• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 dr je truba ak ti lekar predtym vravel, ze mas otocenu, tak sa rozhodne snaz spavat na bruchu a pri najblizsom utz sa na to konkretne spytaj, ze ako to je a ci je to este potrebne... a je dobre, ze nefajcis, aj ked podla mna by sa ti cigarety mali aj sprotivit, nie? ved tehotnym vsetko tak vadi... teda aspon mne urcite :grinning: ja citim v obyvacke smrad z cigarety ked nejaky sused na balkone na druhom poschodi fajci a to sme na piatom a balkon mame zo spalne a nie obyvacky :unamused: a vysoke hcg moze byt aj kvoli dvojickam :wink: .... ja som doteraz pribrala 1kg, len sa bojim aby som velmi nepriberala dalej, bo ja som ani predtym nebola stihla :unamused:
30. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janicka83 znasas to velmi statocne
30. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 mne vcera znamy povedal, ze mi dako vidno brusko, ci nie som tehu,,,no mne dost vyskocilo, asi preto,ze minule tehu som bola uz v 12 tyzdni,,tak asi preto sa maternica tak rychlo zvacsila
30. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly no tak zajtra tam idem, tak sa na to opytam. ved aj preto som nahnevana, lebo som chcela aby mi minuly tyzden zobrala krv na vysku hcg a ona nist. ked som jej povedala, ze mam 3 pozitivne testy, zacala sa vypytovat na choroby v rodine atd. a ked sme prisli ze mi len tyzden meska M. tak ma poslala za sestrickou objednat sa o tyzden a este sa pohorsovala, na co som tak skoro prisla. my mame totizto v rodine dvojicky. moja prababka z maminej strany pochadza z dvojiciek a este aj surodencov mala dvojicky. a zatial este nikto nema v rodine, tak je mozne, ze to chyti man :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja som pocula, ze pri druhom tehu je to vidno rychlejsie :slight_smile: aj ja badam o troska zvacsene brusko, len neviem ci si to viac nenahovaram ako to v skutocnosti je :grinning:

@lubinka26 bud kludna, este je skoro na to aby si panikarila ak by este nebola maternica otocena :wink: ale tak doktori su uz raz taki, teda niektori, moja nema sono v ordinacii, no na sono sa ma snazila objednat co najskor sa dalo, no ja som ju predbehla, ked som si v nemocnici polezala :sweat_smile:
30. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaaaaj baby, tie cigaretyyyyyyy. smrdi mi , ked niekto fajci, hned zacitim dym, ked idem okolo miesta kde sa fajcilo, ale aj tak mam stale chut zapalit si. je to strasne ale vydrziiiiiiiiiiim :angry:
30. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 ja by som tu doktorku vymenila... inak mne este vobec nebrali krv na hcg. je to potrebne? ja by som sa dvojickam potesila :slight_smile:
@isabella_fly @mafynka je to tak, ze dalsie tehu je brusko rychlejsie vidiet. ale ja uz povodne rifle mam problem zapnut na brusku a tlacia ma je mi to dost nepohodlne.
30. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 mali by ti brat krv, ale uz asi nie na hcg kedze si 9tt, ale na rozne ine vysetrenia ako zltacka roznych typov, toxoplazmoza a taketo volovinky, rubeola a neviem co este, mne brali krv zatial u dr len raz a o dva tyzdne mi budu brat znova :slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ved aj ja by som sa im potesila, hoci planujem len jedno babo, ale dvojicky beriem. len nech ich nie je viac :slight_smile: nezapinaj si gate, ked ta tlacia. neodporuca sa to.
30. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
baby a ako idete riesit leto s rastucim bruskom??,,,no moj satnik asi nevydrzi,,,bo uz teraz ziadne gate nezapnem
30. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja si chcem kupit take tie mamickovske nohavice aspon jedny co maju na brusku taku pruznu cast, ze netlacia a natahuju sa podla potreby v tehotenstve a celkovo, ja sa teraz neciitm dobre v niecom v com si pripadam stiahnuta aj ked je to teplo, takze asi tak :slight_smile: asi nic speci okrem tych nohavic nebudem zhanat :slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 uf, neodporuca??? no nastastie je teraz teplo, tak rifle nenosim a ine saty sa zatial prisposobuju :slight_smile:
Holky můžu se přidat? Před dvěma měsíci jsme taky o mimi přišli, ale teď už jsem zase objevila //. Zatím jsme tedy 5+5 a srdíčko ještě není, ale doufám, že teď už bude všechno v pořádku. Minule jsem si fakt nedávala pozor. Chodila jsem 2x týdně na aerobik - v domnění, že když jste zvyklí cvičit celý život, tak nemusíte nic měnit. :o( Teď už vím, že je to pěkná blbost.
@lubinka26 ja som bola vcera na sone. Podla datumu oplodnenia to bolo 6+0, podla sona 5+6 a bolo krasne vidiet aj srdiecko vnutornym sonom :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak drzim palceky zatra.

@janicka83 drzim palce aby ste to zvladli, bud silna
30. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka nic, lebo vsetko okrem rifiel mam take ze sa to da prisposobit a hlavne teraz v lete :slight_smile: zatial sa budem snazit maximalne vyuzit na osit co mozem a potom zrejme nohavice dokupim, lebo tricka to este dost dlho znesu. no ku koncu asi aj tie vrsky budem musiet poriesit a hlavne zimnu bundu,lebo mam len taku obtiahnutu. mozno sa najde dobra dusa co mi pozicia :slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@charlizet vitaj medzi nami a drzime ti palce, hlavne davaj na seba a na mimco tentoraz pozor :wink:
30. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 jeeeeej, super, gratulujem, aj my sme posunuti kusok, ale to nevadi, hlavne, ze mate srdiecko a ste ok :slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no ja v lete vzdy nosim saty uvazovane okolo krku a pod prsiami volne. teraz, ked je teplo, tak je to super, neviem si predstavit co bude, ked sa ochladi. ale tak dokupim este par siat a bude super, ved ide leto :grinning:

@charlizet jeeeeeeej, ahoj, gratulujem. tak to sme skoro na rovnako. ja som dnes 5+6. drzim silno palce, urcite to tentokrat vyjde. musime davat na seba vacsi pozor :wink:
30. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@charlizet pridaj pridaj,,gratulujem :grinning:
30. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 gratulujeeeeem :slight_smile: tesim sa s tebou. no nejak skoro ti to bolo vidiet :slight_smile: je to supeeeeeeeer. niekomu zevraj este nepocut srdiecko ani v 10tt.
30. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 a kedy dostanes knizku? ci uz si dostala?
30. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 gratulujem ku srdiecku :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@charlizet ak sa smiem spytat, kolko ti po prvom potrate povedali, aby ste cakali, kym zacnete "pracovat" na dalsom?
30. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Este som nedostala knizocku, mozno nabuduce, alebo neskor.
Uvidime, moj lekar to nechce uponahlat lebo mam pomerne vysoke riziko ze potratim :frowning2:

30. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 to ti ako moze povedat? ako to zistil??,,,hlavne na nic zle nemysli (aj ked to hovori ta prava :grinning: :grinning: )
30. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
mony...gratuluju ke kontrole :wink:
30. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka co my zostava, ked mam doma 15 mesacnu...clovek si este poplace trochu, lebo mu to pride luto, ale nestracam nadej, ze za niekolko mesiacov budem pozerat opat na dve //
30. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 ????????? a to uz preco????? kokos, niekedy z tych lekarov nemozem.
@janicka83 mne na kyrete povedali, ze dve mrchy mam pockat a mozeme skusat dalej,,,tak hlavku hore
@mafynka @lubinka26 mame geneticke zatazenie o ktorom vieme a realita je taka aka je :cry:
To nie ze by mi on povedal, ze mila moja nedam vam to lebo mozno potratite .....
Proste to percentualne riziko je tak velke, ze musime stat vsetci nohami pevne na zemi.
Ak ked vam poviem zienky je to poriadne psycho, chcem moje tehu cim najdlsie utajit, aby som potom nemusela kazdemu vysvetlovat kde mam brusko ak by nahodou :cry: :cry:
Dufam ze sa podari odber choriovych klkov okolo 12tt a nebudeme musiet takto trpnut do niakeho 20 tyzdna (kedy uz to tazko utajim....) kym spravia amniocentezu.
30. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek