• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
nestíham sledovať,kto všetko už porodil a koľko kinderiek tu ešte je.
Všetkým novým mamičkám a miminkám srdečne gratulujem a prajem veľa zdravíčka a čakateľlám nech to majú rýchlo a šťastlivo za sebou :slight_smile:

@arrett ja nechápem,ako to zvládaš.ja občas ani neviem,čia som :unamused:
26. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 To občas ani ja:slight_smile: No poviem ti, ak mi zoberu svokrovci malého, tak sa idem zblaznit od nudy. Minule som sedela na nete a nakupovala. Mám pocit, že pri dvoch, toho akosi viacej stiham:grinning: No o desiatej večer odpadavam:slight_smile: Malunka sa už 2x po sebe v noci zobudila iba raz. Takze sa aspoň vyspim:grinning:
Dnes sme boli v BA na nakupoch. Som totálne unavena:slight_smile: Deticky ale od siedmej už spia, tak je klud. Milujem večer, konečne čas pre seba:slight_smile: a manžela. Už sa musím objednať ku gyndosovi na kontrolu po 600. Lebo teraz každý večer kukame film a viem si predstaviť ináč tráviť ten čas:grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@Bambulka0406 No tak blahozelame k uspesnemu koncu:slight_smile: Vela mliecka a malo placu :grinning:

@jezkomanka no nerodime moja...este stale cakame:slight_smile: a sak mne este ani zatka neodisla...a nevies, ci to ma stale odist, alebo sa moze aj stat, ze ta zatka neodide a rovno porodim? No ale uz nas tu nie je vela, hadam max.5 kinderiek:slight_smile: Ja som uz s kamoskami uzavrela stavky na den porodu:slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky

som na starom pc, takze sa mi neda reagovat jednotlivo, takze VSETKYM novym maminkam zo srdiecka gratulujeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boooooze kolko stastia v tejto temicke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my sme u nasich,,nas ocko siel na ozranparty,,tak sme prisli sem,,,konecne si uzivame same obskakovanie,,,dokonca nas na privitanie cakali aj baloniky,,,dnes bolo taaak krasne sme boli 3 hodinky na prechadzke,,,maly ani nevie,ze zmenil prostredie,,taaaak krasne spal,,dokonca lepsie ako u priatela,,,lebo sa zobudil len raz o 4tej,,aj to bez placu,,len sa tak pucil,,,zlatusik moj,,,teraz zasa buvka,,a to je cas na kupanie,,tak neviem,,je mi ho luto aj zobudit
26. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Chci vám oznámit radostnou novinu. V úterý 22.2.2011 se nám v Kroměřížské nemocnici narodil chlapeček Michael. Vážíl 3,63kg a měřil 51cm. Porod sice trval dlouho, plodová voda mi praskla už v nedělí po desáté hodině večer, ale i přesto to byl nejkrásnější zážitek v mém v životě :slight_smile:

Také gratuluji všem čerstvým maminkám :wink:
26. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 mne zatka odisla az v porodnici takze si z toho nic nerob :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 gratulujem nech ste obaja zdravi a vela mliecka prajem :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 No ten Tvoj chlapcek cakal na ten krasny datum, preto sa mu nechcelo von z bruska:slight_smile: A to Ta nechali rodit az dva dni po tom, co Ti praskla voda? To som este nepocula...Ale hlavne,ze ste v poriadku a ze ste obaja zdravi:slight_smile: Blahozelame:slight_smile: Nas krpec si tiez dava nacas, ale Teba dufam netromfneme:slight_smile: Kolko dni po termine si rodila?
26. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
26. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka Tak super, ze Ta konecne niekto obskakuje, dobre to padne, ze? Tak si to uzivajte aj s krpcom naplno:slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 srdečne ti blahoželám.... malemu vela zdravia.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Baby pocujte tie čo ste po riadnom porode vypadli vam uz stehy???Ja tam este dve vidim a to som mala 5....
Ja neviem,le mne sa ta moja rana nepozdava..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Som vam zabudla napisať že som mala zapal maternice s ktorym ma pustili z nemocky domov....Hlupáci!!!
Takže som brala antibiotika a nemohla kojiť...sice som dvakrat denne odsavala,ale neviem mliečka nejak menej...Myslíte že sa to rozbehne este????
Lebo mala ma z nutrilonu take koliky chudatko..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 srdečne gratulujem a prajem hlavne veľa zdravíčka a tebe skoré zotavenie :slight_smile:
26. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte. ja len na skok,lebo este toho vela treba spravit.
blahozelam k novym babatkam :dizzy_face: a prajem vela zdravicka a mliecka :wink:
ja som od zajtra v nemocnici,tak uvidim,kedy sa mi podari prist pozriet. drzte palce,nech to netrva vecnost :grinning:
26. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 veru je to super pocit...konecne mam aj sukromie,,nemusim sa vzdy trhat,ze kto mi bez klopania vtrhne do izby,,,tak sa aj lepsie s ranami citim,ze mozem aj bez nohaviciek vetrat tie jazvy,,,ked si poviem, postrazia maleho,,mozem kazdu chvilu sa sprchovat,,,a je uzasne vidiet ako sa konecne niekto uprimne tesi z maleho...som taka ovela kludnejsia tu,,,ani sa mi nechce vratit naspat

@domigb ja som si myslela,ze uz stracam mlieko,,mala som ho malo,,ale odkedy vecer vypijem liter mlieka,,tak mi do rana navru,ze koniec,,a v podprsenke nosim doma vzdy plienku,,mi niekedy aj cez to mlieko presakuje,,co ho tolko mam,,ja myslim,ze sa ti este rozbehne,,a tie stehy,,mne aj dnes jeden vypadol,,jeden som si asi sama roztrhla,bo mi stale krvaca,,ja som mala strasne vela stehov,,ale len tento tyzden mi zacali vypadavat,,,ale stale ich je tam dost,,ale nemam pocit,ze by som sa hojila,,uz teda si mozem aj normalne sadnut,,ale nie je to bohvieco,,stale to tam mam potrhane,,,bojim sa,ci to naozaj vzrastie ako ma
26. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko jeeeeej gratulujem,,uz som po tebe patrala :grinning: :grinning: :grinning: nebola si nahodou okolo 6teho feb v nemke??? juuuj a baba riadna zo simonky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: o legince nevieme nic?
26. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, konecne som si nasla chvilku casu a pozeram, ze odkedy som tu bola naposledy pribudlo cez 20 stran :slight_smile: dakujem velmi pekne za vsetky gratulacie, Martinko je nase najvacsie stastie v zivote, je nadherny a velmi poslusny, zajtra napisem aj podrobnosti o porode. Dlho som tu nebola, preto chcem hlavne pogratulovat vsetkym maminkam a ak sa tu nejaka tehulka najde, prajem jej vela trpezlivosti, neboj ono to pride a ani sa nenazdas ako rychlo, viem o com hovorim :wink:
no ale preco vlastne pisem? pretoze mam pre vas skvelu novinku, prepisujem SMS:
Ahoj. volam sa Bianka a narodila som sa 23.2.2011 o 23:35 hod. smierami 52cm a 4000g v 41tt (sekcia-spinal) Lubinke26, pozdravujeme vsetkych :-*
co dodat? len ze srdecne gratulujeme stastnym rodicom a prajeme vsetko dobre Bienke do zivota, vela zdravia a stastia, maminke skore zotavenie a vela mliecka pre jej slniecko :wink:
27. únor 2011 v 00:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievčatá. Tak aj ja sa chcem s Vami podelit že 18.2. sa nám narodil krásny synček Peťko s mierami 3350g a 49 cm, porod prebehol rýchlo nestihla som ani EPI, vačšinu kontrakcii som si odtrpela doma:slight_smile:
Len teraz mám problém s kojením skor so zápalom a ragádami tak sa to snažím vyliečit ale oberá ma to strašne o silu, lebo mávam teploty, takže zatial si malého nemožem poridane ani užit, ale chcem to dobojovat do štastného konca a byt "dojička" na plný úvazok:slight_smile:
Dievčatá chcem sa spýtať za ako dlho vašim bábatkam odpadol ten kyptík z pupíka my máme už 8 dní a nevyzerá to že sa mu chce odpadnúť, je to individuálne u bábatiek alebo kedy asi treba niečo podniknut v tomto smere niečo.
A ešte jedna otázočka dávate svojim miláčikom aj cumlík ked sú urevaný a nevedia sa inak ukludnit, lebo na toho nášho nefunguje nič iné iba cica alebo cumel:(
Dakujem dievčatá za odpovede a želám vám vela krásnych chvíl so svojimi miláčikmi:slight_smile:
27. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.
@lubinka26,
@fialka12 srdečne gratulujem k bábätkám a prajem veľa,veľa zdravíčka a mliečka a vám skoré zotavenie :slight_smile:

@fialka12 Miškovi to odpadlo asi týždeň po príchode domov.Pri každom prebaľovaní som mu tam strekla trochu peroxidu vodika,aby mu ten hnis a krv odtiaľ vyplavilo a vyčistila liehom.odpadlo to samé.a snažila som sa,aby to malo vzduch,takže plienku som trochu zhŕňala,dávala len tenké bavlnené dupky,aby sa mu to dobre vetralo a sušilo.inak,tiež som z toho mala hrôzu,lebo pri prvom synovi to odstránili ešte pred odchodom z pôrodnice.Na tie prsia ti poradím avent mastičku,veľmi rýchlo hojí a netreba ju pred kojením umývať.
Ja cumlík používam,ale má ho len chvíľu,lebo keď má nervy,prsko nechce,iba sa mi na ňom hnevá.len čo sa upokojí,vypľuje ho.
27. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 Gratulujem k synčekovi,vybral si krásny dátum :dizzy_face:
27. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte....všetkým novým mamičkám zo srdiečka blahoželáme a želáme vela zdravíčka a mliečka :slight_smile:....baby,poradte ako si prestavím v profile že som už mamička?stále mi to počíta týždne.. :D
27. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ahoj :slight_smile:
bola som pred pôrodom v nemocke, ale nie s gynekologickým problémom, hoci ma hospitalizovali na pericentre, veď kde inde by boli ochotní prijať tehuľku, nie? Ale dátum ti už ani nepoviem, nemám pojem o čase :sweat_smile: mohlo to byť asi 6teho, prečo sa pýtaš? videli sme sa? :sweat_smile:
27. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
už som na to prišla...juchúúú :D
27. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 @fialka12 Gratulujem :grinning:

Je tu so mnou este nejaka na cakacke okrem hrozienka11? :cry: :cry: :cry: fnuk...ten moj krpec mi teda skusa nervy :grinning:
27. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja tiez este cakam.......asi tie nase deticky cakaju na oteplenie.... :sweat_smile:
27. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kika9999 No prave som pozerala predpoved na nete...tak to sa potom este nacakame :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
baby a vase babatka su cez den hore? pretoze nas Kubko v podstate stale spinka a hore je len ked papa alebo ho boli brusko :unamused:
27. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@fialka12 ahoj mamka,tak konecne si sa dockala aj ty,blahozelam k malemu Petkovi, prajem vela zdravicka vam obom, nevzdavaj to kojenie, nam odpadla kozicka z pupceka na desiaty den, netreba nic podnikat, musis najst v plienocke, my sme len zasusovali pudrom alebo liehom a cumlik sme zacali pouzivat hned po pridchode z porodnice, radsej nech dudla cumlik ako bolave bradavky, na dobre sa raz dva zvyka :slight_smile:
27. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte! aj my este cakame :angry: dneskaj by to bolo idealne keby sa uz vypytalo, slavili by sme spolu narodky :grinning: :grinning: :grinning:

mamicky mam na vas otazku, taku blbu ale co uz, ako ste sa citili ked ste mali kontrakcie? co to vlastne je?k comu sa to da prirovnat pocitovo?? ako ja viem co to je ale neviem ci uz je to ono :wink: niekto to prirovnava k zacinajucim sa kramom, no ja som nikdy nemala bolestive. celu noc ma pichalo v podbrusku ale to sa mi nezda ze by s tym malo nieco spolocne.....

@fialka12 @verunka90 @lubinka26 srdecne vam gratulujeeeeeeem!
27. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
píše šťastný tatino : Branko sa narodil 25.2. 2011 o 23:36, 3750g, 56cm
27. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. obrovska gratulka.Držte sa.Prajem veeeeľa zdravíčka :wink: :wink: :wink: :wink:
27. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek