• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
baby,ktore v noci neprebalujete - to ani v pripade, ze sa babatko pokaka?
4. bře 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 to by som aj ja rada vedela, lebo doteraz som prebalovala, ale vzdy sa mi pri tom prebudi a potom ho 2 hodiny uspavam v noci. No dnes to skusim bez prebalenia, len nakojim, tak snad to vydrzi do rana :unamused:
4. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ja otacam vzdy tak,aby som videla do tvare,,,otocim ho celeho,,teda raz ma hlavu hore, raz dole..
@slavetka gratulujem maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@yasminee212 ja ho uz nosim bez zavinovacky,,alebo v zavinovacke, ale nezaviazanej,,neznesie byt zviazany,,aj spi na zavinovacke, ale len nou zakryty,,zavezujem ho len ked ho berie na ruky niekto druhy,,pre istotu,,
@kkiki vy mate dnes mesiacik???
@zebra41 ja prebalujem kazde druhe krmenie,,niekedy sa mi ani nechce vsat,ak mi pri kojeni zaspi,,tak len kazdy druhy krat,,,alebo ked sa zobudi s placom,,lebo niekedy sa mi len zobudi,ze mrnka,,
4. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ano .
4. bře 2011 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nosia vase babatka po dome ciapocku?ci len ked idete von?
4. bře 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki gratulujemeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 niekedy nosi,,niekedy nie,,ked kojim,tak sa vzdy v ciapke spoti,,u mamky nema vobec ciapocku,,,doma ma skoro stale,bo mame zimsie,,,takze podla teploty
4. bře 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41
@yasminee212 ja tiez neprebalujem v noci, iba ked sa pokaka, konecne uz nekaka do kazdej plienky, osvedcilo sa mi to uz aj pri prvom, neprebudi sa,len sa nacicia a spime dalej :slight_smile: a ciapocku v byte nenosime,mame teplo, ked ma babo nostek teply tak je v pohode,aj vonku tak kontrolujem :wink:
4. bře 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 Snazim sa, aby hodinku predtým nespinkala. Tak trosku "cvicime", rozprávame, mojkame. No keď spí, tak áno, budim.
4. bře 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky spravila som album na picasse,,,kto chce kuki, napiste ip, hodim link :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetky chceme:grinning:DD
4. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ved prave aj mne prisiel obcas spoteny. ale prisiel mi taky malinkaty,ze som mu ju radsej davala - ale uz celkom pribral - z porodnice sme odchadzali pred 4tyzdnami a to mal 2210g a teraz ma skoro 3600g...takze pribral naozaj dost
4. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 vsak uvidis,ci treba davat,,ja davam,ked ma studene rucky, alebo noztek,,pri krmeni davam vzdy dolu,,uz dokonca ho ani tak neobliekam,,len body a dupacky,,uz je z neho riadny macko,,tak sa tak o neho nebojim
4. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá,

tak náš Adamko je riadny papkáč - za 3 týždne pribral už 3 kg.

Nestíham sem chodiť veľmi často, predsa mám sa čo obracať. Pripájam Vám zopár fotiek. :slight_smile:
5. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca za tri tyzdne 3 kg?
5. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova - nie pomýlila som sa - za 3 týždne 0,5 kg. :slight_smile:
5. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved som sa aj cudovala :slight_smile: my ideme v pondelok do poradne tak som tiez zvedava, ze kolko pribral :slight_smile:
5. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska je tu ale rusno :grinning:
5. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee

kocky neprehanate to s tym pisanim,,vsak ja vas dnes nestihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hadam zajtra tu bude zivo
5. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetky sme dnes boli vonku:slight_smile: bolo tak nádherne:slight_smile:
5. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett veru :slight_smile: my sme dnes boli prvykrat :wink:
5. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ako bolo? Ste sa hrdili s kociarikom, čo? :grinning: :grinning:
my sme boli hádam aj 3 hodky. Staršieho sme totálne zničili na ihrisku a mladá spala 5 hodín v kuse:slight_smile:
5. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby aj my sme sa boli dnes spacirovat ked bolo tak pekne. dnes oslavujeme prvy mesiac ani sa nezda ze to tak rychlo uslo
5. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ahoj, ved toto, ze moj kaka skoro stale, takmer do kazdej plienky, on je taky prdos a kakos :sweat_smile: No dnes nadranom ked mi vstal, som neprebalila, ani som nepozerala, ci je pokakany, len som nakojila a hned mi pekne zaspinkal, ziadne hodinove alebo dvojhodinove uspavanie, takze parada. No a rano ked som ho uz isla prebalit, tak bol pokakany samozrejme, nie velmi, ale bol, no neviem ci to uz bol z noci, alebo si nalozil rano. Ale kazdopadne spinkal mi pekne, takze asi mu to nevadilo :sweat_smile: Uvidim ako to bude dnes, skusim ho zase neprebalit, tak snad mu tym neublizim. No a mozno si dnes v noci nenalozi do plienky, uvidime. :slight_smile:
5. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženičky,možem makové,pokial malinkej dávam svoje mliečko?
5. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 hm??myslím že nie
5. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 gratulka k Tamarke
5. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett bolo super, vies si to predstavit prvykrat s kocikom :slight_smile: moj mm tak hrdo tlacil :wink:
5. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. je tu este niekto??
hlasim, ze 14.2. sa nam narodil Mathiasko s mierami 3950g a 52cm.
chcela by som sa opytat ci mate niektora taky problem, ze sa vam pogrckava babo. ale nie ze len troska, ale prudom. boli sme s nim aj u doktorky a na sone, a zistili mu reflux. doktorka nam predpisala nutriton, na zahustenie mlieka, ale neviem, ze ci mu to mam podavat pri kazdom krmeni alebo len raz denne. mate s tym niektora skusenosti??prosim poradte!
5. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka ahoj,teeeda mas riadneho chlapa,,gratulkaaaa :grinning: :grinning: :grinning: no ja taky problem nemam,,neviem ti poradit,,,mne ked pregrcne, tak si to hned preglgne naspat,,ani usta neotvori,a to mozem aj nasilu otvarat,,on proste nepusti ani kvapku nazmar :grinning:
5. bře 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek