• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@jezkomanka Ja patrim od začiatku do januaroviek. Ale tu mi bolo lepšie, tak som ostala:grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin Moja zlata, tak to musela riadne plakať. "hnusna" sestricka
21. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja sa ani moc necudujem, som v irsku :grinning:

@arrett
@kesulkarenka :grinning: ja to tu neopustam male ma este 7 dni aby si to rozmyslelo :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka neboj. ja mam tiez termin v marci,aj ked presuvany,no tu mi je dobre :grinning:
21. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešná dohoda s Brankom padla - tuším ešte nemám vybudovanú autoritu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
21. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vdaka. aj ja som za striekacku, len som chcela vediet aj iny nazor.
21. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 ve 03:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. :grinning: :grinning: :grinning: No zjavne na nho musi prehovorit tato:slight_smile: U nas je to podobne, aj ked som vcera tajne dufala, ze sa nieco spusta, cely den sa vrtel a vecer som mala take mrchovske bolesti trochu a brucho dole ma neskutocne bolelo...ale nic sa potom uz nedialo:( tak cakame dalej...este ze si musim povybavovat nejake urady, tak mi to este tak trochu aj vyhovuje:slight_smile: A on asi bude po svojom tatovi, lebo ten tiez neznasa zimu a u nas v KE je teraz brutal vietor, ze stale ked idem vencit psa tak pridem domov zmrznuta jak cecka:slight_smile: ta ani sa mu necudujem, ze sa mu nechce:slight_smile:
22. únor 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 No o tom straaaaaaaaasne pochybujem...len dufam,z e nebude taky lenivy stale :grinning:
22. únor 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes budem cely deň smuta, lebo som bez môjho synceka:frowning2: :frowning2:
a okrem toho nemám čo robiť:frowning2:
navarene je, poupratovane tiež, poskladala som šaty, pustila pracku, mala chrni... Ach jo
22. únor 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ahoj,,,no dopadlo to celkom fajn,,ale bola som nervozna,hned ako som skoncila,ani som necakala na bus a rovno nasadla do taxika,,ja som tiez nechala mliecko v chladnicke, hoci predtym som mu dala poriadne papat a bola som prec len dve hodinky,,ale nakazala som krmit striekackou,,ostal s nim priatel,,celkom to zvladli,,az na to krmenie,,tak mi priatel vyhlasil,ze mozem chodit do roboty pod podmienkou,ze mu dovolim maleho krmit cez flasu.,,ale zvladli to v pohode,,maly dost aj prespal,kedze bol nakrmeny,,no na tvojom mieste by som nechala krmit cez striekacku,,naozaj len v krajnom pripade cez flasu,,je to lepsie,,aj v nemke som krmila cez striekacku,,,,no mne ak budu maleho krmit cez flasku,tak si asi kupim taky ten uzsi cumel,,bojim sa,aby sa nenaucil na flasu a potom nebude chciet prsnik,,

mne vcera zacali vypadavat stehy,,bojim sa strasne,ze ma budu znova zasivat,,dost blbo sa to hoji
22. únor 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja sa tiez bojim toho, ze babka nebude chciet krmit cez striekacku a maly sa mi potom nauci na flasu. a to by som nerada. tak vam drzim palce, aby ste to v pohode zvladali :slight_smile:

ja utekam do sprchy kym sa maly nezobudi :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ahoj moja. tak Nelynka poslucha, neposlucha bruško. Každy den mame iný. Raz je fajn inokedy plačeme .
22. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
povedzte kedy sa ten papkaci rezim upravi? na zaciatku Kubko papal pravidelne kazde 3 hodiny. zrazu papa v roznych casoch rozne mnozstva...ja som myslela,ze ked uz ma 4 tyzdne,tak sa to zacne trosku upravovat :unamused:
22. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 okolo 3 mesiacov
22. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett takze dovtedy tazko cokolvek planovat? ako si zapyta tak bude? teda co mi ine ostava.... :wink: ja som rada,ze aspon papa
22. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 tak tak. v 3 mesiacoch si dietatko s maminkou urobia aky taky rezim. Je dobre dodrziavat urcite casy ako vstavanie ranne, vecerne kupanie a tak
22. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambuľky :grinning: tak ja idem dnes na poradňu - tak som zvedavá - určite mi zase povie - vy ste ešte tu? :pensive:
ale pozitívum dnešného dňa od minulej poradne som nepribrala :grinning: :grinning: :grinning: .
22. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty kokos, ja nemozem z tvojich prispevkov :grinning: :grinning: :grinning:
drzim palce, nech ides z poradne do porodnice rovno :sunglasses: :sunglasses:
22. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
je to vtipné, alebo trápne - teraz neviem .... :confused:
22. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aby som išla rovno do pôrodnice - to by tam so mnou musela niečo urobiť - lebo sa nič nedeje. no ale nikdy nevieš - veď dnes je pekný dátum.
22. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to ti verim ze si bola nervozna ked si sla od maleho prec. ja som nechavala malu s maminou ked som chodila po uradoch a nebolo mi vsetko jedno. inak ak rozmyslas o flaske mi mame tomee tippee a tie su vraj usposobene na prechod z prsnika na flasku a spat. este som to neskusala ale vraj to v pohode funguje. ja som v nemocnici davala cez lyzicku a mam pocit ze prikrmovali z flasky a mala sa aj napriek tomu krasne prisala :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 tak toto aj ja mám doma...ale našťastie len cez deň, v noci spinkáme.....
22. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. No co vravim :grinning: :grinning: :grinning: sa tu rehocem. Smiesne samozrejme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No nic baby, nemam tu simonka, dasa stale spinka, idem si najst nejaku pracu, lebo sa zblaznim. Pokupila som vecicky pre maleho na bazare, naranajkovala, vypila kafe a ide sa pracovat:slight_smile:
22. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett upec nejaky kolac, ked sa nudis:slight_smile: ja sa dnes chystam urobit kokosove tehlicky:slight_smile:
22. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka to ja sa bojim napisat, ze aj my v noci v pohode....pretoze sa to kazdy den meni... :wink:
22. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže mám po dnešnej poradni :frowning2: v karte som vyčítala z minulotýždňovej prehliadky vag.: nepripravená - v mojej knižke sa to prečítať nedalo - a ja že čo zaujímavé mi tam asi tak napísala (celá rada :confounded: )
No dnes mi nič nerobila a ak sa ešte o týždeň uvidíme tak mi povie - kedy ma hospitalizujú.
Sused u rodičov - prišiel na týždeň na dovolenku - pracuje ako gyn. v Rakusku - chceli ho za primára - a ten tatovi poradil, vraj ma mladému dohovoriť (to ako manželovi), že mi to tam má spriechodniť :grinning: . šak sa snažíme, ale od dnes sa u nás nastaví večerný "teror" :sunglasses: . sa umilujeme na pol roka dopredu a hotovo.
22. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ale setri si silu aj na porod, nieze vsetko vydas na sprechodnenie:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pozri, este mas 3 dni, ono sa to moze zmenit zo dna na den
22. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. moja, tak to ma mrzi...ja mam poradnu vo stvrtok, ale uz teraz tusim, ze to bude mat podobny priebeh...
22. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek