• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kkiki Tak to tak nějak zkoušíme a dobrý :slight_smile: Nechám ho papat a budím,a když už to nejde, tak dám dudlík a za chvilku spí nahotovo :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby nemam vas precitane,,to uz vonkoncom nestiham,,ja tu zltacku budem drobcovi asi ockovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo zlate dobre casy,ked sa v noci zobudil 2 krat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no u nas uz frci rezim,ze kojit kazde dve hodiny,,a mamka mi ho rozmaznala,takze ked nespinka tak varujemeeeee :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: najradsej spi niekomu na hrudi,,na cumli je uz zavislak,co som moc nechcela,,,a co sa tyka mliecka,,tak ja ked kojim,tak potom vzdy place, lebo mu nie je dost,,,ale ked si odsajem a dam mu naraz 150 z flase,,tak spi ako zarezany,,ja mam pocit,ze on si z prsa nevie potahat dost,,,lebo je lenivy,,tecie mu to pomaly,tak vzdy po 10minutach zaspi,a druhy prsnik mi uz nevezme,,,ale fakt je spokojnejsi,ked dam z flase,,,rozmyslam,ze aspon jedno krmenie si budem odsavat,,alebo ja uz neviem co mam robit,,,aka som bola spokojna,ze nemam problemy s bradavkami,tak teraz mi ich odsavacka nici,ze koniec

zachytila som,ze sa pytate na cajik alebo vodicku,,,ja nedavam nic,,myslim,ze ma dost v mliecku,,takze kym budem kojit, nebudem mu davat nic

no ja dnes tak prevalcovana,,tie rany ma bolia zo dna na den viac a viac,,,od rana som nebola schopna ani vstat,,a to mi pomaha mamka,,stara sa o plienky,,dnes aj prebalovala,,aj krmila z flase,,aj mi ho uspala,,a ja som ako keby ma valec presiel a este aj na spiatocke,,teraz sla s nim von,aby som sa vyspala,,ja fakt len kojim a spim s malym,,,neviem si predstavit, ze pride po nas priatel a u neho budem zasa na vsetko sama,cely den,,,aspon,ze vecer sa o neho postara
inak sa mi zda,ze cim viac odsavat,tym viac mliecka mam,,
hmmm a este nieco som chcela,,,jaaaaj ake ockovania nas cakaju? minule som kukala reflex, tatko nam zatrhol vsetko ockovanie,,,ako to idete vy riesit? co sa moze odmietnut? co je take najviac nebezpecne?

my sme inak vcera lezali na brusku a masirovali chrbatik,,a maly sa oprel normalne o lakte a hlavicku mal hore skoro 15 minut,,kopka tak nozkami,akoby lozit chcel,,a ked mu k nozkam prilozim ruku,ako taku zabranu,normalne sa posunie,,zacina byt taky pevnejsi,ako s nim kazdy den cvicim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Moja, tak ved ostan u mamky svojej, kym sa Ti tie rany trochu nezahoja, ked to mas take hrozne:( A co sa tyka mliecka, to viem tiez este len teoreticky, ale nam laktacna poradkyna vysvetlovala, ze to funguje na principe ponuka/dopyt:slight_smile: Takze ano, ked si vela odsajes, je to impulz pre Tvoje telo tolko aj doplnit...:P
Ked mi tu o tych stehoch rozpravate, asi sa necham prehovorit na ten cisarsky :grinning: Co je u mna pravdepodobnost tak 50:50...:P
2. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka asi MMR je take najrizikovejsie to je v 15m ... a vzdy treba davat pozor ked ti pojdu ockovat, aby neockovali chore dieta, aj ked ma len soplik a dokonca ked je niekto u vas nakapaty tiez by sa nemalo ... :wink:
2. bře 2011 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, potrebujem zase poradit...Maly mi zacal akosi vela grckat po napapani. Strasne hltavo papa, ako keby mu to mal niekto zobrat, potom ho dame odgrgnut na plece a aj si pekne odrgrgne ale hned na to toho aj hodne vyvracia, mam pocit, ze polovica z toho co spapal z neho vyjde, a samozreme ze je opät hladny. Aj dnes ked som ho dvihla po napapani, tolko z neho vyslo, ze som to mala po celom tricku, :slight_smile: je to normalne?
2. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 Moja to robí tak isto, aj starší to robil. Hltavo pije, lebo jej veľa tečie, potom si odgrcne jak starý chlap po pive, vygcne mliecko a potom ešte chce ísť na prso. Tak ju ešte dojojim, odgrcne a ide spať.
Podľa mna to je nirmalne. Robil to aj starší s vyrástol z toho.
Nie že tá niekto nastrasi s refluxom! Pokial priberá, potom už negrcka, tak je to ok
2. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ako ti poviem,ze ak budem mat druhe dieta,tak si vydupem cisarsky,,,ja som uz bola na operacii,,takze na brusku som mala stehy,,a to som nevedela vstat z postele mesiac sama bez pomoci,,ale to nebolo nic oproti tomu,co prezivam teraz,,,100krat radsej hojit brucho,,ako nemoct chodit na zachod a nemoct sediet, zohnut sa,,proste nic,,dole to je najhorsie,,citim sa stale zaparena,,mokra,,proste taka necista,,,a to sprchujem stale,,a to ani nehovorim,ze toaletny papier som od porodu ani nevidela,,stale hned do sprchy,,sa ani uterakom nemozem utriet, bo sa mi vzdy stehy porusia,,co by som ja dala zato mat rozparane brucho,ale ritku v pohode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: clovek az v takejto chvili zistuje ake su priority v zivote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poriadne sa vy...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaaaj ja sa uz tomu smejem,bo nic ine mi nezostava

maly pred hodkou vypil 150 a pyta teraz zasa,,,no nemam,nestihlo sa doplnit,,zbalila som do kocika a ide sa von,,hadam bude ticho,,lebo mi plakal az sa zadusal
2. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ja som pri prvom mala nastrih hrádze, teraz som sa potrhala. No smerom na hor. Ľavý pisk mám na polovicu nezrasteny, klitoris pozasivany, teraz mám pindu z každej strany pozasivanu:slight_smile: no nemenila by som:slight_smile: o chvíľku to prestane boliet, prestane krvacat, rany sa zahoja a všetko bude ok. Len žiaľ, pozerať sa na "ňu" nebude take pekne. Ale ako hovorí môj mm: zhasnem svetlo:grinning:D
2. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no on doteraz grcal, ale len tak trosku, no teraz poslednych par dni, z neho vyjde ozaj mozno polovica z toho co zjedol, je toho dost, aj vidim ze ho napina ked lezka. no mozno ozaj len vela spapa a nevojde mu to do zaludka. snad to prestane po case, ked hovoris, ze to je normalne. si ma upokojila :slight_smile:
2. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Veru veru, cely zivot je otazkou priorit :grinning: :grinning: :grinning: No ja som velmi nechcela uz ten cisar kvoli tomu, ze ja mam uz jednu velku jazvu z operacie z detstva a druhu, co mi "odborne" a "setrne" v nemocnici vyberali jedno znamienko, tak som si uz povedala, ze hadam tych jaziev uz je dost a ze chcem urcite normalny porod...ale pri citani, nielen Tvojho prispevku, by som mozno este jednu jazvu kludne zniesla :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak ja uz som doma z porodnice. porod bol tazky :frowning2: ale stalo to za to. maly je uzasny. neskor dam foto. co sa dialo kym som tu nebola? kto porodil?
2. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ahoj moja:slight_smile: Vitaj doma:slight_smile: no ja som este stale neporodila, zajtra idem do nemocnice...kuk natalcinu tabulku, uz porodili skoro vsetky...okrem mna :angry: A este asi 2-3 cajores:slight_smile: Preco si mala tazky porod? Mala si klasicky alebo cisara?
2. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 aj ja som to mala stale pri synovi,lekarka vravela ze sa len vela nataha a prebytok vyjde von,chlapci su nenasytni :grinning: malinka mi teraz grcka naozaj len malokedy a pritom taha tiez o 106, inac aj na odgrgavanie mi vravela lekarka ze nie hore na plece, lebo jej tak zatlacim brusko a bude vrackat,tak len vyssie podrzim
@mafynka @arrett vy ste teda expertky :grinning: ale kazdopadne nezavidim
2. bře 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a neskusala si si robit vyplach Rosalginom?? ja som mala tiez zapalene stehy a gyn mi dal toto a zabera to...tiez mi to tam dolu vyzera jak po hurikane a bojim sa, ze to mam zle pozasivane, ked to tak divno vyzera :confounded:
2. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Ja sa nestazujem:slight_smile: ja už ani neviem, že som rodila. Mala bude mat o pár dni 2 mesiace. Len ten sex nejako neprichádza, aj keď Ma už mm posielal ku gyndosovi na kontrolu po 600vke:slight_smile: To si mala skôr napísať, že nie na plece. By som furt nechodila s ogrcanym:grinning: :grinning:
Ja som si nirmalne, pri dvoch deťoch schrupla na pól hodinku:slight_smile: hneď mi je lepšie
2. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no, ja zial vobec nekojim, neodsavam, nic, my sme od zaciatku na UM :frowning2: :frowning2: :frowning2: skusim mu dat ten cajik, snad to zaberie..inak dnes nam pomohla aj tigrikova poloha, od rana zatial este neplakal, tak ho asi uz nic neboli...dakujem moooooc pekne za rady
2. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, poraďte mi ? Ako prebieha vyvolávanie porodu? V pondelok totiž nastupujem, lebo sa malému nejako nechce samému. :unamused:
2. bře 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :slight_smile: :wink: tak to je super a uz si bola na kontrole? moj by sexoval aj hned,kedze som zospodu OK,ale dodrziavam 600.a hadam sa mi ta chut vrati neskor :sunglasses: zvladas to super aj s malymi detmi,moj starsi odchadza na lyzovacku a mala je spachtoska,len sa naje a spi,tak sa tesim na volno,uz len mm postavit na nohy, ta chripka skolila predsa aj nas :rolling_eyes:
2. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Kludne mu daj par lyziciek, uvidis či zaberie. Sem-tam aj pocvic s nozkami. Ku brusku a s5. Moja v tedy dáva prdy. Je to smiešne, jak moncici:slight_smile:) Drzim palce, nech sa to upraví a bruško neboli.
2. bře 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka skusala si Dermochlorophyle? je to taky zeleny sprej na rany. ked som bola v porodnici a cely tyzden ma palilo a rezalo sitie, tak mi sestricksa odporucila kupit toto. umyjes sa a nastriekas si to tam. fajne to odputa poxzornost od palenia a zrelaxuje sliznicu. mne prestalo stipat sitie ako zazrakom po 2 dnoch striekania.len keby som sa pytala skor a mala by som skor bolesti prec, ale to kym sa nepytas tak nikto sam od sba nepovie ;)
2. bře 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Nie, ešte som nebola. Musím sa už objednať. A najmä predpisat antikoncepciu, nech sa zas nezadari:grinning: :grinning:
Chorobu Vám teda nezavidim. Je to strašne, keď človek nevladze postarať sa o seba samého, nie to ešte o deticky. Takze budeš mat chvíľku pokoj bez staršieho. Jaaj, určite ti bude chýbať:-/
2. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kočky...no ako sa tu bavíte o tom cisárskom...ja si myslím,že je to určite lepšie...teda pre ma by to bola určite lepšia možnosť....Ja stale hovorim že lepšie zašite brucho ako pinda...doteraz este normalne nemočím,iba v sprche a ako pisala mafynka neveim už dva tyzdne čo je toaletny papier v kuse len do sprchy chodím.....A navyše potom čo som do seba dostala 5 vyvolavačiek istotne viem,že si pri druhom vydupem cisarsky.... :angry: :angry: :angry:
Baby ta moja Stella neskutočne uplakana je včera za cely den prespala asi 5 hodín......Raz kojim raz davam bebu.....Brusko ju bolí stale.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Baby aj vaše deti sa tak pučia v spanku???Moja neskutočne....až sa bojim že sa roztrhne...dnes sa pučila na stolicu asi 45 minut a nič z toho... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 ahoj tak ja mam najhroznejšiu skusenosť v živote s vyvolavanim....nechcem strašiť u niekoho je to o.k ja som dostala 5 vyvolavaciek a až ta piata zabrala...moj problem bol v tom,že som sa nemohla otvoriť a pritom kontrakcie som mala 16 hodin.... :unamused: :unamused: :unamused:
Takže dostaneš tabletku do pošvy a ak ta nezaberie pichnu ti oxitocin na vyvolanie...Ja som sa po poslednej vyvolavacke otvorila z minuty na minutu z prsta na 4 prsty...a o hodinu som porodila.....Ale nasledkom rychleho otvorenia mi v nemocnici este stahovali panvu......
Neboj nie u kazdeho to prebieha tak strasne....a normalny doktor ti po 2 neuspesnej vyvolavacke urobi sekciu.... :wink: :wink: :wink:
2. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ďakujem, lebo už dva týždne som otvorená len na jeden prst a už som 3 dni po termíne.
2. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 tak ti držim prsty..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Možno ked sa človek trocha boji tak to je pešie,lebo ja som sla rodiť jak hviezda...že ked porodia 13 ročne tak ja neporodim???? :grinning: :grinning: :grinning:
No ale ked som videla ciganky čo rano rodili večer behať po chodbe a ja som 5 den po porode nemohla chodiť tak mi z toho prepinalo....Uvidíš bude dobre...daj potom vedieť ako si dopadla.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes nam este chybat nebude,ale uz zajtra tu bude podozrivo ticho :unamused: veru antikoncepcia, tiez musime nieco poriesit, skoda len ze vsetko je hormonalne
@domigb mam stastie, my sa vieme fajne vyspat aj vykakat :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 to teda mate šťastie ticho zavidim.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
inač baby ako tu hovorite o tej antikoncepcii asi teiž nad tym porozmyslam...kamoška isla po 600 nedelí na kontrolu a zasa bola v tom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to už ma doma dve male deti rok po sebe..... :wink: :wink: :wink:
2. bře 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb vazne? uff, no zena po porode je vycistena, takze vacsie riziko otehotnenia, poznam tiez nie jeden pripad :slight_smile:
2. bře 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 @domigb aj ja poznam taky pripad:slight_smile:
2. bře 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek