• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@imzadi vitaj v klube,u nás taky tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi zahlídla jsem tě v diskuzi, ohledně spánku novorozenců. Řeknu ti, že něco podobného jsem zažívala s tou první. A byl to děs. Každý mě uklidnoval, že to v 6. nedělích zkončí, pak ve 3. měsících a nezkončilo :pensive:
Je taková od malička. Prostě uplakánek a choválek.
Vyzkoušela jsem kdeco, zavinování, režim atd. A nakonec s odstupem času jsem zjistila, že jsem se měla vyprdnout na rady a zkušenosti ostatních a spíš naslouchat svojemu miminku :wink: A když jsem to pochopila, někdy kolem půl roku, tak jsme byly obě spokojený :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mám asi ted klidnější miminko a jsem za to štastná :slight_smile: I když poslední dobou taky začíná zlobit, ale snad to nebude horší jak s Eliškou. Nebo je to hlavně tím, že už jsem zkušenější a nejsem ze všeho vyplašená :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ale tak celkom sa da. cez vikend bol zrejem vytrhnuty z rezimu a zacal papat hocikedy a hocikolko...teraz sa naspat vratil k 3 hodinam,ale vzdy papa ine mnozstva....nikdy to neviem dopredu odhadnut
24. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no jsem z toho dost mimo:( co pomaha u vas? on nevydrzi ani spinkat v kocaru, kdyz s nim nejezdim:(
@el267 a jak se to dela, naslouchat? :grinning:
24. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak to mam asi stastie ze mala je velky spachtos,ale uz si zacina vyberat kde bude spat, teda bud na rukach mamke alebo ockovi alebo v nasej posteli :grinning:
24. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka urcite by som odporucala kojenie. tak ako pise arrett, s tym odstriekavanim bude vela roboty :frowning2:
24. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby myslite, ze maly mi papa z flasky skoro hodinu preto,ze je taky malinky? z porodnice sme odchadzali pred troma tydnami a mal 2210g, teraz ma okolo 3300 (vazeny na nasej vahe :slight_smile: ). cize za tie 3 tyzdne pribral aspon kilo - mne osobne sa to zda celkom dost - uvidime co povie pani doktorka. myslite vsak,ze ak este priberie,tak sa to papanie zlepsi? on teda spapa celkom dost, niekedy aj 120ml, minimalne 60 ml...len straaaasne dlho mu to trva.ci len mne sa to tak zda?
24. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 male babo by malo pribrat okolo 200gramov za tyzden to mi povedala doktorka nasa mala pribrala za necele dva tyzdne az 510gramov a to bola doktorka prekvapena. si si ista ze maly cely cas papa alebo skor len cuca bradavku? ja som to malej od zaciatku zatrhla a teraz je schopna sa najest aj za 10min :slight_smile:
24. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin maly papa z flasky. ja si mlieko odsavam. takze naozaj papa. je pravda, ze s prestavkami,ale kratkymi a ak mu dam flasku prec, tak hned place a ked ju mu dam naspat, tak papa dalej, nie iba dudlikuje. myslis,ze tych 200gramov je aj pre predcasne narodene deti? pretoze ak maju dobehnut rovesnikov,tak som predpokladala,ze priberaju o cosi rychlejsie nez deti narodene na termin
24. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova Tak dva tyzdne snad nie. :slight_smile: Ak sa nebude nic diat, tak buduci tyzden to vyvolavacka isti. :grinning:
24. únor 2011 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no nasa mala mala nizsiu porodnu vahu ale iba trosicku a pribrala za tyzden tych 250 a doktorka povedala ze preto lebo bila malicka ale podla mna je to velmi individualne takze sa neboj ak peken rovnomerne pribera je to podla mna uplne v pohode:slight_smile:
24. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj tak diky aj tak...nejak si budem muset pomoct pri najhorsom pojdem "na slepo" a tam sa popytam...rodila som 1.2. takze den pred terminom, rodila ma nejaka doktorka ani neviem ako sa poriadne vola, myslim ze klementova ci ako :grinning: taka mlada okolo 30 rokov malicka blondina, vlasy v cope, taka trosku ojasena ale inak pohodicka, a este tam bol aj taky pevny, teda gulaty dr. starsi, ten tam bol iba tak lebo sa mu chcelo :slight_smile: tiez neviem ako sa vola :sweat_smile: do porodnice som prisla o pol1 a maly sa narodil presne o 16:00 ja som mala nastastie velmi lahky porod. A ty inak ako? dufam ze ti je uz ovela lepsie a uzivas si malickeho :wink:
24. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno sa vam to bude zdat ako blba otazka ale v com spavau vase babatka? ja som doteraz malai ba matrac na nom frote plachtu a Andrejka som tam davala v zavinovacke...lenze teraz nastal taky problem ze zacal cestovat po postielke...pretaca sa z boku na bok, dnes zacal v noci strasne plakat a ked som prisla za nim bol pretoceny na brusku a neslo mu otocit naspet, takze paplon nemozem mat, bol by schopy sa donho zavrtat, deku tak isto nie a zo zavinovacky sa mi vyvlece v pribehu pol hodinky
24. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ak mu je uz zavinovacka mala, tak ho daj do spacieho vaku:grinning:
24. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babizne,ako sa máte?Užívate si dni s babatkami?Pribudol k nám nejaky drobec? Kolko papaju Vaše babatká? Dnes moja malá spapala 80ml mliečka.
24. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubena76 jemu neni mala iba z nej vylieza...myslim tak ze sa z nej sam vyvlece a inak pri kojeni je nauceny iba a jedine na zavinovacku...
24. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, hlasim sa doma z poradne, tak u mna stale ziaden posun k porodu, stav nezmeneny :confounded: Mam sa hlasit na poradni zase v pondelok...tak sa za mna modlite, aby som cez vikend porodila :confounded:
24. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 hej, chodim ku Galusovej, na prvu poradnu prisla az k nma domov, lebo ja som este neboal schopna chodit nikam a minulu stredu som zabusdla, ze mame ist na poradnu, aj ze az vo stvrtok a ona mi volala, ze kde sme :grinning:
no, ja som tam lezala od 1.2., ja som bola na celom oddeleni znama mojim zalepenym okom, no moc som z izby nevychadzala, lebo som nevedela chodit dobre, sa mi doriadila chrbtica pri porode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no, tak moj maly je len o par hodin maldsi ako tvoj :grinning: ja som prisla do nr porodnice sa opytat, ci este stihnem do ga, lebo bolesti som mala iba necelu hodku a doki mi povie, ze uz som uplne otvorena a ide sa rodit. takze 19.30som prisla na prijema o 20.50 bol maly na svete. tiez lahky porod, no co bolo potom, horor. pozasivana som jak velkonocny obrazok krizom krazom a 2 tyzdne som ani chodit nevedela kvoli chrbtici, tak teraz beham sama so sebou po doktoroch, nech ma daju dokopy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maleho si konecne uzivam, uz je to lepsie, no toto bolo hrozne obdobie :confounded:
24. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 som rada, že sa ti darí a už ti je lepšie :slight_smile: len tak ďalej.
24. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 neboj sa my tehuľky na seba intenzívne myslíme :grinning: . toto sú naše posledné februárové možnosti :grinning: .
24. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka myslím, že sme všetky na tom veeeeľmi podobne. Tak som zvedavá ako to s nami dopadne.
24. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z tých mojich nočných pravidelných kontrakkcií neostal ani tieň :angry: iba ten krvavý hlien mi ešte pretrváva. a brucho ma od rána bolelo iba 2X. a ja už celá natešená :frowning2: .
24. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. dakujem velmi pekne, dufam, ze to uz bude lepsie a lepsie a nikdy sa mi take nieco uz nevrati :confounded: neprajem nikomu to zazit :frowning2:
24. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja presne to iste co ty :confounded: nasi synovia na nas z vysoka kaslu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Veru...posleme na nich oteckov:slight_smile:
24. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 dakujem,,no tiez sa mi do toho moc nechce si odsavat,,len mam niekedy strach, ci dost papa,,ci mu staci,,lebo niekedy krmim aj hodinu,,na polhodku si zdriemne a potom pyta znova...ale tak je spokojnucky, tak hadam mu to naozaj staci
24. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. neboj, oni tie kontrakcie zase pridu:slight_smile: Hlavne, ze to smeruje uz k tomu spravnemu koncu:slight_smile:)) Moja kamoska to mala styri dni...ono to nie je teda ziadna sranda, lebo ked uz fakt mala rodit, ta bola nacisto vycerpana...
24. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek