• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mirka0044 cauko ty si nemala mať sekciu????či sa mi to iba marí?????????? :wink: :wink: :wink:
3. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb a to keby si videla tatina... mam pocit, ze to snad nie su moje deti, ale ze ich on porodil:grinning:
3. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 :slight_smile: Ahoj no tak sme to stihli, ja tesne 23.36.
3. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett mali su rozskosni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: simonko aky frajer na tej stolicke :slight_smile:
3. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin dostal na jeziska:grinning: Lebo vibracne mu zobrala sestricka:_D
3. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 my sme zo zaciatku prebalovali pred papanim,,aby sa zobudil a potom sme dali papat,,bo inak by nepapal,,,teraz prebalujem vzdy ked dopapa,,mne chodi materska 18teho,,,ten prispevok 800euro co spominas,,to neviem,co je,,,je aj nejaky iny, okrem toho po 28dnoch?
@arrett no kraaaaasna kocka a aka vysmiata,,,mas uzasne deticky
3. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka najprv ti pride asi 5000SK a potom ak potvrdis papiere u gynekologa a pediatra, ze sa babtko dozilo 28 dni, ti pride zvysok z tych 800e
3. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko kocky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prosiiim o radu,,,mame strasne cervenu ritku,,,teraz hovorim o drobcovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skusali sme bepanthen, sudocrem, niveu, imazol,,nic nepomaha,,,neviete nieco poradit?? strasne sa trapi pri kakani
3. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam dobru skusenost so sudokremom. pouzivam doteraz
3. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett akych 5000sk? mne prisla prva materska 400euro,,teraz cakam druhu,,,to mi s druhou nieco este pride? a ten prispevok je az 800 euro? ja som myslela,ze len 600,,

sudocrem som aj ja davala doteraz parkrat do dna,,,a nemal problem,,,asi zmena prasku urobila svoje
3. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka to je mimo materskej. tzv porodne co je 25 000Sk. Najprv ti pride okolo 5000 a potom ak potvrdis papiere tak zvysne 20 000
3. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett a kedy to ma asi prist??mne este neprislo ani euro a to uz som papiere podala :confounded:
3. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no mne to prislo asi po mesiaci... a asi pre 2 tyzdnami som davala papiere na ten zvysoka este tiez neprislo
3. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13
@arrett no my mame 28 dni v nedelu,,potom zacneme vybavovat papiere,,nic okrem materskej mi neprislo,,tak uvidime
3. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka materska ti chodi stale 400€
3. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett no mne tiez este nic neprislo, iba nejakych 380 euro može byt ze to bol ten prispevok 190 a 190 za januar? =D....ja mam uz papiere potvrdene aj tie po 28 dni dozitia vcera som ich zaniesla...
3. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 vy mate dnes mesiacik???
3. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 ked u teba to neviem, pretoze ty si student, neviem ako to tam chodi... :confounded: :confounded: :confounded:
boze, ako mozes vyzit z toho mala, Ach jaj, ten nas politicky system. no moze byt, ze to prislo spolu.
3. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka - aj my sme mali zapareninku. Zaručene pomôže pityol. Ritku už umývame len čistou vodou a aspoň raz za deň necháme vetrať rozbalenú. Pityol zabral hneď čiže štípanie prestalo po natretí a malá spala 4 hodinky v kuse. Na druhý deň už nemala ani červenú ritku. Teraz používame sudocrem a raz denne preventívne natriem pityol.
3. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka @komarik inac, aj ja zakazdym davam malu do umyvadla pod tecucu vodu. Nikdy som nepouzila obrusky, iba ak sme mimo,ale aj tam sa niekedy najde umyvadlo. Potom davam iba obycajny krem. Vykremujem zahyby a ritku. Sudokrem davam, iba ak zacina mat cerenu ritku. predsa je to "liek" nech si nezvyka. no a pred kupanim sme pravidelne nahe:_D
3. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@komarik dakujem,,skusim
3. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka
@arrett dievčatá, ďakujem za rady. pomohli a veľmi. mliečko sa nám opäť tvorí. :grinning:
3. bře 2011 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
3. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no nejako to asi blbo rata....malicka sa narodila 30 takže má dnes 33 dni ak dobre ratam =D a stale neviem kde si mam vypnut tehotenstvo uz som v 44 týždni =D
@arrett manzel dobre zaraba takže v pohodicke zvladame...., asi to teda prislo naraz
3. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett no musim aj ja zacat malicku davat pod umyvadlo ked je pokakana, pouzivam vlhcene utierky...ja davam vzdy rybaciu mast tak teda to by sa nemalo vzdy ? a akym kremom kremujes? zatial sa neobjavilo ziadne zacervenanie ritky
3. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 ked nema cervenu, tak jej zbytocne nedavam. Klasicky krem na telo johnson co davam aj po kupani, taky zeleny. Ono aj obycajny krem vytvori tzv, film na tej pokozke,takze aj ked sa pocika ci pokaka, nema to priamo z pokozkou. A ked sa pokaka, hned ju umyvam. Ked cika, tak to nezacervena. Ale ako som pisala, prvy naznak, tak davam. Vacsinou jej aj trosku dam na noc. Lebo v noci neprebalujem a davam postolky, a tie su nepriedusne
3. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mamičky, kedy ste prvý krát šli na prechádzku s drobcom? Doma nám už je dlho. :slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvika18 k lekarovi:grinning:
:grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
3. bře 2011 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvika18 po mesiaci /po krste/ predtym na terasu v kociku na 10-15 minut a asi po týždni alebo dvoch
@arrett aha.....no ja malicku nicim nenatieram iba olivacom z lekarne ked vidim ze sa jej supe pokozka, lekarka povedala ze zbytocne nekremovat ale tak 100 ludi 100 nazorov...a co su to postolky?
3. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek