• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 aj mne povedali ze nekremovat, aby sa urobil prirodzeny maz ci co... ale ja kremujem Zasa kupem ju kazdy druhy den..
3. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
postolky - nevim ako sa to inac vola... ale kvoli nozkam take ortopedicke nohavicky. dava sa pamperska, potom latkova plienka a na to postolky, aby mala nozicky nasiroko. musim balit 6 tyzdnov
3. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 my sme sli von na deviaty den :slight_smile: ked bolo velmi chladno tak na pol hodinky inac na hodinu.
3. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 my sme sli von tak po dvoch tyzdnoch teraz ked bolo tak krasne sme si vonku uzivali slniecka :slight_smile:
3. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vy uz ste boli na ortopedii na jadierkach? my ideme tento pondelok a neviem co nas tam caka
3. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin Ano, keď mala 4 týždne tuším:slight_smile: pri simimu sme nosili iba pampersku. Teraz musíme aj postolky. Idu mi straasne na nervy. Dávam jej na noc s sem-tam cez deň. Už aby prešli tie 6 týždne a boli sme bez:slight_smile:
3. bře 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, náš bobánek má takovou suchou kůžičku na nožkách a rukách. Mažu mu to olejíčkem, jinak neplače ani to nemá nějak zarudlý, nic, jen prostě se mu loupe kůžička..Je to normální?A nevíte co s tím?
3. bře 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja dnes nič nerobím. Iba som uvarila obed, zapla pracku, umyla podlahu a prach. Cely deň som na nete. Teraz som si zapla sviecky, vonu, sedim na gauci, nohy vylozene, pijě čaj, deti spia... Kukam priateľov, chatujem:slight_smile: ako mi je dobre :grinning: ani neviem že mám deti.
3. bře 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Je to normálne, veď bol 9 mesiacov v brusku. Ono sa to vyčistí, len kremuj
3. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty dostavas odo mna titul maminka roka!!!! :dizzy_face:
@silvika18 mne povedala dokina, ze mame ist von po 10. dnoch okolo obeda, nema sa ist len vtedy ak je menej ako -5°C
3. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ja mazem olivovym olejom, mame to iste :wink:
3. bře 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 jeeeej mliecko je spat,,,supeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sme sli na prvu prechadzku ked mal dva tt...a teraz chodime stale,,,a vsade
3. bře 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 moj mal take nozky doteraz,,ono to zmizlo same,,aj rucky mal take,,,ale uz nema,,nic som na to nedavala,,iba po kupani som kremovala mlieckom
3. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj, pri mojom starsom synovi zabrala iba zinkova mast, nic ine nezaberalo, teraz tiez umyvam malu v umyvadle,este sa jej to aj paci, kazdy ma rad ritku v suchu :grinning:
3. bře 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca uznavam tiez, arrettka je super mama :sweat_smile: :slight_smile: :wink: ja uz chcem byt zdravaaaaaaa !!! :rolling_eyes:
3. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky :wink: Jsem moc ráda za koníka a za to, že je tady tolik super maminek :slight_smile:
3. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedine tak lenivec roka:grinning: :grinning: xixiii
3. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahojky, ja ta naozaj obdivujem ako to dokazes s dvoma deturencami :slight_smile: ja mam jedno a dnes doobedu som sa nemala kedy ani osprchovat, nechcel mi spinkat, ani sam ticho lezat, tak cele doobedu na rukach :frowning2: uz si pripadam jak neschopna, a prave to som nechcel aby si zvykal na rukach :frowning2: no on mi sam proste nepolezi ked nespi. odkedy zacinaju deticky vidiet a vnimat uz hracky a tak?
3. bře 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj mne sa narodila dcerka vo februáry :slight_smile:
3. bře 2011 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby je to velmi neskoro ked maleho kupeme az okolo osmej a o deviatej ho ukladame spat? lebo takto mi potom pekne prespi az do tretej, niekedy aj do stvrtej :sweat_smile:
3. bře 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babyyyyyy, tak ako? vsetky februarovky uz porodene? co je inak nove?
3. bře 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 aj nasa to mala na rucickach a nozickach, neboj, to prejde :wink:
3. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ty mas super dieťa!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Závidim.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aj my sa kupeme vždy neskoro aj okolo desietej,lebo vtedy zaručene spí aspn 4 hodinky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 aj Stella mala a furt som to natierala olejčekom..no napodiv ju este viac vysušil...Ale Hipp pomaha teda telove mliečko...aspon nam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby aj ja potrebujem radu.....
Moja ked sa zobudí a podotykam,že vela toho nenaspí....hned spustí rev na celý panelák jaka je hladná :angry: :angry: :angry:
Rychlo sa prebalíme a potom tak hltavo pije až sa mi okolo flase dusí aj tri krat......No a dnes sa tak nahltala že mi cele mliečk vygrckala.....Krmim z Aventu tak myslím,že s dierkou na cumliku by nemal byť problém :cry: :cry: :cry:
3. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no mozno som to uz aj zariekla, lebo zatial sme take mali len 3 noci, ze ked sme ho okolo osmej ulozili, o deviatej uz spinkal a spinkal do tretej, prip. do stvrtej. Uvidime ako to bude tuto noc, len mam pocit, ze to je dost neskoro takto kupat a ukladat, citala som to aj tu niekde na konikovi, ze ukladat by sa malo okolo siedmej, lebo potom uz dieta presvihne ten uspavaci cas, a tazsie zaspava. :unamused: tak neviem.
3. bře 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb presne to iste robi aj moj maly, az na to ze ja ho kojim este, je to strasny jedak, uz pri prebalovani otvara pusinku a chce papat, a potom strasne hltavo a rychlo saje, no a potom mi polovicu vygrca, uz som to sem aj minule pisala. Niekedy si ani neodgrgne, a potom sa ho aj bojim ulozit, aby sa mi nepogrcal v spanku :frowning2:
3. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek