz sa :slight_smile:
@ka.jo. @leonard2002
@bambulka0406 tiez mate neposlusnych chlapcov a ja neposlusne dievca :sweat_smile: robia si co chcu uz v bruchu, co bude, ked pridu na svet? neviem, neviem :grinning:
@domigb juuuuj, mojka, to mi je luto :unamused: prajem skore zotavenie. Stella je nadherna :slight_smile:

ja som dnes zaspala po pol stvrtej a od 8 som hore :unamused: ked to na mna pride ani tlacit nebudem vladat :sweat_smile: hrooooza, uz som na nevydrzanieeeeeeeeeee
21. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak dobre ranko kocky

my s tobinom sme dnes sami,,ocko nam uz siel do roboty,,ale maly je uzasny,,do desiatej sme si pospinkali,,teraz cumackuje na balkon,,chceli sme ist aj von,,ale zda sa mi velka zima,,aj ked trosku vykuka teraz slniecko,,tak neviem,ci ist,ci neist,,

inak kto z vas bali do latkovych plienok??? v com ich periete? mne ich moc nejde vyprat
21. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mafy, skus ten caj, co som Ti pisala, ten fakt pomaha, netrap sa tolko :frowning2:
21. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka juuuuuj, ja teda ani rodit nechceeeeem. uz to vidim :cry: :cry: :cry: a co na to dr.? ako to budes riesit?
21. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 skusim,dakujem
@lubinka26 aaale moja,,drobec ti vylezie z inakadial ako mas zlatu zilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj sa,,ja ked sa na to tak spatne pozeram,,ten porod sa dal prezit,,nebolo to take zle,,lebo clovek vedel,ze to skonci,,,tie stavy po porode su horsie,,ale ak mas uz teraz zlatu zilu,,skus sa dohodnut s dokim,nech ti ju pri porode stlaci dnu,,,vraj sa to niekedy da,,no ale niekedy je treba vraj zakrok,,ja este skusim mast,ked sa mi zahoja stehy vedla toho

a este ma napadlo,,kedy maju odpadnut tie stehy??
21. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek