• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katarinasifrova Ty mas presne taky isty system ako moja kamoska:slight_smile: ta to robi presne tak, rodila sice minuly rok v lete, ale hovori, ze nikdy nemala problem s tym,ze by sa nevyspala...ze niekedy rano si ani nevie spomenut, ci malu kojila alebo nie, lebo ze vsetko robi v polospanku :grinning: a prebaluje tiez az rano:slight_smile:
23. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule, tak mne neska odisla ta hlienova zatka. Myslite, ze sa to uz blizi?? :confused:
23. únor 2011 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahojmoja ako?? My dnes slavíme mesiac :grinning: :wink:
23. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka No to moze aj dva tyzdne pred porodom, ak sa nemylim:slight_smile: ale v kazdom pripade mas stale blizsie k porodu ako ja:slight_smile: Mne este neodisla:slight_smile:
23. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 kedze som rodila v nitre, tak tu chodime aj na ortopediu, aj na rizikovu poradnu...no v ga neviem, kde by to mohlo byt. zial, tu ti neviem pomoct :unamused: ja idem iba do ga kscasnemu po sestonedeli, babatko ma vsetkych lekarov tu v nitre...
inak zda sa mi, ze sme rodili v ten isty den, keby som rodila v ga, tak sa tam fakt stretneme :slight_smile: kto ta inak rodil??? a o kolkej sa maly narodil??
23. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no len provokuj:slight_smile:)) no poradna zajtra, tak uvidime...u mna zatial ziadna zmena :grinning: Krpec ma zajtra termin, ale tvari sa, ze sa ho to vobec netyka:slight_smile:
23. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aj nas mal v noci koliku, od jednej v noci do siestej rano sme sa pri nom s mm striedali, co na minutu stichol a zase plakal ako o zivot...a dnes cez den zase place a strhava sa zo spanku...asi mu zacnem davat ten espumisan, snad zaberie....
23. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 dva tyzdne snad nie, v sobotu mam termin. Volala som dokimu a hovoril, ze to moze prist kedykolvek, aj dnes v noci, aj zajtra. Tak som zvedava. Ked to odislo sestre, tak ona isla na druhy den. To sa ale utesujem, co?? :grinning:
23. únor 2011 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka ahoj,mne odchadzala asi 3 dni a to bolo pred tyzdnom a este stale som 2v1 :sweat_smile:
23. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 čosi?? ja a provokovať?? :grinning: nie, nie, ja ti prajem nech je to už dnes :wink: :wink: :wink: :wink:
23. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ano espumisan určite daj moja aj našej zabera :wink:
23. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a kolko kvapiek mozem dat a ako casto to moze pit???
23. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ked mala Nelka tri týždne sme tušim tak opatrne najprv po 7 a potom sme postupne na 10zvyšili. :wink: :wink: Vraj sa môže po každom kojeni, ale ja som to tak nedavala len ked som videla že má problem.
23. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moja skus mu uvariť čajik . ale nie granulovany . ale daj si zovrieť do dojčenskej vody Lucky, Drobček,za štipku rasce a feniklu, tak par zrniečok. a toto isto pomôže Jurkovi
23. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky a těhulky :slight_smile:
Nějak pořád nestíhám. Školka s Eliškou, domácnost, mimčo atd. Večer jsem tak vyfluslá, že nemám ani náladu jít na net. A taky málá mě začíná večer zlobit, potvůrka. Celý den hezky spinká a papá a jakmile přijde večer. Dokáže být i několik hodin vzhůru. Její rekord je od 19hod do 00hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to celou dobu na prsou, mezitím kadí, škytá a pořád dokola. A dnes mi to začala dělat i přes den.
Dudlíka nechce. Tak nějak válčíme.
Jinak včera měla kontrolu, už váží 3600g. Za týden přibrala opět 300g.
Tak nějak jsem zpětně dočetla a začnu asi pracovat na nějakém režimu, jak psala arrett :slight_smile: protože ty miminka to fakt potřebují a čím budou starší, tak budou méně spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

23. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dakujem ti za radu, urcite skusim, lebo este jednu noc poprechodovat s nim, tak uz cez den sa budem od unavy plazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ak nezaberie daj SAB SIMPLEX - tie má overené moja sestra - dvojička - ale dávala vždy pred papaním - keď zabudla - tak to pekne pocítila :grinning: . Držím palce.
23. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby neviete mi poradit ohladom umyvania cikulky malej...??? ako sa to ma a cim?? otvarat a nejako utierat? lebo ma tam taký biely maz ci je to normalne alebo to mam vytriet nejako..dakujem
23. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj,mne lekarka vravela neotvarat, ten maz je uplne normalny, ja utriem iba ked sa okaka, kupem kazdy druhy den, ma suchsiu pokozku, inac moja ma aj prsia zvacsene, vraj je to normalne, vraj prebera z hormonov od mamky, po case to zmizne,ale je mi to take cudzie ju tam chytat :fearful:
23. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj, toto mám z papierov čo nám dali na príprave:
3. ryhy okolo krku, paží a genitálií:
 ak máme dievčatko, vytvára sa im na pohlaví mázok, ktorý je potrebné po kúpaní vytrieť tampónom s olivovým olejom
 ak máme chlapčeka, je potrebné čistiť a sťahovať predkožku
23. únor 2011 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 len sa mi zda ze toho mazu tam ma nejako privela tak sme jej to trosku utreli vatou s olejcekom tak mi povedal aj pediater...len som si nebola ista...ale do cista to utierat to sa asi nema vsak?
23. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselka22 dakujem za radu......dufam ze je to ok a nijako jej neublizim
23. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka vela sil prajem nech vsetko dobre dopadne....
23. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj moja má od včera koliku celu noc sme nespali....Tak dnes skúšame ten SAB SImplex :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak tá pôrodna asistentka má 30ročné skúsnosti a dve dcéry, tak snád to bude ok :wink:
23. únor 2011 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka no zrejme to nebude tvoj pripad. ale ja som mala maleho pri sebe do hodiny od odchodu hlienovej zatky... :slight_smile:
23. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj, a chodis nakoniec k tej Galusovej? mne pride velmi prijemna. inak, mozno sme boli v NR v porodnici v rovnaky cas. maly sa narodil 23.1.,ale domov sme sli az 3.2.
23. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambuľky :slight_smile: dnes som bola na monitore - vše ok.
včera večer - sa manžel činil :sunglasses: :grinning: . aj dnes tuším :grinning: :grinning: :grinning: . V noci ma brucho trochu bolelo - ale tak ako aj predošlú noc- takže žiadna zmena. od rána som cítila také divné napätie v brušku počas dňa sa to nap. vytratilo, ale tvrdnutie je dosť časté - a vždy ma rozbolia na chvíľku kríže(ale nestupňuje sa to), inak mám pocit, že mi dnes odchádza aj hlienová zátka (i keď určite aj s prímesou manželových ... :grinning: - ale doteraz to nikdy nebolo - ružovo - hnedkasté - tak neviem)
skúsené bambuľky - čo mi na to poviete?
inak mechúr ma bolí - už mi tam riadne tlačí a aj tá kosť hneď pod bruškom.
23. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fúúú ale som sa nechutne rozpísala :sweat_smile:
23. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek