• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
21. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin preco brali krvicku?
21. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ja som bola neska na kontrole a uz sa to trosku posunulo, tak som otvorena na jeden prst. Spustit sa to moze hocikedy. Ale doki pocka do terminu a ak nic, tak buduci tyzden idem na vyvolavacku. Takze bud sa stretneme, alebo sa tesne minieme. :grinning:
21. únor 2011 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett lebo sme mali nejasne vysledky co sa posielaju do bystrice ked beru krvicku este v porodnici. tak jej z prsteka brali krvicku na taku karticku a sestricka ju musela vytlacat a velmi sme pritom plakali. teraz este stale spinkame tak nas to vystavilo
21. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka presne toto iste povedal mne moj dr. minulu poradnu :grinning: a dnes mam termin a nist :grinning: no ved uvidime :wink:
dnes ma od rana prehana... asi sa to uz pomaly rozbieha :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzufek : no, dnešná kontrola po starom, stále otvorená na jeden prst, žiadne zmeny, keď neporodím do termínu, tak v pondelok ďalšia kontrola, a potom hospitalizácia + vyvolávačka. :frowning2: Takže sa budem ešte trápiť.
21. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram, ze skoro vsetky cakate chlapcov. je tu este nejaka cakatelka na dievcatko???
21. únor 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 mame rovnaky termin, takze sme na tom uplne rovnako. Tak som zvedava, ktora pojde skor. :grinning: A keby som doma, tak rodime aj na rovnakom mieste. Ale som u svokry, tak som sa rozhodla rodit v NZ. :dizzy_face:
21. únor 2011 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Dnes mi robil prietoky taky mlady doktor Smoliarik. Veelmi prijemny doktor, len je velka skoda, ze nema atestaciu na rozhodovanie o postupe pri porode.
21. únor 2011 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka pocula som o nom :slight_smile: ako pises, zevraj je velmi fajn a mlady :grinning: tak potom ako rodi? tusim ma sluzbu v utorok :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Neviem ako ma sluzbu, nemam prehlad. :frowning2: Rodit moze, ale ak sa naskytne nejaka komplikacia, tak musi asi niekoho zavolat a opytat sa trebars ci moze zvolit sekciu......asi tak nejak :confused:
21. únor 2011 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka aha :sweat_smile: no zistovala som si, kedy mam kto sluzbu :grinning: ale viem len cez den a to v utorok tento Smolarik, v stedu a v nedelu je Stanko s Renckovou, vo stvrtok Havlas. tito su najlepsi a ine dni ani neviem :frowning2: ale tebe to moze byt jedno, budes v dobrych rukach, ked by to bol ktokolvek :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Snad natrafim na niekoho normalneho. Len s primarom sa moj doki velmi nemusi, ten neviem kedy robi, ani ako sa vola.
:confounded: Ale kazdopadne ked to pride budem volat mojmu a on nech sa postara. :confused:
Inak aj v noci to nemusi byt zle, vtedy tam byva taky klud a nemota sa tam kopa ludi. No nechame sa prekvapit.
21. únor 2011 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. rodi nejaka? ja este nie. ale uz mozem. kociar je doma :grinning: a teda aj autosedacka,ktora je povinna,inac vraj nepustia z nemocnice :sweat_smile: ale nase male len rano hrozne strasilo zrejme,lebo som mala dost bolesti a az som z toho hladna ostala :sweat_smile: teraz si pekne buva a ja ju mackam,lebo lezim mierne na bruchu :sweat_smile:
21. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka primar je matuska... no dufam, ze budeme mat stastie :slight_smile: som zvedava :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamičky a tehulky.Tak naša malinká ma 5 dni,zvykáme si na seba.Je rozkošná,ešte stále som v šoku :dizzy_face: ,že máme také klbko doma a že je len a len naše.Tamarka mala novorodenecku žltačku (dostala ju jž doma),cez den mi viacej spinkala a teraz už druhu noc je hore a cez den spinká,vobec ju neviem prebrat.Zeby mala otočeny den s nocou?Suvisi to s tym,že som rodila v noci?Máte niektorá s tymto skusenosti?? Ešteže tu je mama a svokra,dnes si ju daju do izby oni.Včera večer som ju nakrmila a potešila som sa,že budeme kludne spinkat,ale nie,ona mrnčí,kope nožičkami,mixuje ručičkami,ani cumel nechce,na rukách sa ukludní,zaspí,ale v momente ako ju položím je hore.Dnes uplne do rána do 6tej sme oko nezažmurili.Može byt,že má krče,ale celu noc?A cez den vobec?Robím niečo zle? Velmi Vám dakujem za rady
21. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj, velmi ti sice nepomozem..ale maly mal tiez zltacku a potom zrazu bol v noci zivy a cez den spinkal. no po troch nociach to preslo...teraz je vacsinou hore nad ranom,tak od 5 a potom este vecer ma svoju hodinku :unamused:
21. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Tamarka to má obratene. Kedže v noci nespinka, tak cez deň dohana. V noci zhasnut svetlo, aj to najmenšie. Ak začne mrncat, vziať, ovonat, ak nieje pokakana neprebalovat, nadojcit a sup do postielky. Najlepšie dojcit ešte v polospanku, pokial ešte nereve, len sa prebúdza. Cez deň často budit, rozprávať na ňu, trosku ju dať na bruško, mat doma "hluk" radio, telka, alebo tak. To je jedno z riešení.
Druhé - nechať v noci vyrevat:frowning2: pokial od únavy nezaspinka:frowning2:
To že sa na rukách ukludni s v postielke nie, je tak trochu "vydieranie". Babo vie, že na rukách je jej dobre, preto place, aby ste ju vzali. Cvici si Vas. Ja som moju nechala plakať, ale s tým, že som ju hladkala po licku, po rúčke, aby vedele že som tu. Teraz večer nakojim, dám do kolisky a ona kuka kade-tade a potom sama zaspinka. Samozrejme nie stále, ale väčšinou. No to by som aplikovala až neskôr. Predsa má len 5 dni, mamku potrebuje cítiť blízko seba.
Skús si lahnut na chrbát a položiť si ju na seba, mala by sa ukludnit. Bude počuť srdiecko, tvoj dych a tak.
21. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Veru veru, tiez som si vsimla, ze iba ty cakas dievcatko:slight_smile:)) ze su tu vacsinou chlapci - cakatelia na porod:slight_smile: Ale vidis, ona si potrebuje vybrat:slight_smile:)) teraz ma moznost si vybrat, s ktorym sa narodi v rovnaky den a ich osudy uz budu navzdy prepojene:slight_smile:))
21. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin gratulka k poradni
@kkiki super fotečky
21. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ja uz sa pomaly presuvam do Marcoviek :grinning: i ked termin som podla PM mala 6.2., po dnesnej kontrole uz februar asi nepripada do uvahy :unamused: i ked ma nepozerali zdola (som v IRL) ale vraj mam este kopu casu, no tak som zvedava :grinning:
21. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 :grinning: :grinning: :grinning: uz to ma aj tak spocitaneeee. ide von v stredu, tak ktory sa teda prida? zeby tvoj Leo? :sunglasses:
21. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ako je mozne, ze sa tak sekli???
21. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 diky :slight_smile: alan ked neni nasraty tak je dumavicny :slight_smile: a ty ako ako sa mate ? nelinka poslucha ?
21. únor 2011 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no aké ste tu krásnučké.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka len sa ty nikam nepresúvaj, patríš k nám a hotovo...tak drobcovi poriadne dohovor!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek gratulujem!!! mate podobne miery ako my :slight_smile:
21. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ako si dopadla s tym ucenim? Ja zacinam v pondelok a dost sa toho bojim ako to dopadne. ci maly nebude plakat. ma byt s mojou mamou. mam v mraznicke mlieko pre pripad potreby len neviem ako ho ma moja mama krmit. ci dat flasku alebo striekackou. Baby poradte.
21. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
@zebra41 Dakujem pekne za rady
21. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova Striekacka jednoznačne. Babo z nej dokáže krásne samo sat. U fľaše ti hrozí, že sa potom nebude správne prisavat na prsnik.
Pozri, skús najprv striekackou a uvidis. Keď sa nebude dariť, fľaša.
21. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek