• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 Tak to pak ano .......... vím, že u nás se to taky dá, ale spíš je to jen pro pár vybraných :sweat_smile:
22. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem. psylium vyskusam :slight_smile: tak drzim palce, nech sa ti to cim skor rozbehne :slight_smile:
@leonard2002 esteze nenechavaju dlho prenasat, lebo moja pojde urcite von na ten 5. den :grinning:
nechcem byt hnusna, ale tesim sa, ze nas tu je viac :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@potokin skusala som cervene vino pred tyzdnom, ale mala som strasnu kyselinu a vracala som z neho :confounded: skoda :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina ano ja som v irsku a nemusim to nahlasit dopredu
22. únor 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. ani nasmu babu sa nechce na svet a to uz sme nachystani.

@pe.martina v uk mas na vyber mena 6 tyzdnov :grinning:

@potokin a biele nepomaha? zajtra asi kupim to cervene :grinning:
22. únor 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehule, co nove? :wink:
inak ja som si narobila sama pruser, som doma urobila kung pao a tam arasidy a samozrejme som si neuvedomila, ze to alergen a mala je teraz sama dubka na hlavicke, tak sa to snad cim skor vyplavi a prejde to :unamused: inak dnes sme boli na poradni a drobec ma 4300g a 54cm, takze pribrala 900g a narastla 4cm :dizzy_face:
22. únor 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulky a maminky. Dnes na byt pekne slnieckovo, tak snáď nejaký drobcek nám vykukne:slight_smile:
@isabella_fly Pekne rastie:slight_smile: mala sa vyhadzala? Hmmm.. Arasidy sú vážne silný alergen. Musím vyskúšať čo to urobí mojej mladej :wink: My zatiaľ žiaden problém. Mak, mlieko, citrusy, med, cokolada na tony, jahody.. Znasame dobre. Klop klop.
23. únor 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práve sa mi mladá prevrátila na posteli. Dala som ju na bruško, kukal kade, tade. Potom sa nozkami zaprela a posunula vyššie. Tým pádom mala ruky pod sebou. A potom sa krutila a krutila. Iba hlava jej zavadzala...a zrazu sup a bola na chrbatiku. Opica mala. Teraz ju už nemôžem nechavat samu. Ešte raz taká náhoda a je na zemi:-F
23. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kockyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett slniečkovo? U nás od rána sneží, a fúka dosť silný vetrisko, ani sa nečudujem, že sa môjmu Jakubkovi nechce ísť von.
A malú, aby si teraz obkladala paplónmi, keď sa už prevracá na posteli. :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aké pekné ráno..malá poď už von konečne :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselka22 veru, veru, mala pod uz von :grinning: ake mate meno vybrate?
baby, kolko u vas nechavaju prenasat?
23. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mala aka sikovna :slight_smile: inak vdaka za radu ktoru si tu vcera komusi dalo ohladne nocneho krmnia ja som tu nasu vzdy aj prebalovala ale dnes som ju len nakrmila kedze sme nesmrdeli a bolo to konecne som sa aj v noci vyspala :slight_smile: zobudili sme sa len 2x. a potom sme da sa povedat hned zaspali co bol predtym problem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hned mam viac energie poobede sup von ked je tam tak krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@isabella_fly gratulujem k poradni pekne uz podrastla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja už sa s ňou asi prestanem baviť :angry: no nakoniec sme sa dohodli, že to bude Elissa
23. únor 2011 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselka22 pekne :slight_smile: no ja ked som vcera prisla z poradne k nasim so slzami v ociach, ze som stale zatvorena, tak sa moja mama normalne bala, ze malu znenavidim, hadam :grinning: :sweat_smile:
23. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin som rada ze som pomohla. :wink: :wink: :wink: :wink:
23. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 mno, u nas svieti slniecko. Za oknom to vyzera ako keby bolo leto.. Ale vonku zimajak v ruskom filme brrr:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No, uz mi neostava nic ine ako ju davat do kolisky, alebo postielky. Radsej nebudem riskovat, lebo sa jej to moze znova nejako podarit a bude zle nedobre:grinning:
23. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dakujeme :slight_smile: uf nestraš babku :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jasné, že nenavidieť ich nebudeme ale keby boli vonku z brušiek mali by sme ich radšej :grinning: my malej v jednom kuse rozprávame čo ju tu čaká aké pekné veci, hračky..ale zjavne nemá záujem :unamused:
a dohodli ste sa na vyvolavačke?
23. únor 2011 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselka22 este ma chce dnes vidiet moj dr. idem k nemu dnes na pol stvrtu do nemocnice, ma sluzbu. mozno to uz aj ukoncime, ked sa bude dat. ty si ako na tom?
23. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, my teraz vstavame? :grinning: od 22. ma mala zobudila az rano o 3. a potom 7. a spali sme az doteraz, asi bude vacsi spachtos ako jedak
@isabella_fly gratulujem, krasne rastiete, mamka ma dobre mliecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@arrett sikovnica mala, za chvilu nam vyrastu vsetky ani sa nenazdame :sunglasses:
@miselka22 tak hadam sa umudri :wink: riadny tvrdohlavec
@potokin my este musime aj cez noc,kedze stale kaka,dnes bola jedna super pecka rovno pri prebalovani z pulta to z nej vystrelilo az na zem:grinning: :grinning: :grinning: ocko sa stihol uhnut ale stena nie :grinning: zlta tak zlta :grinning: sme sa smiali ze ani v puberte este nie je a uz na neho zvysoka se.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 nasej sa nastastie podarilo vykakat este vecer takze pohoda ale s tym ze aj nasa obcas kaka tak ze to z nej az leti ale uz som si zvykla ze ked otvorim plienku a vela tam toho neni tak ze ked jej dvihnem nohy mozem cakat ze sa nieco prihodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin @cinamon7 ja predtym nez ju celkom rozablim, tak trosku s nozkami pocvicime :grinning: :grinning: Dam jej ich ku brusku a tak. A ona sa vyprdi:grinning: Potom mam aku taku istotu, ze ma neokaka:grinning:
23. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja idem zajtra do poradne, ale do nemocnice lebo moj doktor lyžuje :confounded: ale podla neho aj tak vydrží až do pondelka ked sa vráti...bojím sa, že malá už bude strašne velka :cry: tak držím palce nech ti to dnes výjde :wink:
23. únor 2011 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ked je tvrdohlavá po rodičoch tak to ešte potrvá :sweat_smile:
23. únor 2011 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselka22 no a moj ma zas dovolenku, dnes posledny den operuje a ja by som ho chcela pri porode. tak sa mozno dnes nejak dohodneme :zipper_mouth: ak nie, tak mam nastupit rovno buduci utorok do nemocnice... ani moja mala podla mna nepojde sama od seba... a o velkosti ani nehovor. vcera ma tak naplasil. chytil mi brucho a hovori, ze juuuuuj, aka je velka, neviete kolko vazi? a ja nanho, ze nie, naposledy mi ju vazili na poslednom sone v 31tt. hlavne, ze som ho prosila kazde prietoky, nech ju odvazi... no dnes by ju mal pomerat, som zvedava. ale uz v 31tt mi dr. hovorila, ze ma tendenciu byt vacsie dieta. no ved uvidime, aspon sa mi bude lahsie chytat a dobre mackat :grinning:
23. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 moj mal poslednu službu 18. tak som sa vtedy tešila, že sa dohodneme a on mi povedal, že do 28. to vydrží :angry: aj ja som ho velmi chcela pri porode ale teraz už to chcem čím skôr aj bez neho.. mne je naposledy meral pred tromi týždňami a to už mala 3,5 kila, vtedy ma to až tak nevydesilo až minulý týždeň ked povedal, že je moc velka aby prešla a pravdepodobne bude potrebny cisársky..zvyšok dňa som mala záchvaty plaču :frowning2: ale mama hovorila, že ja som tiež mala ísť cisárskym a nokoniec som sa nejak pretlačila..ták snad bude po mne :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včerejší stěhovací akce a červené vínko nezabraly :frowning2: pořád jsme 2v1 .............. chlapi právě montují pracovnu tak až skončí, zas najedu na úklid a doufám, že už to tu naši kočku postrčí ............. dneska od rána se akorát kroutí a strká mi prdýlku a nožičky do pupíku :sweat_smile:
23. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselka22 no pekne, vidim, ze to mame podobne... tak drzim palce, nech sa nase princezne prebudia a pojdu cim skor von :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
odnaucam simona od plienok:grinning: chodi tu s holim pipikom a utieram za nim stanky:grinning: heheeh.. Som zvedava, ci sa nieco podari
23. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky

@cinamon7, @potokin - kočky chcem sa opýtať, koľko vaše malé pribrali? moja malá sa narodila 3250 a v nemocnici zhodila na 3090, teraz po týždni a pol čo sme doma, tak pribrala na 3130, čiže iba nejakých 40g, som rada hlavne že nechudne, ale neviem či to nie je málo. viem že každé bábo je indi vindi, ale tak orientačne ako su na tom vaše malé???

Inak ani ja v noci neprebalujem, lebo potom ju to zbytočne prebudí a je dlhšie hore, prebalujem ju vtedy ked mi po krmení nezaspí a stále plače, ale ak mi zaspí tak neprebalujem vôbec. a ani sa jej v noci neprihováram a zbytočne ju nenosím, aby si to viac nevyžadovala.
23. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 áno áno aj ja nám držím všetky moje napuchnuté palce nech už idú :wink:
23. únor 2011 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek