• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
po prebdenej noci s kontrakciami po 10. min. mám opäť kontrakcie od 12.00 a teraz každých 7 min.
Bambuľky držte mi palce aby som už dnes rodila, lebo ďalšia noc bez spánku - no nezvládam.
(lenže o 11.30 som bola u mojej gyn. pre istotu - ako som na tom a povedala, že hlavička je ešte privysoko - ale snáď sa to hýbe správnym smerom - už som aj unavená)
25. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. drzim ti palceky, u teba to vypada nadejne
25. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Ja Ti tak zavidim:slight_smile:)) ale v dobrom:slight_smile: prajem Ti , aby to bolo prave dnes...mojej kamoske pomohla poloha na styroch, alebo cupnut si v teplej sprche a prehovarat krpcovi do duse:slight_smile: Ona uz mala kontrakcie kazde 3 minuty a maly bol stale vysoko, ale nakoniec sa zadarilo:slight_smile: Uz sa Ti to blizi moja:slight_smile: Drzim palceky:slight_smile:
25. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. drzim palce,nech to mas cim skor za sebou :wink:

tak my mame za sebou sono a ideme na vyvolavacku. som z toho dost nervozna,ale viem,ze je to tak lepsie. drzte palce,nech nemame velke komplikacie. este som ani vysledky sona nevidela,ale doktor nebol prilis nadseny. vraj je lepsie to vyvolat ako ma nechat takto. az sa bude dat,tak sa ozvem. idem sa nachystat a aj nakupit nieco pre polovicku.
25. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 A kedy Ti naplanovali vyvolavacku? este dnes? neboj, vsetko dobre dopadne:slight_smile:
25. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 v nedelu. dnes ak by to bolo,tak to by bol asi cisarsky,ale az tak zle vysledky neboli. myslim,ze su dost zaneprazdneni :sweat_smile:
25. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 tak aspon vies, ze krpca budes mat v nedelu pri sebe, ved to je super:slight_smile: A neboj, keby to bolo akutne, tak Ta odrodia urcite dnes, nic neboj:slight_smile: v ktorom meste rodis?
25. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no najneskor v utorok bude pri mne,lebo vraj to ucinkuje do az do 48hod :sweat_smile: tak som velmi zvedava. rodim v zahranici,londyn :slight_smile:
25. únor 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka
@leonard2002
@hrozienko11
ďakujem Vám.
Pri akých častých kontrakciách sa mám pobrať do nemocnice - aby nebolo ani príliš skoro ale ani neskoro. teraz je to 7 min. predýchavam mám termofor na krížoch a stále sedím na fitlopte - tak sa tie bolesti dajú prežiť - i keď sú dosť silné.
25. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ja uz by som sa pomaly pripravila, neviem ci to mas daleko ale mne odporucali uz ked ich budem mat kazdych 10min bo mi musia pichnut antibiotika, zalezi na tebe ako sa citis, ked sa daju este v pohode vydrzat tak chvilu este pockaj..
25. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ešte asi počkám. hádam vystihnem správny čas. je to ťažké, keď nemám skúsenosti.
25. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. - ahojky. Právě jsem se přihlásila a vidím, že se asi u tebe krásně rozjíždí porod. Sice nejsem z vaší diskuze, ale pokud i přesto můžu, tak bych ti poradila počkat na kontrakce co 5minut. Vzhledem k tomu, že jsi prvorodička, tak to stačí. Já teď když rodila potřetí, tak jsem jela s kontrakcema co 3minuty. Jo ale to už bylo moc, málem jsem porodila v autě :grinning:
25. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett prosim prosim, mohla by si aj mne poslat tu knihu o spani babatiek? :slight_smile:
25. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasamin Ďakujem za radu :slight_smile: . tak to urobím. inak môže mi to aj tak robiť, že mám hodinu rovnako kontr. a napr. prejdem sa a zrazu príde po 10. min. a pritom pred tým 7. min.
Mám strach, že to prejde a ja sa tu morím nadarmo.
25. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. - no ono s těma pravidelnýma kontrakcema je to taky takové zajímavé. Já teda osobně asi nikdy neměla opravdu kontrakce přesně po několika minutách. Já bych počkala na kontrakce v průměru co 5 minut a pak vyjela. Lepší to máš doma. A zkusila si teplou sprchu?
25. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Ja som nemala vôbec pravidelne, no v priemere to bolo každých 7 minút. Dokonca po ceste autom sa to ustalilo:grinning: no to si Ma už v porodnici nechali a ráno som porodila. Dúfam, že už rodis:grinning:
@lebonka Posli mi do IP mailovú adresu.
25. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ideme na to držte palce.
25. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Tak uz aj ty nas cakatelky opustas:slight_smile: Tak nech to dopadne stastlivo:slight_smile:
25. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. drz sa moja :wink:
25. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ja to pznam bola som už taká unavená zo svojích 16 hodinovych kontrakcií celu noc som nespala a halvička tiež bla vysoko ale do hodiny klesla po skakani na fit lopte... :wink: :wink: :wink:
25. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja vas nestiham ale všetkym novym mamičkam blahoželám a babatkam želám vela zdravíčka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb No za posledny tyzden tych babetiek vela nepribudlo:slight_smile: nechce sa im :grinning:
25. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...aj ja som este cakatelka...mame termin 27.2. ale vo stvrtok mi povedali ze to 27.2.nebude...uz sme vsetko skusili a nic....moja mala ma slintavku vysoke horucky, ja zapal hrdla, zdurene bolestive uzliny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:, nech tam este teda zostane...
vraj sa neotvaram...ale prietoky a placenta su ok, tak vraj mame cakat do dalsej prehliaky kt.je vo stvrtok 3.3.
25. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ajj ja mam ten pocit,ze tento tyzden ich bolo malinko :grinning: ale este mame vikend :grinning:

@ka.jo. drz sa. myslime na teba :wink:
25. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11
@leonard2002
@maruska78
ja si myslim ze do nedele mame odrodene vsetky :grinning: treba mysliet pozitivne :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. držime :wink: :wink:
25. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Drzime palceky!!!
25. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ako sa mas mamina?
25. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no ide to
25. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek