• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka kanavit davam raz tyzdenne a vigantol kazdy den
28. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no v zdravotnej bol priatel,,a napisal mi na listok,ze mam doniest odkedy som na urade prace,,odkedy som bola na materskej,,a odkedy na pn,,a este ukoncenie pn,,,takze musim tam znova ist
28. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem kocky,,len mne po tom kanavite vzdy grcka velmi...a vigantol som pocula,ze po nom su deticky nervozne
28. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj,ja mam zase porodne cesty otvorene,vsetko zmaknute,ale hlavicku vysoko. :unamused: a idem vo stvrtok na poradnu a to bude tyzden po termine...tak asi tiez piatok na prijem...si myslim teda... :rolling_eyes:
28. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ako dlho ti kazali davat ten kanavit raz tyzdenne. lebo mne doktorka hovorila ze len prvy mesiac a potom raz za mesiac
28. únor 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kika9999 No tak si blizsie k porodu ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin este neviem, buduci pondelok idem do poradne tak sa opytam. a kolko kvapiek davas? ja jednu
28. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozerám sa na tieto príspevky a smejem sa, že aj ja som na tom podobne ako vy :slight_smile: Dnes som mala termín, no nejako to nevyšlo :slight_smile: Hlavná vec, že manžel je už mesiac v pohotovosti :grinning:
28. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adkoalauri Tak aspon v tom nie sme samy:slight_smile:
28. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak tak.....len by sme sa mali presunut k marcovkam :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova my davame az dve. vobec jej to nechuti a dost sa jeduje. :unamused:
28. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Dobre sa nám darí :slight_smile: Len dúfam nebudem mať 5 kilového malého :slight_smile:
28. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja to mam tak podobne...neviem no čitala som že sa to vypaluje vraj to je dive maso či čo...eveiem mna to už nejak eštipe,ale na pohlad to ie je prijemne to čo tam vidim.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ty si na kolko zašita???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Neviete baby je normalne,že raz mlieko mam a inokedy cely den nic??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes napriklad kojim cely den a vcera nesla ani kvapka... :unamused: :unamused: :unamused:
28. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nikdy som o tom necitala, ale vzdy ked dam malemu vigantol , nedodrzujem pravidelne, hodinu reve ako keby ho z koze drali :frowning2: a som si len tak povedala ze to koli tomu , ale bola som ticho aby mi nepovedali ze som sisnuta ...
28. únor 2011 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ahoj tak už to mame za sebou obidve :slight_smile: maličká sa ako má? my máme takého hladoška, papá dost často, cez den niekedy aj každú hodinu, inokedy zas vydrží aj 4-5hodin ale to je tak raz za 2dni :grinning: a mliečka mame dost zatial naštastie, musiš vela pit hlavne pred alebo po kojení. a rana sa ti ako hoji? mna to už konečne tak neštipe, ja som zašívaná až po zadok,čo už, drobec stál za tu bolest :slight_smile:
1. bře 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no na kolko som zasita,,hm,,to ani neviem ale od zaciatku po konecnik,,a to fakt az po konecnik nadoraz :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: doki vravel,ze mi sil 3vrstvy,,no ja si neviem predstavit,ze si niekedy normalne sadnem,,ze sa to zahoji,,je to tam straaaasne dorypane,,mi je do placu,ked to vidim,,,k tomu kojeniu,,aj ja som mala vcera, ze za cely den som z jedneho prsnika vytiahla len 30,,a v noci sa mi tak naliali,ze koniec,,,skus caj pre kojace matky,,a vecer ja vypijem liter mlieka,,a hlavne vela spi

@kkiki ja rozmylam,ze to nebudem davat,,radsej si kupim ja nejake vitaminy a budem mu to davat cez seba

jaaaj baby,,vsetko je nafigu,,som od piatka u nasich,,na dobu neurcitu,,bo som si otvorila usta o podmienkach,ktore mame u svokry,,taaaak nas ocko je tak nastvany,ze nas uz ani vidiet nechce,,
1. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb...ahojky jak se vám daří? nám skvěle, kojím, mlíčka mám taky dost, jen nás stále trápí prdíky a večer tak od 18.00 do 22.00 nechceme vůbec spát...to je prostě naše hodina....pozdravuj maličkou a napiš nám :slight_smile:
1. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 kočko.......moooc vám gratuluju k miminku, je krásný!!! Promiň, že až opožděně, ale vůbec nemám čas sem chodit:(
1. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som na veskere vitaminy a lieky strasny slendrian, d vit, je koli krivici hlavne, ale ved uz bude slnko :grinning: ja som to moc mojim detom nedavala , je pravda ze od 2m boli na um a to obsahuje stopy vitaminu D aj K ... ale teda nic im neni ... ja mu dam teraz kym je este zima tak raz tyzdenne , lebo co je vzdy potm , to je hruza ...

no a priatel nech si trhne ... on ma stale nejaky problem ...
1. bře 2011 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale neboj, jeho to urctie prejde, ved predsa kvoli takym veciam sa nerozchadzaju rodiny...len je asi trosku dotknuty...mozno kvoli tomu, ze aj jeho sameho to trapi, len proti rodicom nic nezmoze:(
1. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 hm,akurát pred pár dňami som sa ťa chcela spýtať,ako je to teraz so svokrovcami,keď už máte maličkého,či sa niečo zmenilo.A je mi ľúto,že to neni dobré. :frowning2:
neboj,zahojíš sa.ja som takto bola "zalátaná" po prvom pôrode.po asi 15min.šití som sa vtedy dr.pýtala,či tam má toho ešte moc a on mi na to: "no,jedno podkožie už máte,druhé teraz šijem,ešte pošvu a kožu a máme to".po príchode domov som ešte 2týždne sedela na kolese,čo sa mi nedalo a hrozne to bolelo.aj sa mi to dlho hojilo,ale zahojilo sa.
1. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kraaaasne marcove ranecko! :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka krasne aj vam dievcata, ja sa vsak az tak krasne necitim, boli ma hrdlo,som cela dolamana, co mozem okrem paralenu ked kojim?
1. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no to je ozaj stašné.....tak máš čo so sebou robiť a on vas vidieť nechce????No iste ti bude u vas lepšie.... :wink: :wink: :wink:
Aaa ja mam 5 stehov teda už iba dva čo vidím teda,ale neviem som cela traumatizovana z toho 16 hodinoveho porodu sedim už na pol riti,ale nemožem na seba ani pozrieť....mam starch že už nikdy nebudem viesť normalny intimny život..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 mne povedali že len paralen ked kojim..... :confounded: :confounded: :confounded:
Hrúza a to mi este stahovali panvu... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievky, ktoré kojite kuki niečo vám posielam snád pomôže :wink: :wink: :wink:
http://mojedietatko.webnode.sk/dojcenie/jedalnicek-dojciacej-mamicky/
1. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ono to trva kym si budes moct poriadne sadnut ale neboj upravi sa to:slight_smile: ja uz mozem konecne normalne sediet ale take 2tyzdne som s tym mala problem
@janette4 ako sa mate s miskom? boli ste vcera na tom ockovani. sme vas tam nestretli.
@mafynka drzim palce aby sa to co najskor poriesilo som mala pocit ze ocko sa z malickeho tesi, nie je tak. mozno sa ho dotklo ze si povedala pravdu a mozno pred vasimi tak sa urazil. chlapy s hrozne jesitny a v tom je problem. ty si najma uzivaj malickeho a nestresuj sa ono sa to vyriesi
1. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer
@neelaa caute baby.....No k tym svojim stehom som sa už vyjadrila hruza :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Aaa ja mam doma už dve pomocničky mamku a babku.....no doslova nic nestiham mala som ten zaal maternice tak som musela prestať kjiť a mliečka mam menej ale furt este mam....
No tak som malej dala nutrilon ,ale bidnica cele noci už tyzden preplace take ma koliky....teda oni ju plakat nenechaju a tak je už naučena na ruky....čiže či plače z nudy alebo z bolesti ani neviem prespi sotva 10 hodin za cely den.....tak vcera som kupila bebu 1 a plus kojim ked mam.....som zufala nič nestiham dieťa mi v kuse place....stehy stipu....a nevyspata som od produ....čo už narobim vedela som že sa nevyspím,ale totoje vela aj na kona..... :confounded: :confounded: :confounded:
baby a jak ste nakoniec porodili nic som nestihla čitať..... :astonished: :astonished: :astonished:
1. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ozývam sa po dlhšej dobe.

13. 2. 2011 o 8.00 sa narodil náš Adamko s mierami 54 cm a 3470 gramov.

Pôrod som mala vcelku rýchly - kontrakcie mi začali v noci o 4-tej - o 5,30 som už bola prijatá v nemocnici a o 7.45 som bola na pôrodných sálach a na 3 zatlačenia sa Adamko narodil - je to krásne, zdravé dieťatko. :grinning:
1. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka este nic? my stale nic...tak to bude zasa marcove babo....
1. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek