• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 ďakujeme za blahoželanie :wink:
25. únor 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka No lebo mojmu krpcovi sa tiez nechce von, tak preto sa pytam, termin sme mali sice iba vcera, ale uz zacinam stresovat:(
25. únor 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nebooj, do dvoch týždňoch po termíne je všetko ok
..ale zase chápem, aké je -hlavne psychicky náročné- prenášať :wink:
držím palce! :slight_smile:
25. únor 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka A preco si nakoniec musela rodit cisarom? Nemala si zelenu plodovu vodu?
25. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ako som písala..štyri neúspešné vyvolávačky..neotvárala som sa :unamused:
..voda mi ani neodtiekla, len zátka išla von..aj to po "šmátravej snahe" lekára
25. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Dúfam, lebo druhá prebdená noc je hnus. dala som si horúcu sprchu a teraz to idem popohnať s manželom - keď sa mi to naporiadok rozbehne a keď nie tak aspoň môže ísť do robotky a nečakať zbytočne.
25. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno Ma zobudi starší že mamamama. Idem k nemu. Začnem ho obliekať. Na to začne mladá revat. Staršieho dám teda do postielky, utekam ratovat mladú. Som pri mladej, ukludnujem, starší mamamamamama až mi uši odpadavaju. Konečne mladá zaspala, idem doobliekat syna. Ideme do kuchyne. Začínam krmit, na to mladá rev. Zo eriem syna na ruky, ideme hore k mladej. Ukludnula sa. Ideme dole doranajkovat. Pri poslednom suste, mladá začína znova revat. Takze zasa hore. Syna dám do postielky, mladú z postielky vyberam, umyvam, prebalujem, kojim. Cely čas sa z postielky ozyva kra kraaa kraaa - syn napodobnuje plač mladej, takze mám stereo. Znesiem dole syna, potom mladú. Mladá zaspava, na to syn že - kaka. Tak ideme na nocnik. Dedine na nocniku a mladá kraaaa kraaa. Utekam jej dať cumel, nech sa ukludni. No syn za mnou. Nocnik prilepeny na riti, jeho obsah na podlahe. Do mna 100 certov. Rezignovala som. Sadla som si na pohovku a vypila si kávu.
Nech je už večer:grinning: Dnes to zle začalo.
25. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to je pěkný, že to bereš s přehledem :slight_smile:
tak takovéhle podobné ráno jsem měla v úterý, když jsem vyprovázela Elišku do školky. Pak jsem šla k autu s dvěma uřvánkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tu knížku- každé dítě se naučí spát. Jsem četla při Elišce, když jsem byla zoufalá matka. Myslím si, že spoustu rad je pravda. Taky jsem to praktikovala. Ale u nás bezúspěšně. Nevím jestli nebylo už pozdě. Malej bylo víc jak půl roku.
A po týdnu kontrolovaného pláče, kdy se mi zblila pláčem v postýlce, jsem od toho upustila.
A taky jsem neměla podporu doma. MM měl druhej hysterák, že jí nechávám takhle řvát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky se snažím, aby Anežka usínala sama. Přes den to jde krásně. Ale nechápu, proč chce večer usínat u prsa :angry: Nejraději bych jí taky nechala trochu vyplakat v postýlce, ale nechci zbudit malou a mm. Tak v polospánku, nebo ve spánku po kojení překládám do postýlky.
25. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký máte názor na vibrační lehátka? A máte nějaké doma a jak jste spokojený? Prosím o názory :wink:
Mám celkem v plánu nějaké pořídit. U Elišky bych ho 100% užila, jak pořád plakala a chtěla nosit.
25. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 U nás je to naopak. Cez deň sa koji, vibruje v kresielku, na brusku dvíha hlavičku, nosí v manduce... A tak. V noci spí jak zarezana. Včera zaspala o 19.00 a na kojenie sa zobudila až o 3.00 a potom ráno o 6.30. Takze som vyspata. Cez deň ju chudatko asi utrapim. Je s nami dole, tu Ma prenosnu postielku. Veľa v nej asi nenaspinka, kedže tu simon bucha, trieska hrackami, nahana psa, vrieska, place.
25. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mě taky přes den spinká v postýlce v obýváku. Hluk jí nevadí, spíš jí na něj učíme :wink: To usla dnes i sama. Ale večery jsou horší. To chce mojí blízkost. Ale nestěžuju si. Vyspím se dobře. Do půlnoci kojim 1x a od půlnoci tak 2x.
Hlavně jsem štastná, že je ráda v kočárku. Tam vydrží dlouho spinkat. to Eliška děsně plakala, že jsem pak s kočárkem vůbec nejezdila. Jen autem. Pak se to zlepšilo sportákem.
25. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, že Anežka začíná přes den víc čučet a nechci jí naučit na chování, tak chci koupit to lehátko. Jen nevím, jestli stačí s vibracemi, nebo mám pořídit i s melodiemi a světýlky.
25. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ako sa vola ta knizka, co tu spominate?
25. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zase mizím. Za chvilku se malá vzbudí a já jdu dovařit. Pak jdu pro dort. Zítra nás čeká oslava. Eliška slaví 3 roky :slight_smile: Pak do školky a bude doma veselo
:wink:
25. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova je tady i na MK diskuze s názvem té knížky a někde je i odkaz na stáhnutí tý knížky :wink:

,,každé dítě se dokáže naučit spát"
25. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anulik888 Já vím, nepraktikuju to pořád, jen když opravdu ječí a není k vydržení, teď už je to lepší, ale ze začátku byl jak lepidlo, pořád mě chtěl mít u sebe. Jenže vyzkoušeli sme opravdu všechno a malej stále plakal, jedině tohle nám pomohlo a i já se trochu vyspala, malej mi ze začátku spával 1-2 hodky za celý den i noc, tak si to určo dokážeš představit...chodila jsem jak duch. :rolling_eyes:
25. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nestiham citat,,ten drobec mi zaberie 24 hodin denne :grinning: :grinning: :grinning: ja ho taaaaak lubiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

chcem sa spytat, mate uz niektora problemy s kolikami???
25. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: :grinning: to je ako z nejakej knihy :sunglasses: nenapises?
25. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobre rano,my nemame koliky,aspon zatial, ale spravili sa nam take male vyrazky na cele, brade a lickach, tak teraz neviem ci jem nejake hluposti alebo prasok na pranie :frowning2:
25. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka gratulujem, krasna buchticka :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ďakujeme :wink:
25. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 na cele mame aj my vyrazky
25. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Mozu to byt potnicky, môže to byt reakcia na prasok, na jedlo, alebo si iba telicko zvyka na nové baktérie. Sú take malinke, milimetrove?? Aj my to mame. Ono sa to samo vycisti. Raz sa objavia tam, inokedy vo vlaskoch. Nie je to horšie, keď spinka na danom licku a trie si to o plienku? Ak sa to zhorší, tak zinkovu masticku na to.
To nie je kniha, to je realita. Konečne obaja spinkaju. Idem rýchlo poupratovat, šaty, zuby, vyzehlit plienky a naobedovat sa.
25. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heh, uverejnili moju otázku o Tandemovom dojceni v časopise mama a ja. No pisala som pred pól rokom:grinning:
25. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak super,tolko moznosti :unamused: su malinke,skor biele a ked sa zlosti zcerveneju aj okolie,ked si sucha je to cervensie, to ti fakt nezavidim, obdivujem ta, klobuk dole pri dvoch malych detoch, neviem si to predstavit s dvojickami :sunglasses:
25. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 niečo podobné mal Matúško keď bol maličký,tiež to mal hlavne na líčkach a čelíčku.Dávala som mu na to " jarišov roztok",neviem,ako sa to píše,takto sa to číta.v lekárni ti nalejú,koľko chceš a nestojí to veľa.Poradila mi to vtedy kožná
25. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 vdaka za radu,ak to nezmizne, urcite zajdem do lekarne :wink:
25. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pozerala som dnes Damsky magazin o chudnuti pocas dojcenia...neviem, aky pocit ste z toho mali vy, ale take rady som mohla dat aj ja...ze zdravo jest a dodrziavat pitny rezim a s cvicenim to neprehanat kvoli toxinom...som myslela, ze tam bude nejaka lepsia odbornicka...
No ale na to, aby som mohla zacat dbat o svoju postavu po porode, by som este musela porodit, ze? :grinning:
25. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja som si dnes potiahla skoro 11hodin spanku bez prerusenia :grinning: a vstala som s pocitom ze uz nemam brucho, ale este tam je :angry: mne uz nejako odznievaju tehotenske priznaky... :sweat_smile:
25. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek