• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 ja ju pouzivam len tak napovrchu:slight_smile: snad ti zaberie :slight_smile:
21. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 gratulujeme a zelame obom vela zdravicka.......... tak Valentin vysiel, super - my sme o den skor :wink:
21. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak ako??? citala som, ze si si pre porodom uzivala tak ako ja. Co po porode? Stahovanie maternice a tak? ako to doma zvladas? jakubko neziarli? pis pis
21. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, ja vas pomaly citam, pomaly sa do toho dostavam......
Jasmine spinka, ale betarka vydrzi len hodinu a potom pyta prsnik, furt je na mne, nastastie prsia povolili, uz nemam take naliate balony, pomohla horuca sprcha, naplaste Multimam a lanolinova mast, bradavky stale bolia, lebo mala je stale prisata, no co uz - asi je to moj udel stale kojit......... muz ma tiez este tyzden dovolenku, beha po uradoch, Jakubko je u nasich, na sestricku zareagoval uplne super, chodi ju hladkat a pozerat sa nanu - len vcera ked sa zobudil poobede mal mensi vystup - chcel so mnou lezkat v posteli, ale ja som kojila, tak strasne plakal a chcel, aby som Jasminku odlozila a isla k nemu, som si aj poplakala, ze ako to zvladneme, bolo mi ho luto, ze uz nema od nas tolko pozornosti, no co mam robit ............ urcite nas cakaju este horsie reakcie ........
inac ani neviem, ze som rodila - okrem stehov, ktore trosku stipkaju - tak ja som uz v den porodu normalne sedela, ziadne bolesti a uz skoro vobec nekrvacam, len tak spinim, tak nechapem, lebo po prvom porode som si mesiac nemohla poriadne sadnut ..........
21. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ajoj, no ano, mala som tyzden kontrakcie a tri noci pred porodom ma vzdy prehanalo, kontrakcie pravidelne kazdych 10 min, cez den sa to stratilo, no proste dookola ten isty kolotoc, kazdu noc sme sa sprchovali a chystali do porodnice, bola som taka vycerpana, ze som povedala, ze ak to nebude v sobotu alebo v nedelu, tak to nevydrzim, pretoze som absolutne nespala....... do porodnice sme prisli 12.2. o 21hod, otvorena na 3cm, kontrakcie kazdych 5 min, klystir pohodicka, muz so mnou, jedine, co som plakala a kricala - na moje pocudovanie - ked ma taka mlada doktorka vysetrovala a prepichovala vodu - tak strasne to bolelo, ze som myslela, ze uz rodim ............. no hroza ......... epidural mi dali, ale neviem, co to bola za sorta, pretoze som vsetko citila, aj kontrakcie, aj tlaky.............. po 12 hodinach rano o 9hod, ked muz driemal a ja som uz nevladala ani predychavat kontrakcie, od hladu mi skvrkalo v bruchu, sa narodila Jasmine - konecne zostupila dole, plodova voda bola uz zelena, zatlacila som 3x ako keby nic a doktor nam ju drzal pred ocami .............
Nakoniec sme mali predsa nadstandard, lekari a sestry boli uzasne, paradox, ze nikto ma na vizitach neprezeral, to len prisli, ze nebudu rusit, cosi popisali a hned odisli :wink: Muz bol kazdu noc s nami, cez den bol s Jakubkom.......... Najhorsie som znasala asi to, ze som Kubka nevidela dohromady 8 dni, som si aj v porodnici poplakala, lebo ho nechceli cez vratnicu pustit za mnou, hoci nam stanicna povedala, ze ked si platime nadstandard, ze samozrejme, ze moze prist aj Jakubko ...........
No zatial to vyzera byt v pohode, Jakubko hovori, aka ja sestricka pekna, ale vcera mal mensi vystup, tak uvidime, ake to bude, ked nebude muz doma a ja sama s dvomi detmi........ normalne sa obavam, ako to vzladnem. najhorsie ze v kuse kojim, mala nevydrzi dlho bez prsnika, tak zasa budem taka dojka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Ty to ako zvladas? pomaha Ti niekto?
21. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies takze super:slight_smile:) mozes asponnaplno fungovat ked nic neboli:slight_smile: Mno, Jakubko je starsi, takze to inac vnima ako simon. Ten este ani nevie co a ako. Minuel dal voditkom daske po hlavicek, ach jaj.
Nie, nikto nepomaha, manzel iba ked je doma tak je so simonkom a cez vikendy sa mu tiez venuje. Je to niekedy o drzku, ale da sa to v pohode zvladnut. Bohuzial, stale nejake to z deti musi plakat. Ci uz simon,alebo dasa. Stale sa vyskytne taka situacia,ked nemam 4 ruky. Napriklad ako si pisala, ked kojim a simon nieco chce. Bachne sa o zem a reve jedna radost. ZAcina obdobie vzdoru. Aj ja si niekedy poplacem, najma od unavy, ked sa niekedy nezastavim, alebo ked nemam cas sa ani vysrat s prepacenim:slight_smile: Lebo sadnem na zachod a zacne nejake revat:slight_smile: No uz si pomalicky hladame system a je to kazdy den coraz lepsie. Neboj nic, zvladnes to, si uzasna maminka. daj nam potom fotecky.
A Jakubko ked vidi cicik? neprisava sa? ci?
21. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no presne, ako pises, toho sa obavam, ze bude nieco chciet, ked budem kojit a ja kojim aj hodinu v kuse, tak neviem, co bude Kubko vtedy robit ........................ no caka nas tazke obdobie, kym si zvykneme na nejaky kolotoc, ach jaj ............
ja uz som v zlosti povedala, ze dam Nutrilon a bude pokoj, muz bol normalne nahnevany, ale ja fakt nic ine nerobim, len kojim, v noci aj 8x a mala ma problemy s bruskom, ze ked tlaci, tak je hore a stale puka a kaka do kazdej plienky. a potom sa jej zacne ckat, tak napr. dnes v noci sme boli 2hodiny v kuse hore a ako som si chcela pospat, tak uz bol zase hore Jakubko a chcel len maminu,tatika odstrkoval ............
no predstav si, ze ked som prisla vo stvrtok z porodnice, mala som prsia ako kamene, naliate a odsavacka mi to nechcela odsat, tak som nukala Jakubkovi cicik a on ze ano, tak som si ho zobrala a on ze sa boji, ze nechce....... tak som mu odsala, naprv povedal, ze ake vyborne sladucke maminkine mliecko, no potom uz nechcel. :wink:
21. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :grinning: :grinning: :grinning: je velky a vie, ze musi nechat pre sestricku:slight_smile:
Mozno sa to kojenie upravi po case. Aj to kakanie samozrejme. Aj dasa kakala do kazdej plienky, teraz uz nie. Kaka iba rano a vecer. JA chvalabohu kojim maximalne 10 minut a potom mlada drichme minimalne 2 hodinky. V noci kojime 2x. o 12 a potom o 3-4. No po veceroch sa chce uz nosit, rozpravat a tak. Ale to je uz doma manzel, takze nemamstarosti so simonkom.
Daska sa zacala usmievat a raz za den sa jej podari aj zagagrit:slight_smile: Som bola uplne v soku ked to urobila. No a ked sa usmeje tak mi je az do placu, aka je nadherna:slight_smile:
Drzim palce,a by sa to kojenie upravilo cim skor a mohla si sa venovat obom detickam rovnako:slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem pekne, aj ja VAM drzim palce, nech to vsetko dobre zvladnete .........
Tak Daska je uz velka slecna..... Inac je to neuveritelne, ze mate uz 1 mesiac .......... strasne rychlo to leti ........
to mas super s tym kojenim ............. mne Jasmine ide vysat vsetko mlieko. som si pre srandu odsala 50ml, aby som vedela, kolko vypije, ona to vsetko vypila a este chcela potom prsnik a za hodinu bola hore........
no zasa - neviem, ci robim dobre, ze jej stale davam prsnik - ale uz viem, ze ked krochka a hlada a otvara ustocka, tak chce prsnik, no dufam, ze nebude krochkat o chvilu kazdych 5 min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi skusim aj to nosenie, čičíkanie a prihováranie sa ............. :wink:
21. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dve su malina :slight_smile: 3 su zaberaaak ... berem to z humorom , u nas su vsetci na atb a oliverovi sa este aj tlacia 4 stolicky naraz, stela ma prazdniny a to uz je 2tt doma na liekoch a alan dostane rad zlateho kikirika :slight_smile:)) ako odkedy som dosla z nemocnice tak som si poriadne ani nesadla ... a to nepisem o tom, ze sa ani von neda a tie dve starsie sa uz od nudy zacinaju bit ... a asponze alan uz rychlejsie cucka .. ale urobi si prestavku a zas takze je to vseho vsudy hodina :unamused: ale co sa tesim, ze rezim maju dost podobny ... uz tyzden o 11 zalahnu a spia 3 hodky a vecer obidvaja o 8 uz driichmu ... alan sa budi tie kazde 3-4hodky ... 1-2 je hore ... niekedy v noci kazde 2, al to si len cucne a pokracuje .. inak ja som musela na zaciatku aj dokrmovat , strasny hlados no a v noci mu kazdy den supnem 1x umele a dobre mu to robi na brusko tak to aj tak necham ... uz si zvykol ... nech ma aj ukamenuju, hlavne ze je decko skopokojne ... inak nema vobec problem, prso a flaska ...
21. únor 2011 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki to si neviem ani predstavit 3 deti. Este ze Stella je uz "velka" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ak sa to da takto povedat. Sem tam ti este nezasibava? Lebo ja mam niekedy pocit, ked decka placu, alebo ked stupem na hracky, ze sa asi zblaznim. Potom pridem do stadia, ked mi to vobec nevadi a chodim okolo toho neporiadku a ani ma nehne upratovat. Este si aj "kopnem" do nejakej tej hracky... hehe
@pepies Hladoska malinka:slight_smile: no, my sme uz skoncili dnes 600nedelie. Ale dostla osm menstruaciu, takze ku gyndosovi a sexiku sa tak skoro zasa nedostanem:slight_smile: Dasa ma tiez niekedy den blbec, ked je prisata na cicke, ale to rychlo napravim cumlickom, aj ked taaaak nerada
21. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ze 50ml .. to alan daval 1den v nemocke glukozu ...na 5den doma ked som si odsavala este aby sa rychle rozbehlo vela mlieka, len tak vypil 120ml mpjho a 90ml umeleho ... teraz ma vycuca , uz ani neviem kolko, lebo neodsavam a umele ked mu urobim zostava tych 90ml a potom si ho dam k ciciku pocucka co to este a spi :slight_smile: nooo a nejak sa mi podarilo tentoraz kojit bez bolavych bradaviek a vsetkych strapacii ...
21. únor 2011 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inac baby, ja si velmi pochvalujem parny hrniec. Ked nestiham varit, nahadzem vsetko tam, zapnem a pari sa to samo. Ziadne odskakovanie, miesanie, nic neprihori... a je to este k tomu zdrave:slight_smile: Takze odporucam,
21. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett by si neverila, ale snou bolo najviac roboty, lebo nemohla do skoly ani von, oliver sa nevie tak hrat ako ona, tak robili zle ... iba dva krat som vybuchla, raz letela lyzicka a raz slabikar :slight_smile:))) ale inak pohoda, ako maju aky taky ten rezim, ked spia stela sa hra na pc a ja stihnem aj poupratovat a poprat ... neznaaaaaaasam bordel :confounded:
21. únor 2011 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak aj 12kg je uz dole ... nieco za nieco :slight_smile:))
21. únor 2011 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki u nas letel hrncek:slight_smile: a dopadol na podlahu. Hrncek ostal cely, podlaha trosku poskodena:slight_smile: hahaah
V kazdom pripade mas moj obdiv, ze si sa dala na 3 dieta. Ja mozno az niekde v 35... ale nikdy nehovor nikdy, mozno sa pritrafi aj skor:slight_smile:
Ja sa ani nemam cas kedy vazit. Ale pred vyse tyzdnom som mala nejakych 66kg, takze este aspon tych 6 kg do leta:_)
21. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@arrett
@kkiki juuuj baby, radost vas citat ako to vsetko zvladate, aj nasa bambulka je velmi poslusna, napapa sa a spinka, takze stihnem aj porobit, dnes napr. vyplaty :slight_smile: to druhe dietatko si fakt uzivam inac po takom case, vcera sme akurat museli ulozit nasho 6 rocneho chuligana ako babetko na rukach, zatial neziarli, prave naopak,stale ked povieme na malu moja, opravuje nas ze nasa :grinning:
21. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to zaberaaak ale baby v lete bude najlepsieeeeeeeeeee :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem vam hodim aspon nejake foto :slight_smile: ze aha bratia :slight_smile: hrame sa a unavena mama s nasratym babom :slight_smile:)))
21. únor 2011 ve 13:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki krasne deticky :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a ty už máš aj mrchu? :fearful: a vy sa nekojíte,keď tak skoro?Bože,dievča,ty už máš chuť na mužíka a na sex?No klobúk dolu.Ja som pri Matúškovi nemala na to pomyslenie prvých pár mesiacov a mám pocit,že teraz to nebude inak :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki kráááásne :grinning: hlavne to nasraté bábo :grinning:
21. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak aj ja už mám moje klbíčko pri sebe :slight_smile: Narodil sa mi Lukáško s mierami 4020 g / 52 cm :dizzy_face:
Na svet som prišiel 17.2 sekciou a maminka je veeeeelmi šťastná :dizzy_face:
21. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, volám sa Rudko a narodil som sa 12. 2. 2011 o 23. 20 hod s mierami 3330g a 50 cm, s maminou sme sa celkom potrápili, pôrod bol dlhý a ťažký ale nakoniec sme to zvládli a už sme spolu...

PS: Gratulujem všetkým mamičkám a babatkám....
21. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2011 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7
@janette4 dakujem su zlaty :slight_smile: hlavne ked spia :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek gratulujeeeem :grinning: :grinning: :grinning: krasne miery :grinning: :grinning:

my sme akurat dosli z prechadzky,,,,aaaa rozbila som lampuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: drahy ma zabije,bo bola od jeho kamosky,,,tak ale mne sa aj tak nepacila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja idem dnes vecer ucit,,,som zvedava ako to ti moji chlapi zvladnu vecer,,, :confounded: :confounded:
21. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek @amarelka23 Blahozelame babenky:slight_smile: pridajte aj nejake fotecky:slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Ale kojime, kojime. Aj ja som prekvapena, ako traktor. Pri simonkovi som mala az po 5 mesiacoch a potom otehotnela. Teraz mam po 600 nedeli a dufam, ze neotehotniem:slight_smile:
No, my sme nesexovali cele tehu, takze uz sa neviem dockat. Predtym len 4 mesiace a zasa cele tehu nic. Takze poriadne som si uz 2 roky dobre nezasexovala:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kkiki Krasne deticky, najmy malicky nasrdeny:slight_smile:
@katustek @amarelka23 gratulujem vam baby a foto poprosime:slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak sme sa vratili z poradne odkedy nas pustili takmer pred 2tyzdnami z nemocky sme pribrali 510gramov. aj lekarka bola z toho trosku prekvapena. mame doma dobreho papkaca:slight_smile: iank vsetko v poriadku len nam museli brat krvicku tak sme plakali a plakali teraz mala spi uz 3hodiny:slight_smile: aspon sme mohli skocit do obchodu a mama este aj na kozne:slight_smile:
21. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek