• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 - Dufam, ze bude vsetko v poriadku a ze si nechytila ani ten pasovy opar, ani tie plane nestovice. Inak som si musela pohladat v slovniku na internete, ci plane nestovice su to, co myslim, lebo u nas su to ovcie kiahne. Nechapem kto tie nazvy vymysla :slight_smile: A tiez som to este nemala
30. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma - drzim palce, aby babusko bolo v poriadku :slight_smile: A verim, ze urcite bude :slight_smile:
30. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka - gratulujeeeeeem k srdiecku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly - gratulujem k zahajeniu 10. tyzdna, ja zacinam zajtra, a tiez gratulujem k uspesnej kontrole :slight_smile:
30. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 - co sa tyka mojej pleti, tak ja skor hladam miesta, kde nejaky je.ak nemam, a kazdy den mam nejake nove prekvapenia. A keby len na tvari, ja ich mam na aj na krku, na chrbte a na hrudi. Dalej, co sa tyka mojich vlasov, ktore som mavala vzdy suche, cize mi ich stacilo umyvat 2-krat do tyzdna, tak teraz si musim vlasy umyvat kazdy druhy den, lebo inak si z nich mozem zmykat olej. No proste ziarim krasou... :grinning:

A este drzim palceeeeee na zajtrajsiu kontrolu, aby lekarka bola mila a prijemne :slight_smile:
30. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu myslím,že keby neboli v poriadku,že by ti volali.
30. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule, ste tu toho popisali :slight_smile:
@janicka83 je mi luto, co sa stalo...drz sa, s malickou Ti to aspon pojde o trosku lahsie...
@amadu ja si tiez myslim, ze keby v testoch nebolo nieco v poriadku, tak by Ta kontaktovali...

inac co sa tyka pleti, tak to je otrasne, horsie jak v puberte :slight_smile: ale snad to prejde, pri prvom som mala plet uplne super, ekzem mi zmizol uplne a vlasy som mala take huste, ze to bolo asi prvy a poslednykrat :grinning:
30. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dnes vas iba citam tak vam vsetkym drzim palce a janicka83 je mi to luto co sa vam stalo ale urcite to preboli a coskoro budes zasa tehu :wink: drzim palce!!!
30. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - drzim palce nech na dovolenku(y) odchadzas z prace v pohode a bez nejakych velkych stresov. Velmi mi to pripomenulo moju firmu, kde vzdy pred odchodom na dovolenku mi nalozili tolko roboty (nech si nemyslim, ze to je len tak), ze posledny tyzden som v robote takmer spavala a este v posledny den som odchadzala vzdy potme. A po navrate z dovolenky som este 2 tyzdne od sefovcov pocuvala o tom, ako som si zobrala dovolenku v najnevhodnejsom obdobi (ktore bolo zasadne vzdy len vtedy, ked som mala dovolenku), pricom podla kolegyn sa nic zavazne nedialo. Takze viem si predstavit ake to je u Vas vo firme :wink:
30. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 - mrzi ma co sa Ti stalo, ale asi to tak malo byt. Tak Ti zelam, aby coskoro prislo dalsie tehu, ktore uz bude bez najmensim problemov :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie hcg tabulky su nejake divne nie???nerozumiem im !!!
30. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - co si sa pytala na to rastuce brusko, tak mne rastie, ale bohuzial zatial len z prezierania. Ja naopak stale ocakavam, kedy mi zacnu rast prsia, kedze cely zivot mam lentilky pod kobercom, tak aspon teraz som si to chcela uzit a oni akoze vobec nic... :angry:
30. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlizet - vitam Ta medzi nami a prajem tentokrat bezproblemove tehu :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodte mi sem prosim niekto normalnu tabulku s hcg hodnotamy lebo ma asi porazi!!!
30. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 - gratulujeeem ku kontrole a najma k srdiecku a zelam Ti, aby bolo vsetko v poriadku aj s tou genetikou :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 - gratulujem ku knizocke :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - gratulujem k uspesnej kontrole a zelam Ti, aby Ti uz bolo lepsie :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@sunny1112

Diky baby, tiez ma potom napadlo, ze by mi asi volali, ale nejak som si nevedela vybavit, ci som lekarke vtedy davala svoje cislo, ale myslim, ze hej :slight_smile: No ale aj tak, ja teraz budem 2 mesiace cakat, nez sa konecne dozviem tie vysledky, je mi to dake divne, aj ked evidentne s tym nic neurobim :slight_smile:
30. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj baby a uz Vam zacina vykukat brusko? :slight_smile: lebo mne sa zda, ze nejak to ide teraz rychlejsie, pred tyzdnom nebolo nic vidiet a teraz ho mam uz nejak nafuknute :slight_smile:)))
a chcete si dat vsetky zistit pohlavie?
30. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 - ja ako som uz pisala brusko mam, ale len z prezierania sa :slight_smile: inak sa hovori, ze babam ktore uz cakaju druhe alebo dalsie babatko je vidiet brusko uz skor ako prvykrat tehotnym :slight_smile:

A pohlavie ja urcite budem chciet vediet, ja by som to az do konca tehu nevydrzala, ja som strasne nedockava. No ja mam neviem preco pocit, ze to bude dcera. Asi preto, ze dievcatko by som chcela viac, ale aj ked bude chalan, nevadi, hlavne aby bol zdravy. Ja uz som si aj vymyslela meno pre dievcatko, Zoe, som to tu niekde citala na MK, ze niekto dal take meno a hned som sa do neho zamilovala, ale manzelovi sa nepaci, lebo to este v zivote nepocul a tym padom to nepovazuje za meno :angry:
30. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky.
V prvom rade kazdej jednej gratulujem k tehu, nech coskoro pominu nevolnosti a nech to pekne dotiahneme do uspesneho konca aby sme si mohli objat svoje male uzlicky stastia. :slight_smile:
Chcem sa vam pochvalit a pridat sa medzi vas. Dnes som bola prvy krat u doktora a mam uz oficialne potvrdene tehotenstvo. Vsetko bolo vporiadku tak som dostala aj knizku. :dizzy_face: Termin mam 12.2.
Nemam a ani pri mojej Eliske nebudem mat vela casu na to aby som vsetko citala a chodila sem castejsie. Tak sa vam pridem aspon raz za cas ohlasit. Eliska patri medzi narocne deti a aby som sa nahodou nenudila, ked ma dobru chvilku, tak som sa zacala venovat aj mojej novej zalube a to peceniu tort. Takze casu naozaj nemam vela. Nepeciem este ani rok ale strasne ma to chytilo a bavi ma to, horsie je ze teraz musim pecenie nechat lebo mi je zle. Takze uz nechavam dobiehat objednavky co som prijala ked som este nevedela, ze som tehu.
Inak vam musim este povedat, ze Eliska hoci sa narodila 31.1. mala byt februarova a aj som chodila a aj sa stretavame s februarovkami 2008. A teraz budeme mat zase februarove. :slight_smile: Tak sa celkom tesim, ze budu spolu oslavovat narodeniny aj ked bude medzi nimi rozdiel 3 roky a 2 tyzdne. Este by sme mali vymysliet mena + - 2 tyzdne pri Eliske a budu spolu oslavovat aj meniny :grinning:
30. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 - vitaj medzi nami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex21 Ahoj Alex, vitame Ta:slight_smile: Musim povedat, ze Eliska je velmi pekne meno:slight_smile: a prave som dopozerala dva albumy s tortami (asi nie Tvoje) a obdivujem Ta:slight_smile: ale ktovie, co chyti mna, ked budem na materskej...mozno zacnem hackovat:slight_smile:

@amadu no baby, mne sa zda, ze mi brusko vobec nerastie a ani som nepribrala, mozno nejake pol kilo. A vlasy mam tiez mastnejsie,ale nemyslim, ze to mam z tehu, proste zacalo byt teplo a to je podla mna prirodzene, ze mastneju skor,nie?

1. črc 2010 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak ma tu niektora z vas take stavy, ze vecer uz nemoze nic jest? lebo ja sa v praci naobedujem a vecer uz zjem len nieco nasilu, vcera som zjedla len jablko, ja vobec nie som hladna...:( mam opacne stavy ako amadu:slight_smile:
1. črc 2010 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za přivítání :o) Já tedy si připadám, jak kdybych byla ve čtvrtém měsíci...mám vypouklé břicho a i po tom prvním nepovedeném těhu se mi víc rozšířila pánev, takže mám trochu problém s kalhotami. Možná je to také tím, že už měsíc a půl necvičím, takže mi všechno povolilo. Jo a před těhu jsem milovala čokoládu a teď jí nějak nemusím :o( Špatně mi zatím není, ale pořád chodím na malou a prsa bolí jako čert. :o( Jak jste na to vy?
1. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme se navrátili z dovči a musím říct, že jsem si už musela koupit těhu džíny.Mám takový bříško, jak jiný holčiny v polovině těhu... :grinning: :grinning: Ale to jsem měla s prvním synem taky, takže žádné překvápko.Už bych to neutajila ani náhodou, i kdybych 100X chtěla.
Dovča byla super, byli jsme na Slovensku.Jako vždy tam bylo krásně, jen už je to tam tak drahé, že to vychází pro nás stejně, jak dovča u moře. :unamused: Myslím, že je to škoda, hodně tak přicházejí o turisty od nás i PL, co nám potvrzovali skoro na každém rohu.
Dneska musím poklidit a poprat věci a zítra ráno jdu na kontrolu k doktorovi, pak vás snad o víkendu stihnu dočíst, co jste za minulý týden psaly. Mějte se :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu dakujem a dnes uz aj ma mozem gratulovat k 10tt :wink:
1. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak dobre ranko dievcata, ako sa mate? ja som dneska zasa telefonovala s misou, tak bola sranda :grinning:
1. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja zasa musim jest, lebo ako zacinam byt hladna, tak mi zacina byt strasne zle :cry:
1. črc 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
janicka83.......je mi to líto :pensive: a držím ti palce, aby k vám brzo přišlo nové miminko :slight_smile:

imzadi a janette....gratuluji ke kontrolám :slight_smile:

alex21....vítej :slight_smile: , já mám taky Elišku :slight_smile: narozenou únor/2008. Měla býtnarozena 13-15.2. ale dala si načas ještě 11dní :slight_smile:

holky k tý pleti já jí měla u malé ukázkovou, žádný pupen a i ted je pěkná. Ale ty vlasy :unamused: strašně se mi mastí :angry:

Včera jsme byly s malou u vody :slight_smile: Dnes to mám v plánu taky, ale až se mi udělá líp. Dnes opět nevolnosti.
Já jsem ten box dostala až v porodnici.
1. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek