• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ka.jo. @leonard2002 baby nezufajte, este si deticky uzijete viac nez dost... a bruska vam budu taaak strasne chybat
22. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: chýbať budú určite, veď je to také výnimočné...
:sunglasses: ale tieto posledné dni - aj tak sa už iba čaká - lebo každá telesná aktivita je namáhavá - šak vieš aké to bolo :sunglasses:
manžela budem každú chvíľku znásilňovať a my to stihneme :sunglasses: neboj tá energia ostane.
22. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. mno neviem.. ja som bola asi viac autoritativna a deti vyhupli v 38:slight_smile: na zaciatku 38 :grinning:
22. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mám pred tebou rešpekt :sunglasses:
22. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky tak co nove? @ka.jo. este stale 2v1? VYDRZ :wink: my dnes mame za sebou prve ockovanie, vonku sice krasne svieti slniecko,ale fajne mrzne, no mna tie moje prsia plne mliecka nejak zohrievaju, prisla som uplne spotena :grinning:
22. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. pch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@cinamon7 TBC?
22. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ano, TBC
22. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze som po poradni. stale vsetko zavrete :astonished: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
22. únor 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda čekatelky :grinning: , taky číhám kdy se ta naše kočka vyloupne a pořád se jí nějak nechce :angry: má vymalovanej pokojíček, všude napíglováno, já už nemůžu na záda, kočárek už je taky konečně doma, ale naše slečna se pořád schovává v teplíčku.
Poslední dny mi je dobře jako už dlouho ne (kromě těch bolavejch zad) tak doufám, že je to jen klid před bouří :wink:
V pátek jdu na další kontrolu a Dr. říkala, že se už kdyžtak domluvíme co a jak, tak už se docela těším :slight_smile:
22. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 takze zajtra nastup do nemky?
22. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no, to je mi luto, o tom zapale viem svoje, aj mne sa to stalo, musela som prestat kojit ale len na 1 den, odsavala som si mlieko... a potom som znova zacala, mna museli zasivat 3 krat
22. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mam sa mu prist este zajtra ukazat do nemocnice, ak sa nieco zmeni, porodi ma, ked to zostane taketo uzavrete, tak ze sa mam hlasit v utorok (to bude 5. den prenasania od druheho terminu porodu, co je vo stvrtok) na prijme, ze bohuzial to zajtra nepojde :cry: takze dnes sex, horuca vana a stiplave jedlo...
ty si na tom ako? nedocitala som vas... a musim sa este postazovat, ze predposledne dve noci som nevedela zaspat, podarilo sa niekedy o pol stvrtej a vcera som sice zaspala o pred pol nocou, ale som hore od 4tej :cry: a zhorsila sa mi ta zlata zila, na zapchu uz nic nepomaha. vcera som zjedla za tanier sliviek a dnes rano som ich vyvratila... no uzas :frowning2:
22. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no fuha, som nevedela ze musis byt otvorena aby ta zajtra vzali. no tak poskusaj dnes kadeco, mozno to pomoze a ked nie, pojdes v utorok :confounded: uz to nejako musime vydrzat, ja idem na poradnu vo stvrtok tak uvidime. ale myslim ze skoro naisto budem prenasat podla toho druheho terminu (stvrtkoveho). no mna pozeral zospodu pred styrmi tyzdnami, bola som otvorena na 1,5cm. odvtedy nepozeral, on nechce rypat tam dolu pokial netreba, aby som zbytocne nekrvacala. a to ci je zena otvorena alebo nie je podla mna jedno. moze to prist hocikedy. a maly je uz aj nizko, tak myslim si, ze by som mala byt ako tak pripravena, len mojmu synovi sa vnutri nejako paci :grinning:
inak na tu zapchu si kup vlakninu, Psyllium sa to vola. mne nepomoze nic ine, len toto. ale musis si to davat pravidelne, nie iba raz a cakat ze to bude v pohode. urcite vyskusaj :wink:
22. únor 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina Ahoj, no takych cakateliek je nas tu viac, tak vitaj v klube:slight_smile: A @lubinka26 sa urcite potesi, ze tu ma dalsiu kamosku, co caka dievcatko:slight_smile:

@lubinka26 @bambulka0406 Baby, nase deturence su taki bezci na dlhe trate :grinning: :grinning: :grinning: Nebojte, myslite pozitivne, najneskor buduci tyzden ich mame pri sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@arrett my nezufame, len sa uz nevieme dockat...a Tebe sa hovori, ked si rodila dva tyzdne pred terminom, co?:slight_smile:
22. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 veru aj ja si vravim, ze najneskor v priebehu buduceho tyzdna uz budem ho mat pri sebe :slight_smile: a uz ked som vydrzala doteraz, par dni zvladnem. ale uz sa riadne na neho tesim, som zvedava aky bude, je to zvlastne, mas to dieta v sebe, citis ho, ale ani nevies ako vyzera :slight_smile:
22. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 veru veru, ja som na nho strasne zvedava:slight_smile: ale myslim, ze nebude mat vlasky, lebo mna vobec nepali zaha ani nic:slight_smile: a hlavne som zvedava, potom, ked sa uz bude rysovat, po kom zdedil viac genov, lebo my sme s drahym uplne odlisny - on tmave vlasy a oci a ja blondina a modre oci:slight_smile: tak som zvedava, aky mix z toho vznikne:slight_smile:
22. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 mna tiez nepali zaha, ale myslim ze vlasky bude mat. ja aj mm sme totiz mali, ked sme sa narodili. a som zvedava aj na ustocka, na nostek, nozicky, ruzicky....na vsetko :grinning: ale najviac na jeho povahu, lebo v brusku je taky lenivy niekedy, ani nekope nejak extra, ako niektore povedia, ze ich to boli alebo ze sa na to budia. on si kde tu kopne a je. taky moj maly spachtos :slight_smile: ale ked ho nieco vytoci, napr. ked sme na ctg tak sa tam ide zblaznit z tej sondy :grinning: najradsej by ju odkopol z brucha :grinning:
22. únor 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 odporucam decko cerveneho vina k tomu ja som si dala vecer a mala bola na druhy den na svete:slight_smile:
22. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja asi vysadim na par dni lieky na tlak a dam si to cervene :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si davam varene cervene uz 3.den a nic :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka tak asi si ho davas malo :grinning: :grinning: :grinning: A vy vazne neviete pohlavie babatka???
22. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nie nevieme, od zaciatku som chcela chlapceka ale kedze sa stale nemozme dohodnut na mene :angry: uz som si zvykla volat ju Vanesska :grinning: ked to bude chlapcek asi strelim 1.meno co ma napadne :grinning:
22. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Ste si to mali rozdelit, ako my - ked chlapec, tak vyberam ja, ked dievca, tak drahy :grinning: a ja som mala po velmi kratkom uvazovani vybrateho Leonarda a kym sa drahy rozhodoval pre dievcenske meno, tak uz ani nebolo treba, lebo sme uz vedeli, ze to bude s pipikom:slight_smile: takze my sme dievcenske ani nemali vybrate:slight_smile: Ale mozno ked to bude chlapcek a uvidis ho, ked Ti ho daju do ruk, tak Ti hend napadne meno, ake by sa mu hodilo:slight_smile:
22. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli se dneska Pepinka nerozhoupe tak už asi nikdy ............ plánovala jsem si jak budu odpoledne lenošit a volal manža, že zítra najedou chlapi na montáž nábytku do pracovny, takže jsem celé odpoledne vyklízela .......... manžel jak má někde volný kout, tak ho zastaví vším možným :frowning2: takže jsem byla celé odpoledne jako stěhovací četa :rolling_eyes:
22. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no len mojmu sa paci iba Marco a Oliver s cim ja nesuhlasim, ale tak spolieham sa ze ked ho uvidime vyberieme nieco pekne :grinning:
22. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina ved vraj pohyb urychluje porod babatka, tak si daj za odmenu pohar cerveneho vina a mozno si to predsa len rozmysli, ze uz chce ist von:slight_smile:
22. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka a mne sa pacia obidve mena:slight_smile: alebo sa dohodnuite, ze bude mat dve mena, jedno, co sa paci jemu a jedno, co sa paci Tebe:slight_smile:
22. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 To vínko vyzkouším, pohybu jsem teda měla dneska až nad hlavu, tak bych byla mooooc ráda kdyby se to hnulo :wink: ikdyž strach mám taky ............... včera se manža vyděsil,když si uvědomil, že už třeba příští týden bude malá doma :grinning: docela mě pobavilo jak se u toho tvářil natěšeně a vyděšeně najednou :sweat_smile:
22. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Můžete vybrat jméno až po porodu?? Tady u nás teda musí být dopředu vyplněný papír se jménem pro mimíska, sice je prý možnost to během prvního dne ještě změnit,ale moc se im to v porodnici nelíbí :frowning2:
22. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina myslim, ze jezkomanka je niekde v zahranici...
22. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek